Keresés

Részletes keresés

onlyone Creative Commons License 2008.06.02 0 0 185
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én szívesen látnám, hogy Bordás bosszút esküdne Demsa haláláért, és átlépné rendőrségi hatáskörét. Bár sztem a bosszúhadjáratot Demsa felesége fogja csinálni.
Ja és sztem csak ő kapott másolatot a dokumentumból.
onlyone Creative Commons License 2008.06.02 0 0 184
Ez a rész szar volt, mivel túl sok lett az elvarratlan szálakból. Kitől kapott parancsot Herceg? Hogy jutott Demsa a listához? Ki az a Herceg? Lucky most kinek az oldalán áll? Kik vannak a dokumentumban? Ezek a főbb kérdések. Kár, hogy Demsa meghalt, sztem László Zsolt alakította legjobban a szerepét. Herceg karaktere nekem rohadtul nem jön be.
Kíváncsi vagyok, hogy Denise fog-e szerepelni a 3. évadban, ha igen, mennyit, és Demsa feleségének a karakterére is kíváncsi leszek.
apetros Creative Commons License 2008.06.02 0 0 183

Helló mindenki!

Tényleg nem volt olyan jó befejezés,de azért nem volt rossz.Ki lehet B?Mért engedték el Herczeget csak úgy?Amúgy Kálmán bá jó volt a végén amikor beöltözött:

Ide a pénzt!

Látja kikkel beszél ezek rendőrök?

(aztán lehúzza az álarcot)Hoppá!:)

Anno mintha én írtam volna,hogy a Herczeg olyan mint a James Bondban az M,lehet,h. tőlem szedték az ötletet?:)

Amúgy Lucky csajáról beszéltek amikor lelőtték azt az orosz,vmi. Ignatyenko-t v. kit.

Még Demsa tetszett,ahogy tudta,hogy mi lesz vele,ahogy beszélt Herczeggel(azt se tudom miről beszél) meg a végén amikor mondta Bordásnak,h. vigyázzon Denisre(ami az alatt ment aláfestő zene,amikor ezt kinyögte Demsa,az tetszik,szép jelenet volt)

Az furcsa volt amikor 1 hónappal később amikor Kolonics faggatta Bordást azt mondta:KI az a Herczeg?Szóval lehet,h. nem is ez az igazi neve?

Az meg,h. Bordás eltörte a Cd-t olyan csalimesés volt,amikor pont kiderülne vmi fontos vége van.Szerintem direkt megtévesztésként írták azt az előzetesbe,h. olyan infók jutnak hozzá amitől életveszélybe kerül.Érdekes volt a végén már sajnáltam,h. meghalt Demsa.

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.01 0 0 182
109-es hsz, de, ahogy mondtam odaát, nagyon bő infót ne várj, hiszen az alkotóknak nem érdeke, hogy előre puffogtassák a petárdákat és kielégítsék a kíváncsiságunkat anélkül, hogy megnéznénk az előttünk álló évadot ;-)
Előzmény: Markus22 (181)
Markus22 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 181
Tudnátok adni egy oldal címet ahol előzetest lehet olvasni a 3.évadról?Hogy fog idekapcsolódni a Malek ügy?Malek tényleg említett Kolonicsnak arról,hogy '90-es években kik mit csináltak.De elvileg erről valamit Bordásnak is mondott amíg fogva tartotta őket az örsön,Kolonics rá is kérdezett utána Bordásnál,de ő nem adott konkrét választ.Akkor Bordás is tud valamit amit még nem fedett fel??Kiderül,h kinek telefonált Kolonics és hogy mi van Demsánéval???
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 180
Nekem azért félelmem, hogy ez a hajó elment (ahogy nagyapám mondta)
Egyértelműen úgy kommunikálják (ami érthető), hogy a harmadik évad jön, tehát, aki az előző kettőt nem látta, az nem fog elemi késztetést érezni, hogy bekapcsolódjon...
Vagy a fene se tudja: House-ba pl. be lehet szállni menet közben, a fiatalok ehhez már hozzá vannak szokva, de az idősebbek nem. Viszont, ez nem egy idősebbekre szabott sorozat, szerintem.
Na, most jól megaszondtam, mert mondtam valamit, aztán cáfoltam is magam ;-)))
Előzmény: Nikolka79 (179)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.05.26 0 0 179
Hát igen, mindketten az arany középutat szeretnénk: méltó hírverést a sorinak, úgy, hogy nem süllyedünk le kertévés szintre, ugyanakkor sokkal többen fedezzék fel, hogy klassz és érdemes nézni :))
Előzmény: Törölt nick (178)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 178
Igen, pont ezt írtam, hogy jellemzően azok a színészek vannak benne, akik ezt nem engedik (ezért nem is "sztárok" mondjuk a BK-ban vagy csak úgy kertévés módra)
De ez a sorozat erőssége is ugyanakkor, talán pont ezzel lehetne megfogni azokat, akik valami értékesebbet szeretnének... Persze, ezzel soha nem érnék el a BK nézettségét, de nem is az lenne a szint, csak mondjuk a kezdetieket hozni újra a mostani tragisch helyett.
Előzmény: Nikolka79 (177)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.05.26 0 0 177

Szerintem a nívósabb színészek ezt nem vállalják be....

A maximum az a cikk lehet, ami az MTV honlapján jelent meg, hogy Hollósi Frigyes alias Kálmán bá imád a kutyájával sétálni.

Előzmény: Törölt nick (173)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 176
Nem hiszem, mert meg szokták hivatkozni a forrást rendesen. Szerintem ez most a spanyol viasz esete volt a sündisznóval ;-)))
De, örülök, mert igaz, a comment.com is egy spec. és viszonylag kis kör, de minden jó, ha forog a sorozat ;-)))
Előzmény: Renáta_ (175)
Renáta_ Creative Commons License 2008.05.26 0 0 175
Vagy a comment.com csak a spoileres topicot fedezte fel :DD
Előzmény: Törölt nick (174)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 174
A comment.com is felfedezte Fonyódi honlapját ;-)
Jó nagy késéssel tették hírré a 3. évados spoileres infókat, amiket mi atomantalnak kösznhetően egy ideje már rágunk.
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 173
Interjú végülis bárkivel lehetne, de én a kimondott nyomulásra gondolok, ami manapság eladja a műsorokat, a pletykalapban és hasonló orgánumokban való, szinte spamszerű megjelenésekre, amikor tényleg még a bugyijába is beletúrnak az illetőnek. Kevés mostanában az olyan lap (meg rá a közönség), ahol egy komoly interjú megjelenhetne egy olyan kis semmi témával, hogy valaki x éve van a pályán, és mit ért el :-(((
Sokkal bombasztikusabb, ha Stohl gyereket vár, netán VV Tuci meghúzza a bal első sárhányóját...
Előzmény: Nikolka79 (172)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.05.26 0 0 172

Valahol el kell kezdeni.....

 

Már kezdem azt hinni, hogy a nagy kommandósakció (Demsa és Savigny találkozása) is azért került az Origo-ra meg a Blikk-be, mivel a szponzor VPOP benyomta.....

 

Tudom, most "hazabeszélek", de pl. az Altert játszó Bede Fazekas Szabolcs 1993 óta van a pályán, lehúzott éveket a Nemzetiben, díjakat is nyert, most is játszik több darabban (oké, nem főszerepet), igazán jó lehetne egy interjúra....A szerepe is elég érdekes ehhez.

Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 171
Stohl gondolom ebből a szempontból nem lehet könnyű eset, mert nem hinném, hogy a retek díjazná, ha egy mtv-s műsort reklámozna. Szerepelni szerepelhet, mert nem saját gyártás, de ha megjelenne, az már magát a műsort adná el v. ilyesmi ;-)
Pedig ő a "legnagyobb" név, azaz, aki talán a legtöbb kíváncsi kertévés-pletykalap olvasót tudná hozni.
De talán taszítani is, aki csak onnan ítéli meg, amit csinál.
A többiek meg tipikusan az a kategória, akik nem tipikus alanyai a rajongásnak ;-) vagy mert ők nem akarják olyan szinten a közelükbe engedni a médiát, vagy mert nem is alkalmasak rá (Pircsi, Kriszta pl. nem az a cicababa karakter, akikről egy női lapban jó, csacsogós szőke interjút lehet írni)
Előzmény: Nikolka79 (170)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.05.26 0 0 170

Jajj, szívemből szólsz, de én már csak felhúzni tudom magam ezen a bénázáson, ami a sori promója körül megy :(

 

Egyébként most 2-3 hét alatt több cikkecske jelent meg Kéri Kitty-vel, amikor a sorozatról is esik szó....Nagyon soványka, de ez van. Stohl Andrásról a Királynő kapcsán (női preferenciái) meg a közelgő gyermekáldás kapcsán cikkeztek csak.

Előzmény: Mircmurc (169)
Mircmurc Creative Commons License 2008.05.26 0 0 169
Kérdés: ha a szövegírók olvasnak minket,nem szólnának az mtv1 műsorszerkeztőjének és promósának,hogy: TESSÉK REKLÁMOZNI A SOROZATOT!!!!
pl. nyári uborkaszezonban a képes-sztáros-receptes hetilapokban:Mit főz Juli? Hogyan tartja formában magát Bordás? Hogyan babázik a kommancs-főnök Mike? Hogy él együtt egy örsparancsnok-helyettes és egy ügyvéd? Vagy vmi...de tényleg, hogy történjen már vmi a sorozatunk körül!!!
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 168
Nekem vannak kétségeim, hogy ez ne derült volna ki, ha ennyire egyszerű lenne (odaát írtam, hogy miért)
Előzmény: Motun (167)
Motun Creative Commons License 2008.05.26 0 0 167
Az egy hatalmas csattanó lenne ha Jutka (Demsáné) leánykori neve Rózsahegyi Judith
lenne, és az apukája a dok. tulajdonosa.
Előzmény: Törölt nick (164)
propcsi Creative Commons License 2008.05.26 0 0 166
Van ilyen az életben is, akár még itthon is......
Előzmény: Törölt nick (165)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.25 0 0 165
Értem ezt úgy, hogy legalább a férjének adhatott volna valami kis jelet, amiből az tudhatta volna, hogy nem lehet velük, de él.
Mert Demsa szemmel láthatóan szerette a feleségét, irtózatos lehet azt hinni neki, hogy elvesztette...
Előzmény: Törölt nick (164)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.25 0 0 164
Ja, és igen, a "Demsa család kilencvenes évek beli története" ad majd választ gondolom arra, hogy honnan a dokumentum, meg ki is valójában Jutka.
Mondjuk, az nagyon meredeknek tűnik, hogy Jutka a lánya és az imádott férje előtt is halottnak tetteti magát, még akkor is, ha feltételezem, akik eltűntették pont azzal vették rá, hogy, ha nem megy bele, baja lesz Demsának és Döncinek is.
Előzmény: Nikolka79 (162)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.25 0 0 163
Kolonics is kapcsolatban lehet azzal a listával, bár, lehet, hogy ő nem lett kétkulacsos, és megőrizte a tisztességét, amennyire lehetett?
Jutka akár NBH-s is lehetett, Demsa meg nem is tudott róla, és akár nem is SAvigny ölette meg, hanem az NBH?
Ja, nem, mert SAvigny talán mintha ezt elismerte volna...
Előzmény: Nikolka79 (162)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.05.25 0 0 162

Akkor az én teóriám:

1, Jutka él (jó, ez elég világos abból, amit bekopiztál)

2, Jutka valahogy kapcsolatba került Rózsahegyivel és a listájával (oké, nem az apja, lehet, a nevelőapja, vagy mittomén, Bordás csak ismerte Jutka lánykori nevét....)

3, A listán lévő embereket kezdik megölni a 3. évadban.

4, Malek is tudott esetleg a listáról, esetleg nála volt egy B verzió, ezt pedzegette anno Kolonicsnak.

Előzmény: Törölt nick (160)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.05.25 0 0 161
Mondjuk a hátralévő 1 részben nem fognak tudni minden szálat elvarrni és hát az előzetes hírek is arra utalnak, hogy lesz itt még kavarás, meg új háttérinfók kerülnek elő, csak nagy kétségek között ne hagyjanak, mert én nem bírom ki az olimpia végéit!!!! (Alter nélkül se, de mind1 :)))
Előzmény: Törölt nick (159)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.25 0 0 160
Ki is copyzom a részt:
"A harmadik évadban tovább bonyolódnak a szálak. A rendőrségnek jó oka van feltételezni, hogy az a brutális, budapesti gyilkosságsorozat – az áldozatok kivétel nélkül a titkosszolgálat és a katonai hírszerzés egykori ügynökei – szoros összefüggésben áll Demsa családjával, történetesen Jutkával, akit – Bordással az élen – mindenki halottnak hisz. A harmadik évad számtalan meglepetéssel szolgál. Egy epizód erejéig újra láthatjuk László Zsoltot Demsa szerepében; megismerjük a Demsa-család kilencvenes évekbeli történetét, és az első évad Malek-története is egészen új megvilágításba kerül. A harmadik évad minden eddiginél világosabban megtestesíti a Tűzvonalban mottóját: senki sem az, akinek látszik!"
Előzmény: Törölt nick (159)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.25 0 0 159
Nem hinném, hiszen Jutkát pont ők emlegették, pont innen az ötletem, hogy összefüggést keressünk a kettő közt.
Meg, persze régen rossz, ha most keresik a megoldást, hogy honnan is jött ez a baromian fontos és titkos irat...LEgalábbis, remélhetőleg úgy van, hogy egy krimiben az író előre tudja, ki a gyilkos, és nem csak húsz oldallal előttünk találja ki ;-)))
Előzmény: Renáta_ (157)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.05.25 0 0 158
Ezen a kérdéskörön már túlvannak szerintem :)))
Előzmény: Renáta_ (157)
Renáta_ Creative Commons License 2008.05.25 0 0 157
És akkor most lehet, hogy baromi jó tippeket adtok a forgatókönyvíróknak, hisz, mint tudjuk, a 3. évad most íródik :))
Előzmény: Nikolka79 (156)
Nikolka79 Creative Commons License 2008.05.25 0 0 156
Szerintem Jutka lánykori neve RÓZSAHEGYI, hehe :)))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (155)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!