Keresés

Részletes keresés

lenndélen Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1790
Mellik nézetemre gondolsz?
Előzmény: alfredoo (1785)
alfredoo Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1789

ld

 

akkor dicserhetlek megint...

 

abban meg nekem volt igazam, de csak egy magas labdat probaltam lecsapni... jelentosege 0...

Előzmény: lenndélen (1786)
lenndélen Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1788
Szerintem kérdezd meg Tamáskát, ő egyből vette a lapot.
Előzmény: alfredoo (1785)
alfredoo Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1787

hb

 

persze tuttam... ott is a smeliy...

 

ez az en nagy bajom. vagy annyira hulyesegnek tartjak amit irok hogy undorral felbehagyjak vagy annyira egyetertenek hogy nem reagalnak.

 

az ember meg szomjas mint az esore szomjuhozo fold... a kormenet megy korbe es az eso meg nem jon...

 

ez valami antologia vagy ilyesmi volt... persze minden antologia santit valahol...

Előzmény: Heartbreaker (1784)
lenndélen Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1786
Mióta bevallottam, hogy fideszes királyi többes helyett rád és rám gondoltam, kissé elvesztetted a fonalamat:)
Előzmény: alfredoo (1777)
alfredoo Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1785

ld

 

EDDIG azt hittem hogy ertem... most meg jol osszezavartal... mindjart abbahagyom a dicsereteidet...

 

jut eszembe valtoztak a nezeteid? mintha regebben 'erdesebb' lettel volna... (az r betu nem veletlenul van ott...)

Előzmény: lenndélen (1783)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1784
Ööö, félreértettél, a tegnap vitézkedő, mára kitiltott fütyőkére gondoltam. A többire azért nem írtam semmit, mert abszolút mértékben egyetértek.
Előzmény: alfredoo (1781)
lenndélen Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1783
Ha most tényleg elmagyarázom, mi ebben a poén, nagyon el fogsz szontyolodni, inkább törd még rajta a fejed:))
Előzmény: alfredoo (1777)
alfredoo Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1782

hb

 

tehetek arrol hogy egy szlovak nevet ismerek es az sem szlovak? meciar bacsit kellett volna irnom?

 

de ciganysag eseteben is jol hangzott VOLNA. lakatos bacsi es orsos neni kerje ki hogy az szdsz rajuk hivatkozva rasszistazza magyarorszagot. es toljak oket maguk elo es a cigany holocaustra hivatkoznak allandoan...

 

es hogy lakatos sandor es zenekara azt huzta egyszer a fulebe hogy ha egy cigany hulye az nagyon hulye!

Előzmény: Heartbreaker (1780)
alfredoo Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1781

hb

 

es ezt nekem irtad... :-)

 

majd javitani fogom lubickova bacsit lubickova nenire es toth nenit toth bacsira. persze lehet hogy tot lesz beloluk...

 

a lenyegre nem reagaltal...

Előzmény: Heartbreaker (1780)
Heartbreaker Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1780

"lubickova bacsinak"

 

Hát, érdekes bácsi lehet az, akinek a neve -ova-ra végződik... :-)

 

Isten bizony, ezt a topicot elmentem wordben. Csodaszép példája annak, hogyan próbálkozik egy elborult, seggbuta jobbant a betanult propagandaszövegekkel, amikor meg még ő is felfogja, hogy bukta a bankot, mert a propagandája komplett baromság, elkezd habzó szájjal őrjöngeni, de még ahhoz is ostoba, hogy legalább ezt szellemesen tegye. Ez a topic a polidilinek mintegy esszenciája.

Előzmény: alfredoo (1774)
Wic Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1779

Semjén miért nem erről beszélt?

 

mert az olyan lett volna, mint a falra hányt borsó

Előzmény: Törölt nick (1503)
alfredoo Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1778

ht

 

megterult...

Előzmény: HitetlenTamaska (1776)
alfredoo Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1777

ld

 

ulok es fogom a fejem, nezek magam ele. miert kellene nagy o-vel irni a nagy o-t hogy gyanus legyen?

 

mindenki es mindig gyanus! allandoan nezz a hatad moge es minden bokorba, minden spjazban. 'ezek' mindenutt... ott vannak...

Előzmény: lenndélen (1775)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1776
:-)
Előzmény: lenndélen (1775)
lenndélen Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1775
Innentől figyellek! Ha legközelebb "Ö"-vel írod a szökkent, akkor lebuktál:))
Előzmény: HitetlenTamaska (1764)
alfredoo Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1774

ht

 

amugy meeg egy gondolatkiserlet.

 

mi van/lenne ha semjen felszolitana, megszolitana szlovak es szlovak szarmazasu (mondjuk szlovak vallasu de ez nem lenyege a dolognak) honfitarsainkat, ha oket lehet ezen a neven nevezni, hogy hatarolodjanak el nyilvanosan a szlovak nep allaspontjatol, aholis malina hedvig ugyeben hitelt adnak a szlovak rendorsegnek, ugyeszsegnek es kormanynak. es hogy ezt hagyjak abba mert ebbol csakis toth neninek es lubickova bacsinak lesz/lehet baja.

 

es raadasul volt mar ilyen. persze sok/sok ilyen volt ahol a pl az iraki/sziriai zsidok iteltek el MELYEN izrael imperialista politikajat (termeszetesen sajat maguktol) es itt is volt ilyen ahol a hazai szerbseget hatarolodtattak el a milosevics fele szerb BANDA buneitol.

 

meeg jo hogy ezeket a 'zsidokat' nem izrael es az usa bunos politikajanak elitelesere szolitotta fel semjen. ez sokkal vilagosabb lett volna es a meggyilkolt palesztin gyerekek veere amugy is az egre kialt.!

Előzmény: HitetlenTamaska (1758)
alfredoo Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1773

ht

 

viszont amikor a szarmazas alapjan torteno klasszifikaciot, az erintettek korenek pontos meghatarozasat hianyolom akkor csond van. kurva nagy csond van. pedig valahol itt kellene keresni a kerdes lenyeget.

 

tehat tudni kellene hogy ki beszel kihez?

Előzmény: HitetlenTamaska (1752)
cren Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1770
is
Előzmény: cren (1768)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1769

Olyan vagy elvtars, mint a kosz, ami korul a kagylo kiizzadja az igazgyongyot.

Konyorgom, ne hagyd abba.

Tudod, a topic uzenete fontos.

Előzmény: Törölt nick (1767)
cren Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1768
Murphy: egy 2 hsz-es fikanick csak két szót is képes leírni, de abból egy se igaz.
Előzmény: Törölt nick (1767)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1766

Elvtars, ezt is koszonom, kerlek ne hagyd abba!

Mive lenne nelkuled ez a topic!

Előzmény: Törölt nick (1765)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1764

off

Sajnos, nem de nem is ul: Orban a mag, amitol Semjen szarba szokken (na most terul meg, hogy nevelo nelkul irok)

Előzmény: cren (1762)
cren Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1762
"Semen"

Remélem, ez direkt volt :-)))))))))))
Előzmény: HitetlenTamaska (1752)
cren Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1760
Na edd meg a csukamájolajat és mars alukálni. És ne fintorogj, mert ha megnősz, olyan csúnya leszel, mint a Semjén.
Előzmény: Törölt nick (1759)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1758

Egyebkent te valszeg egy ballib partmunkas vagy, akinek azt a harci feladatot adtak, hogy topic cimeben megfogalmazott uzenetet minnel hosszaban es tarosabban lehessen a publikum fejebe vesni.

 

Elvhuseged azert is kituntetetten dicserendo, mert ezt a feladatot egy kivietelesen szukagyu, egy mondatos ugatasokra kepes, ervelni keptelen jobbernek a lehetosegek hataraig feszitett parodiajanak a formajaban oldottad meg.

 

Szoval nagyon ugyes vagy.

Előzmény: Törölt nick (1757)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1754

off

Hat te bizony pajti, nem nagyon tudsz zsonglorkodni a szvakkal, de a sajatmagadrol alkotott nagyonis igaz kepet kar minden magyarra extrapolalni.

De majd, ha a foneni beled diktalja a gyogyszert, te is meg fogsz nyugodni.

Előzmény: Törölt nick (1753)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2007.09.13 0 0 1752
Semen mondatait nem lehet maskepp ertelmezni, minthogy evidenciakent tekintette az SZDSZ-t zsidopartnak, es szoval valo szokasos magyar zsonglorkodest alkalmazva (ami tudatosan kever ossze szarmazast, vallast, es meinden erre raepitheto eloiteletet) szemere is hanyt, hogy nem elegge zsido.
Előzmény: zyzzyva (1622)
Unua Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1749
Semjén Zsolt 1962. augusztus 8-án született Budapesten. Nõs, felesége középiskolai énektanár, karvezetõ és egyházzenész. Három gyermekük született.

1981-ben érettségizett a budapesti Szilágyi Erzsébet Gimnáziumban. Rossz érettségije miatt nem tudott továbbtanulni, így 1981 és 1984 között éjszakai portás a budapesti Kisipari Termeltetõ Vállalatnál. 1990-ben a Pázmány Péter Római Katolikus Hittudományi Akadémián teológusként végzett. 1989-ben megszerezte a baccalaureatus, 1990-ben a licentiatus, 1991-ben a laureatus fokozatot. 1990 és 1994 között az Országgyûlés Hivatalának alkalmazottja, a KDNP-frakció hivatalvezetõje, frakciótitkára és szóvivõje volt. 1992-ben az ELTE-n szociológus diplomát szerzett. 1996-ban címzetes egyetemi docens kinevezést kapott.

1989. március 10-én a KDNP alapító tagja. Az 1990. évi országgyűlési választásokon képviselõjelöltként indult. 1990-ben a KDNP országos elnökségi tagja, 1993-1994 között az országos fegyelmi és etikai bizottság elnöke, 1990-1991-ben az intézõbizottság tagja, az I-II. kerületi KDNP-szervezet elnöke. 1997-ben rövid ideig a párt alelnöke. Varga László halála után a KDNP elnökévé választották, majd 2003. december 6-án ismét megerõsítették a pártelnöki tisztségben. Elnöki programja szerint a KDNP olyan önálló párt marad a Fidesz vezette szövetségben, amely tételesen vállalja a keresztény egyházak tanításait. Politikai tevékenységét botrányok kísérték, tulajdonképpen a katolikus klérus politikai szócsöveként tevékenykedik.

1990-1994 között Budapest II. kerületében önkormányzati képviselõ, az MDF-FKGP-KDNP-frakció vezetõje. Az 1994. évi országgyűlési választásokon a KDNP országos listájáról került be a Parlamentbe, 1994-1997 között jegyzõ. 1995-1997 között a KDNP frakcióvezetõ-helyettese. A KDNP-frakció megszűnése után független, novemberben az MDF-képviselõcsoporthoz csatlakozott. 1998-tól a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériumának egyházi ügyekben illetékes helyettes államtitkára. 2002. áprilisban országos listáról került be a törvényhozásba. Május közepétõl az emberi jogi, kisebbségi és vallásügyi bizottság alelnöke.

A 2006-os országgyulési választásokon a Bács-Kiskun megyei, 7. választókerületben, Kalocsán szerzett egyéni mandátumot.

Unua Creative Commons License 2007.09.12 0 0 1748
Visszatérve Semjénre, tudjátok, hogy a Semjén név a görög Szimeon magyar változata? Amúgy a Szimeon pedig a héber Simon névből származik (jelentése: aki hallgat).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!