Keresés

Részletes keresés

küsmödi bá Creative Commons License 2009.08.31 0 0 60

Sziasztok!

 

Látom nagyon pörög a tarjáni fórum :)

A Nyomorultak veterán alakulat már vígan készül az első osztályú meccsekre, megyünk amíg lehet (talán a tavaszt megéljük visszalépés nélkül), aztán meg nyomorgunk tovább :)

Reméljük, sok rivális gruppo tiszteletét teszi nálunk, már nagyon ki vagyunk éhezve vendégszurkolók jövetelére (pozitív értelemben). Mint írtam, most nagy a lelkesedés, jópár idegenbeli meccs tervbe van véve, aztán meglátjuk, mi sül ki belőle.

Nem titok, szinte (mi, öregek) mindenki jár ki ilyen-olyan nagyobb focicsapatok meccseire, de most erre az idényre a városunk kosármeccseire koncentrálunk.

Kíváncsian várjuk a bajnokságot!

 

Üdv minden magyar fanatikusnak, kiváltképp dombóvári Testvéreinknek!

 

 

njoy_SB Creative Commons License 2009.08.31 0 0 59
Ejjha milyen hivatalos a dolog :O Ez a logó egyeztetések alapján lett megcsinálva, vagy leküldték neked, és kicsit pofoztál rajta, hogy csak a bemutatáskor lehet kitenni ?
Előzmény: vampeare (55)
grigo Creative Commons License 2009.08.30 0 0 58
Hát én sem tenném rá a nyakam hogy kezdő lesz. Főleg a játékkedv alapján amit hallottam... Meg őszintén valószínű Davis lesz kezdő 5-ös poszton, Anonimus pedig aki 2m körüli 4-es és amcsi szintén kezdő lesz (ez persze még csak előhír). Szóval nem hinném hogy Hartvich 3-as poszton nyomulna. De majd oszlik a köd.

Én amúgy ilyen vereségre számítottam. 3 kezdő játékos nem volt ott, Buci és Vavra sem játszott. Valamit tuti felszívta magát a Berény. Simán ez volt benne a levegőben szerintem. Berény idén végigveri keletet de nagyon durván. Nyugaton meg Veszprém, Kanizsa, Sopron (bár sopron szerintem gyengült)
Előzmény: circo (56)
JagerZoliy Creative Commons License 2009.08.29 0 0 57
Valószínű,hogy Hartvich kezdő lesz!
Előzmény: circo (56)
circo Creative Commons License 2009.08.29 0 0 56
Azért azon csodálkozom, hogy Hartvich nem lesz kezdő.
Előzmény: njoy_SB (54)
vampeare Creative Commons License 2009.08.29 0 0 55
de kell logót cserélni, de ne aggódj, már elkészítettem az újat is, csak a hivatalos bemutatásig vissza kell tartanom:)

(és a piros szín árnyalatát is cseréltem, ha érdekelnek ilyen műhelytitkok:D)
Előzmény: njoy_SB (53)
njoy_SB Creative Commons License 2009.08.29 0 0 54
http://www.bb1.hu/tartalom/cikk/1070_vereseggel_kezdett_a_salgotarjan

Kissé váratlan, bár ha azt vesszük, hogy a várható cserepad játszott akkor nem is rossz. És hát az alapozás időszakában nem is meccs hőfokon kell pörögni, lesz ez jobb is biztos.

Hajrá SESE

njoy_SB Creative Commons License 2009.08.28 0 0 53
A panthersfan-on gondoltam, mivel marad a fekete-vörös szín összeállításunk , aminek a megfelelő logóját már ugye te a wamsler kiszállása után oda betettél :)
Előzmény: vampeare (52)
vampeare Creative Commons License 2009.08.28 0 0 52
"De legalább vampearenek nem kell logot cserélni"

?
Előzmény: njoy_SB (51)
njoy_SB Creative Commons License 2009.08.28 0 0 51
Hy! A 2 napos maratoni meló után újra itthon, és zuhanás az ágyba de azért még egy kis hsz ide, mert grigo sporttárs jelezte az írókedv nem megfelelő meglétét :)))

Én is a fekete-narancsra tettem volna le a voksom, de úgy néz k ia színkérdés eldőlt. Nem feltétlen szerencsés szerintem, hiszen így 3 ilyen színvilágú csapat lesz, de úgy látszik az előző szponzor színei beékelődtek. De legalább vampearenek nem kell logot cserélni :).

Engem is meglep ez a szívélyes fogadtatás, az előző évekhez képest nem ilyenre számítottam, de örülök,és én is köszöntök mindenkit aki minket köszöntött.

Jövőre B-ben a Veszprémnek azért szurkolok, mert szimpatikusak, a Jászberénynek pedig mert közel van.

A hosszú utakon annyi alkoholt kell vinni amennyi az oda-vissza útra elég ( természetesen a vissza utasat időzáras szekrénybe kell zárni a buszon :):).



Gallisz Creative Commons License 2009.08.26 0 0 50

 

 

Busszal odafele csak úgy repül az idő(ebben talán az elfogyasztott alkohol mennyisége is segít),hazafelé azért már gázosabb,de elviselhető!

 

Hozzátok 2 napos turnét szervezünk.

 

Hajrá FALCO!!

Előzmény: grigo (29)
nForce Creative Commons License 2009.08.26 0 0 49
Sziasztok!

Üdv az A-csoportban! Sikeres szereplést és hosszú tagságot kívánok nektek! ;)

Hajrá SESE! Hajrá Falco!
Firebreather Creative Commons License 2009.08.26 0 0 48
Nem baj,  a szektorban úgyis majd feketében, fehérben meg pirosban pompázunk majd:)))
grigo Creative Commons License 2009.08.26 0 0 47
Tudni tudunk róla, csak épp nehezebb azonosulunk a piros-feketével mivel annak nincs akkora tradíciója mint a fekete-fehérnek. Kusza itt minden. A régi kék-fehér szín már kiveszett, a lokálpatriotizmus és a város sporttradíciója egyértelműen a fekete-fehér irányvonalat mutat. A régi SBTC színvilág is ilyen volt és a város hivatalos színe is ilyen (bár hivatalos-hivatalosan fekete ezüst). Az újáalakulás pedig már piros-feketeként történt, és tény hogy ez jobban mutat a lelátón dizájnban is. Úgyhogy én már legszívesebben átlátszó lennék és jóvan :D Identitászavar van itt kérem de nem kicsi :D
Előzmény: vampeare (46)
vampeare Creative Commons License 2009.08.26 0 0 46
épp akartam írni h vicces ez a színkérdés, mert tudomásom szerint a piros-fekete már hetek óta eldöntött tény, és érdekes, hogy semelyikőtök se tud róla, de ma néztem a fórumotokon, hogy más is hallott már róla - még szerencse, a bannereteket legalább nem kell lecserélni egyből:P
Előzmény: grigo (44)
JagerZoliy Creative Commons License 2009.08.26 0 0 45
Hy!

Meg mondom őszintén volt egy pillanat a Veszprém elleni párharc során mikor azt hittem nem bírunk velük,de aztán a hosszabbítás nekünk jött ki jobban!Egyébként elég jó viszony alakult ki a Veszprémi szurkolókkal köztünk!(szerintem)
Alkalmazkodnunk kell majd az "A"s szurkoláshoz,mert a "B"ben nem nagyon volt ellen szurkolás,de a sportszerűség határain belül próbáljuk tartani!!!:D
Ja!És tényleg elég jó érzés ez a pozitív fogadtatás eddig!:D



HAJRÁ SESE!!!
Előzmény: Demetrius#8 (42)
grigo Creative Commons License 2009.08.26 0 0 44
Hát azt kell mondanom hogy a Veszprém nagyon jó csapat. Majdnem megcsúsztunk rajtuk. Idén már nagyon készülnek fel. A Jászberény tűnik még nagyon erősnek és a Nagykanizsa, talán még a Smafc.
Ahogy nézegettük Fehérvár lesz az egyik legjobb távolság alapján, autópálya is van egy darabig és nincs annyira messze. Viszont meg fogunk őrülni Szombathelyig és Körmendig, de hát ki a franc akarna kihagyni két ilyen fellegvárat.

Na már megint azok a színek, konkrétan mi a gond velük? A kettő közül melyik csapat miatt ébreszt kellemetlen érzéseket? :D

Itt egyébként van némi identitászavar már lejjebb írtam hogy egyesületünk ősi színe még a századelőről a kék-fehér, a város színe fekete-fehér de az újáalakulás után valamiért piros-fekete lett. Én a fekete-fehér felé hajlok de hát sokan szeretik a pirost mert látványos...
Előzmény: Demetrius#8 (42)
vimi01 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 43
Na azért mindenki nem!
Demetrius#8 Creative Commons License 2009.08.26 0 0 42

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz és sok sikert kívánok Nektek!:))

 

Habár meg kell vallanom töredelmesen,hogy eredetileg a Veszprémnek szurkoltam a B csoportban(csak azért mert az van a legközelebb:P),de a döntőben már a Salgótarjánnak!Remélem sportszerű csapatot és sportszerű szurkolókat ismerhetünk majd meg bennetek,habár azzal a csapatszínnel akadnak azért problémák:))))

 

 

Hajrá Albacomp!

öreg Krausz fia Creative Commons License 2009.08.25 0 0 41
Nekem konkrétan a csapattal nem volt bajom, mert nagyon sok szimpatikus játékosuk volt. Nálam a probléma a körülményekkel volt, hogy ők "majd pénzzel mindent megoldanak". Erre nulla teljesítmény az egész szezon, majd a kiesés után "nagylelküen" megengedik, hogy aki akar, az visszaköltözhet Vásárhelyre, ahonnan ugye év elején vásárolták a csapatot...
Előzmény: grigo (40)
grigo Creative Commons License 2009.08.25 0 0 40
Jó mondjuk egy két fricskát mi is kaptunk már de nem vészes. Amúgy kimaradtam a tavalyi A-s szezonból (is), hogy fogadtátok a Hegyvidéket? Azt azért érezzük hogy nem volt egy közkedvelt csapat de olvastam a szurkolóiktól egy két szimpatikus írást is.
Előzmény: öreg Krausz fia (39)
öreg Krausz fia Creative Commons License 2009.08.25 0 0 39
Ki mondta, hogy nem az? :D Az, hogy a hegyvidéket nem így fogadta a nép, az nem jelent semmit :)
Előzmény: grigo (38)
grigo Creative Commons License 2009.08.25 0 0 38
Köszönjük köszönjük :D Oly szívélyes a fogadtatás még a végén kiderül hogy mindenki úriember az A csoportban :D
Előzmény: öreg Krausz fia (36)
öreg Krausz fia Creative Commons License 2009.08.25 0 0 37
Na és persze hozzám is a fekete (narancs) fehér kombó áll a legközelebb :)
Előzmény: öreg Krausz fia (36)
öreg Krausz fia Creative Commons License 2009.08.25 0 0 36

Sziasztok!

 

Nem voltam itthon 2 hétig, úgyhogy csak most látom ezt a topicot. Így hát kicsit késve bár, de üdvözlök minden salgótarjáni fórumozót az Indexen és az NBI/A-ban! :)

grigo Creative Commons License 2009.08.25 0 0 35
És kellett pótjegyet fizetni a sörre?
Előzmény: floorbadboy (33)
JagerZoliy Creative Commons License 2009.08.25 0 0 34
Az igen!!!:) Az tényleg komoly "turné" lehetett!!!:)
Előzmény: floorbadboy (33)
floorbadboy Creative Commons License 2009.08.25 0 0 33

Könnyen :o)

Volt úgy pár éve, hogy Debrecennel játszottuk a 4-be kerülést és egy héten 2-szer voltunk!

Reggel 6-os IC-vel Debrecen, majd csapatbusszal haza :o)

Hajnali 5 kor értünk haza

Jó kis turné volt :o)

 

Előzmény: grigo (29)
JagerZoliy Creative Commons License 2009.08.25 0 0 32
:D
Ne is emlegesd a soproni utat!Maga volt az örökkévalóság!:)De idén még sztem lesz egy pár hasonló!!!:)
Előzmény: grigo (31)
grigo Creative Commons License 2009.08.24 0 0 31
Lehet ismerkedni :D Csak asszony szét ne rúgja a segged. Azért hálát adok az égnek tényleg hogy nem kell megtennem a Nyíregyháza - Szombathely távot egyszer sem. Tavaly Sopronig is bőven elég volt az út.
Előzmény: JagerZoliy (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!