Keresés

Részletes keresés

Fine Tune Creative Commons License 2009.01.13 0 0 504
Azzal együtt félelmetes, hogy szinte ki sem tudják mondani az összeget, Feri is már hetedik éve gagyi, de no problem. Csak ne Orbán.

Ilyenkor értem meg, hogy lehetett itt Rákosi korszak. Volt bőven olyan, aki segített neki.
Előzmény: Törölt nick (492)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 502
Röhögni fogsz!

A Kapolyi nem is lenne rossz.
Pénze is van, esze is van (akadémikus és hallottam is előadni), csak az a baj, hogy már nagyon nem fiatal.

Ambíciója sincs azt hiszem.
Előzmény: No_More_Mr_Nice_Guy (493)
Fine Tune Creative Commons License 2009.01.13 0 0 501
Nálam vehetsz bőröndöt. 2010- előtt kiárusítást tartok:)
Előzmény: Törölt nick (497)
félkarú grobar Creative Commons License 2009.01.13 0 0 500
szegény vikkancs, pont egy olyan potentát jelenti be előre, hogy találkozik vele, aki nem illik bele a mesébe. hát hogy kezelhetne egy olyannal a MINISZTERELNÖK ÚR, aki adósrabszolgaságba hajtja kicsiny hazánkat.
Előzmény: Törölt nick (457)
No_More_Mr_Nice_Guy Creative Commons License 2009.01.13 0 0 499
Próbálkozom még egyszer, de lehet, hogy megint a fal adja a másikat: a költségvetést a hitelnyújtás után fogadták el. after, danach, dopo!
Előzmény: Törölt nick (489)
33nev Creative Commons License 2009.01.13 0 0 498
"Most adták el az ükunokád jövőjét."

Mit tudsz? Mesélj! Ott voltál? Mit mondott Kahn Viktornak? Illetve nem is neki? Vagy hogy volt ez? beszélt Viktor Kahnnal? Vagy nem? Vagy miről beszélt Varga MIsi?

(Könyörgöm, mondja valaki, hogy rémálmodom, és ennek a bandának igazából nincs is esélye kormányozni! Baja Feri lassan egészen megszépül!)
Előzmény: Törölt nick (492)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 496
Semmi baj.

Itt vagy te látónak helyettem is.

Mint a táltos annak idején:
Jól bekábítózott, aztán már látta is a jövőt.
Előzmény: Törölt nick (492)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 495
A finanszírozási oldalon a feltételek kicsit megváltoztak. Ez a mi drága miniszterelnökünk a tűzzel játszik, ha nem képes felfogni, hogy neki már régen vége, és hogy mit KELL megtennie.
Előzmény: No_More_Mr_Nice_Guy (484)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 494
gondoltam, hogy te vagy az egyetlen akinek fel sem tűnt, hogy direkt írtam így...
Előzmény: Törölt nick (491)
No_More_Mr_Nice_Guy Creative Commons License 2009.01.13 0 0 493
Fene tudja, én sosem voltam nagy rajongója a tahótörpnek, de minden viszonyítás kérdése. Talán az a pont is eljön, amikor te is a kisebbik rossznak fogod tartani. Nem tudom persze, mi kéne ehhez neked, ki legyen a másik lehetséges alternatíva. Kapolyi? Thürmer? Vona? Tényleg, kit látnál szívesebben miniszterelnöknek: Orbánt, vagy Vonát?
Előzmény: Törölt nick (477)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 492
barátom te annyira vak vagy, hogy a Hubble teleszkóppal se látnád a Parlamentet...
Most adták el az ükunokád jövőjét.
Előzmény: Törölt nick (489)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 491
"népgazdaságnak"

Jujj!

Hol és mikor is hallottam ezt utoljára?
Előzmény: Törölt nick (486)
33nev Creative Commons License 2009.01.13 0 0 490
Mondom, írd meg az indexbe! Ahogy kinéz, simán lehozzák a címlapon.
Előzmény: Törölt nick (485)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 489
Valakinek már javasoltam, hogy be kéne jelentkeznetek tanácsadóknak ahhoz a hülye IMF-hez.

Ezek az ostobák - anélkül, hogy a mindenkit megkérdeznék - csak úgy habokra adnak annyi hitelt, hogy percekig világhuzat lett a sok nyitott szájtól.

Béna egy bagázs lehet ottan!
Előzmény: No_More_Mr_Nice_Guy (484)
mavtelep Creative Commons License 2009.01.13 0 0 488
Radikális még éppen  lehetek.....baloldalon elég nagy a hiány belőlük...
Előzmény: Törölt nick (478)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 486
persze...már csak azok maradtak...épeszű ebben az állatban fantáziát nem lát. Hacsak nem kalodába zárnák és úgy mutogatnák a turistáknak, hogy ez a bohóc tett tönkre egy jól prosperáló országot... bónuszként záptojással is dobálhatnák 5Ft-ért tojásonként... hátha valami haszna is lenne a népgazdaságnak belőle.
Előzmény: Fine Tune (481)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 485
Kinézem belőle. Simlis, hazudós szerencselovag.
Előzmény: 33nev (482)
No_More_Mr_Nice_Guy Creative Commons License 2009.01.13 0 0 484
Látod, ezért korrigáltam, hogy nem mindenki. Például rögtön a feltétele az ezen halmazba tartozásnak, hogy valaki tisztában legyen vele, az idei költségvetést jóval az IMF hitelről szóló megállapodás, sőt az első részlet lehívása után fogadta el a parlament. Hab a tortán, hogy már a költségvetés elfogadásakor tisztában volt vele mindenki, hogy fals számokra alapoz.
Előzmény: Törölt nick (467)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 483
A Johannak mondta?

Mert az ő szájából nem hangzott el az általad hőn áhított zord berágási szavak.
Előzmény: Törölt nick (471)
33nev Creative Commons License 2009.01.13 0 0 482
Na, szerintem ezt írd meg az indexbe. Címlapsztori lesz.
Előzmény: Törölt nick (472)
Fine Tune Creative Commons License 2009.01.13 0 0 481
Ha az MSZP-ből él, nehéz lesz:)
Előzmény: Törölt nick (478)
33nev Creative Commons License 2009.01.13 0 0 480
Az indexet? Jó válasz? Kérem a hangszórót!
Előzmény: Törölt nick (468)
Fine Tune Creative Commons License 2009.01.13 0 0 479
Hogy is mondta Feri? Megcsináltuk:)
Előzmény: Törölt nick (470)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 478
meglásd... feri még belőled is csinál jobbost....még lehet radikális is leszel... csak kell még pár tavasz neked is :-)))
Előzmény: mavtelep (474)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 477
"annyi érvrendszerrel, hogy csak a tahótörp ne. Na ez a siralmas a ballibentekbe.... de azért mintha némelyeknél kezdene kitavaszodni:-)))"

És ha már minden rügyezni fog, akkor tahótörp igen?

Nem gondolom.
Előzmény: Törölt nick (464)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 476
uhhh... komoly érvrendszered van.... asszem belőled mára ennyi :-))
Előzmény: Törölt nick (473)
mavtelep Creative Commons License 2009.01.13 0 0 474

Nem igazán bíztatlak azzal, hogy valaha is Orbánra szavazok....épp a tisztánlátásom mián...

Előzmény: Törölt nick (464)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 472
Amilyen szélhámos Gy.F., simán megzsarolta. Ha a már felvett tételeket viszont akarja látni, akkor tanúsítson önmérsékletet, és ne rúgja kis a sámlit a kúrmány lába alól.
Előzmény: 33nev (463)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 471
az IMF hitel azé kellett, hogy ne vegyük fel.... vagy nem ezt mondta a feri???... vagy bocs azt még 3 hete mondta. Ugyan ki emlékszik má rá :-))
Előzmény: Törölt nick (467)
No_More_Mr_Nice_Guy Creative Commons License 2009.01.13 0 0 469
A folyósót én is szeretem, mert nem szóródik. És természetesen nem találkoztak, akik olyan okosak, hogy külföldiül is beszélnek (teszem azt, a külföldiek), azok ilyen fidesznáci alcsúti gnómokkal természetesen szóba sem állnak. Viszont hagyott neki egy cédulát (helyesebben egy felet, a másik Ferié), hogy "tőgypörköltet eszel bazmeg, tudom Sarkozytől, tök égő!"
Előzmény: Törölt nick (457)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!