Keresés

Részletes keresés

pindiy Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1532
Nagyon zokon vette a nem elvárt választ....aztán a követekző kérésekbe érezni a terelést, amit ujabb nem elvárt válasz követ, erre még erösebb a terelés.....változzon meg már a elvárt irányba a válasz, mondjon már le az az alany a véleményéről.....vezesük már rá az a hülye önálló alanyt arra, hogy mire is gondol a Fridi....

Nem gyakori, mert gondos a szelekcijó....
Nem hiszek abba, hogy a módszer nem kontraproduktiv....lásd a Klub rádiót, nem a Kunczéra gondolok, mert lassan kiderül, hogy ö legjobb rádiós műsorvezető....igaz nyilván ö választja a pacienseit is....


Előzmény: Stoppermutter (1482)
gsebi_2 Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1531
ó, te annyira fontos vagy nekik, hogy a válaszodat meghagyták HEHE
Előzmény: Törölt nick (1505)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1530
Szerintem gyenge ember Orbán és mi magyarok is hülyék vagyunk. Megtűrjük Gyurcsányt, elviseljük Friderikuszt. Nem hempergetjük meg szarban és nem kergetjük el az országból őket szaros bottal és üres marokkal, ahogy megérdemelnék. De, megjósolom, ami késik, az nem múlik. Még megtörténhet...
Előzmény: brazovics bölömbér (1521)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1529

"sosem olvastam" aha az igazmondás sem az erös oldalad.

ha nem 10 éve olvasnám ezt a ....ex oldalt még hinnék is neked. :(((((
Előzmény: Törölt nick (1525)
damm Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1528

Hááát, lehet az ilyesmit elfelejteni???

Ritka gusztustalan dolog volt....

Előzmény: [virgo] (1527)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1527
Mindenkit akiről feltételezik, hogy veszélyes lehet rájuk nézve.
Ne mondd már, hogy Gyurcsiéktól idegen az ilyesmi. Emlékszel még Kövér Laca köteles beszédére?
Előzmény: Törölt nick (1524)
damm Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1526
Házi feladat így karácsony táján: megkeresni Karinthy ide vonatkozó írását. Nem szégyen, ha még nem hallottál róla...:-)))
Előzmény: Törölt nick (1523)
lenndélen Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1522
Neked is kellemes karácsonyt, javasolnák egy kis szellőztetést, hátha az segít:)
Előzmény: brazovics bölömbér (1521)
brazovics bölömbér Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1521

Hogy igaz volna Fridi írása????

Egy fenét.

Ennél udvariasabb megközelítést életemben nem láttam.

 

Ennél az Orbánnál nagyobb politikai görény nincs, és most a görényeket minősítettem le.

 

Ez a strici persze ha olvassa - dehogy olvassa - fel sem tudja fogni, mi a véleményünk róla. A kisüsti pálinkás hányadék hozzá képest rózsaillat.....hogy neki is fogalma legyen a lényegről, az ő személyes lényegéről. Nem nem, a kisüsti hozzá képest magyar!

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1520
bocs még 1 kérdés, olvtársaidra gondoltál akik bübükéznek becézgetnek (pixy JPB & miau stb)?
Előzmény: Törölt nick (1508)
huzzunkbele Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1519
sajnálatosan. de adekvát esetben evidencia
Előzmény: damm (1510)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1518
Jaja, mindkét oldalon előszeretettel démonizálnak, nekem ez nem tetszik, meg unom is már.
Előzmény: Törölt nick (1508)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1517

ja ja maestro megmondo mérvado. :DDD
netikett heißt es.
Előzmény: Törölt nick (1508)
damm Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1515
Nem ÍR!! Becézget, simogat.....!!!!!
Előzmény: Törölt nick (1512)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1514
Jancsó inkább tévedett. Ne a fiúk tehetnek arról hogy ő idealista, és még hisz a mesékben...
Előzmény: damm (1510)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1513
? én semleges.
ich schreibe immer klein. und ?
magorul IS !
Előzmény: [virgo] (1506)
damm Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1511
Mint Karinthy a nyuszit?
Előzmény: Törölt nick (1508)
damm Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1510
"jancsó is hazudott egy ordasat?"
Emmá valami divat lett népnemzeti gerinceknél? Oszt jónapot?
Előzmény: huzzunkbele (1480)
huzzunkbele Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1507
azért annyira ne örülj, csak fontoskodó vagy. a többi jelzőt mellőzöm
Előzmény: Törölt nick (1505)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1506
Nem tom mivel érdemelte ki Nálad P. L. a kisbetűt, de biztosíthatlak hogy ízig-vérig tisztességes ember. Baloldali, és?
Előzmény: Törölt nick (1498)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1504
Szegény F. erőlködése, ami részben kiábrándító, részben leleplező volt a számomra.

Még jó hogy a riportalanyok észnél voltak.
Előzmény: Törölt nick (1493)
huzzunkbele Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1501
dr. mengele a fegyverkereskedő (molnár)
Előzmény: Törölt nick (1496)
huzzunkbele Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1500
tudom. de kár beléd
Előzmény: Törölt nick (1495)
lenndélen Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1499

No azért, aszittem már senkinek nem esik le:)

 

Előzmény: Törölt nick (1497)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1498
Áá lévai julika + perecz lacika társalgása fridefikusszal. :))) :D
[virgo] Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1492
én ugyan nem láttam túl sokat az utóbbi időben,de keresd meg nyugodtan azt, amit Perecz Lászlóval csinált.(ha még megvan valahol)
Előzmény: Törölt nick (1471)
huzzunkbele Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1491
na nem a hárs hegyen, azt lenyúlták.

http://www.hazipatika.com/services/news?nid=21530

Előzmény: Törölt nick (1489)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1490
nyersz v nyelsz ??
ezta 6-ot má´ benyeltétek a 13. havi is ugrik :))
Előzmény: Stoppermutter (1487)
huzzunkbele Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1488
há'persze. de van egy jó hírem, meg egy rossz.

kezdem a rosszal, lenulláztátok magatokat, be sem juttok a parlamentbe.

a jó pedig az, hogy a opni-t újraszervezték, mehecc ;-)

Előzmény: Stoppermutter (1487)
Stoppermutter Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1487
Érdekes, mégis én nyerek mindig, te pedig csak makox, mint a pávián, nem érted az egészet.
Előzmény: huzzunkbele (1486)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!