Keresés

Részletes keresés

rkat Creative Commons License 2007.05.30 0 0 29

Írtam mélt - csak azért szólok, mert freemail-re men, és most látom a hsz-eket, hogy az nem mindig viselkedik rendesen :-)

Ó, és ez a szín jól látszik a honlapon, köszi. :-)

Tényleg, a könyvben (amit most elküldesz) van térkép Akiinorról?

tarkla Creative Commons License 2007.05.30 0 0 28
Nah hát akkor...
Túl vagyok a történet felén, vagy ma este, vagy holnap be is fejezem, és akkor irok majd részletesen.
Egyelőre annyit, hogy nagyon jó, letehetetlen. Gyorsan pörögnek az események, nincsenek "leülős" részek, és ami a legjobban tetszik: nagyon életszerű. Ha végeztem valószinüleg elolvasom mégegyszer, hogy a részletekre is oda tudjak figyelni.

Viszont...
SPOILER!
Amikor elrabolták a gyerekeket, akkor Timi és Ton hátizsákját hagyták ott, amiket Zéta magával vitt. Babáé velük maradt a festékes spray-kkel. Ezzel szemben a 90. és 95. oldalon az van, hogy Baba táskája is Zétáéknál van.
Előzmény: Enahma (26)
onsai Creative Commons License 2007.05.30 0 0 27
Ó, spoilerezzetek csak, én minig azt olvasom el ELŐSZÖR. :D
Előzmény: Enahma (26)
Enahma Creative Commons License 2007.05.30 0 0 26
Persze, hogy lehet.

No mi van, nem spoilerezik senki???
Előzmény: csincsilla72 (23)
Kymry Creative Commons License 2007.05.30 0 0 25
sőt, még jobb, ha a spoileres részeket világosszürke betűszínnel írjuk:)
Előzmény: karbalán (24)
karbalán Creative Commons License 2007.05.29 0 0 24
Szerintem úgy spoilerezzünk, hogy az ilyen részek elé beírjuk: SPOILER.
Előzmény: tarkla (21)
csincsilla72 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 23
Enahma, tudom, hogy ez nem az a topik, de láttam, hogy kinn leszel a könyvhéten te is. Lehet vinni dedikálni a saját példányomat?
Előzmény: Enahma (22)
Enahma Creative Commons License 2007.05.29 0 0 22
Szerintem spoilerezz, én már alig várom... De persze lehet, hogy Laci máshogy gondolja...
Előzmény: tarkla (21)
tarkla Creative Commons License 2007.05.29 0 0 21
Kérdés: Lehet itt már spoilerezni, vagy irjam a honlapra vagy email-ben eddigi észrevételeimet? :P
csincsilla72 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 20
köszönöm, megjött!!
Előzmény: karbalán (19)
karbalán Creative Commons License 2007.05.29 0 0 19
Elküldtem.
Előzmény: csincsilla72 (18)
csincsilla72 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 18
Küldtem újra, mind a kettőre. Remélem megkapod.
Előzmény: karbalán (17)
karbalán Creative Commons License 2007.05.29 0 0 17
Nem jött meg a leveled, de a frímél szokott ilyet csinálni. Remélhetőleg megjön 1-2 órán belül, de ha nem, akkor küld újra, légyszíves! Megpróbálkozhatsz a karbalan kukac gmail pont commal is.
Előzmény: csincsilla72 (16)
csincsilla72 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 16
Kaptál tőlem egy levelet a munkahelyi emilcímemről, inkább arra küldd el, ne a beállításoknál megadottra. Az most vacakol. Köszi!
Előzmény: csincsilla72 (15)
csincsilla72 Creative Commons License 2007.05.29 0 0 15
Karbalán kedves, elküldenéd a könyvedet nekem is? Aztán majd jól megkritizálom:-)
Előzmény: karbalán (14)
karbalán Creative Commons License 2007.05.29 0 0 14
Szia! Elküldtem a könyvet. Remélem, a folytatással is elégedett leszel, bár én nem vagyok annyira kibékülve a karaktereimmel. Kritikai kiadás? Pedig a teszkós megjegyzéseket ki is hagytam belőle :D.

A szerzőnév esetén nem az a döntő, hogy mi van a könyvben, hanem az, hogy melyik név esetén hajlandó a potenciális olvasó egyáltalán levenni a polcról a könyvet, hogy a fülszöveget elolvassa. Az utóbbi évtizedek magyar filmtermésének minősége esetleg elriaszthatja a magyar szerző nevén futó szórakoztató könyvektől is.

SPOILER
Viszont Magyarország összesen csak ennyi a könyvben, legközelebb csak a harmadik kötetben térünk vissza, igaz, akkor némileg nagyobb adagban. Bár tarok tőle, lesz olyan olvasó, akinek nem igazán fog tetszeni ;-).
Előzmény: Helycia (13)
Helycia Creative Commons License 2007.05.29 0 0 13
Szia, ugyan csak most tévedtem erre, de nagyon lelkesen olvastam az első 2 fejezetet (észre se vettem, hogy már a 2.-at is kivégeztem...). Küldtem emilt a kért igérettel, nagyon-nagyon-nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra! Hiper-életszerűek a dumák és a karakterek, külön tetszik, hogy a mai Magyarország "kritikai kiadása" is megjelenik benne... Éppen ezért viszont jobban illik a MAGYAR SZERZŐNÉV a könyvhöz, hangozzék bármilyen jól is a másik verzió. :)
Előzmény: karbalán (12)
karbalán Creative Commons License 2007.05.29 0 0 12
A levelek megjöttek, meg mentek. :)
Lilyanjudyth Creative Commons License 2007.05.28 0 0 11
Kissé álmosan és fáradtan itt vagyok, és küldtem egy mélt. ;)
tarkla Creative Commons License 2007.05.28 0 0 10
Email ment :)

Ezt a dedikálás dolgot úgy gondoltam, hogy ha már a dedikálásnál tartunk, akkor már nincs gond, túl vagy az egész kiadatási procedúrán stb :P
Előzmény: karbalán (9)
karbalán Creative Commons License 2007.05.28 0 0 9
Köszönöm! Ha küldesz egy e-mailt a megfelelő szöveggel, elküldöm a többit is. A dedikálás nem rajtam múlik. Ha lesz olyan kiadó, amelyiket érdekli, és kiadja, akkor lesz dedikálás is.:)
Előzmény: tarkla (7)
karbalán Creative Commons License 2007.05.28 0 0 8
Szia, köszönöm! Azügyben nekem is kéne :-D.
Előzmény: JÉGmadár (6)
tarkla Creative Commons License 2007.05.28 0 0 7
Én is gratulálok, hogy sikerült befejezni.
Szavaztam, és elolvastam az első két fejezetet.
Elég mozgalmasan kezdődik, engem teljesen magávalragadott a dolog, csak a 'karbalánok' kifejezést még nem szoktam meg. Mindig felkaptam rá a fejem :)
Remélem, hogy mihmarabb mehetünk hozzád is dedikáltatni :P
JÉGmadár Creative Commons License 2007.05.28 0 0 6

Szia, gratula a megíráshoz!:-)

 

Letöltöttem a pdf-et, de majd csak pár nap múlva nyilatkozom, mert muszáj már vmit letennem az asztalra phd-ügyben (is) :-/

karbalán Creative Commons License 2007.05.28 0 0 5
[size6]Fontos![/size] Minden levélre válaszolok, ha valaki feltűnően hosszú ideig nem kap választ, írjon újra, vagy jelezze a fórumban!

(Ja, és aki elolvassa a könyvet, megtudja, kik a karbalánok :)
karbalán Creative Commons License 2007.05.28 0 0 4
Köszönöm a gratulációt, a javaslatokat, meg a szavazást is! Átszíneztem, bár úgy tűnik, ehhez a szürke háttérhez nem igazán van olyan betűszín, ami gusztusossá tenné az oldalt :D. Beraktam a linkeket a lapok aljára is.
Előzmény: rkat (2)
rkat Creative Commons License 2007.05.28 0 0 3
És még egy felhasználó-barát megjegyzés (ezután pedig leszállok a honlapról, és legközelebb érdemben mondok majd vélemént :-D): lehetnének linkek a fejezetek végén, amelyek megkönnyítik a váltást.
Előzmény: rkat (2)
rkat Creative Commons License 2007.05.28 0 0 2

Először is gratulálok, hogy elkészültél vele! :-)

Szavaztam, és meg is nézem az első fejezeteket hamarosan. Addig is annyit, hogy a honlapon a szürke háttéren szerintem nem jó a sötétkék szín. Nekem a kettő együtt túl sötét, nehezen látom. ;-)

karbalán Creative Commons License 2007.05.28 0 0 1
Elküldtem a féljavított verziót. Igazándiból azért gondoltam, hogy előbb kéne szavazni, mint valaki elolvassa, mert a könyv címével is előbb találkozik mindenki, mint a belsejével.
Előzmény: Kymry (0)
Kymry Creative Commons License 2007.05.28 0 0 0

Benulláz0k neked:)

Küldtem mailt, szavazni majd akkor fogok, ha elolvastam (már ha megengeded nekem is).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!