Keresés

Részletes keresés

zegernye Creative Commons License 2009.04.18 0 0 353
Ha nem volna különbség, mi értelme volna az igekötőknek? De onnan nézve eldönthető, hogy kekecelést játszom, megjátszom a kekeckedőt vagy tényleg ilyen kekec vagyok? Persze, döntesz valahogy, és annak megfelelően állsz vagy nem állsz velem szóba, de ez nem biztos, hogy ugyanaz, vagy akár csak hasonlít arra, amit én a tükörben látok.
Előzmény: úrnő (352)
úrnő Creative Commons License 2009.04.18 0 0 352
Bocsi, hogy beleszólok, de szerintem jelentős különbség van a játék/játszás a rájátszás és a megjátszás között, sőt, még az átjátszás is tök mást jelent, noha valahogy egy tőröl fakadnak. És ez nem pusztán nyelvtani kérdés.
Előzmény: zegernye (351)
zegernye Creative Commons License 2009.04.18 0 0 351
Persze, nekem sem okoz gondot, hogy ha komolyan veszem a zsp-vel való flörtöt, akkor te néztél-e hülyének, vagy én vagyok a hülye. Csak rákérdeztem, hogy mi a te gondod a megjátszással, miközben te is műveled. És nem a soknickesek védelmében, bár igen, nekem is van még egy pár nickem, és a zegernye is csak egy megjátszós hazugság, mert valójában a szívem okozta a globális fölmelegedést.
Előzmény: Törölt nick (348)


Törölt nick Creative Commons License 2009.04.18 0 0 350
Köszi a beszélgetést, tanulságos volt!
Előzmény: nettomazsola (349)
nettomazsola Creative Commons License 2009.04.18 0 0 349
nem haragszom.
en sem olvastam utana annak amit te irtal, de nem is jött le nekem semmi ...
Előzmény: Törölt nick (346)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.18 0 0 348
Ez nem női nick, hanem poén, ami az Elvont viccekhez tökéletesen illett, sosem vezettem vele félre senkit. De gondolom azért véded ilyen veszettül a soknickeseket, mert közülük való vagy, esetleg felsorolhatnál párat, hogy ne legyen egyoldalú a számonkéregetés. Ha meg erre nem vagy hajlandó, akkor szerintem fejezzük be a vitát.
Előzmény: zegernye (347)
zegernye Creative Commons License 2009.04.18 0 0 347

Az mentség, hogy már korábban hazudtál női nicket? 

Előzmény: Törölt nick (332)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.18 0 0 346
Nem kérek számon semmit, de ha nem haragszol, nem éreztem soha ellenállhatatlan kényszert, hogy elolvassam a múltadat, és most először beszélgetünk itt tudtommal, ez jött le, ennyi.
Előzmény: nettomazsola (345)
nettomazsola Creative Commons License 2009.04.18 0 0 345
na, most ezen kicsit ragodtam.
van az indexen 20ezer hozzaszolasom. soha egyikben sem hazudtam.
a huszon nem irtam 100-at összesen.
te azt gondolod "vmiert", h en itt "regi motoros" vagyok. anelkül, h rakatt, h hova irok, ki vagyok, mi vagyok ( sajna kiderül ...)
es te kered szamon, h itt vki szerepet jatszik?
Előzmény: Törölt nick (340)
brekkancs Creative Commons License 2009.04.18 0 0 344
:)
Előzmény: nettomazsola (343)
nettomazsola Creative Commons License 2009.04.18 0 0 343
erre nem irok semmit, mert az mar nagyon nyalas lenne es az nagyon nem en vagyok ...
urnö tudja mit jelent, te meg hatha megtudod; jo lenne "csak ugy" hatbaverni ...
Előzmény: brekkancs (341)
nettomazsola Creative Commons License 2009.04.18 0 0 342
latod, latod, igy csapod be magadat!
megneztem, nincs 100 beirasom a huszon! a 20ezerböl ... nagyon nem az en vilagom. nagyon.
"igazi" huszos topikokba soha nem irtam, de nem is hianyzik.
( nem akarok megserteni senkit, de ez a " de szep a dekoltazsod" es hozza 100 szmajli ezt en nem birom)
Előzmény: Törölt nick (340)
brekkancs Creative Commons License 2009.04.18 0 0 341
Óh, most olvasok vissza. Hm. Megtisztelő. Komolyan.
(én is elég rég figyellek már téged :) )
Előzmény: nettomazsola (308)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.18 0 0 340
Bocsi, nem tudtam, sosem nyomozok nickek után, valamiért azt gondoltam, régi motoros vagy itt.
Előzmény: nettomazsola (339)
nettomazsola Creative Commons License 2009.04.18 0 0 339
en sosem huszoztam.
az elsö husz beirasom a szigoruan titkos kivetelevel talan par honapos!
nezd mar meg, h hany huszos beirasom van es hova?
Előzmény: Törölt nick (337)
nettomazsola Creative Commons License 2009.04.18 0 0 338
nekem az irl - url betegesen elvalik es "ölni tudnek" az irl dolgok forumon kidumalasert.
sosem ertettem, h emberek miert kezelik ennyire naivan a netes eletet.

pl miert tesznek ki fotot a gyerekeikröl?? ( akar itt, akar pl az iwiwen) miert irnak ki munkahelyet? lakcimet? telefont? stb
en erre keservesen rafizettem es soha többet.
azota az url szemelytelen(ebb) lett, de az irl meg duplan fontos.
pl sosem lennek kepes elarulni senkit akiröl irl tudok barmit, pedig utalom es megvetem.
es kurvara faj, h neha kiderül, h vki eleg lazan kidumal rolam, az eletemröl, a ferjemröl, a gyerekeimröl barmit. nagyon faj. nagyon. nem aze, mert ezek titkos infok, hanem mert megbiztam benne es ezzel visszaelt. ez megbocsajthatatlan.
Előzmény: Törölt nick (335)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.18 0 0 337
Másképp látjuk, te sokkal régebben huszozol, mint én, lehet, hogy egy idő múlva én is magasról szarok majd az egészre, nem veszek komolyan senkit és semmit, és abból indulok ki, hogy ez csak játék, tehát minden megengedett. Sőt, valószínű.
Előzmény: nettomazsola (336)
nettomazsola Creative Commons License 2009.04.18 0 0 336
biztos nincs igazam. illetve ez csak az en igazam.
de aze kivancsi vagyok, h engem hogy tud becsapni vki CSAK a forumos beirasaival.
az email az mar mas.
annak minden szava fontos. az mar nem jatek. de ez?
Előzmény: Törölt nick (333)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.18 0 0 335
Jó, viccelek, tényleg parttalan ez a vita, és úgysem tudja/akarja meggyőzni senki a másikat.
Előzmény: brekkancs (334)
brekkancs Creative Commons License 2009.04.18 0 0 334
Te most viccelsz, ugye?
Előzmény: Törölt nick (329)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.18 0 0 333
Nézd, lehet hogy neked van igazad, és én veszem túl komolyan az egészet. Szerintem elmondtam mindent, amit erről a témáról gondolok.
Előzmény: nettomazsola (331)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.18 0 0 332
Mert ezt használtam éveken át az Elvont viccekben, és nem vagyok hajlandó megváltoztatni azért, mert tavaly ősszel elkezdtem huszozni. Ezért.
Előzmény: zegernye (330)
nettomazsola Creative Commons License 2009.04.18 0 0 331
hogy lehet vkit atverni a forumon?
de most tenyleg. konkretan.
Előzmény: Törölt nick (329)
zegernye Creative Commons License 2009.04.18 0 0 330
Te miért is magyarázkodol a bemutatkozásodban? Miért nem ident nicken jössz?
Előzmény: Törölt nick (329)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.18 0 0 329
Engem a "színész" motivációi annyira nem foglalkoztatnak, inkább azok helyébe képzelem bele magam, akiket ilyen vagy olyan indítékoktól vezérelve átver. De ha valakinek tényleg ez a vágya, hogy különféle szerepekben tetszelegjen, amelyeket a valóságban nem mer felvállalni vagy megélni, hát tegye. Csak - ahogy többen is megfogalmazták - az egyik oka annak, hogy csökkent a bizalom és az emberek nehezebben kötnek "ismeretségeket" itt.
Előzmény: zegernye (327)
nettomazsola Creative Commons License 2009.04.18 0 0 328
oke igazad van, en maskepp vagyok itt.
en sosem hazudok, ez az en privat luxusom, de mar nem erdekel olyan melyen mindenki. nem is foglalkozok vele, h igazat mond v nem?
h fiu v lany?
h hazas v csalja a feleseget?
h munkanelküli v tenyleg sikeres üzletember?
alkoholista v csak szemelyisegzavaros?
nem erdekel.

ha erdekelni kezd annyira, h vhogy közel kerülök hozza es atmegy irl-be akkor onnantol kezdve minden szava fontos es figyelek. attol kezdve 1x lehet becsapni, többször nem.
Előzmény: Törölt nick (326)
zegernye Creative Commons License 2009.04.18 0 0 327

És ha nem azért, hogy hülyét csináljon másokból? Ha csak magára kiváncsi, hogy mennyire képes szerepet játszani, beleélni magát más bőrébe, szabadjára engedni a fantáziáját? 

Előzmény: Törölt nick (322)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.18 0 0 326
Te - te vagy. Ha IRL hazudsz, vagy ha a fórumon hazudsz: ugyanaz, mert TE hazudsz. Nem tudnám szétválasztani a lelkiismeretemet oly módon, hogy az életben nem hazudok, aztán a neten kiélem magam.
Előzmény: nettomazsola (324)
úrnő Creative Commons License 2009.04.18 0 0 325
Ha régen közel tudtad engedni, akkor most is emlékszel talán rá, hogy milyen volt.
Előzmény: nettomazsola (324)
nettomazsola Creative Commons License 2009.04.18 0 0 324
oke.
en most beszelgetek veled es azt mondom, h ferfi vagyok. akkor mi van?
HA emailben privat kamuzok neked akkor az ciki, az nagyon ciki, de ha te itt a forumon beleszeretsz, v annyira komolyan veszel vkit mert azt irja magarol, h 175cm, 65 kg es nagy a melle az a te bajod, nem az öve.
abban a pillanatban, ha barmit IRL kamuzik akkor egy mocsok.
de itt?
miert kell annyira "közel engedni" a forumos beirasokat, h fajdalmat tudjon okozni?
en mar nem tudom ...
regen tudtam.

Előzmény: Törölt nick (322)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!