Keresés

Részletes keresés

rebkaa Creative Commons License 2011.03.07 0 0 55

A lányainknak szeretnénk lakást venni és eddig kb. 10 lakóparkot néztünk meg. Minden egyes felutazás 8000 pénz és már régóta járunk. Ha megtetszik egy lakópark, akkor jobban utánanyomozva mindegyikkel van valami difi. Korrekt építtető létezik szerintetek?

A rostán úgy tűnik Flórapark, Taraliget , Nanette City Home maradt.

Flórapark : A lányok ha megérkeznek későn is a Népstadionhoz vagy Keletibe, akkor közel, bármelyik egyetemre mennek, ott a metró.

Viszont itt is szó van korábbi felszámolásról. Messze még a szeptember, befejezik-e vagy egyszer csak levonulnak? Megépülnek-e a szomszédos épületek, mert akkor már lesz zsufi.

Annyira nem olcsó, nem tudom mennyire hajlandóak engedni?

Mennyi lehet ott a reális nm ár? Elvileg leüllnek tárgyalni.

A Tara helyileg mint vidékieknek nagyon tetszik, csupa zöld, a látható dolgok alapján a minőség sem rossz. Már készen van, lehet költözni. Bár ez nekünk pont nem szempont, de annyiból igen, hogy be van fejezve, nem hagyja ott az építtető.

Ott meg korábban az alatta lévő telekkel voltak (vagy vannak?) problémák. Veszel egy lakást, de amin áll az nem OK. Hát, ez érdekes. A közlekedés is kicsit gázosabb.

Nanette, közel sincs kész. Igaz, májusra és októberre ígérik. Nagyon magas nm ár(1 mill. kedvezménnyel is 378-410.000) és komoly vevő esetén sem tárgyalóképesek. Mindent a bank mond meg, az ár fix. A mostani helyzetben ez kicsit furcsa.

A Pöttyös Terasznál persze kompromisszumkészek voltak, de nem annyira kecsegtető dolgokat olvasgattam.

Erre a lakásra a nagyszülők kb. 15 éve kuporgatnak, nem szeretnénk póruljárni. Rossz tapasztalat... az van. 4 éve pereskedünk egy olyan kisbusz után, aminek minden papirja teljesen rendben volt, kiadták rá a törzskönyvet, aztán mégis lefoglalta a rendőrség. 4 gyerekkel pedig venni sincs esély.

Szóval, Budapestiek írjatok valami bíztatót!

Jackopower Creative Commons License 2011.03.01 0 0 54

Hogyne!

Előzmény: FlóriánIstván (53)
FlóriánIstván Creative Commons License 2011.02.26 0 0 53

Kimész?

Jackopower Creative Commons License 2011.02.26 0 0 52

L-A-K-Á-S-V-Á-S-Á-R:

 

 

Tavasz Invest Kft. Stand: C17 Projekt: Flóra Lakópark Cím: Budapest, XIV. ker., Zászlós u. 21-29. Web: www.floralakopark.hu

 

Külön jelzem, hogy az épület egyébbként is 5 perc sétára van a SYMA csarnoktól, tehát azonnal élőben is megtekínthető!!!

 

 

Hali,

 

Ingyenes belépési kupon a Márc 4-5-6 közuötti lakásvásárra. Szerintem érdemes kimenni mert akciózik a Flóra lakópark!!!!

 

http://www.lakasvasar.com/

 

Töltse le az INGYENES belépésre jogosító KUPONT és látogasson el a 18. Fundamenta Lakásvásárra 2011. március 4-6. között a SYMA Rendezvényközpontba.

 

http://www.lakasvasar.com/attachments/802_web%20kupon%202011.jpg

 

 Továbbá:

  • A gyermeksziget játszótéren szakképzett felügyelők vigyáznak 2-7 éves csemetéjére, amíg Ön új otthonukat keresi
  • Ingyenes parkolás a SYMA Csarnok mellett (behajtás az Ifjúság útja felől)
  • Ingyenes ingatlanjogi tanácsadás (dr. Hidasi és Társai, Magyar Ingatlanszövetség)
  • Segítség adózási és illeték ügyben (Nemzeti Adó- és Vámhivatal)
  • Ingyenes tanácsadás ingatlannal kapcsolatos kérdésekben a Szövetségek Szigetén a Magyar Ingatlanszövetség (MAISZ),

Nyitva tartás: Péntek 14.00-18.00, szombat-vasárnap: 10.00-18.00

Helyszín: A 18. Fundamenta Budapesti Lakásvásár helyszíne, a SYMA Rendezvényközpont gyalogosan a kettes metróval (Stadionok állomás), a 75-ös és 77-es trolibuszokkal, az 1-es villamossal, illetve a buszpályaudvarról az Ifjúság útja, illetve a Dózsa Gy. út felől közelíthető meg.

 

Gyerekkedvezmény: 18 év alattiaknak a belépés ingyenes.

Honlapunkról letölthető vagy nyomtatott sajtóban megjelenő hirdetéseinkből (pl. Metropol, Blikk stb…) kivágható kuponnal egy személy ingyenesen tekintheti meg a kiállítást!

 

Parkolás: Közvetlenül a rendezvénycsarnok mellett 800 gépkocsi számára van ingyenes parkolási lehetőség. Behajtás az Ifjúság útja felől.

Jackopower Creative Commons License 2011.02.09 0 0 51

Ja. iygekszem. Pénteken megyek szerződni az A01 lakásra is. Ha van változás, csinálok még képet.

 

Előzmény: Gumballer (50)
Gumballer Creative Commons License 2011.02.08 0 0 50

Köszi a sok képet!

Előzmény: Jackopower (49)
Jackopower Creative Commons License 2011.01.30 0 0 49

Kértem is egy árajánlatott még egy lakásra. Azt is meg akarom venni.

Ez nem olyan ügyetlen eladó, mint  a Pöttyös Terasz é .

Itt el is akarnak adni. Nem erőszakoskodnak.

Korrekt hozzáállás. Csak ajánlani tudom mindenkinek is.

 

Előzmény: FlóriánIstván (48)
FlóriánIstván Creative Commons License 2011.01.28 0 0 48

Ezek jók. Köszi.

Előzmény: Jackopower (47)
Jackopower Creative Commons License 2011.01.27 0 0 47

Képek a tetőrészből...

 

Jackopower Creative Commons License 2011.01.27 0 0 46

Tegnap végéigmebtem a teljes épületen. (A, B, C, D lhp 7 emeletnyit.) Csináltam pár fotót. A negyediken látszik, hogy milyen lesz az erkély korlátja.

 

 

Jackopower Creative Commons License 2011.01.24 0 0 45

Vasárnap jártam kint. Már be is üvegezték az egész épület ablakait.

 

FlóriánIstván Creative Commons License 2011.01.02 0 0 44

Szerintetek januárban már fognak kint melózni rajta?

FlóriánIstván Creative Commons License 2010.12.31 0 0 43

Reméljük 2011-ben már átadják a lakásokat.

B.Ú.É.K

Jackopower Creative Commons License 2010.12.24 0 0 42

Jackopower Creative Commons License 2010.12.22 0 0 41

2010 decemberi állapotok.

 

Jackopower Creative Commons License 2010.12.20 0 0 40

A Flóra lakopark honlapján  a korábbi 14 db lakásról 31 dbra ment fel az eladott és lefoglalt lakás...

:-)

Jackopower Creative Commons License 2010.12.03 0 0 39

Sikerült megállapodni. Jövöhéten már alá is írhatom a szerződést!

:-)

Jackopower Creative Commons License 2010.12.03 0 0 38

Beindult a gépezet nem csak építés területén, de adminisztratív ügyekben is.

 

Tegnap kaptam mélt egy Duna Houses képviselőtől (mert velük van szerződése a cégnek), hogy jövőhéten regisztrálhatok és az 500.000,-Ft lesz, de nekem "csak" a 500.000,-Ft - 2007 ben befizetett reg dij különbözetét kell fizetnem. 

 

Jeleztem, hogy mivel már egyszre reggeltem, nem kívánok újra, pláne hogy korábban kaptam oylan hivatalos (és nem DH-s mélt!), hogy változatlan feltéttelel lehet a lakást megvenni, s szerintem ebbbe nem fér bele, hogy új regisztrácit akarnak magasabb összegben. Megjegyzem, máshol nme 500.000,-Ft a reg, hanem 100-200.000,-Ft!

Azt hiszem nem akarják figyelembe vennei a piaci helyzetet. így is 14 vevő maradt a korábbi 27 db ból. Most jó az nekik, ha még ezekből is kihullik egypár, az ilyen akaratos malőr (emberi tényező?) miatt?

Merem remélni, hogy ez csak egy véletlen botlás, és nem kelle visszakérnem a befizetett regisztrációs díjamat!

  

Kiváncsi vagyok a  válaszukra. (Remélem nem a DH-s kollega válaszol, mert az ilyen "ifjú titánok", munkalegetőségtől felvértezve, kiskirálynak képzelik magukat, és csúnya lenne egy PSZÁF + GVH + FVF + Cégbíróság eljárást lezavarniuk.)

Egyenlőre ez távol áll tölem. Bízom a mindenki számára kedvező megoldásban!

 

FlóriánIstván Creative Commons License 2010.11.30 0 0 37

szuper. köszi.

Előzmény: Jackopower (36)
Jackopower Creative Commons License 2010.11.29 0 0 36

ITT VAN PÁR FRISS (havas) KÉP:

 

Mint látható az első és hátsó falak le vannak vakolva, festve. Jópár munkás dolgozott az álványzaton.

Az abléakok is be vannak már rakva.

 

Jackopower Creative Commons License 2010.11.27 0 0 35

Tegnap arra jártam este bulizni, de az esti képek rosszul sikerültek. Talán holnap.

 

Előzmény: FlóriánIstván (34)
FlóriánIstván Creative Commons License 2010.11.26 0 0 34

Csináltál képeket?

Előzmény: Jackopower (33)
Jackopower Creative Commons License 2010.11.25 0 0 33

Sőt! Már festik a vasúti sínek felé lévő oldalát az épületnek. (alkalmasínt, ha arra járok, fényképezek egyet!)

 

Azt is tudom, hogy végül sikerült a Volksbankkal megállapodni, és ök finanszírozzák az építkezést a továbbiakban.

 

Az is egyértelmű, a folyó munkálatok és a projektfinanszírozási szerződés alapján, hogy az építésügyi hatóság, kiadta az építési engedélyt!

Szerződni viszont majd csak hónapok múlva lehetséges.

 

Előzmény: FlóriánIstván (32)
FlóriánIstván Creative Commons License 2010.11.24 0 0 32

Úgy tudom, hogy áprilisról augusztusra helyezték át az átadást. Tudtok róla valamit?

Jackopower Creative Commons License 2010.11.24 0 0 31

Csendesen lehet! :-)

 

Örömödnek - gondolom - a fantáziád sem szabhat határt! :-)

Előzmény: Kisvukk81 (30)
Kisvukk81 Creative Commons License 2010.11.24 0 0 30

Ha nem haragszol, akkor nem kötném az orrodra! Csendesen örülök inkább, hogy milyen jó vásárt csináltam ebben a lakóparkban!

Előzmény: Jackopower (28)
Jackopower Creative Commons License 2010.11.21 0 0 29

2010 novemberi képek.

Decemberben újra kilátogatok az építkezésre és teszek fel képeket.

 

Jackopower Creative Commons License 2010.11.21 0 0 28

És mondcsak "hipp-hopp, jön vukk", melyik lakást vetted meg?

 

Előzmény: Kisvukk81 (27)
Kisvukk81 Creative Commons License 2010.11.21 0 0 27

Én itt vettem egy lakást, befektetésnek szántam. Kiadom jó pénzért, és addig a lakás értéke is növekszik, ha adómentes leszek akkor meg eladom. Szerintem ez a lakópark nagyon jó hely, értékálló, sőt mi több, értéknövelő is egyben! Remélem mások is észreveszik ezt a jó lehetőséget és hamarosan még több új fórumozót üdvözölhetünk!

Előzmény: Jackopower (26)
Jackopower Creative Commons License 2010.11.14 0 0 26

friss kép.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!