Keresés

Részletes keresés

slothien Creative Commons License 2010.12.06 0 0 182

Nagyon durva....ezt nem tudja az ember higgadtan végignézni....

Előzmény: jófejű peti (172)
Halskette Creative Commons License 2010.12.06 0 0 181

Egy ilyen hsz-ra vártam.

 

Én őszinte vagyok és magamról beszéltem. Igenis hogy tudnék ütni-vágni a családom gyerekeiért. Nem biztos, hogy ehhez primitívnek kell lenni, ezek szerintem emberi vonások, nem tudatosak.

És teljesen mindegy, cigányokról vagy nem cigányokról van szó, a legtöbbünkben benne vannak ezek az állatias ösztönök ha a saját gyerekéről van szó.

És én a tanárt is megpofoznám, ha megalázná a gyerekemet.

Pont.

Előzmény: Törölt nick (176)
Berlusz Móni Creative Commons License 2010.12.06 0 0 180

Más topikokon már többször elsirattuk a régi (gondtalan) kirándulásokat, biciklitúrákat, gyerektáborokat az erdők közepén. Egyre nő azon területek száma, ahol ilyet már nem biztonságos szervezni. :-(((  És most már autóval átmenni is életveszélyes. :-(

 

 

Előzmény: Törölt nick (167)
nszethi Creative Commons License 2010.12.06 0 0 179

naná. Mit vársz egy olyan portáltól, ami sokszor napokkal van lemeradva az eseményekhez képest, mert aki szerkeszti az épp nem ért rá, meg hétvége/ünnep/üdülés/nem jutott eszébe volt.

Persze Székynét oldalakon keresztül tudják futtatni, és azt azonnal.

Előzmény: Berlusz Móni (175)
Berlusz Móni Creative Commons License 2010.12.06 0 0 178

Nagykátán tényleg össze...ták magukat a rendőrök, úgyhogy ott ez a megoldás valszeg nem műxik. ;-)

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9196609

Előzmény: Törölt nick (157)
Berlusz Móni Creative Commons License 2010.12.06 0 0 175

A szokásos nógrádi semmitmondó, színtelen ;-)  PC cikk.

Asszem, nem lehet sok olvasójuk, mert még komment sincs. Gondolom, a normális nógrádiak már csak legyintenek. :-s

 

 

Előzmény: re_mi (154)
Berlusz Móni Creative Commons License 2010.12.06 0 0 174

Vajon hány ilyen eset lehet országszerte, amit jól elhallgatnak...? A szent PC jegyében.... :-s :-s :-s

 

Tényleg szánalmas, hogy a rendőrök nem mernek intézkedni! Utána meg szépen elengedik a "hatóság elleni erőszak" főkolomposát - a pozitív diszkrimináció jegyében.

 

Abszurdisztán!

Előzmény: LSB (136)
jófejű peti Creative Commons License 2010.12.06 0 0 172

Nem szép dolog megütni a rendőrt.

 

Előzmény: LSB (136)
slothien Creative Commons License 2010.12.06 0 0 171

Te Úristen !

 

Ez a konkrét eset kapcsán, beleértve a szánkózást és a lincselést is, te ezeket komolyan gondolod ?

Előzmény: Halskette (113)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.06 0 0 169

Én is. Már vagy harminc éve, az utolsót is.

Előzmény: Törölt nick (168)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.06 0 0 166

Szeretnéd?

Előzmény: Törölt nick (165)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.06 0 0 164

Szerintem, egy nagyon rövid időn belül.

Előzmény: Törölt nick (162)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.06 0 0 161

Hagyjuk nekik az ország egy részét?

Előzmény: Törölt nick (160)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.06 0 0 157

Lassan levonhatjuk a konzekvenciát:

Ha Észak-Magyarországon elütsz egy norvégot,legjobban teszed ha nyélgázon behúzol a legközelebbi rendőrörsre.Hátha nem fossák össze magukat a rendőrök,me akkor még takaríthatsz is.

re_mi Creative Commons License 2010.12.06 0 0 156

Mint azt már megszokhattuk, a lincselők büntetlenek maradnak. Ismét és immár sokadszor. Olaszliszkán is csak a kisebb részüket kasztlizták be. Itt pedig vélhetőleg senkit.

Egyébként várható, hogy az apekk traffipax tagozatának érdeklődése hamarosan az autó vezetője irányába fog fordulni, a lincselőkkel nem foglalkoznak. Esetleg elviszik őket cigit venni. A' la Olaszliszka.

Az autót vezetőt viszont valószínűleg tucatnyi alkalommal fogják beidézni a rendőrségre.

Előzmény: Törölt nick (155)
re_mi Creative Commons License 2010.12.06 0 0 154

Kisebb csoda, de közel egy nappal az esemény és fél nappal azután, hogy már az összes országos újság portálján megjelent a hír elérte a megyei AS újság ingerküszöbét is.

 

Elütöttek két gyereket

 

A cikkben egyébként releváns információ is található:

Hivatalosan meg nem erősített információink szerint a gyerekeket elgázoló autó egy terepjárós társasághoz tartozott. A volánnál ülő nőt a társai menekítették ki a faluból

 

Vagyis az autó vezetőjét azért nem sikerült a feldühödött emberszabásúaknak agyonvernie, mert nem egyedül volt, mint anno szegény Szögi Lajos és a társai kimentették.

Üdvözlöm a XXI. századot.

rasszista liberális Creative Commons License 2010.12.06 0 0 153

De ha egy medvekölyköt ütnék el, akinek az anyja rám akar támadni, akkor is köteles lennék megvárni, amig széttép? Ugyan az a helyzet.

 

Mitől lenne ugyanaz?

A maci nagyon aranyos állat, kár lenne érte.

Előzmény: LSB (136)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.06 0 0 152

Egyátalán, egy szánkózásra használt domb, hogy végződhet közúton. Ki az, aki ott szánkózni engedné a gyerkét? Szerintem csak az, aki le se szarja.

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.06 0 0 151

Igen, hol marad? Pontosan ezt hiányoltam a hírekből.

Előzmény: Törölt nick (144)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.06 0 0 150

Jogos kérdés. Valszeg attól függne, miylen bírót fogsz ki....

Előzmény: LSB (136)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.06 0 0 149

Épp elég baj... akkor te sem vagy jobb náluk.

 

Sajnos épp elég elborult agyú ember él Mo-n, aki azonnal a másikat tépné, ahelyett h a gyerekét/unokahúgát megtanítaná 1.normálisan viselkedni, 2.magára vigyázni; és valszeg 3.szófogadni se, de ez utóbbiban nincs is minek szót fogadni, mert az iylen sötétfejű képtelen akár magának, akár a kölykének értelmes határokat szabni, nekimenős öntörvényűségre tanítja.

 

Igaz, nem nekimenni a másiknak -akár vétkes, akár nem-, elsősorban intelligencia kérdése, azt meg nem adnak mkinek az élet mellé.

 

És h 50-nél nem fordulnak elő súlyos balesetek... Muhaha...

Előzmény: Halskette (106)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2010.12.05 0 0 147

"Hol marad a szuloi felelosseg?????????"

 

 

De főleg: hol van Pintér, és az ő rendje?

Előzmény: Törölt nick (144)
ötvenafele Creative Commons License 2010.12.05 0 0 145

szerinted?

Előzmény: Törölt nick (143)
WasLos? Creative Commons License 2010.12.05 0 0 141

tök mind1 mivel ment a nő.  a gyerekek 30-40 km/h-val  (minden védelmi felszerelés nélkül) ütköztek egy mozgó  (kb 40- 50 km/h ) gépjárművel. Esélyük sem volt. Ha álló kocsinak mennek, talán akkor úszták volna meg sérülések nélkül.

Előzmény: re_mi (140)
re_mi Creative Commons License 2010.12.05 0 0 140

Erre a tereprally dologra van valami forrásod? Már korábban is említett valamelyik hír terepjárót. Ha tényleg egy valódi terepjáró volt (és nem pedig városban bohóckodós SUV, tehát nagy elülső terepszögű és nagy szabad hasmagasságú autó pl. egy Defender vagy egy Land Cruiser) akkor az megmagyarázza a baleset viszonylagos súlyosságát. Ezek alá ugyanis a nagy terepszög miatt elölről is becsúszhatott a szánkós gyerek vagy akár oldalról is.

Előzmény: Törölt nick (121)
LSB Creative Commons License 2010.12.05 0 0 139

Ja és a legjobb viccet az egészben lefelejtettem: a 2-3 perc alatt kiérkező mentősöket is fenyegették, ordítoztak velük, ott akadályozták a munkájukat ahol tudták.. tehát nyilvánvaló, hogy ez nem a gyerekről szól. Egy őszinte könnycseppet nem ejtettek volna érte, ha meghal.

Előzmény: LSB (136)
nszethi Creative Commons License 2010.12.05 0 0 138

Egyértelmű az óhaj, azonnal álljon meg, különben a egy morális hulladék közlekedésileg.

 

Durva leszek, de egyértelmű esetekben, pl ótópályán átmászkáló gyalogos, Sötét ruhában kivilágítatlanul külterületen bringázó öngyilkos, stb esetén a kedves autóssal közölném fáradjon nyugodtan haza, felejtse el. Aztán jöhet a locsolókocsi, meg a fekete, bezsákolni, felmosni, aztán kész. Eljárás befejezve.

Előzmény: Té (128)
nszethi Creative Commons License 2010.12.05 0 0 137

Jajj dehogy nem. Tudod, soha nem történne baleset, csakhát az autósok morálja. A bicajosoké, gyalogosoké, szánkósoké teljesen rendben, csak a qva autós, azzal van baj.

 

Van még ez a nem az út, és látásinak megfelelően, ahol odáig el tudnak menni az autós felelősségében, hogy minek vett gépjárművet? Ha nem vett volna baleset sem lett volna.

Előzmény: Berlusz Móni (118)
LSB Creative Commons License 2010.12.05 0 0 136

Ha elütök egy cigánykölyköt, és látom, hogy én nem tudok rajta segíteni, kihívom a mentőket, rendőröket, majd biztonságos távolságba húzódok a falka többi tagja elől, amit a rendőrökkel is egyből közlök, akkor az cserbenhagyásos gázolás-e? Gondolom igen. De ha egy medvekölyköt ütnék el, akinek az anyja rám akar támadni, akkor is köteles lennék megvárni, amig széttép? Ugyan az a helyzet.

 

Sokat gondolkoztam már ezen, hogy egy ilyen helyzetben hogy érhetem el, hogy az életem is megmaradjon, és börtönbe se jussak, és nagyon úgy érzem, hogy nincs biztos megoldás. És nehogy azt higyjük, hogy csak ez a néhány eset történik meg, amit a hírekben is bemondanak! A mi utcánkban (Pest, külváros) tavaly egy fiatal cigány kibiciklizett a főútra mellékutcából fékezés nélkül, és elkapta egy vétlen autós. Elég komolyan megsérült, el is vesztette az eszméletét pár percre. Néhány perc alatt a falkájának legalább 10-15 tagja jelent meg a helyszinen, akik először csak szóban kezdték fenyegetni a vétlen nőt (akinek egyébként a kislánya a kocsiban ült), majd rugdosni kezdték a kocsiját, és ha nem érkezik meg gyorsan a rendőrség, neki is mentek volna. Végül három rendőrautó is kiérkezett, hogy féken tudják tartani a megvadult cigányokat, a nőt és kislányát a rendőrautóba zárva tudták megvédeni. A falka néhány idősebb nőstény tagja a rendőröket is ütni kezdte, ami számomra megdöbbentő volt, mivel az tulajdonképpen csak tűrte, pedig én azt gondolnám, hogy egy megvadult állatot ilyenkor le szokás lőni. Legalábbis megnézem pl. azt az amerikai vagy német rendőrt, aki csak csitítgatja a támadóját. Benne volt a hírekben? Miért lett volna, mindennapos eset..

nszethi Creative Commons License 2010.12.05 0 0 135

Na elmentek mostmár a statisztikával!

 

Egyszer, csak egyszer mutatna már valaki olyanstatisztikát, hogy a gépjárművek darabszáma/ baleset halálos baleset.

 

Igen darabra nő, illetve az utóbbi időben csökken, de a közlekedők számához képest rohadtul csökkent. Persze mindig emlegetik az 80-as éveket, mikor legjobb esetben is a 40-50% volt a járművek számai a maihoz képest. Szóval lexarom a statisztikát!

Miért mindig az autóst kell baxtatni? Szerintem az öngyilkosság fakultatív. Érdekes, ha valaki a sinek között játszik, a masinisztát nem anyázza senki, bezzeg az autóst, pedig őrá is érvényes a fizika, és sokszor ő sem tud megállni!

 

Előzmény: Halskette (113)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!