Keresés

Részletes keresés

nopoliticians Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3151
Húú Ez a Papp Laci Tamás sem volt még idén a napon :)))

Milyen lenne ha ott kéne lennie a helyszínen hiteles megfigyelőként?
Enélkül csak pampog mint egy dilettáns. Fogalma sincs arról milyen a vandálok lelkülete és mit jelent a randalírozás.

Undorodom az ilyen fazonoktól.
Előzmény: zotya-DUB (3144)
ZSOTYESZ Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3150
Előzmény: István007 (3098)
lecso Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3149
A ciánkapszula, meg az el lehet menni duma mennyivel lesz büntethető?
Előzmény: politológus44 (3147)
politológus44 Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3147
Kis János (Az SZDSZ ELSŐ ELNÖKE), a Közép-európai Egyetem oktatója is a gyűlöletbeszéd elleni fellépésről beszélt. Mint mondta, a gyűlöletbeszédet minél előbb törvényen kívül kell helyezni. Fel kell ismerni, hogy a szólásszabadság nem lehet teljesen korlátlan, tette hozzá.
NattyDread Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3146
Én ugy látom ,hogy a hazug tolvaj fasisztoid bagázs tette tönkre az ünnepet.
Nem először.
Lássuk be hogy egy náci, antiszemita, szarkavaró némbernek fellépni sőt szónokolni nemzeti ünnepen ,végülis az ünnep meggyalázása.
Előzmény: M3d00s4 (3101)
zotya-DUB Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3144
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3142
  MK ugye adott okot arra, hogy ne szeressék őt a rendőrök.
Előzmény: Törölt nick (3138)
Geyza Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3141
Mondjuk a Hócipő tényleg jobb a Magyar Hírlapnál, ahhoz semmi kétség sem fér!
Előzmény: Törölt nick (3140)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3139
  Ezt már a 3128- ba is mondtad és nem történt semmi.
Előzmény: Törölt nick (3134)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3138
ha ez igaz akkor az Morvait igazolja. Ennek utána lehet járni csak le kell kérni az elhangzott beszélgetéseket.

"
Újabb Nádor utcai történet - előre eltervezték az egészet?

Adjon az Isten szebb jövőt!
Nagyon örülünk ennek a lapnak, hogy leírhatjuk őszintén azt, amit hallottunk és láttunk.
Bennünket kb. 19:30-kor terelhettek a Bazilika elé Morvai Krisztinával és társainkkal együtt. Kisvártatva pillanatok alatt mindenhonnan elzárták az utunkat a rendőrök. Többek között 4 társunk és mi szerettük volna elhagyni a teret, de sajnos nem engedtek ki, közölve, hogy a másik oldalon ki tudunk menni, de míg átértünk a másik oldalra, ez is meghiúsult, mert ott is elállták az utat.
Közben feltűnt, hogy nem mindegyiken volt azonosítószám azok között a rendőrök között, akik a sorfalat alkották, amit egy úr szóvá is tett előttem, mire azt a választ kapta: "Hátul van a sapkán!". De mikor megfordult, mi csak egy "Metro" feliratot láttunk. Majd az úr, aki szóvá tette, fogta magát és elment.
Közben figyelmesek lettünk arra a bizonyos rendőrre, hogy a sapkáján lévő, állánál összekapcsolt pánt felé - véleményünk szerint egy mikrofonba - a következőket mondta: „Mikor jön már..., mert már beszorítottuk őket?!”
Sajnos pontosan nem értettük, milyen nevet mondott, de abban biztosak vagyunk, hogy egy "m" betűs, Major vagy Majoros nevű személyt említett. Majd széjjelnéztünk, és mondtuk az ismerőseinknek: " Ez rólunk beszél! Hisz' mi vagyunk beszorítva!" Hallottuk, hogy egy alacsony rendőr azt kiáltotta, hogy 9 óra, vége a tüntetésnek, el lehet hagyni a helyszínt. Hozzátenném, hogy már régen el szerettünk volna menni, de nem engedtek.
Majd 21:05-kor a Nádor utca felé terelve azt kiáltotta hátulról egy rendőr, hogy futás! A Nádor utca végéig lökdöstek, bokán rugdosva tereltek minket, s mikor egy ismerősünket lökdösték, aki szóvá tette, hogy " Ne lökdössenek! Tudják, hogy hány éves vagyok?"
Erre azt válaszolta, hogy "Kit érdekel az!".
Erre a hölgy fia rászólt a rendőrre: "Ne lökdösse ilyen erősen az édesanyámat!".
Erre 2-en ráugrottak, és ugyanabban az időben egy 3. rendőr is a hátsó sorból ráment. A fiú édesanyja megpróbálta felfogni az ütést, amikor tonfával vagy gumibottal rávágtak a kézfejére, és ellökték. Közvetlenük ezután a tömegbe fújták 3 irányból a gázsprayt - többek között a Morvai Krisztinának is közvetlen közelről és lenyomták a földre. Csak azért engedtek ki bennünket, mert a rendőrök is ugyanúgy fuldokoltak a gáztól, mint mi.
Ekkor sorakozót kiáltott a hangszórós rendőr, ezt követően feltűnt egy másik csapat is a Nádor utca végén. Néhány embert leigazoltattak és végigmotoztak. Volt, akinek a cipőjét és a zokniját is le kellett venni. Megalázó volt. Ekkor a barátunk hátulról véres fejjel jött a rendőrök társaságában felcsavart kézzel, és elvitték egy kisbusszal.
Az igazoltatások után zavartak minket utunkra.
A feltételezéseink szerint - a hallottak alapján - előre ki volt tervelve az egész akciójuk.
Azt, hogy megfélemlítés végett, vagy Morvai Krisztina volt a cél, ezt nem tudjuk, de azt ismételten megemlíteném, előre ki volt tervelve a megtámadásunk.
Ennyit erről, hogy rendőrállamban élünk.
Kitartás, mert csak győzhetünk, minket nem lehet megfélemlíteni.
Éva és Gabi"

szóval megint ez a majoros, ismerős név? elő kéne végre ezt a patkányt venni és "megmogyorózni" úgy istenigazából !!!
Geyza Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3137
Ez szerintem is átgondolatlan, hülye ötlet volt GyF részéről.
Előzmény: Wic (3135)
Libertine Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3136
Jön helyette másik, copy paste kartács.
Előzmény: Törölt nick (3134)
Wic Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3135
Megteheti a kormány által felügyelt intézményekkel, mint önálló jogi személyekkel.

na, erre adj villámgyorsan valami jogszabályi hivatkozást
Előzmény: Törölt nick (3118)
arecibo Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3133
Így van, teljesen igazad van! Nemtom, ha netán a jobboldal kerül jövőre hatalomra, (ne adja az isten, de biztos így lesz), és elmész egy ünnepre, vagy naggyűlésre, oszt orbántakaroggyozol, meg monnyonle, stb, akkor Te leszel a legszemetebb baloldali bérenc...Bár a hőzöngés a baloldal mentalitásába szerintem nem nagyon fér bele....
Előzmény: István007 (3103)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3132

 Már KM se mondja, hogy megütötték. Lefújták ill. kapott a könnygázból

A bemutatott videón ez látszik. Még jön majd egy videó amit a rendőrség készített...

 

 

Előzmény: Wic (3120)
Geyza Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3129

Akkor az nem volt helyes.

 

Sikerült kiprovokálnia valamit a hülye libának:-(

Előzmény: Wic (3120)
Geyza Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3127

Ez a Magyar Hírlap-bojkott szerintem is hülyeség volt, áltevékenység, fontoskodás.

 

De ez persze a sajtószabadságot nem érinti, mert ettől még van MH.

 

Az orvosok olvasmányait ez mennyiben érinti?

Előzmény: Törölt nick (3125)
WYW Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3124
Most Morvai pechjére van video és azon éppen az látszik, hogy senki sem bántja.

Előzmény: Törölt nick (3117)
nopoliticians Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3121
OFF
Megvan az 1000. hsz-em, mostmár nem vagyok náczi fikacnik és geszti is szóba majd áll velem. :)))
ON
Wic Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3120
tegnap beszéltem egy sráccal, ott volt a helyszínen ő is. azt mondta, a rendőrök többüket is megütötték, úgy látta, Krisztinát is.
Előzmény: Geyza (3113)
Geyza Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3119

Wic, ne csináld!

 

Nem kell szeretni se Gyurcsányt, se Demszkyt.

De kikérem magamnak, hogy bármelyik politikai oldal kisajátítsa magának bármelyik ünnepet!

Agybaj, hogy március 15-én nem Petőfiről beszélünk, hanem erről az elmebeteg Morvairól.

 

Mi a büdös francnak kell ebbe belekeverni a pártpolitikát?!

 

Menjenek a francba!

 

Kampányoljanak a választások előtt, de ne március 15-én, ne húsvétkor és ne karácsonykor, ha megkérhetem!

 

Amúgy a kúrmány tényleg szabadon választott, ettől még nem jó.

Le lehet váltani, nyilván meg is történik.

Előzmény: Wic (3116)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3118
"mer Feri utasította, ezt-azt nevegyék...."

Megteheti a kormány által felügyelt intézményekkel, mint önálló jogi személyekkel. De nem utasíthatja egyenként az ott dolgozókat, hogy magánemberként nem vehetik meg. Látom a dolgok összemosásában - ha a cél megkívánja - profi vagy. De ez most nem jött be.
Előzmény: Wic (3116)
Wic Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3116
1988-ban nem volt még sajtószabadság,

jaja, most van. igaz, kicsit korlátozott, mer Feri utasította, ezt-azt nevegyék....

nem volt szabadon választott kúrmány.

ja, most van. (clap-clap-clap)
nem is tudtam, hogy szabadon választott kormány ellen nem szabad tüntetni.
Előzmény: Geyza (3111)
Geyza Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3115
Stadler meg a Corvinuson tanít :-(
Előzmény: hypertension (3114)
Geyza Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3113
Az a videlyó, amin megpróbálták földre vinni, annyira brutális, hogy nem merik mutatni!!! (De az is lehet, hogy még nincs kész.)
Előzmény: WYW (3112)
WYW Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3112
"..., tonfával jöttek nekem és megkíséreltek földre vinni. ..." - speciel ilyen nincs egyetlen egy videón se.

A magyarság legnagyobb nemzeti ünnepe meg ennek a némbernek kampánnyitó.

Már ezért megérdemelne egy seggberugást a hülyéje!
Előzmény: Törölt nick (3110)
Geyza Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3111

Más eset mindkettő.

 

1988-ban nem volt még sajtószabadság, nem volt szabadon választott kúrmány.

 

Petőfinek meg akkor, persze hogy politika volt. De ma már történelem.

Előzmény: Wic (3109)
Wic Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3109
Március 15. NEM a politikáról szól.

aha. nem.

vajon mit szól ehhez az 1988-as Demszky???? és az 1848-as Petőfi?
Előzmény: Geyza (3097)
M3d00s4 Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3108
"Ki mondja meg, hogy mi az ünnep meggyalázása? Te? Milyen alapon? Kabaré."

Milyen szmszögből nyilatkozol tönkretételről ?
A te szemszögetből ?Milyen alapon ? Nevetséges
Előzmény: Geyza (3102)
WYW Creative Commons License 2009.03.19 0 0 3107
Nem bántalmazták, szükségtelen kegyet gyakorolnia.
Előzmény: Törölt nick (3104)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!