Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.11 0 0 1037

Huhh, akkor sztem felejtsd el az analógra hajazó e-cigit. Ha akarsz, lépj be az FB csoportba, és kérjél ott tanácsot. 

 

Azt is lehet, ha nagyobb beruházásnak érzed, h utánajársz, h melyik lenne neked a legjobb, és karácsonyra ezt kérheted a családodtól. 

 

Az is jó, ha személyesen elmész vmelyik jobb ecigi boltba, és ott szakszerű tanácsot kaphacc. 

 

Hozzám közeli bolt az Újpalotai Piacnál  7-es buszcsalád megállójához közeli dohánybolt, ahol árulnak e-cigiket, és még nem kellett csalódnom bennük. Picit drágábbak ugyan, mint az e-bay, de mindenképpen megéri előszörre személyesen intézni az ilyesmit. 

Előzmény: Petrov09 (1036)
Petrov09 Creative Commons License 2018.12.11 0 0 1036

Köszi a tanácsokat.

Ffi, napi 1 doboz. 

Előzmény: Törölt nick (1035)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.11 0 0 1035

Próbáltam. Bohóckodásnak jó, de nem adja meg a kellő nikotinmennyiséget. Hamar lemerül, és nem tudod az ujjaid között sem tartani, mint a rendes cigit. Kezelni ugyanúgy kell, mint a normál e-cigiket, tehát semmit nem tud visszaadni az analógcigi feeleng-jéből. Ha ilyet veszel, sztem pénzkidobás, és majdnem biztos, h rá fogsz gyújtani mellette analógra. 

 

Ffi vagy, vagy nő? Mennyit szívsz analógból?

 

https://www.facebook.com/groups/1996097134003941/ 

 

Elektromos cigaretta, E Cigi Teljesen Kezdőknek, Adok-Veszek-Cserélek 20+

 

 

 

Nagyon tudom ajánlani ezt a csoportot! Itt hozzáértőktől kaphacc válaszokat. Én nagyon amatőr vagyok. 

Előzmény: Petrov09 (1033)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.11 0 0 1034

Elaf IJust Nex Gen Működik! :) Eddig semmi baj vele, a porlasztója is sokáig bírta. Viszont zabálja a lötyit. Mondjuk azt 10 K-ért veszem literét. 

Előzmény: 965HD (1030)
Petrov09 Creative Commons License 2018.12.11 0 0 1033

Te vagy a 2., aki azt mondja nem jó... :(

Próbálnék olyat keresni, ami hasonlít az igazi cigihez, leszokás miatt. Egy hasonlóval talán egyszerűbb lenne.

Előzmény: Törölt nick (1032)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.11 0 0 1032

Miért akarsz ilyet rendelni? Nem Yó! :) Naon nem yó!

Előzmény: Petrov09 (1031)
Petrov09 Creative Commons License 2018.12.11 0 0 1031

Sziasztok!

 

Szeretnék érdeklődni, hogy hagyományos cigi formájú e cigit hol lehet kapni, vagy rendelni?

Erre gondolok: 

http://cdn.nwmgroups.hu/s/img/i/1202/20120222-elektromos-elektronikus-cigaretta-ecigi-1.jpg

965HD Creative Commons License 2018.11.23 0 0 1030

Gratulálok hozzá. Legalább kiengeded a fáradt gőzt. Ja igen, bocs az lemaradt. Joyetech. Én világ életemben inkább adok érte plusz pénzt. Ja a múltkor jártam úgy, hogy a face-n igértek tankot a vaporesso swag-ra de sosem adták fel, így rendelnem kellett hozzá egyet. Na ez így jelentős többletköltséggel járt. Így jártam. Üdv 

Előzmény: Törölt nick (1029)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.22 0 0 1029

Hahó! Nem írtam márkát. Elaf IJust Nex Gen. Eddig jól működik, igaz, h csak két napos. Ma egész nap szívtam, és nem merült le. Nem folyik, Nagyon egyszerűen kezelhető, és kellő kényelemmel kapom meg a nikotinadagomat. Megérte. Soha többé nem rendelek occóér' Hongkongból... Internetről... 

Előzmény: 965HD (1028)
965HD Creative Commons License 2018.11.21 0 1 1028

Szia!

Nekem EGO Aio pro c volt. Ha mondjuk megegyezik, feltételezem, hogy 4ml-es a tank, akkor szerintem 6-7ml-t szerintem bír egy töltéssel, legalábbis nekem annyit bírt. Igaz a felétől megkezdte a szörcsögést és onnan kifulladásig ment. Remélem így jó lesz viszonyítási alapnak. Üdv

Előzmény: Törölt nick (1027)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.21 0 0 1027

Jól ráfaragtam a rendelt cigikkel. Mindkettő készülék bedöglött, lehet utánajárni a garanciának. :(

 

Kénytelen voltam venni egy újat. Ezt már rendes boltban vettem, nagyon hasonlít az ego aio-ra, csak nagyobb az akksija. Azt még nem tom, meddig bírja, mert ma vettem. A joyetech ego aio 1200as akksijával szemben ez 3000es... Hát, majd látjuk...

Előzmény: Törölt nick (1015)
vakrepulo2 Creative Commons License 2018.11.20 0 0 1026
Előzmény: vakrepulo2 (1025)
vakrepulo2 Creative Commons License 2018.11.20 0 0 1025

mondjuk ha nagyon bele akarok kötni az ego aio-ba két dolgot fel tudnék sorolni:

 

1) a tetején a racsnis/bajonett zár azért nem örök élet, az első gallyra is végtam 4 hónap alatt, mert mindig túlhúztam, azóta rájöttem hogy nem kell erőltetni, ugysem fog kicsöpögni

 

2) túl nagy az üveg ablaka, ezért sérülékeny, egyet már tönkrevágtam leejtés miatt, összetört az üveg

 

viszont aliexpresről kb 4000 ft 1 db, így mindig van egy bontatlan csomag a fiókban

1év alatt most a 3.-at gyűrűm, egy tört, 1 bajonett zár meg ami még jó

 

szóval jó lenne ez nekem, csak az akksija lenne 1500 helyett mondjuk 2500-as minél kisebb méretben, hogy még legyen farmerzseb kompatibilis 

Előzmény: vakrepulo2 (1024)
vakrepulo2 Creative Commons License 2018.11.20 0 0 1024

üdv

kérdeznék, bár meg kell mondanim nem is nagyon tudom mit akarok

 

szóval nyomom kb 1 éve az ego aio-t

alapvetően egyszerű ember vagyok mocskosol nem tudok ilyeneket, hogy egyből tüdőbe meg szájból tüdőbe meg ilyesmi, nem is akarom tudni

 

naszóval alapvetően nekem nagyon bejön ez az ego aio

egyszerű, igénytelen, utánozza a rendes cigit

nincs szükségem ennél nagyonn füstfelhőre stb stb

 

egyetlen 1 db dolog hiányzik csak,néha névégére vagy erősebb buli végére kifogy az akksija, illetve elkezd elgyengülni, ami zavar

+ méretben is minél kisebbnél maradnék

 

kérdés:

tudtok tippet adni, egy hasonló egyszerű és minél kisebb cigire, ami tudja ezt az alapdolgot mint az aio

igazándiból ha ebben 1,5-2szer nagyobb aksi lenne én már boldog lennék a vilag végezetéig

 

más:

lentebb láttam folyadék vásárlásról beszélgettek, én sokáig boltit vettem , 3 hónapja keverem magamnak

alapvetően nagyonmegéri:

- 3-ad 4-ed annyi ár

- biztosan jobb minőség mert ugyan az a cigi és porlasztó esetén ritkábban kell porlasztót cserélni

- nem kell túltolni a kevergetést és akkor nincs macera, én pl így csináltam? vettem 2,5 dl alaplevet és hozzá 5 fajta ízt, mire ez elfogyott, akkora rájöttem hogy mi kell nekem (ami egyebként 1/3-ad cseresznye + 2/3-ad vanilia), most már megvan az iz amit hasnálok, így egy havi adag bekeverése kb 12 perc, rendelés még 12 perc, öszközkészlet fecskendő meg ilyenek gyógyszertárból jött kb 500 ft-ért, tehát mindenképpen megéri a dolog szerintem 

 

a cigire meg előre kössz a tippet

 

u.i.: múltkor nem volt nálam lé, bementem egy mutyiba, vettem olyat amit régen használtam , az a 10ml 1800 volt, ha összehasonlítom annak a ktg-ét amit most használok, akkor ennyi pénzből 60 ml jön ki

 

965HD Creative Commons License 2018.11.16 0 0 1023
965HD Creative Commons License 2018.11.12 0 0 1022

Solub nekem is van. Jelenleg cseresznye ízben és szerintem nagyon jó csak sajnos nincs összehasonlítási alapom a többivel.

Előzmény: Szilvi8877 (1021)
Szilvi8877 Creative Commons License 2018.11.11 0 0 1021

Solub-ot néztem ki az eliqua-ról...

Előzmény: 965HD (1020)
965HD Creative Commons License 2018.11.11 0 0 1020

Szia. Na az viszont tényleg változó. Ha márkásat veszel (TPA, DIY, Vampir vape, stb), akkor elvileg mindegy, mert a minőség szerintem azonos. Viszont árak tekintetében elég nagy a szórás. Vagy vannak saját márkás termékek, viszont azok minőségét nem tudom. Üdv

Előzmény: Szilvi8877 (1019)
Szilvi8877 Creative Commons License 2018.11.10 0 0 1019

Köszönöm. Aromát hol érdemes?

Előzmény: 965HD (1018)
965HD Creative Commons License 2018.11.09 0 0 1018

Szia!

Az eliquia.me-n egész jó áron vannak az alaplevek. Én onnan szoktam venni. Üdv

Előzmény: Szilvi8877 (1017)
Szilvi8877 Creative Commons License 2018.11.09 0 0 1017

Sziasztok, most vennék először lötyit, mely oldalakon garantált a prémium minőség, alaplé és aroma tekintetében? Ti hol vásároltok? Illetve egy régi istick eleaf-on van eleaf gs air, de új tankot keresek, mit javasoltok rá? Köszönöm

965HD Creative Commons License 2018.11.02 0 0 1016

Sziasztok! Egy kérdésem lenne. A SUB Ohm tank használható MTL módban is? Természetesen MTL porlasztóval? Válaszokat előre is köszönöm. Üdv

Törölt nick Creative Commons License 2018.10.19 0 0 1015

Nahh, kiderült, amit eddig is tudtam, csak most már nyilvánossá vált. Tök hülye vok az egészhez. De találtam egy nagyon segítőkész csapatot, akikhez te is csatlakozhacc, nem nevetnek ki, ha nem tudsz vmit. 

 

Elektromos cigaretta, E Cigi Teljesen Kezdőknek, Adok-Veszek-Cserélek 20+

 

Facebook zárt csoport. Jelentkezni kell, előmoderálás van, de nagyon rendes emberek lakják, akik érthető módon magyaráznak el mindent. Gyere te is ide :)  

Előzmény: 965HD (1011)
Törölt nick Creative Commons License 2018.10.19 0 0 1014

Köszi az utólagos jótanácsokat ;) Azt hiszem megszokható készülékek. De ha te így értesz hozzá, ha tudsz, segíthetnél egy picikét nekem lécci. Az egyik cigin be van állítva vmi zárféle. 

 

Van rajta Power /  TC / TCR / RTC  üzemmód. Ezek nem tom mit jelentenek. Egy csomó mindent lehet állítgatni rajta. Hőmérsékletet is. Most az egyik cigin valszeg elkapcsolgattam vmit, és RTC üzemmódban ha szívom néhány másodpercig, egyszerűen kikapcsol és kiírja, h Ower  S S  protect. :( Így nem is tudom használni. Nem tod esetleg, h mi lehet ez?

 

Köszike, ha tudsz segíteni :)

Előzmény: Tulip990911 (1012)
Törölt nick Creative Commons License 2018.10.19 0 0 1013

Az akksi nagyon jól bírja. tegnap reggeltől mostanáig bírta, 4-5 5,5ml-es tank ment el. Végig egyenletesen jön a gőz, amíg le nem merül az akksi ugyanolyan intenzitással, de a levegőztetőnél megjelenik némi kondenz-lötyi. Videót nem tok készíteni, mert a videóhoz sem értek az elektromos cigi mellett. XD De a cigikéket meg fogom szeretni, de szokni kell a brutalitásukat. 

Előzmény: 965HD (1011)
Tulip990911 Creative Commons License 2018.10.19 0 0 1012

Szerintem kicsit utána kellett volna olvasni a témának, vásárlás előtt.

Amit te vettél, az egy DL szett, ami azt jelenti, hogy egyenesen tüdőre (direct lounge) szívod a gőzt, ezért van rajta kipufogó drip tip helyett :)

Ami volt neked, az aio, az egy MTL szett, szájból tüdőre szívod (Mouth To lounge).

Elég lett volna egy istick Pico, meg egy normális MTL kazán, pl egy Sirene2, vagy ha nem akarsz mókolni, akkor egy Melo2, vagy ilyesmi.

Előzmény: Törölt nick (1010)
965HD Creative Commons License 2018.10.19 0 0 1011

Szia!

Úgy látom növelted az eGo-dat :D. Persze csak viccnek szántam az előző mondatot. Nekem is elég a pro c-n egy pici Lyuk. Az aksi meddig  bírja. A csökkenő teljesítménnyel csökken a gőz mennyisége is, vagy az nem, hanem egyszer csak lemerül? Szörcsögés vagy hasonló tapasztalható-e? Érdekes, hogy nekem újabban nem szörcsög a készülék, hanem csak a legvégén, amikor már nagyon lemerült. Remélem beválik. Ha esetleg tudsz saját videót készíteni azt is szívesen megnézném. Nem tudom de nekem a youtube-os videók néha azt a benyomást keltik mintha rá akarnák sózni a vevőre az eszközt. Azért egy átlagos felhasználó véleménye szerintem többet ér, mint egy agyonrendezett videó. Előre is köszi mindent. Üdv

Előzmény: Törölt nick (1010)
Törölt nick Creative Commons License 2018.10.18 0 0 1010

A készülék nagyon brutális. Azért rendeltem, mert azt hittem a képek alapján, h naon csajos. Hát NEM! Szerintem nem is fogom tudni kihasználni, mert alapjáraton a nikotinfüggőségem kielégítése vezérel. Úgyh nem vok egy nagy ecigi-buzi. Sokáig tartott amíg megtaláltam, h hány watton szívjam. Először a videók alapján megpróbáltam 70en, de meg akartam fulladni tőle. Most egy napja RTC módban (ami nem tom, h micsoda) szívom 20 W-on, és ez beválik. Elsőre furcsa volt a szívókája is, mert akkora, mint egy kipufogócső, de meg lehet tanulni ebből is slukkolni. A levegőzés beállítása is szokatlan volt, mert akkora lehetőséget adnak neki, mint egy gőzturbinának. Nekem meg elégnek bizonyult egy apró rés is. Ja! És naon nehéz! Nem kicsi, nem nőies, és zabálja a lötyit. Szerencsére azt fillérekért tudok rendelni. Ami haszna van, h a Joyetec Ego AIO-val én is analógoztam keveset, de ezzel, az Espion Infinite-vel eszembe sem jutott. Hát, egyelőre ennyit. Ha lesz még kérdés, szívesen válaszolok! :) 

Előzmény: Törölt nick (1009)
Törölt nick Creative Commons License 2018.10.16 0 0 1009

Megérkeztek. Az első benyomás, h hatalmasak. Mint egy Nokia 3110es. És borzasztó nehezek. Legalább 35 dkg egy-egy. Én sokkal kisebbre számítottam. Néztem róla videókat, és ott tök normális méretűnek látszott. Úgy látszik a vloggerek voltak hatalmas méretűek, h a kezükben normálisnak látszott a méret. Gőzturbinának látszanak eddig. Most töltöm a 4000es akksikat. 

Előzmény: 965HD (1008)
965HD Creative Commons License 2018.10.16 0 0 1008

Igen. Nagyon köszönöm és várom a további beszámolód róla. Nekem Joyetec EGO Aio Pro C van. Ebben cserélhető az aksi, direkt azért vettem ezt kezdésnek, mert 4ml-es tank azért szerintem elég jó, a másik meg hogy cserélhető az aksi is benne. Most 3000-es az akku és kb 1,5 tank löttyöt bír ki. Sajnos még használom az analógot is. Ha esetleg váltanék, akkor úgy is beszámolok. Van eladó használt e-cigim nem sokat dohányzónak éppen jó lehet, de még nem találtam rá senkit. Üdv

Előzmény: Törölt nick (1007)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!