Keresés

Részletes keresés

Schaf Creative Commons License 2010.07.20 0 0 7373
Charlie és mindenki más is.. OLVASSATOK vissza az elejére. Én ezt a menetrendet január elején megjósoltam. ,-)
Előzmény: CharlieBrown (7368)
Schaf Creative Commons License 2010.07.20 0 0 7372
Azért az tetszik, hogy időnként előkerül pár ismeretlen új regisztrációjú nick, akiknek hirtelen az a fixa ideáljuk, hogy sok tisztességtelen ember tönkretette ezt a tisztességes, becsületes, jól működő céget.


Ha a hozzászólás előtt vennék a fáradtságot az olvasásra, vagy csak szimplán nem írnának le hülyeségeket tényként, azzal kapcsolatban amit gondolnak, talán kevesebb lenne a feszültség. Esetleg odaírnák "szerintem" az is sokat segítene. Mert legfeljebb azt lehetne mondani. "hülye vagy és olvasni sem tanultál meg, csak bejöttél ide és ismeretek nélkül megpróbálod ilyen-olyan okok miatt osztani az észt"


Na de tegyük kicsit tisztába a dolgokat számukra is...


Kérdéseim:
1. Egy tisztességes cég változtatja-e szándékosan és visszamenőleg a szerződésit az ügyfelei kárára?
2. Egy tisztességes cég előkészíti-e a honlapját és a rendszerét egy fizetős rendszer korrekt és jól működő bevezetésére? illetve teszteli-e ezt?
3. Egy tisztességes cégnél megtörténhet-e az, hogy a számvitellel kapcsolatos törvények megsértésre kerülnek, illetve olyan nagyvonalúan kezelik a bizonylatolást, aminek külső nyomai is maradnak?

4. Egy becsületes cég a botrány kirobbanásának napján, vagy másnapján az ügyfelekkel próbálja-e rendezni a dolgot, vagy inkább a tevékenységében és szerződéseiben tátongó jogi hézagokat kezdi pánikszerűen eltüntetni, esetleg meghamisítani saját rendszerének részeit visszamenőleg?
5. Egy becsületes cég felméri-e a botrányból származó károkat, vagy inkább ügyvéded fogad, aki nagy nyilvánosság előtt az ügyfelek képébe röhög, mondván "örüljenek, hogy nem többet vontunk le"?
6. Egy becsületes cég benyújt-e vajon egy pénzintézethez egy olyan ÁSZF-et, ami bizonyíthatóan NEM EGYEZIK MEG azzal, amit az ügyfelek elfogadtak?


7. Egy jól működő cégnél van-e személyi felelőse egy ilyen dolognak, vagy csak gyorsan eltüntetik a szereplőket és a céget is?
8. Egy jól működő cégnél előfordulhat-e, hogy az egyik legnagyobb üzleti partner számára 5 hónapon keresztül nem teljesítenek, sőt annak személyes és hivatalos megkereséseire sem reagálnak?
9. Egy jól működő cégnek szüksége van-e trükközésekre, a vevők átverésére és szándékos lehúzására, vagy megél egy minőségi, jól kitalált és nem kevés jutalékot hozó szolgáltatásból?



...a néhány újonc hozzászóló, élen a közvélemény kutató ingyenélővel gondolkodhat ezeken.




Továbbá amédiák, akik foglalkoztak az üggyel (a teljesség igénye nélkül) megint csak az okoskodóknak:
- MR1 Kossuth Rádió
- MR2 Petőfi Rádió
- Lánchíd Rádió
- Klub Rádió
- MTV - Híradó
- MTV - Az Este
- RTL KLUB - Híradó
- TV2 - Híradó
- ATV - A TV Ügyvédje
- index.hu
- origo.hu
- hvg.hu
...stb.



...és végül egy utolsó kérdéskör tőlem megint csak az új arcoknak:
- Tessék mondani: Velem ellentétben, ti hány hatósággal álltok kapcsolatban, adtok, vagy kaptok információt a vizsgálatok és a nyomozás állásáról? Hány médiával vagytok kapcsolatban mióta foglalkoztok az üggyel, illetve HOL VOLTATOK EDDIG ha tényleg ennyi ember szerint van rendben ez az ügy?
Schaf Creative Commons License 2010.07.20 0 0 7371
Kivi.. remélem a rendőrség megtalált a freemailos címeden. Volt pár nap technikai gondom (laptop halott volt) így kicsit elmaradtam.


A másik oldal kedvéért egy alternatíva a távolmaradásomra: A hozzám befolyt pénzből nyaraltam Svácban.
Előzmény: kivi000 (7367)
saukoo Creative Commons License 2010.07.20 0 0 7370

"és nem szeretnék én is bekerülni a körbe, úgyhogy felhívom őket, hogy wtf."

 

de ugye szerinted sem az a normális (kívánatos) fejlődési irány, hogy az összes helyet ahol valaha vásároltál életed végéig napi rendszerességgel körbe kell telefonálnod, hogy véletlenül nincs-e valami wtf véletlenül (egy új ÁSZF, szolgáltatás vagy bármi más anyjuk kinja)

Előzmény: Analitikus Marslakócska (7359)
CharlieBrown Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7368
Milyen érdekes, ahogy lepattintja a szolgáltatásait a popó, megjelennek ebben a topikban az olan okosok, akik állítják, hogy ez a 7000 hozzászólás tehet arról, hogy csődvédelmet kért (De nem kapott!) az a mocskos geci cég, arról is mi tehetünk, hogy megrendült a bizalom az online bankingban idehaza.

Mondok én nektek valamit nagyokos elemzők, analizálók, mielőtt végképp kívánnám, hogy szarjatok sünt farfekvéssel: KURVÁRA nincs gondom a KORREKT internetes tranzaktálásokkal.

* godaddy miért küld minden egyes recurring tranzakció előtt cca. 6 levelet 1 hónap alatt?
* paypal miért utalja vissza AZONNAL a lóvémat, ha ebay-en átkúrja a fejem az eladó?

mert ezek VALÓBAN KORREKT cégek.

és nem küldözgetik a nímandjaikat mindenféle topikokba, hogy hintsék az igét "nem is lettetek átbaszva, és ti teszitek tönkre a hazai online kereskedelmet".


2 kérésem van személy szerint nekem:

1. menjetek a picsába oda, ahonnan jöttetek, lássátok be, hogy ez a topik nem nektek szól.
2. szarjatok a fentebb nevezett farfekvéses sünből minél többet.
kivi000 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7367
hanem figyelmen kívűl hagyták
Innentől jogosulatlanul kezelték az adataimat, s jogalap nélkül vontak le pénzt tőlem.

hogy a ppo visszautaltatta a bankkal a pénzed!!!!
NEM a ppo utaltatta vissza! Chargeback keretében a bank adta vissza. Arról nincs infom, hogy nekik sikerült-e behajtaniuk. (Ha igen akkor is az OTP-től.) Az email amit írtak az bullshit, a banki reklamáció alapján kaptam vissza a pénzt.

Hogy milyen bizonyítékot szolgáltattál ezek után a rendőrségen az itt a kérdés.
Kinek kérdés? :-) Ismerik a történetemet, megvan a kontakt.
Előzmény: maxxell2 (7366)
maxxell2 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7366

Köszönöm, hogy felhívtad figyelmemet hozzászólásaidra.

 

Én ebből a következőt raktam össze:

 

596 os alatt bemásolod a levelezést melyet a ppo val folytatsz. Ebből kiderűl, hogy az ominózus levelet 2009 január 21.-én küldted . Akkor már rendelkeztél érvényes bankkártya regisztrációval, tehát csomaggal is . A levelezés tartalmából  kiderül, hogy light csomagod van.  A törlést nem utasították vissza, hanem figyelmen kívűl hagyták és kérdést intéztek feléd. Válaszoltál rá???

 

Ezt követően a következő levélváltás arról tanúskodik,  ( 5832) hogy a ppo  visszautaltatta a bankkal a pénzed!!!!

 

"Ön 2009.01.21.-én felvette velünk a kapcsolatot ez ügyből kifolyólag, tájékoztattuk, hogy az alapszolgáltatásainkat továbbra is díjfizetés nélkül veheti igénybe. A tájékoztatót az alapján küldtük meg, hogy az oldalon egyértelműen leírásra került a promóciós ajánlat időtartalma. Ennek értelmében a promóció ideje alatt regisztráló ügyfelek 2009.-ben vehetik igénybe a PPO light csomag szolgáltatásait díjfizetés nélkül.
A PPO oldalon minden esetben megtalálható a csomagok aktuális díjszabása. A PPO light csomag havidíjmentes, éves regisztrációs költsége van. Önnek ezt a díjat engedtük el a promoció értelmében a 2009 es évben.

 

Mivel Ön 2009.ben már felvette velünk a kapcsolatot, ezért méltányossági alapon az összeget visszautalásra megküldjük a banknak"

 

Tehát elismerték, hogy hibáztak és a pénzed visszakaptad!!!

 

 

Hogy milyen bizonyítékot szolgáltattál ezek után a rendőrségen az itt a kérdés.

 

Látod minden értelmezés kérdése, mivel én azt látom, hogy tőled valóban jogtalanúl vonták le a pénzt ( bár azt nem írod, hogy a ppo által hozzád intézet kérdésre adtál e választ, vagy a levelezés itt abbamaradt) de ezt a hibát korrigálták.

 

Ez csalás???? Akkor ennyi erővel az is az amikor a bankkártyámat duplán terhelik meg tévedésből, vagy rendszerhibából ( nem a ppo)

 

De nem boszorkányüldözés ugye???

 

A fenti idézeteket a TE hozzászólásaidból másoltam be.

 

 

 

 



K. Slater Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7365
Azt, hogy 2009-ben milyen üzletpolitikát folytatott a ppo, kérdezd meg tőluk. :)
Neked biztos fognak válaszolni.

"- Miért nem tudott senki a levonás időpontjáról ? Mert nem olvas ? Ja tudom mert utólag visszadátumozva lett felrakva az értesítés."

Jól tudod: nem volt mit olvasni.


"- A cég székhelye magyarországon maradt, az üzemeltető változott. ( cégjegyzék adatai szerint)"

Akkor biztos csak a szemem káprázott, amikor egy svájci cég vont le 2490 Ft-ot a bankkártyámról.


"- milyen tájékoztató e-mailre gondolsz ami nem lett kiküldve? Heti szinten jöttek a ppo csomagokról a tájékoztatók, a csomagok költségei pedig a honlapon megtalálhatóak voltak."

Igen, megtalálható volt: ingyenes volt.
Hírlevelek jöttek, de arról nem volt szó, hogy tovább nem ingyenes a "szolgáltatás".


"Cikk, riport??? Az indexre gondolsz, illetve a társmédiumaira ?"
Nagyjából mindenhol megjelent.
Miért baj, hogy innen indult az ügy? Mit befolyásol?


"- A számla nem kiküldését is tényként írod le. Biztos vagy te ebben??"
Biztos. Nem kaptam számlát.


"Ja, hogy az ÁAK feljelentette a ppo-t??? Akkor biztos neki van igaza."
A fejlemények tükrében inkább az ÁAK-nak hiszek, nem a ppo-nak.


"Megint az urbán legendák."
Nem, ez saját tapasztalat.


"Amit te itt leírtál az megint a " károsultak" véleménye itt ezen a portálon."
Mivel ez a károsultak fóruma, ezért itt a károsultak véleménye van.
Egyébként örömmel vesszük ppo-s emberek hozzászólását is.
Ismered valamelyiket? :)


"Talán várjuk meg amíg a hatóságok döntenek."
Mindenki erre vár.


"véleményem szerint objektíven senki nem tudja már ezt megitélni."
De én meg tudom ítélni: lehúztak.
Több, mint 10 éve használok bankkártyát a neten, eddig 1 esetben volt probléma, a ppo-val. Kurvára nem így működik egy normális, online fizetésre épülő szolgáltatás.


"ok okozati összefüggésre nem gondoltál????"
Dehogynem. Kiborult a bili. Ezzel nem számoltak.
Előzmény: maxxell2 (7363)
kivi000 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7364
Ha ennyire boszorkányüldözés akkor légy szíves olvasd vissza ebben a topikban a hozzászólásaimat (nincs sok, hamar menni fog) aztán várom a véleményed ezzel a konkrét esettel kapcsolatban.
Előzmény: maxxell2 (7363)
maxxell2 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7363

A feltett kérdésre nem kaptam választ !

 

- Miért nem tudott senki a levonás időpontjáról ? Mert nem olvas ? Ja tudom mert utólag visszadátumozva lett felrakva az értesítés.

 

- A cég székhelye magyarországon maradt, az üzemeltető változott. ( cégjegyzék adatai szerint)

 

- milyen tájékoztató e-mailre gondolsz ami nem lett kiküldve? Heti szinten jöttek a ppo csomagokról a tájékoztatók, a csomagok költségei pedig a honlapon megtalálhatóak voltak.

 

- több ezer reklamáció?? honnan tudod hányan reklamáltak ?, ami tény , hogy a feljelentések bejelentések egyenséma szerint innen erről a portálról indultak. Cikk, riport??? Az indexre gondolsz, illetve a társmédiumaira ?

 

- A számla nem kiküldését is tényként írod le. Biztos vagy te ebben??

 

- Ki az akivel nem állt szóba a cég? Veled ? Itt ezen a portálon is több levelezés van bemásolva ami ppo és ügyfele között zajlott.

 

- az ÁAK aki addig kizárólag a ppo-t tüntette fel a honlapján menekült mint patkány a süllyedő hajóról. Egyáltalán valós az adat?? Ja, hogy az ÁAK feljelentette a ppo-t??? Akkor biztos neki van igaza.

Tudunk már valamit ennek a nyomozásnak az eredményéről??, Van egyáltalán nyomozás??

 

Megint az urbán legendák. Amit te itt leírtál az megint a " károsultak" véleménye itt ezen a portálon. Bizonyítva egyik sincs, ha jól tudom.

A kezdetektől fogva olvasom, hozzá nem szóltam mert szélmalom harcnak tünt és tűnik.

Talán várjuk meg amíg a hatóságok döntenek. Sajnos ez az ügy olyan indokolatlan sajtóviszhangot kapott  ( az okok ugye ismertek ), hogy véleményem szerint objektíven senki nem tudja már ezt megitélni.

 

ok okozati összefüggésre nem gondoltál????

 

 

Távol álljon tőlem, hogy szembemenjek pont ezen az oldalon bárki vélt vagy valós sérelmével. Csak egy kis objektivitást szeretnék, mert ami itt folyik az egyenértékű a boszorkányüldözéssel. Gondolom idővel ez a hozzászólás is törölve lesz, valamint ki leszek tiltva, mivel mint tapasztaltam az ilyen jellegű bejegyzések idővel törlésre kerülnek.

 

Azért ha válaszolsz az előző kérdésemre azt megköszönöm.

 

Előzmény: K. Slater (7360)
kivi000 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7362
egyáltalán nem olyan nagy az a "köz", akinek a felháborodását folyamatosan emlegetik az indexen.

Ez nagyon szomorú. Ha ilyen a "köz" akkor nem csoda, hogy Magyarországot a következmények nélküli országnak hívják! Van még mit tanulni a fogyasztói tudatosság terén is... :(
Előzmény: Analitikus Marslakócska (7358)
arnyekxxx Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7361
Tulajdonképpen ez a ppo tényleg egy tisztességes vállalkozás. Itt a lehetőség 5000Ft-ot keresni:

PPO – Felhívás
5.000 Ft jutalmat adunk annak, aki elsőként küld digitális fényképeket az Investech Kft állítólagos székhelyéről: "3360 Heves, 029/6 Hrsz". (Cégközlöny 2010.5.13, 19. szám 62780. oldal)


http://pitee.wordpress.com/2010/06/15/ppo-csodvedelemet-kert-az-investech-kft/
Előzmény: maxxell2 (7357)
K. Slater Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7360
Tehát, ha én egy tisztességes céget üzemeltetek, amelyik nem a lehúzásra épül, akkor szerinted így kell eljárni?:

- lehetőleg senki ne tudjon a közelgő levonásról, se az idejéről, se az összegéről
- Svájcba teszem át a cég székhelyét
- direkt nem küldök ki tájékoztató e-mailt a változásokról, csak utólag egy senki által nem látogatott belső fiókba
- több ezer reklamáció, feljelentés, cikk, riport után se utalom vissza a vitatott összeget
- nem küldök senkinek számlát
- senkivel nem állok szóba
- az ÁAK 65 milliós jutalékát is inkább megtartom

A sort még bőven lehetne folytatni, most hirtelen ennyi jutott eszembe.
A fenti lista nyilván egy hosszútávra tervező cég stratégiája, ugye?
Előzmény: maxxell2 (7357)
Analitikus Marslakócska Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7359
Mondok durvábbat: az egyik nagy számlázó programos cég huszonezres összegeket követel éves support díjként, miközben úgy tűnik, az ügyfeleik nem is rendelték azt meg tőlük. Két ismerősöm mesélte egymástól függetlenül. Az a gyanúm, hogy ott is valami olyan van, hogy, "ha nem válaszolsz, úgy vesszük, hogy megrendelted", aztán csak ment a számla. A héten fogok utánajárni a dolognak, mert nekünk is ilyen szoftverünk van, és nem szeretnék én is bekerülni a körbe, úgyhogy felhívom őket, hogy wtf.
Előzmény: saukoo (7356)
Analitikus Marslakócska Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7358
Ja, hát, ha ez érdekel, akkor adok magán elérhetőséget, és augusztus 10-e után nagyon szívesen megmutatom Neked élőben azt, amit lehet, személyesen. A szakmában ismert (remélem el is ismert ;-) ) arc vagyok. El nem küldhetem, hiszen nem te vagy a megrendelője (és nem is a ppo vagy akármelyik ppos cég, hanem más piaci szereplők). Gondolom, ezt elfogadod.
Engem egyébként a vásárlói pszichológia oldaláról érdekel elsősorban a dolog, tehát éppen az érzelmek, erre is mentem rá, ezért merem állítani, hogy egyáltalán nem olyan nagy az a "köz", akinek a felháborodását folyamatosan emlegetik az indexen.
Előzmény: arnyekxxx (7355)
maxxell2 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7357

Az elején szóba került az " ingyenesség" onnantól ezt fújjátok. A ppo a bankkártya regisztráció óta fizetős portál. volt basic, premium és light. Az, hogy a light csomagért egy ideig nem kellett fizetni, kvázi ajándékba kapták az egy bizonyos időszakban regisztrálók, ezt aposztrofáljátok ingyenes portálnak. Ez a bizonyos " ingyenes hozzáférés viszont csak a 2009 es évre vonatkozott. Állandóan jöttök a hamisításokkal, ki és milyen módón bizonyította ezt már be? Mindenki bérenc, troll, és még sorolhatnám aki a ppo mellett teszi le a voksát. Akkor legyen, én is az vagyok. De mivel ti olyan okosak vagytok, valaki tiszteljen meg azzal, és magyarázza el nekem, ha a ppo valóban csalási szándékkal hajtotta végre a levonásokat, miért nem az volt az üzletpolitika, hogy 2009 ben végig ingyen adja a lightot aztán mindenkit megterhel 2010 ben? Mert ugye az nem képezi vita tárgyát, hogy nem ez történt, mivel 2009 jan. vagy febr.-tól a light-ért is fizetni kellett a bankkártya regisztráció pedig 2008 novemberétől van. Tehát 2-2,5 hónapról beszélünk. Marha nagy busines.

 

saukoo Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7356

És az a hülye, aki megadja a bankkártya adatait, majd csodálkozik, hogy tagsági díjat szednek tőle, az meg is érdemli.

Kb, 150-200 online helyen adtam meg a bankkártyám adatait az elmúlt 4-5 évben, és nagyon csodálkoznék, ha tagsági díjjal vagy bármi más olyan lehúzással próbálkoznának, amit nem állt a határozott szándékomban megvásárolni.

 

...és képzeld el, van közöttük olyan kereskedő is, ahol rendszeres díjat vonnak le automatikusan (recurring monthly charge), a különbség az, hogy

- tudok róla, hogy le fogják vonni, hiszen kifejezetten én kértem

- legalább 2-3-szer kapok a levonásokról előzetesen és egyértelműen értesítést

- bármikor módomban áll lemondani a 'szolgáltatást'

 

 

egy ilyen, ilyesmivel trükköző cégnek semmi keresnivalója az online piacon, oda kerülnek (remélem) ahova valók, a szemétdombra. 

Előzmény: Törlésre váró renikk (7341)
arnyekxxx Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7355
Te folyamatosan kutatásra hivatkozol, (99% szerint fasza volt a ppo) de továbbra sincs semmi erről a kutatásról, csak az, hogy te istenuccse tényleg csináltad és ez lett az eredmény. Ezt igy nem igazán lehet máskép értelmezni, mint a ppo védelmezése. Persze tényleg lehettek elégedett ügyfelek, akár sokan is, de attól még a ppo eljárása lopás volt, ezen nincs mit szépíteni.
Előzmény: Analitikus Marslakócska (7354)
Analitikus Marslakócska Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7354
Ölég logikátlan, amit írsz, és tényszerűen is cáfolható. Ha érdekel valóban, keresd vissza, hogy itt is toboroztam érintetteket az egyik kutatásba. Én az előbb pillanatok alatt megtaláltam, és megnyugodtam, hogy nem vagyoxenilis. :-)

Ez meg itt komoly logikai és tartalmi hiba:
"Te beszélsz itt kutatásról de semmi bizonyiték, csak el kellene mindenkinek fogadni, hogy tulajdonképpen azok a hülyék akik szerint engedély nélkül pénzt levenni a számlájukról nem lopás..."
Én hol állítottam, hogy ezt bárkinek is el kellene fogadnia? Ezek a te háborgásaid, és ez a te víziód, amit próbálsz rám tukmálni. Az egy dolog, hogy én kutatásról beszélek, mivel az a szakmám, az meg egy másik, hogy olyat akarsz a nyakamba varrni, amit sose mondtam. Az már csak hab a tortán, hogy a kettő között még logikai kapcsolatot is látsz. (A többi meg felesleges hőzöngés.)
Előzmény: arnyekxxx (7353)
arnyekxxx Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7353
Nem, a következő lépésben is messziről jött ember azt mond amit akar. Te beszélsz itt kutatásról de semmi bizonyiték, csak el kellene mindenkinek fogadni, hogy tulajdonképpen azok a hülyék akik szerint engedély nélkül pénzt levenni a számlájukról nem lopás hanem tök jófejség mert van aki örömmel fizet. Esetleg ha megadnád ezeknek az elérhetőségét, csinálnék egy céget kimondottan önként pézadományozó palimadarak megfejésére, jo lenne egy ilyen adatbázis potenciális ügyfeleknek.
Előzmény: Analitikus Marslakócska (7352)
arnyekxxx Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7351
messziről jött ember...
Előzmény: Analitikus Marslakócska (7350)
Analitikus Marslakócska Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7350
Nem ismerek ilyeneket, csak acsarkodó és szomorú embereket találtam, amikor interjúztam a témában.
Előzmény: arnyekxxx (7348)
arnyekxxx Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7349
Fogd már fel, hogy itt konkrétan a beleegyezésük nélkül a semmire levettek sokezer ember bankszámlájárol egy nem tul jelentős összeget. Ha ezt szó nélkül hagyják az éritettek, akkor semmi nem akadájozta volna a következő lépésben mondjuk 2500 helyett 25000Ft dijat vegyenek le ingyenesnek hirdetett szolgáltatás után mondjuk "éves kényelmi hozzájárulás" néven, és fapofával irhatták volna továbbra is, hogy a szolgáltatásuk ingyenes, dijmentes, havidijmentes, éves dij mentes. Precedens lett volna, hogy Mo-on szabad egy cégnek bármikor bármilyen cimszóval csak ugy hozzányúlni a náluk regisztráltak pénzéhez. Ha szerinted ez nem vérlázító akkor téged ezért fizetnek és a számlát a centillion AG állitja ki.
Előzmény: Törlésre váró renikk (7341)
arnyekxxx Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7348
Jol keresnek még a PPO fizetett trolljai?
Előzmény: Analitikus Marslakócska (7339)
Analitikus Marslakócska Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7347
Amikor össze kellett szedni a kutatáshoz az ingeranyagokat, szinte alig lehetett valamit találni, ami ne az indexen lett volna. Jól látszódott, hogy ÚP személye és varázsa van a háttérben, azért keletkezik a rengeteg cikk. Kíváncsian várom, mi lesz a történet vége.
Előzmény: maxxell2 (7343)
arnyekxxx Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7346
Ne legyél már ennyire droid bazeg.
Előzmény: Törlésre váró renikk (7329)
Analitikus Marslakócska Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7345
Én úgy látom, ez az ügy soha nem fog a bíróságig jutni.
Előzmény: Törlésre váró renikk (7341)
Analitikus Marslakócska Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7344
Furcsa, hogy ennyire nem értesz magyarul. Nekem semmi közöm az Investech Kft-hez, ahogy írtam, közvélemény-kutatással foglalkozom, és ennek kapcsán kerültem közel az ügyhöz.
Azon nem tudok segíteni, ha az analógiás gondolkodásod annyira nulla, hogy nem érted, amit írok. Azért másokért teszek egy kísérletet: ha nekem van egy 7 év alatt 2 MRD-os értékűre nőtt cégem, akkor egy feltételezett 250M-s lehúzásért nem kockáztatnám. (Elég sokat tájékozódtam az ügyben, és tudom, hogy 2009-ben hova becsülte a szakma a cég értékét.)
A személyeskedéseddel meg nem foglalkoznék túl sokat, mert látszik, hogy az egész félreértés, amire alapozol, buta, és a stílusod, ahogy megéled ezt a félreértést, meg végtelenül alpári.
Kulturált beszélgetőkkel bármikor szívesen beszélgetek továbbra is.
Előzmény: CharlieBrown (7340)
maxxell2 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7343

Azért mert indexes is érintett a dologban. Nem is akárki. Szívügyének tekinti az index, hogy folyamatosan életben tartsa ezt az ügyet . Sajnos ez a portál nem a pártatlanságáról ismert. dúlnak a személyes érzelmek. Tényszerűség nulla.

A folyamat vége boritékolható volt.

Előzmény: Törlésre váró renikk (7341)
kivi000 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 7342
a PPO elment volna külföldre, hogy lelépett volna
Wazz, tájékozódj! Hol van a Centillion AG székhelye?
Előzmény: Törlésre váró renikk (7341)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!