Keresés

Részletes keresés

amexinka02 Creative Commons License 2013.03.25 0 0 543

Sziasztok, örömmel olvasnék a topik címével kapcsolatos írásokat.

 

Lehetőleg full igaz történeteket.

 Ki milyen vizsgálaton volt, milyen orvosnál, mi történt a vizsgálaton/ alatt, 

 kellemes, kellemetlen reakciók, észrevételek, tapasztalatok?

Egyszóval mindent amit megosztanátok másokkal.

mirtelo Creative Commons License 2013.02.27 0 0 542
Szia! én is rég jártam erre. Remélem Msz jólvan és azért nem jelentkezik.
szoritok hogy jók legyenek az eredmények nagyon frusztrálo ha folyton az étkezésre kell figyelni...
Remélem tovább praktizál a két orvosod.
Így is orvos hiány van há ha még kényszer nyugdíjazások lesznek....
Előzmény: szivecske01 (540)
Gabi1992 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 541

Sportorvosi vizsgálat konkrétan milyen vizsgálatok vannak?

szivecske01 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 540

Reménykedem, hogy az orvosok kényszernyugdijazása kapcsán nem kell lemondanom két aranyos kezelöorvosomról. Nálulk érzem biztonságban magamat!

szivecske01 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 539

Már rég voltam itt, remélem mindenki jól van, Titokban bizom benne hogy msz jó dolgában nem jön, még olyan is lehet akár, bár ugy lenne.

Én viszont ismét immunologián voltam vérvételen, a vizsgálatok között szerepelt a coelikália szürés. Nagyon bizom benne, hogy az nem áll fenn, mert ha az lenne akkor diétára szorulnék, a gluténmentes termékek vagyonokba kerülnek, és egyébként sem szerettem soha ha diétázni kellett, minden falatot megválogatva étkezni. Én mindig a szabad étkezés hive voltam, amit megkiánok, azt eszem. Az kegyetlen, ha diétát szegnek meg a betegek, az állapotuk rosszabbodásával fizetnek. Remélem nem lesz feladva a lecke, vagy egészség diétával, vagy betegség szabad vegysetáplálkozással. 

niceboys2013 Creative Commons License 2013.02.12 0 1 538

 

21 éves sportoló srác vagyok, sportorvosi vizsgálaton megjelenni kötelező. A vizsgálaton orvos, aszisztensnő, pl súlymérésnél edző is jelen van.  Minden testrészünket ( pl. herét, ánuszt) is megvizsgálják ezért meztelenre kell vetkőznünk, de ezen egyikünk sem akad fenn, az egészségügyi személyzet előtt nincsen szégyelnivaló. 

Kép sportorvosi vizsgálatról

Taktus Creative Commons License 2013.01.26 0 0 537
Szia/sziasztok!Látom rajtam kívül más is igen rég járt ezen az oldalon és sajnos msz67-ről semmi hír nincs,remélem jól van.Mindenkit üdvözlök,szivecskének meg mielőbbi teljes gyógyulást kívánok.
Előzmény: mirtelo (536)
mirtelo Creative Commons License 2013.01.01 0 0 536

Sziasztok!

Remélem mindenki jól van. :)

Mindenkinek kívánok egészségben gazdag új évet!!!

Taktus Creative Commons License 2012.12.22 0 0 535
Sziasztok!Látom msz67-ről még mindig nincs semmi hír,remélem jól van és csak arról van szó,hogy nem igazán van neki most módja rá,hogy jelentkezzen,nagyon remélem.Szivecske01 remélem nem sokára már jobban leszel.Mindenkinek szeretnék előre is nagyon kellemes és boldog karácsonyi ünnepeket és boldog új évet is egyben kíváni!Remélem ez az év mindenkinek végre egészséget és boldogságot fog hozni.
gynomed Creative Commons License 2012.12.16 0 0 534

Jelentkezz!!!!!Remélem élsz és jol vagy.Vigyázz nagyon magadra!Már jo rég lehetett a transzpalntácio. Eddig már haza is lehetett kerülni.A századik nap után enyhülnek a szabályok, hazamehetnek a betegek.

Előzmény: msz67 (492)
gynomed Creative Commons License 2012.12.16 0 0 533

Mi lehet Msz67-el???Már nem láttam ezer éve.Sivecske01 vigyázz magadra. Rendszeresen járj vizsgálatra, mert a myoma megnöhet és további problámákat okozhat. A streptococcust irtani kell.Kapsz majd antibiotikumot,Rendszeresen nézni kell az AST-t torokváladékot, vizeletet, legalább évente.

mirtelo Creative Commons License 2012.12.13 0 0 532
Szia! hát érdeles eredmények jöttek ki . Streptococcus ra kaptál gyógyszer? Nem lehet hogy gyenge az immunremdszered és azért kaptad el a camdydat + streptococcust? Mioma + fibroma csak hab a tortán....
:( :(
Előzmény: szivecske01 (531)
szivecske01 Creative Commons License 2012.12.12 0 0 531

Voltam immunologián, az összes vizsgálatsorozatbo annyi jött ki hogy streptococcusa hordozo vagyok, mert az AST 6oo van myomám, van fibromám, a vizelettenyésztésben pár streptococcus volt.PROFESSZOR UR AZT MONDTA NE FOGLALKOZZAK VELE. Irtak gyogyszert rá. Candidék streptococcusok idönként egymást kergetik, de nem panaszkodom, amig a saját otthonomban kezelhetök a dolgok. Itt némely betegtérs kálváriáját elolvasva azt mondom magamnak hogy CSEND!

Akkor lenne nagyon rossz a helyzet ha bármi miatt korházba kellene menni, remélem nem lesz Ha igy elvegetálhatnék és CSAK ennyi problémám lenne nem lenne baj.Inkább kisebb problémák mint egy nagy.Persze nem lehet irányitani ezeket a dolgokat.Mindenkinek nagyon jo egészéget kivánok!

mirtelo Creative Commons License 2012.12.10 0 0 530
Szia! Örülök hogy jelentkeztél. Msz nagyon eltünt....
remélem jó eredményeket kapsz holnap. jó hírek jól jönnének karácsonyra. :)
Előzmény: szivecske01 (529)
szivecske01 Creative Commons License 2012.12.10 0 0 529

Remélem mindenki jol van, bár senkit nem látok. MIndenkinek nagyon jo egészséget kivánok. Holnap ismét megyek az immunologiára, a legutobbi leletekröl majd holnap hallok.

szivecske01 Creative Commons License 2012.10.29 0 0 528

macskaköröm akart lenni. Közben volta ujra az immunologián pénteken akkor mondták  hoggy csak husz, mindig 28 3o volt a legalacsonyabb, eredetileg 9-13 körül kell lennie. November 2o.án megyek ujra, akkor valszeg ad gégészetre beutalot. A szivemmel majd évente kell egyszer menni a kardiologiára.Mindenkinek jo egészséget.

Előzmény: mirtelo (527)
mirtelo Creative Commons License 2012.10.27 0 0 527

Sziasztok!

Msz nek kitartást és gyógyulást kívánok.

Szivecske.

Nem pontosan értem a + okat de remélem jó értéket jelentenek.

Remélem a novemberi eredmények jók lesznek. Szoritok. :)

Előzmény: szivecske01 (525)
Taktus Creative Commons License 2012.10.26 0 0 526

Sziasztok!

 

Látom msz67-ről sajnos még semmi hír nincs,bár ez várható volt,hisz ha transzplantációra került sok igen sokáig a steril szobában kell lennie és így híreket sem tudunk kapni róla,csak reménykedhetünk,hogy minden rendben van és jól alakul.Remélem ez így van.

Szivecske remélem sikerül a te egészségügyi problémádra is majd valami gyógymódót találni.Addig is mindenkinek csak csupa jót kívánok.

szivecske01 Creative Commons License 2012.10.26 0 0 525

végre +csak+ husz a süllyedés ilyen sem volt rég. Ma voltam immunologián. Majd november 20-án kell menni ujra. Minden betegtársnak gyógyulást!

Előzmény: mirtelo (524)
mirtelo Creative Commons License 2012.10.17 0 0 524

Szia!

Sajnálom hogy nem javul a lábad. :(

Még nem derűlt ki hogy, mitől fáj?

Hát nem jó híreket hoztál. :(   Kívánok neked jobbulást. :)

 

Előzmény: szivecske01 (523)
szivecske01 Creative Commons License 2012.10.14 0 0 523

Nincs mozgás itt, ugy látom. Remélem mindenki jol van. Fáj a lábam ha sokat megyek sokat állok és lépcsözök.Sajna a szivemmel is lett valami. Bal Tawara szár block.Rajtam volt 24 orára a Holter monitor,majd terheléses EKGn is voltam.Elvileg ezzel a Bal Tawara szár blocckal teendö nincs, de figyelemmel kell kisérni.

 

gynomed Creative Commons License 2012.09.28 0 0 522

Látom mindenki néha fel felnéz, nagyon ijesztő hogy Msz már julius ota nem volt.Annyira nem veszi igánybe a szervezetet noormál esetben a tanszplantácio hogy ne tudjon néha feljönni pár nap van amig keomot kap addig nehéz,de már ha minden rendben ment akkor otthon lehet. Remélem semmi baja.Azt le sem merem irni hogy esetleg valami történhetett.A perifáriás össejttranszplantácio kevésbé kockázatos, csak nincs baja.Minden betegnek gyogyulást kivánok!

mirtelo Creative Commons License 2012.09.27 0 0 521

Egy régebbi hozzászólását néztem be Msz nek. Vajon mi lehet vele?

remélem gyógyulgat és erősödik.

Előzmény: mirtelo (519)
mirtelo Creative Commons License 2012.09.27 0 0 520

Szia! Hát nem hoztál jó hireket. Voltak szívpanaszaid is? remélem kapsz rá valami gyógyszer. Jobbulást neked és írj nyugottan itt meghalgatunk szivesen. :)

Előzmény: szivecske01 (517)
mirtelo Creative Commons License 2012.09.27 0 0 519

Szia Msz!

Nagyon örülök hogy jelentkeztél. Nagyon bátorvagy!!!! Szorítok neked ( és a többiekis ), hogy minden rendben menjen. :).

 Pihenj sokat és gyógyulgass. :)

Előzmény: msz67 (492)
szivecske01 Creative Commons License 2012.09.27 0 0 518

Nagyon rég voltál, nagy a hallgatás, remélem minden rendben van körülötted, és minden beteg körül. Nagyon sok a beteg tele vannak a korházak rendelők.

Előzmény: msz67 (492)
szivecske01 Creative Commons License 2012.09.27 0 0 517

Basszus ebbe bele lehet örülni.Nem lehet semmi ezt végigcsinálni.Én meg a Kardiológiára is járok már, az EKG-n ingerületvezetési zavart találtak. Mindenkiek nagyon jó egészséget!

Előzmény: gynomed (495)
szivecske01 Creative Commons License 2012.09.17 0 0 516

bocs de elfelejtettem irni hogy napi 2x 4 mg és mellette kálium meg gyomorvédö qamqtel, két kiséröje is akad a Medrolnak.28-án megyek a professzor urhoz remélem lassan elszed a szerröl mert még a tudat is kegyetlen,igaz ha segit az meg tök jo lesz.

zsike* Creative Commons License 2012.09.17 0 0 515

Tudom ajánlani Neked a ganoderma gombából készült imunerősítöket(www.zsikekave.ganodermakave.hu). Ha ezek közül egyik sem tetszik, probáld a buzafűkapszulát. Csak azzal legyél nagyon óvatos, mert a végén ha nem tartod meg a háromhét-1 hét szünetet, akkor allergiás lehetsz rá. A 4 mg medrol nem veszélyes. Ezt általában fenntartó adagnak is írják. Tudom, mert átéltem szinte minden elképzelhető mellékhatást tőle, de nagyon komoly betegségböl húzott ki. Nehezen nyulnak hozzá az orvosok, de ha megtették akkor annak oka van. Nem kell azt örökké szedni csak amig megszünik az ok, és utána meglátod szép lassan leállítanak róla. a négy mg meg olyan kis dozis, hogy a sok felsorolt mellékhatásból alig fog valami érinteni. Jóegészséget kívánok : Erzsike

Előzmény: szivecske01 (514)
szivecske01 Creative Commons License 2012.09.16 0 0 514

nekem a négy mg-osat irták, a legkisebb dozist, de elolvasva a tájékoztatot  elég félelmetesnek tünik ott pár mondat. Persze ha eltünnének a szervezetemből a rpoblémák megérné.  Valami hatékony immunerösitö kellene, mert minden virus baktérium és gomba megtalál. Mindenkinek nagyon jo egészséget!

Előzmény: zsike* (513)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!