Keresés

Részletes keresés

sissoko Creative Commons License 2013.12.13 0 0 172

Januárban? Szerintem még el sem kezdték forgatni. Jövő szeptember körülire várom a folytatást.

Előzmény: megyerizs (169)
megyerizs Creative Commons License 2013.12.13 0 0 171

Azt elfelejtetem írni, hogy a Tara-t alakító színésznő a valóságban terhes

, gondolom ezért is írzák ki a sorozatból.

Előzmény: megyerizs (169)
Bateman Creative Commons License 2013.12.13 0 0 170

nem. nincsenek. ez a sori pont nem a csodavárásról szól:)

Előzmény: Szötyke (168)
megyerizs Creative Commons License 2013.12.13 0 0 169

Sziasztok!

Rendszeres nézője vagyok a SOA-nak. Voltak már korábbi részek, amitől besokaltam, de nem bírtam nem nézni tovább. Mint a legtöbb ember a happyend-et vártam mindig. Hát a 6.13. részben aztán jól bekavartak. Reménykedtem benne, hogy Tara elmondja Jax-nek, hogy miért is teszi amit tesz. Jax a korábbi évadokba még benne is volt, hogy Ő is elmegy és Taranak már akkor tele volt a hócipője, ezért nem értettem a változást.Na mindegy. Nem igazán tudom elképzelni a sorozatot Tara nélkül.Most hiába volt minden, a gyerekek Anya nélkül így is szarul jártak.Tegnap éjszaka néztem meg, és egyszerűen nembírtam aludni. Kész vagyok teljesen.

Jó várakozást mindenkinek a következő évadig?

Nem tudjátok indul januárba?

Köszi.

Szötyke Creative Commons License 2013.12.13 0 0 168

ez tiszta sor:), és nekem is végigfutott már a fejemben, de azért szeretném azt gondolni továbbra is, hogy vannak még csodák...

Előzmény: Bateman (167)
Bateman Creative Commons License 2013.12.12 0 0 167

az FX facebook oldalán fogalmazta meg jól egy kommentelő mi lehet Sutter fejében. ezzel nagyon egyetértek. és emiatt a végkicsengése miatt nem fog soha díjíkat kapni ez a sori, bár megérdemelné.

 

I'm gonna call it - in the last season Jax is gonna find out Gemma killed Tara and he is going to kill her and then there is going to be like some turf war and either Nero kills Jax or someone else kills him and then we will see around 20 yrs in the future and see Able reading jaxs journal and then we see him stand up and put on his cut and sit down at the gavel as the new samcro!

 

magyarán a történelem így vagy úgy ismétli majd önmagát. ebből a körből, ha belekerülsz, nem tudsz kijönni. az eddigi történések is ezt bizonyítják. Tara áldozata valójában csak akkor nyer értelmet, ha a fiai megtudják a halálának okát és ezen áldozat mentén változtatni akarnak majd az életükön. mert az esély mindig adott. valahol ez a sori erről szól.

 

 

Előzmény: Szötyke (165)
muz Creative Commons License 2013.12.12 0 0 166

Köszöntem és kértem majd megköszöntem!

Mi volt a baj??

Szötyke Creative Commons License 2013.12.12 0 0 165

igen, ebben igazad van, de én szeretném hinni, hogy pont emiatt az áldozat miatt nem hal meg..valakinek csak ki kéne emelkednie ebből a szennyből és mocsokból...

 

És hogy ad értelmet?? Kinyírja a Juice-t és az anyját? És? A feleségét, szerelmét, gyermekei anyját nem kapja vissza...ugyan bosszút állt, de ezzel pont nem éri el azt, amit a Tara is akart, hogy a gyerekeknek ne kelljen ezt az utat járni, félelemmel feküdni és kelni. Juice nem is fog hazamenni már...tudja, hogy célpont....amúgy volt egy pillanat, amikor azt hittem, hogy lelövi az old lady-t és akkor talán faraghat az árulásának árából is...

 

Én talán még Op halálakor sem bőgtem ennyit, mint most ennél a résznél........

Előzmény: Bateman (164)
Bateman Creative Commons License 2013.12.12 0 0 164

de hülye vagyok:) azt hittem a sorozatok topikban vagyok:)

 

szóval, szerintem Tara nem marad életben. kizárt, hogy azután a hentelés után életben maradjon valaki. hiteltelen lenne. ha végzetes agyi sérülése nem lenne (már hogy a francba ne lenne!!!!), akkor is simán elvérzett volna addigra. ez nem opció. mindenki bűnhődik. Tara az egész sorozat legnagyobb áldozata. szinte mindent feladott a szerelmért és a családért. Jax-nek egy teendője lesz. értelmet adni annak az áldozatnak, amit Tara halála hozott. remélem így gondolkodik majd Sutter is.

Előzmény: Bateman (163)
Bateman Creative Commons License 2013.12.12 0 0 163

menjünk a másik topikba

Előzmény: Szötyke (160)
Szötyke Creative Commons License 2013.12.12 0 0 162

nem anya az ilyen :(.............Jaxnek most egyedül a fiúk vannak (meg a klub)......Neronak csak az fáj, hogy anno Jax nem mondta el neki a Darvany-dolgot ... de az unokatesóját szó nélkül lőtte le...

 

millió változatot pörgettem már le a folytatással kapcsolatban. Az viszont biztos, hogy Juice és Gemma terhe vállalhatatlan. Szenvedniük, bűnhődniük kell. Unser tudja ezt a terhet, kíváncsi vagyok, mit kezd vele.

 

Jax fegyvere ugyan ott volt a földön az Eli lábánál, mikor az ügyésznő megérkezett, de nyilván egy vizsgálat megállapítja majd, hogy nem azzal lőtték le a seriffet...és annyi nyom van a Gemma után is.....

A másik dolog még, amin gondolkodtam, hogy a múlt részben hogy kerültek Tara kocsijába a becsomagolt bőröndök? A gyerekek ruhái, stb...amikor a házban akkor biztos nem járt...

Előzmény: csaszi_72 (161)
csaszi_72 Creative Commons License 2013.12.12 0 0 161

Ha már bosszú akkor Nero a soros. De kije maradt Jax-nek?

.

.

.

.

.

Az anyja?

 

Előzmény: Szötyke (160)
Szötyke Creative Commons License 2013.12.12 0 0 160

hát, szerintem ha Tara életben marad, attól még a teher az teher, a bosszúvágy minden irányból ugyanaz...ugyanazért....(ráadásul Jaxnek volna miért élnie a bosszún kívül....) ...azért Unser is elég rendesen bekavart...Neron nem nagyon csodálkozom.....

Előzmény: Bateman (159)
Bateman Creative Commons License 2013.12.12 0 0 159

SPOILER

 

 

nem tudom elképzelni Tara visszahozatalát. elég rendesen el lett intézve szegény. és emiatt lesz egy totális pokoljárás a 7. évad. gondold végig. csak pár dolog: 

-Gemma terhe

-Juice terhe

-Jax bosszúvágya+a börtönös évek

-a többi bandtag bosszúvágya Jax miatt

-Unser bűntudata

-Nero zavaros szerepe ebben a körjátékban

 

húzós lesz.

Előzmény: Szötyke (158)
Szötyke Creative Commons License 2013.12.12 0 0 158

SPOILER

én tegnap reggel csak átpörgettem, de viszonylag részletesen, mégis annyira letaglózott az egész, hogy nem néztem végig angolul, majd ma este, felirattal...Én szeretném hinni, és hiszem is, hogy Tara maradni fog. Ebben a sorozatban soha semmi nem úgy történik, ahogy arra számítani lehet, mindig mindent megcsavarnak alaposan...ezt miért ne? Egy csomó verziót el tudok képzelni arra, hogy folytatódhatna még...Gemmához nem tudok mit szólni, az a nő egy állat:(, nem csodálom Nerót:(, hogy nem akarja elvenni. MOndjuk nem tudom, hogy mit is vártam Gemmától...aki a saját férjének a megölésére áldásást adja, nem ügy a fiának a nejét eltenni láb alól...De a Juice nagy csalódás :(.

Ha így marad a sztori, akkor innentől kezdve nincs miért küzdeni:(, nincs értelme a kiútnak sem...egyedül talán csak a gyerekek ... de ha Jax megy a sittre, a gyerekek gyámja a Wendy, nem? Juice gyenge lesz ahhoz, hogy ezt a titkot is hordozza még.......de ahhoz még gyengébb, hogy kinyírja magát...

Előzmény: Bateman (155)
Radaj Creative Commons License 2013.12.12 0 0 157

Van egy sorozat a DEADWOOD, abba meg Anser bácsi van!

Radaj Creative Commons License 2013.12.12 0 0 156

Hello! Angolul már én is végignyomtam a 6 évadot! Látom magyarul is elkezdték a 2.évadot! Mit tudtok? Lesz folytatás magyarul?

Bateman Creative Commons License 2013.12.12 0 0 155

SPOILER

 

 

azzal, hogy judásunk a gyilkos fegyvert eltüntette, Jax végülis ártatlan lesz a dologban. így az áldozata tök feleslegessé válik, mert nincs kit megmentenie általa már, de a böribe mennie kell. azt már nem tudja visszacsinálni. a két gyerek full árván marad, egy családi támaszuk marad, a nagyanyjuk. szép lesz. Jax leüli a 7-8 évet, kijön és elszabadul a pokol. persze a végén megváltás lesz. vagy nem. én azzal számolok, a végén Jax meghal majd. és minden ismétli önmagát. a gyerekek megkapják a jegyzeteit és megpróbálják ugyanazt, amit ő is próbált...

Előzmény: csaszi_72 (154)
csaszi_72 Creative Commons License 2013.12.12 0 0 154

Igazából el sem tudom képzelni, mi lehet még.

Nagyon "vége" szaga van.  :-(

Előzmény: Bateman (153)
Bateman Creative Commons License 2013.12.12 0 0 153

s06e13 - amikor megláttam az epizód felvezetőben Kurt Sutter nevét a rendező mellett, tudtam kőkemény rész lesz. az is lett. és valahol éreztem, hogy csak ez lehet az egyetlen út. de azért mégis ütött egy nagyott. aztán még egyet. majd még egyet. innen nem lehet felállni már. a júdás meg még csavart is egy nagyot az egészen, amiért nagyon, nagyon haragszom, mert ezzel elvette a nézőtől azt a minimális katarzis érzést is, amit adhatott volna, ha némi emberség van benne. de nem volt. bele lettünk döngölve a mocskos, bűzlő sárba és most szépen megjáratnak majd minket a pokol legmélyebb bugyraiban a 7. évadban. alig várom már!

muz Creative Commons License 2013.12.11 0 0 152

Szevasztok!

 

Tudnátok segíteni,hogy honnan tudnám leszedni?

A 12. még megvolt de azóta kinyírták a thepiratebay-t :-(

Nem vagyok  nagy nethuszár.

Előre is kösz!

Szötyke Creative Commons License 2013.12.11 0 0 151

nagyon durva :(((((((((((((((((((((((((((((((((((( de, biztos vagyok benne, szeretném azt gondolni, hogy így nem marad a dolog...

 

Előzmény: csaszi_72 (149)
Bateman Creative Commons License 2013.12.11 0 0 150

még nincs meg, de ma este beveszem:)

Előzmény: csaszi_72 (149)
csaszi_72 Creative Commons License 2013.12.11 0 0 149

Sons of Anarchy - 06x13 - A Mother's Work

Ilyesmi csavarra gondoltál?

egy szóval: Dúúúúrva!

Előzmény: Bateman (148)
Bateman Creative Commons License 2013.12.05 0 0 148

SOA s06e12 - kezd egy kicsit sok lenni már megint ez a vérengzős problémamegoldás, ami után Jax úgy fénylik, mint Einstein homloka. kell egy új vonal. nagyon. kérdés elég lesz-e annak Tara döntése. az ötlet jó, de ezen 6 évad után kevésbé hiszem, hogy potenciál is van benne. lesz-e nagy csavar az évadzáróban?

nicko Creative Commons License 2013.11.23 0 0 147

láttuk :)

elkezdték forgácsolni a szereplőket....valahogy be kell majd fejezni a 7. évaddal.

Előzmény: Szötyke (145)
Bateman Creative Commons License 2013.11.22 0 0 146

SOA s06e011 -  ez a rész a szükséges dolgok meglepő bekövetkezése volt. az írrel kapcsolatban egyszerűen nem tudtam mást elképzelni. kódolva volt, de a másik eset is törvényszerű volt. egyszerűen nem lehetett ezt már tovább húzni. máshova helyeződnek ezután a hangsúlyok és ez így van jól. ettől rohadt jó még a 6. évadban is ez a sori.

Szötyke Creative Commons License 2013.11.20 0 0 145

láttátok már?????

Bateman Creative Commons License 2013.11.19 0 0 144

SOA s06e10 - súlyos rész volt. a szarból csak szar lehet és abból így nehéz kimászni. Tara, pedig a saját szarkupacát húzta fel maga köré. kiváncsi vagyok ennek mi lesz a vége. de semmi jó.

nicko Creative Commons License 2013.11.15 0 0 143

ezt már a BSG és Spartacusnál is eljátszották.

Előzmény: Bateman (142)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!