Keresés

Részletes keresés

blaze73 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 581
ha valakinek van elado N95 telefonja akkor kerem irjon, fuggetlen vagy vodas erdekel.

illetve navis tapasztalatokrol is szivesen hallanek. garmin, sygic drive.

igo nem megy rajta ha jol tudom?
Vad Creative Commons License 2009.03.17 0 0 580

Mongyuk nem dobálásra találták ki, ez tény, valszeg ezér lötyög cucc, az enyém nem lötyög.

Valahogy a symbianos telcsiknél meg kell szokni azt, hogy lassúbb, mint az oprendszer nélküli. A P910 i katasztrófa volt ebből a szempontból, ehhez képest az N95 villámgyors.

Néha nem árt tisztogatni belülről (kikapcsolás, meg előzmények, vagy személyes adatok, vagy mijazisten törlése).

Előzmény: Roadtrain (579)
Roadtrain Creative Commons License 2009.03.16 0 0 579
Nekem N95 van és számomra egyetlen egy hibája van,hogy ez a csuszingálós előlap lötyög.Most már kezd idegesíteni egy picit,lehet lecserélem N82-re.Még valami,de az annyira nem idegesítő és el lehet lenni vele,hogy néha lassú a menübe való lépkedés.De az is lehet egy szoft frissítés megoldaná,jelenleg a 14-es van rajta.Párszor sajnos le-ki esett a kezemből vagy a tartóból (autó) de semmi baja.
Előzmény: sonypc (577)
WYW Creative Commons License 2009.03.16 0 0 578
És milyen mobilt veszel?
Előzmény: sonypc (577)
sonypc Creative Commons License 2009.03.16 0 0 577
Köszönöm "Vad" hozzám intézet s(z)avait! Most már mindet értek! Sajnálom, hogy kérdésemmel elrontottam a topic bulit és mint egy szolgáltatás igénybevételére - szerettem volna - használtam azt.
Igen észrevettem a porba hullott kesztyűt, de nincs kedvem lehajolni érte. Többek között azért, mert csak egy van földön és nekem két kezem van és ráadásul innen fentről is látszik rajta, hogy rossz minőségű műbőr vagy esetleg sky, arról meg tudjuk, hogy hidegben megfagy és törik.

Nem is szeretnék ilyen irányba elmenni és köszönöm az érdemi hozzászólásokat. Írni tudó emberünk véleményével ellentétben türelmes vagyok és majd éjfél körül otthonról is bejelentkezem, hogy ezzel is rácáfoljak arra a tévhitre, hogy csak a munkahelyemről netezem.

Sajnos ebben és még oly sok témában járatlan vagyok, így inkább arra kérnék mindenkit, hogy ne a fórum etikettel kapcsolatos észrevételét ossza meg velem, hanem inkább a témában, próbáljon meg segíteni, mert azt ugye Vadnak is be kell látnia, hogy ebben a témában jóval több információ van a birtokában, mint amennyit megosztott velünk.

Még egyszer köszönöm! sonypc
Vad Creative Commons License 2009.03.15 0 0 576
Előzmény: sonypc (572)
Vad Creative Commons License 2009.03.15 0 0 575

Egyébként megfigyeltem, hogy minden topikba beesik egy 2 hsz-es nick, aki csak munkahelyről internetezik, nem olvassa el a topikot, ellenben azonnali választ kér, és kikéri magának, ha nem kapja meg azt az általa elképzelt, csomagolt formában.

Már csak azt nem értem, mért nem nyitottál új topikot a témában, sokkal stílszerűbb lett volna :)

 

 

 

Előzmény: sonypc (572)
bati67 Creative Commons License 2009.03.14 0 0 574

Szia!

 

Nekem lassan fél éve N95 8GB-m van. Egy gond van vele: kicsit lötyög a kijelzője (vagyis a csúszka-rész) és az, h. fekete. :-) Amúgy szépen műxik, jóval gyorsabb, mint előtte az N80-asom. Még nem fagyott le egyszer sem és szépen megy rajta a Nokia Maps (hangos navigációval). Csak az ára... 90 eFt.

 

A kisfiamnak E51-et vettem karácsonyra (az ezüst verziót). Nagyon pozitívan csalódtunk benne! Nézd meg azt is! Ugyanolyan az op.rendszere és az is nagyon gyors. De az ára csak 30 eFt!!!

 

A többi telcsit nem ismerem...

Előzmény: sonypc (569)
Vad Creative Commons License 2009.03.14 0 0 573

Na oké.

 

Szerintem tőlem kaptál tanácsot, de ha gondolod, lefordítom magyarra.

 

Az N95 a megjelenése pillanatában a legjobb telefon volt a piacon. Szerintem.

De az általam olvasott tesztek alapján is.

 

Tudomásom szerint a 8 gigás nem übereli, fórumozók írták, hogy pár helyen nehézkesebb a használata.

 

Ár/érték arányban ma is a legjobbnak tartom az n95-öt, bár nem olcsó. Ha van rá pénzed, és ki is akarod használni az extráit (gps, wlan, telepíthető programok, office, stb.), akkor azt vegyél, mert megéri.

 

Főleg ha frissíted a szoftverét (simlock esetén csak trükközve megy, de legális, viszont garanciavesztéssel jár), akkor lesz egy erős gps és wlan benne, valamint a giroszkóp is működni kezd, a saját böngészője helyett pedig telepítesz egy Operát, és kész is. Esetleg a fájlkezelőjét még érdemes lecserélni, de nekem nem volt rá szükségem.

 

A "tanácsot szeretnék" pedig kijelentő mondat, tehát nem kötelező a kérdőjel a végére, de sebaj! :)

 

Engedelmeddel pedig nem tesztelem a véleményemet kézzel írt papíron, hiszen arra meg itt vagy Te! ;)

 

Egyéb kérdésre is szívesen válaszolok, s ha gondolod, mellőzöm a hülyeséget egy kis időre.

Előzmény: sonypc (572)
sonypc Creative Commons License 2009.03.14 0 0 572

Már meggfigyeltem, hogy szinte minden egyes topicban van egy ügyeletes hülye gyerek, aki nagyon szellemesnek és poénosnak hiszi magát. A véleményem szerint nem azok az esetek döntő többségében. Javasolnám neki/k, hogy otthon írják le egy darab papírra amit hozzászólásukba szerettek volna elmondani és naponta olvassák vissza. Majd ha két nap múlva is helyén valónak hiszik a mondanivalójukat, ám legyen, mert akkor már nem ők a hibásak, hanem a gének és arról úgye nem a személy tehet elsősorban.

Vad Creative Commons License 2009.03.13 0 0 571

"Tanácsot szeretnék?"

 

Nemtom

Előzmény: sonypc (569)
Vad Creative Commons License 2009.03.13 0 0 570

Mit vársz, ha ide írtál?

N95 !

:)

 

Pénzed van?

Előzmény: sonypc (569)
sonypc Creative Commons License 2009.03.13 0 0 569
Tanácsot szeretnék?

Szeretnék vásárolni egy új telefont! Mert megérdemlem, ezt válaszoltam az anyámnak!:-)

Nokia 5800 ?
Nokia N 95 ?
Nokia N95 8Gb?
Nokia N96?
Nokia E66?

Észrevételeket, tapasztalatokat és tanácsokat várok! Előre is köszönöm! sonypc
belarus1025.3 Creative Commons License 2009.03.10 0 0 568

Helló mindenkinek! Nagy bajban vagyok ,segítségeteket kérem. Tegnap vettem egy sima N95-öt a pannonál.Hazahoztam 2gb-s kártyán volt a garmin mobile xt fel telepítettem róla.De viszont ahogy bejön a garminak a főmenüje egyböl jön egy üzenet"A Bluetooth jelenleg ki van kapcsolva.Kapcsold be!Ok". Az antenna le van tiltva már a helymeghatározási módszereknél engedélyeztem a beépített antenna használatát és a bluetooth vevőt le tltottam újra inditottam a telót de így se megy.

OriG. Creative Commons License 2009.02.27 0 0 567
köszi, nekem kaposvár van közelebb. itt is ien az árfolyam sajnos. de egyenlőre magam próbálom megcsinálni a dolgot, van rá progi és a garit se bántja
Előzmény: S.Szafi (566)
S.Szafi Creative Commons License 2009.02.26 0 0 566
ha garos a telefonod akkor a Mammut II nokia boltban megcsinálják neked talán ingyen talán 6000 huf-ért. Ebben benne van a frissítés meg minden amit akarsz. Mivel az a hivatalos nokia márkaszrrviz ezért nem jár garanciavesztéssel ha ők buherálják - meg ha valami gond lesz akkor meg ők a garanciális szerviz is :)
Előzmény: OriG. (565)
OriG. Creative Commons License 2009.02.24 0 0 565
most már tiszta minden, nem viszem sehova a cuccot. átírom a PC kódot aztán várom a következő frissítést. addig meg marad angol...
Előzmény: C20NE (564)
C20NE Creative Commons License 2009.02.23 0 0 564
Nem. A nyelv váltása garanciális készüléken sem ingyenes és csak akkor csinálják meg ha a készüléák nem "branded" . A szolgáltatóknak szánt készülékek sw-jét hivatalosan nem cserélik a szervizek de ingyen frissítik garanciaidő alatt.
Előzmény: OriG. (561)
Az Agg Creative Commons License 2009.02.23 0 0 563
www.nokiaprogramok.hu
Előzmény: DaniB2500 (562)
DaniB2500 Creative Commons License 2009.02.22 0 0 562

Sziasztok!

 

Olvasgattam vissza és néztem,hogy  Garmin xt nevü program megoldás a gps-re.

Tudna nekem valaki segíteni,hogy ezt hogyan kell feltelepíteni,illetve működésbe hozni?

OriG. Creative Commons License 2009.02.22 0 0 561
Tegnap éjjel megtörtént a keresgélés is de azt hiszem szerviz lesz belőle inkább. A product kod átírása jár garivesztéssel ezt olvastam pár helyen. Így még tudom érvényesíteni a garit viszont pénzé lesz magyar ha úgy ébred a szervizes. De megpróbálom hátha összejön ha meg nem akkor meg így jártam. Elméletileg a szervizben ingyen kell frissíteniük a szoftot akkor ez is ingyen kell legyen, remélem:)
Előzmény: C20NE (560)
C20NE Creative Commons License 2009.02.21 0 0 560
Keresgélned kell a NET-en. Kell egy program, amivel lecseréled a telefonod Product Code-ját magyar nyelvet tartalmazóra, majd NSU -val újra frissíted. Vagy keresel egy szervízt, de garid nem lesz, mert a szürkeimportot a Nokia nem támogatja.
Előzmény: OriG. (559)
OriG. Creative Commons License 2009.02.21 0 0 559
Üdv mindenkinek!
Bár nekem egy N78 nokiám van de ettől függetlenűl kérnék segítséget, frissítettem a szoftvert és sajnos az új szoftveren nincs magyar nyelv. Bár elpötyögök angolul is de jobban szeretném ha lenne magyar nyelv. Erre a problémára kérnék megoldást!
WYW Creative Commons License 2009.02.19 0 0 558
Köszönöm a tippet, asszem bevált a dolog! :-))
Előzmény: C20NE (557)
C20NE Creative Commons License 2009.02.19 0 0 557
A kiegészített kell neked !
Előzmény: WYW (556)
WYW Creative Commons License 2009.02.19 0 0 556
Nos ott vannak a következők:

Bluetooth-GPS
Kiegészített GPS
Beépített GPS
Hálózatalapú

Nekem egyedül a a Beépített van engedélyezve. (ez lenne az A-GPS?)
Előzmény: C20NE (555)
C20NE Creative Commons License 2009.02.19 0 0 555
Ha jól emlékszem

beállítások->telefon->alkalmazás beállítások->helymeghatározás->helymeghat. módszerek
Előzmény: WYW (554)
WYW Creative Commons License 2009.02.19 0 0 554
Csak akartam. :-(

Az A-GPS-t hol tudom engedélyezni?
Előzmény: C20NE (552)
WYW Creative Commons License 2009.02.19 0 0 553
A legfrissebb szoftver van, de a másik opciót még megnézem.

:-)
Előzmény: C20NE (552)
C20NE Creative Commons License 2009.02.19 0 0 552
Frissítsd a szoftvert, engedélyezd az A-GPS-t és menni fog mint a villám az ébredés is :-)
Előzmény: WYW (551)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!