Keresés

Részletes keresés

MartonkaFull Creative Commons License 2010.08.27 0 0 44
Igazából nagyon gyorsan megvan kb 30-40 mp és be is lép vagy még annyi sem attól is függ miket futtatsz még mellette, de gyors :)

Az aksi szintén attól függ mennyit használod, átlagosan 3-4 nap normál használat mellett, de olyat is hallottam hogy valakinek fél nap alatt lemerült, az már tuti hogy aksi probléma, mert annyi idő alatt nem szabadna neki!
Előzmény: Törölt nick (42)
loostris Creative Commons License 2010.08.25 0 0 43
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy akinek van X10 minije, normál használat mellett mennyire bírja az akksija?
MartonkaFull Creative Commons License 2010.08.23 0 0 41
meg igazábol felesleges is itt sebességről beszélgetni ugyanis azokat a tizedeket amik vannak 2 androidos rendszer közt elég nehéz észrevenni és igazábol a felhasználói élményből nem is ront mert nem vennéd észre csak ha méred, max amikor kicsit gondolkodik az a nagyobb fájl műveletek, de akkor sem vészes, meg megértjük hogy ahhoz idő kell :)
Előzmény: Bora1 (40)
Bora1 Creative Commons License 2010.08.20 0 0 40
Két telót használok. Az egyik egy hagyományos SE T700, a másik a mini pro. Megítélésem szerint minden az orrom előtt van, az X10-nél, nemigen császkálok menükben.
A sebességéről nem tok mint mondani, mert nokiákról érkeztem, és két külön galaxys a kettő. Nekem sebesség szempontjából kifogástalannak tűnik még az X10.
Előzmény: Törölt nick (38)
Bora1 Creative Commons License 2010.08.20 0 0 39
Igen, az a progi nekem is mekk van, de a másik telómmal még így sem tudtam össze hozni a társalgást kékfogon keresztül. Laptoppal legalább már megy.
Előzmény: stuncenpudli (37)
stuncenpudli Creative Commons License 2010.08.17 0 0 37
Ez igen akkor te kihasználod maximálisan az árát :)
Egyébként az a baj a bluetoothal hogy a gyári szoftver nincs meg hozzá tehát az android 1.6 ami rajta van az nem támogatja, le kell tölteni egy programot a neve Bluetooth file transfer és azzal már menni fog a kommunikácio :) A marketen ingyen elérhető alkalmazásról van szó!
De elméletileg október eleje körül jön majd az android frissítés 2.1-es ami már alapból kezelni fogja és nem lesz szükség az előbb említett programra!
Előzmény: Bora1 (35)
Bora1 Creative Commons License 2010.08.17 0 0 36
Még annyi üröm az örömben, hogy a Bluetooth kapcsolat még laptoppal sem jött össze nekem de bízom benne, hogy vagy én vagyok tüke hozzá, vagy jön a frissítés. Bár aki annyit szopott nokiákkal, mint én annak az se gond ha így marad.
Bora1 Creative Commons License 2010.08.17 0 0 35
Eleinte nagyon sokat tökölgettem mobiljaimmal, de a volt 4 communicatorom, és ők leszoktattak róla. Úgy voltam vele mire reagál bármire is már elévült a dolog. Ezek után a 300ezres szerkezetekről átálltam a mezei telefonokra (T650i, T700) ezeket egyszerűen csak imádom, és ha várnom kell valahol nagyon király játékok várnak rajtuk. Na de múlt héten reá ccuppantam egy X10mini pro-ra. Nagyon komoly fenntartásaim voltak vele mint megjelenés, mint tudás, mint tapi képernyő miatt. Mellette annyi szólt, hogy SE, illetve jelenleg nincs a piacon design mobiljuk.
Első nap az idegenkedésé volt, bántam, hogy nem az Aino mellett döntöttem.
Hát az Aino ma is dujuláv, de az X10-től be vagyok szarva. Imádom. Véleményem szerint (igaz csak 1 hét együttlét) egy csoda, és hiába féltem a tapi képernyőtől a kihúzható billentyűzetet nem használom. Hiába tökéletes az is, a képernyő is minden igényemet kielégíti. Jó-jó, nem írogatok 300 karakteres üziket, arra tuti hatalmas áldás a plusz billentyűzet.
Válaszolva az előttem feltett kérdésre. Erre a telefonra qrva sok időt szánok a napomból. Élvezem a pici csodát.
Előzmény: Breadi (33)
stuncenpudli Creative Commons License 2010.08.16 0 0 34
Hát ez elég érdekes kérdés :D
Először is miért érdekel? De persze válaszolok csak érdekelne az indittatás amiért ilyet kérdezel és akkor már azt is írd le hogy te mennyit :D
Egyébként már nem sokat amúgy új volt akkor persze marketról letöltöttem mindent azt is ami nem kellett csak hogy lássam mimi- akkor kb állandóan azt nyomogattam ez tartott egy hétig, most már csak funkcionális a kis drága, tehát akkor veszem elő és nyomom amikor szükségem van rá, pl telefonálgatok vagy sms, vagy épp netezek rajta, legtöbbször netezek, elsősorban facebook :)
Előzmény: Breadi (33)
Breadi Creative Commons License 2010.08.16 0 0 33
Ti egy napból mennyi időt szántok a telefonotok nyomogatására?
stuncenpudli Creative Commons License 2010.08.12 0 0 32
nem neeem elnézést mivel x10 mini pro topikban vagyunk a sima x10 alatt természetesen a sima x10 minit értettem, nem a nagy tesó, az kicsit vadállat lenne nekem :) Meg az hatalmas igaz szép, de attól még nagy nem férne el nálam, még a táskámba se nagyon van ennyi hely :)
És igen örülök, hogy más is megvédi :)
Előzmény: Csucsubi (31)
Csucsubi Creative Commons License 2010.08.12 0 0 31
Szerintem neked egy X10 minid van akkor, mert a sima X10 elég sok mindenben eltér a Minitől, és főleg a Mini PRO-tól.
Nekem volt szerncsém mind2-t használni, de egyikben sem kellett csalódnom, mert a Miniben majdnem sikerült mindent összesűríteni, amit a nagy tud.

Az androidot pedig tényleg ne hasonlítsuk össze egy blog motorjával.
Előzmény: stuncenpudli (29)
Bazeltop Creative Commons License 2010.08.12 0 0 30
mármint X10-ed vagy X10 minid? Bocs a kérdezősködésért, csak annyi helyen nézegettem utána és sokszor keverik a kettőt. Sőt néha a pro és a sima változatot is.
Tudom, hogy qwerty billentyűzet meg minden, de összecsukva alig van különbség a kettő között, szinte semmi :D 1 miliméter elvileg meg a hátlap nagyon kicsit más. Legalább is a mininél, de ha jól rémlik a sima X10-nél is hasonló a dolog.
Meg így jobban belegondolva mostanság az összes SE cuccnál amiből van sima és pro hasonló a szisztéma.
Előzmény: stuncenpudli (29)
stuncenpudli Creative Commons License 2010.08.11 0 0 29
Nekem egy sima X10-em van azzal igazából semmi baj sincs... A pro pedig gyakorlatilag ugyanaz a váz egy qwerty billentyűzettel alátámasztva...
Előzmény: Bazeltop (28)
Bazeltop Creative Commons License 2010.08.11 0 0 28
Hát azért egy blog motorhoz hasonlítani kicsit erős :) Akkor már inkább linux az végül is oprendszer csak gépekre, és abból is van olyan amit egy-egy csoport nagyban fejlesztget, aztán aki akar az még hozzájárul a dologhoz.

Amúgy szerzett már valaki mini pro-t? én elég erősen gondolkodok rajta mert bejövős az egész telefon, bár még vacillálok rajta, mindenesetre a tesztek jót mondanak róla, az android frissítést meg ki tudom várni.
dancerfoot Creative Commons License 2010.07.16 0 0 27
az android olyan, mint blog motoroknál a wordpress vagy joomla... azoknál is van egy csomó "külső" fejlesztő, akiknek a munkáihoz persze ingyen hozzájuthatsz...
Előzmény: Szaby23 (26)
Szaby23 Creative Commons License 2010.07.16 0 0 26
Azért remélem az árai nem ott vannak. Az android rendszer tényleg bejövős, sok lehetőség van benne. Meg a rengeteg fejlesztéssel a felhasználók nyernek.
Előzmény: Csucsubi (24)
ZillionPro Creative Commons License 2010.07.16 0 0 25
Ennek nagyon örülök. Tényleg ez a legnagyobb előnye az Androidnak, hogy bárki fejleszthet rá és így mindenki megtalálja a neki legmegfelelőbb programokat, hogy a telefont a lehető legjobban ki tudja használni.
Előzmény: nayan00 (23)
Csucsubi Creative Commons License 2010.07.14 0 0 24
Ez az android market hasonlít az apple-éhez?
Előzmény: nayan00 (23)
nayan00 Creative Commons License 2010.07.14 0 0 23
Android Market-en egy csomó letölthető program van, köztük millió féle virtuális billentyűzet. Tudtommal van egy magyar fejlesztésű is, amiben természetesen választható a magyar nyelvű billentyűzet. Pont ezért szeretem az Android alapú mobilokat, mert szinte teljesen személyre lehet szabni őket. Az X10 Miniben ráadásul erős hardver is van.
Előzmény: ZillionPro (19)
Wettp Creative Commons License 2010.07.14 0 0 22
jahm ez tipikusan megint olyan dolog amiből tök jól lehet elefántot csinálni majd. Ha valaki akarja akkor rövid úton tudja javítani úgy is, aki meg nem az tök sokat problémázhat rajta anélkül hogy megoldaná a problémáját :)
Előzmény: MartonkaFull (21)
MartonkaFull Creative Commons License 2010.07.14 0 0 21
Szerintem az új androidban már benne lesz az a 2 karakter, de meg ha nem is ez az áldása a nyílt oprendszereknek, hogy pillanatok alatt letöltesz egy új karakterkészletet és kész már magyarosítva is van...
Előzmény: havasar (20)
havasar Creative Commons License 2010.07.14 0 0 20
Szerintem legyen ez a legnagyobb baja az egész telefonnak:D De amúgy az ilyeneket javítani szokták. Főleg a honosításnál szokott az lenni hogy más karakterkódolást használ. Vagy esetleg nem magyar ember csinálta hozzá a magyar programot és csak később derült ki a készülék magyarításánál hogy kimaradtak a betűk. Ilyenek előfordulnak de szerintem annyira nem vészes hiba.
ZillionPro Creative Commons License 2010.07.12 0 0 19
Hát elég nagy baj, hogy nem gondoltak a magyar felhasználókra és kimaradt belőle 2 ékezetes betű. De van arra remény, hogy a frissítéssel ezen is változtatnak.
Előzmény: MartonkaFull (17)
koppi85 Creative Commons License 2010.07.12 0 0 18
Nem tudom hogy ne lenne rajta de elképzelhető. Viszont szerintem ha nem lenne akkor biztos vagyok benne hogy a 2.2-es frissítéssel ezt is orvosolják. Sok minden várható attól a frissítéstől úgyhogy én már nagyon várom. Amúgy én direkt most vettem meg a telefont hogy össze tudjam hasonlítani a régi és az új állapotot. Szóval én már tűkön ülök:D
MartonkaFull Creative Commons License 2010.07.12 0 0 17
egy cikk is kijött az indexen róla Link
Nem rossz, erősen gondolkodom egy beszerzésén, csak az a frissítés kellene hogy rávegyem magam :)
Utána jártam, és nem úgy van hogy a minin nincs mediascape??
Előzmény: Csucsubi (13)
Zetorforever Creative Commons License 2010.07.09 0 0 16
Erről én is hallottam de ez biztos valami bug ha ilyesmiről van szó....bizts javítják,de lehet hogy csak az adott ember készülékével volt gond...
Előzmény: ZillionPro (15)
ZillionPro Creative Commons License 2010.07.08 0 0 15
Az új frissítésben a WIFI elég komoly változtatásokon ment át. állítólag nem is tud minden olyan WIFI-hez csatlakozni ami rendelkezik valamilyen titkosítási protokollal.
hastetheday Creative Commons License 2010.07.08 0 0 14
Mi a mini / mini pro -ról beszélünk itt, kétlem hogy ezek képesek lesznek valaha is HD felvételre.
Sőt szerintem csak a Timescape-n tudnak javítani a minik esetében, hisz a Mediascape funkció nincs is benne.
Szerintem amire te gondoltál az a minik nagy testvére a sima X10. :)
Előzmény: Csucsubi (13)
Csucsubi Creative Commons License 2010.07.08 0 0 13
Az új frissítésben sajnos nem tudom milyen változások voltak, mert az én készülékem még nem jelzett, hogy változtatnom kéne valamin. Bár lehet, hogy le fogom szedni és magam telepítem fel.

Viszont a 2.1-ben elég komoly változások lesznek majd:

" * HD videofelvételre is alkalmas lesz, akárcsak Vivaz (tehát 1280 x 720 pixel felbontású videókat készíthetünk majd vele).
* DLNA támogatás (A Digital Living Network Alliance (DLNA) technológia lehetővé teszi, hogy különböző gyártók termékei egymással kapcsolatba léphessenek, és egységes otthoni médialejátszó rendszerként működjenek. A mobiltelefon Hálózat megosztás funkciójával a telefon mobil digitális média szerverként használható, és megoszthatjuk a telefonon található tartalmakat ismerőseinkkel. A funkció bekapcsolásával a vakáción készített fotókat, vagy a telefonon tárolt zenéket vezetékek nélkül oszthatjuk meg ismerőseinkkel egy bármely más, DLNA támogatással rendelkező készüléken.)
* Javítás a Timescape™ és Mediascape™ funkciókon, hogy azok még okosabbak és gazdagabbak legyenek."
Előzmény: Zetorforever (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!