Keresés

Részletes keresés

Etheow Creative Commons License 2007.09.21 0 0 369
Az USA nem a zászlókitűzés tekintetében követendő példa, hanem abban, hogy ott ez senkit nem zavar.
Előzmény: ágyús (356)
weress Creative Commons License 2007.09.21 0 0 368
Egyátalán, minek ebbe beleszólni? Sőt nem csak beleszólni, hanem leszólni aki fontosnak tartja.
Előzmény: pakura17 (357)
ágyús Creative Commons License 2007.09.21 0 0 367
Szerintem a pakinak erről más a véleménye, de nem is az a kérdés kinek van igaza, hanem hogy mennyire anakronisztikus tett ilyen térképekkel reprezentálni a nemzeti nagyságot.
Előzmény: weress (360)
weress Creative Commons License 2007.09.21 0 0 365
Egész jó ötlet. (Bár egy régi térképet összeszurkálni.... Remélem, hogy csak egy mai máslat!)
Előzmény: Zicherman Istvan (350)
ágyús Creative Commons License 2007.09.21 0 0 364
Rendben van, módosítok. Azon része ahol játram ezt tapasztaltam. Természetesen nem derítettem fel az egész országot.
Előzmény: weress (355)
Etheow Creative Commons License 2007.09.21 0 0 363
Egen. Annak idején Friderikusznál is azzal védték Ferencet, hogy mindenki hazudik, ergo neki is lehet. A stúdióban ülő öt ember közül senkinek nem jutott eszébe, hogy jelentőségében egy Mariana-árok választja el az egyszeri állampolgár hazugságát a miniszterelnökétől.
Előzmény: pakura17 (352)
Stranger Here Myself Creative Commons License 2007.09.21 0 0 362
Ez legyen a fogorvos gondja ... lehet, hogy neki meg pont a paki vegyesboltban kitett Oszama-plakát nem tetszik. Na und.
Előzmény: ágyús (344)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.09.21 0 0 361
:D
Előzmény: Stranger Here Myself (358)
weress Creative Commons License 2007.09.21 0 0 360
Ha nem lett volna az a birodalom, a "paki", ma nyomorban élne Pakisztánban. (Vagy valmilyen más nevű helyi államban.) Nem véletlenül ment Brittániába, nem azért, mert otthon jobban élhetne.
Előzmény: ágyús (344)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.09.21 0 0 359
A horthyfasiszta görög buszsofőrök nem átallják éjjel-nappal görög zenével szórakoztatni az utasokat.
.......................

Na, ettől kaptam én mindig frászt a balkánon vagy a közel-keleti országokban, hogy mindig a helyi ,,lagzilajcsit" bömböltetik, aminek vajmi kevés köze van a helyi népzenéhez:((((
Bulgáriában volt egy sofőrünk, amikor felmentünk Plevnába és Sipka-Sejnovohoz, akit megkértem, hogy vagy kapcsolja ki, legyen szíves, a ,,jó ebédhez szól a nóta" helyi verzióját, vagy rakjunk be igazi bulgár népzenét a magnóba. Nagyon nem tetszett neki a bulgár NÉPZENE, a dínom-dánomos szart jobban szerette.
Ennyit a ,,hagyományőrzésről". Gyakran még ők sem nagyon ismerik saját népzenéjüket, nem kell túldícsérni őket.

Mellesleg ha magyar területre mgyünk én a Muzsikás felvételeit szeretem hallgatni (vagy jazzt, de az más tészta).
Előzmény: Etheow (348)
Stranger Here Myself Creative Commons License 2007.09.21 0 0 358
Nálam egy Europe by night plakát lógott, ami az éjszakai fénykibocsájtás műholdképe volt. Senki nem nézett eurosovénnak (pedig az vagyok ...)
Előzmény: Zicherman Istvan (350)
pakura17 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 357
Erdélyben pl. egyre több helyen kinn van. Ott nem ciki magyarnak lenni. Mo-n viszont...
Előzmény: weress (353)
ágyús Creative Commons License 2007.09.21 0 0 356
Szerintem az USA éppen az a minta amit nem nagyon kéne követni. Az hogy ott a lakosság fele teljes szellemi toprongy, és még azt sem tudja hol van Mexikó (felmérés) épp elég indok arra, hogy minimum megmosolyogjam szokásaikat.
Előzmény: Etheow (348)
weress Creative Commons License 2007.09.21 0 0 355
Ebben egészen biztos vagy?
Előzmény: ágyús (336)
pakura17 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 354

A Szabó elvtárs volt a legjobb, amikor előadta hogy OV tudatosan hazugozott júniustól , mert tudott a beszédről.

Ez a kijelentés valójában a saját lelkiismerete volt. Mert ő úgy hallgatta amit OV mond, hogy előtte már hallotta a beszédet. 

weress Creative Commons License 2007.09.21 0 0 353
Más meg mást gondol. Vannak országok, ahol mindennap kinn van. És? Te nem, más igen. Miért zavar? Mit árt neked? Vagy más másságok is zavarnak?
Előzmény: puszika2 (325)
pakura17 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 352

Azt mondta hogy őt nem zavarja a csúnya beszéd, mert ő is le szokta kurvázni az országot.

És senki nem szólt neki, hogy de hát ő nem az ország miniszter elnöke. Ő egy senki.

weress Creative Commons License 2007.09.21 0 0 351

Mondod te, hogy csak jobbosoknak ad kedvezmény. Mondhatod, hiszen minden egyes ügyet ismersz ami elé kerül. Ugye? Csak honnan?

 

Gondolom az idézet ügy minden részletét is jobban ismered mint maga aki döntött. Biztos.

Előzmény: geszthi (324)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.09.21 0 0 350
Szerintem túl van hajtva ez az egész térkép-mizéria.
Nálam is lóg a falon egy Nagy-Magyarország térkép amelyen gombostűkkel bejelölöm azokat a településeket, ahol jártam, és amely hajdan a magyar koronához tartozott.(Nekem a munkámhoz is kell.)
Eddig valahogy senkiből sem váltott ki agressziót. Sőt, kifejezetten jópofának tartották eddig az ismerőseim(pedig akadnak köztük baloldaliak is, bőven), hogy minden gombostűn van egy szám, amely alapján ki tudom venni a szekrényből a helyszínen készült fotókat, történelmi érdekességeket, élménybeszámolókat, stb.stb.stb.
Előzmény: Stranger Here Myself (341)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.21 0 0 349

bár amikor amerikában járok mindig megállapítom, milyen röhejes hogy a kertvárosokban ki vannak tűzve a zászlók - milyen felesleges, egészen pontosan

 

(gondolom, ha nem rakná ki, másnap már esetleg azt hinné magáról az illető, hogy svéd, de a zászló segít neki észben tartani, hogy hová valósi)

Előzmény: Törölt nick (345)
Etheow Creative Commons License 2007.09.21 0 0 348
Az USÁ-ban elég sok helyen kinn van az amerikai zászló egész évben, és nem csak "a lumpenproletárok" rakják ki.

Más.

A horthyfasiszta görög buszsofőrök nem átallják éjjel-nappal görög zenével szórakoztatni az utasokat. Semmi international top hits, meg yo MTV raps. Ezt a fertőt!
Vajon Para-K és szellemi puszipajtásai mit szólnának ennek a magyar verziójához? Inkább mennének vonattal.
Előzmény: puszika2 (325)
Magic Horse Creative Commons License 2007.09.21 0 0 347
nem célszerű - ez lehet

legyen a fogorvos baja, ettől para még orbitális nagy baromságot mondott bele az éterbe
Előzmény: ágyús (344)
pakura17 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 346

Ezzel a kijelentéssel Par-Normál kettéosztotta az országot!

És egy ilyen nihilista emberszabásu osztja az észt az embereknek. Ha jól tudom újságíró is. Hát csoda hogy nincs morál????

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.21 0 0 345
azt nem
Előzmény: Or Kán (317)
ágyús Creative Commons License 2007.09.21 0 0 344
Akkor tapasztalataink ellenkezőek.
Mindenesetre árnyalja a képet, hogy egy ilyen fogorvos esetleg egyik reggel berörve találja a rendelő ablakát, mert holmi "paki" bevándorólnak nem tetszett a stílusa. Már csak ezért sem célszerű kérkedni 100 évvel ezelőtti birodalmakkal.
Előzmény: Stranger Here Myself (341)
pakura17 Creative Commons License 2007.09.21 0 0 343
Hát igen, de Angliában nem dübörög a gazdaság. Érted!
Előzmény: Stranger Here Myself (341)
weress Creative Commons License 2007.09.21 0 0 342

Én meg azt ragozom, hogy valaki más (nem a jobbosok) tévedett (tévedhetett) egy falon lógó térkép jelentőségét illetően.

Előzmény: Állományjavító (292)
Stranger Here Myself Creative Commons License 2007.09.21 0 0 341
Ebben erősen tévedsz. Angliában számos helyen láttam ilyen térképet, és senkin nem látszott, hogy bele akarna kötni abba, aki kitette. Az angolok ilyen furi emberek, nem szeretnek beleszólni mások magánügyeibe.
Előzmény: ágyús (336)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.21 0 0 340

Igen ? Nofene.

 

Miért lennék az ? Tényleg nem értem, honnanan következteted ezt ?

Előzmény: geszthi (330)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2007.09.21 0 0 339
Röhögni fogsz, igen közel állt hozzá.
Úgy emlékeztetőül: volt Leninnek egy híres cikke - ,,A kommunizmus baloldaliságának gyermekkori betegségéről".:)
Többek között ez adott okot a Pétervári bolsevik szervezetek, a mensevikek, eszerek és baloldali kadetek elleni támadásra.:)
Előzmény: villamosjegy (335)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!