Keresés

Részletes keresés

pert1 Creative Commons License 2009.03.27 0 0 393
És mit szól ehhez a Menedzserszövetség, alig fél éve választották elnökké, msot meg kereshetnek másikat.
Előzmény: identifikátor (-)
andzsin Creative Commons License 2009.03.27 0 0 392
igyál egy pepsit, az ellazít:)))
Előzmény: sopa (387)
andzsin Creative Commons License 2009.03.27 0 0 391
ezt beszéld meg a Kossuth rádió helyszínen lévő tudósítójával. ne velem vitatkozzá' má vazz.
Előzmény: Törölt nick (384)
kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 390
Lövétei István: Lehet kettős állampolgársága a kormányfőnek
2009-03-27

Lehet kettős állampolgárságú Magyarország miniszterelnöke, az alkotmány ugyanis nem zárja ki azt, hogy a kormányfőnek a magyar állampolgárságán kívül legyen egy másik állampolgársága is - mondta Lövétei István alkotmányjogász pénteken.

A szakember ezt annak kapcsán közölte, hogy ismertté vált, Takács János, az Elektrolux Lehel Kft. vezérigazgatója lehet a miniszterelnök-jelölt, aki egyes híradások szerint román-magyar kettős állampolgár.

Ha kettős állampolgár lenne a Magyar Köztársaság következő miniszterelnöke, az nemzetbiztonsági szempontból jelenthetne kiemelt kockázatot. A Nemzetbiztonsági Hivatalnak az ilyenkor szokásosnál nagyobb körültekintéssel kellene feltárnia a jelölt személyi kapcsolatrendszerét - mutatott rá, hozzátéve: az eljáró hivatal ebben az esetben eldöntheti, hogy van-e akadálya a tisztség betöltésének.

Az alkotmány azonban mindössze azt a feltételt támasztja a jövendő miniszterelnökkel szemben, hogy magyar állampolgár legyen - hangsúlyozta.

Lövétei István kijelentette: más országokban - így például Bulgáriában is - előfordult már, hogy kettős állampolgárságú politikus került a miniszterelnöki bársonyszékbe.
kacsa! Creative Commons License 2009.03.27 0 0 389
Pandacsöki Boborján.
Előzmény: Lancel_Otto (386)
VirágElvtárs Creative Commons License 2009.03.27 0 0 388
Megnyugtatom az elévtársat.


Mindkettőtől van.
Előzmény: szobatars (382)
sopa Creative Commons License 2009.03.27 0 0 387
húzzál bele ! megcsináljátok !
Előzmény: andzsin (376)
Lancel_Otto Creative Commons License 2009.03.27 0 0 386
Lefújva ez a név is. Tudom a tutit: Besenyő Pista bácsi!!!!!

:-))))))))))))))))
bean Creative Commons License 2009.03.27 0 0 385
Most nem érdeke a MaNem kommandónak. Majd a kinevezés után robbantanak, akkor nagyobbat szól.
Előzmény: andzsin (359)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 383
csak, hogy miből válogatnak:

google:

A(z) "prime minister" kifejezés 1-10. találata az összes, kb. 64 300 000 találatból. (0,28 másodperc)
szobatars Creative Commons License 2009.03.27 0 0 382
És van ajánló levele a Securitate-től, vagy a KGB-től?
Magic Horse Creative Commons License 2009.03.27 0 0 381
Gyűjtsük már össze azon ismérveket/kritériumokat, amelyeket a maszop kijelölt a leendő miniszterelnök kiválasztásakor:

A jelölt X, alaphalmaz {Magyarország lakósága} - {Orbán}.

Kritériumok?
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 380
A szadesz lapít. Most keresik a bajuszügyi szakértőjüket.
Előzmény: Or Kán (369)
andzsin Creative Commons License 2009.03.27 0 0 379
csak ajánlva, mert elkallódik:)))
Előzmény: csigalab (378)
csigalab Creative Commons License 2009.03.27 0 0 378
Ne add fel! :)
Előzmény: andzsin (376)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 377
Na most már hagyd abba:DDD
Előzmény: Törölt nick (358)
andzsin Creative Commons License 2009.03.27 0 0 376
megvan már a program Matolcsy úr bemutatta: adóemelés és nincs adócsökkentés. na ez az amit ővezérsége nem mert kimondani, neki is kellett hozzá egy stróman:)
Előzmény: takacsi (362)
vimee Creative Commons License 2009.03.27 0 0 375
Diskuraljon veluk az ugyeszseg...
Előzmény: Derek (371)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 374
max kisebbségi miniszternek
Előzmény: getdownonit (348)
getdownonit Creative Commons License 2009.03.27 0 0 373
Bazze tényleg :(

Pedig vagy 5 percig élt, mint jelölt...
Előzmény: Magic Horse (370)
csigalab Creative Commons License 2009.03.27 0 0 372
Neked jó lesz.
Előzmény: andzsin (359)
Derek Creative Commons License 2009.03.27 0 0 371
Mondtam en ,hogy jo jelolt? Nem,akkor meg mit erolkodsz.A maszopnak lehet ,hogy jo, de errol veluk diskuralj:mszp.hu
Előzmény: vimee (355)
Magic Horse Creative Commons License 2009.03.27 0 0 370
Nem jó, mer' törpe mint a zorbán.
Előzmény: getdownonit (348)
Or Kán Creative Commons License 2009.03.27 0 0 369
Az szdsz kapásból utasította vissza ezt a kabarét?
VirágElvtárs Creative Commons License 2009.03.27 0 0 368
Már vártam. Maga kapja a prémiumot, üdvözlöm a csataéren.
Előzmény: andzsin (359)
vimee Creative Commons License 2009.03.27 0 0 367
Barcsak ti indulnatok mar el a busba....
Előzmény: andzsin (359)
Gregor Man Creative Commons License 2009.03.27 0 0 366

"Akkor én például nem lehetek miniszterelnökjelölt?"

 

Dehogynem: Takacsi az új kormányfőjelölt. :)


Előzmény: takacsi (329)
csigalab Creative Commons License 2009.03.27 0 0 365

:)))

Előzmény: Törölt nick (352)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 364

Ez tetszik:

 

De ez milyen szánalmas mááár...!!!
Kezdik legfelsőbb körökben (ex-párttagok, bankárok, pénz(es)emberek), aztán ha ott mindenki beinti a lóf*szt, akkor lépnek eggyel lejebb (tőzsdeelnök, maszop-közeli cégek vezetői), majd ha ez sem jön be, mert még ezek is "túl okosak" a strómankodáshoz, megint mennek lejebb. A végén meg valami aprócska kis falucska maszop-os polgármestere lesz a befutó, aki még 10.000.000-nél több pénzből soha nem gazdálkodhatott, Pestet is csak térképen látta régóta...
Takarodhatnának már a halál f*szára - bár ezek a bukásukat akkor sem fogják beismerni, ha a választásokon még a 10%-ot sem érik el!!

 

hátmagát Creative Commons License 2009.03.27 0 0 363
A nép jótevője, a nagy és igazmondó Fletó után ki venné a bátorságot hogy az ország miniszter elnöke legyen. Majd ha érdemei is elévültek.
Előzmény: Törölt nick (349)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!