Keresés

Részletes keresés

ody42 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 445
Szia!

Ócsára került vasárnap a Szent Ferenc Állatotthonba, alighanem kb. az utolsó pillanatban, már rossz bőrben volt, és most még a hideg is megjött. De a lényeg, h. tudtak neki helyet szorítani.
Előzmény: stefiadri (444)
stefiadri Creative Commons License 2008.12.09 0 0 444

Szia!

Mi van az általad gondozott kutyival?

Előzmény: ody42 (437)
adam p Creative Commons License 2008.12.05 0 0 443
ELVESZETT, KERESSÜK!


November 29-én Budafokról elveszett egy 8 hónapos VÁGATLAN FARKÚ ROTTWEILER szuka!

Értesítés: 06 (30) 683 50 46
adam p Creative Commons License 2008.12.05 0 0 442
ELVESZETT, KERESSÜK!


November 29-én Budafokról elveszett egy 8 hónapos VÁGATLAN FARKÚ ROTTWEILER szuka!

CELIN névre hallgat a gyönyörű lány!

A kutyus felbukkanhat: Budafok, Tétény, Kamaraerdő, Őrmező, Budaörs, Gazdagrét, Biatorbágy, Diósd , Érd ...

Megtaláló magas jutalomban részesül !!!!

/ fotok agusztusban készültek ,azota már nagyobb! /

Chippelt kutyus!

Értesítés: 06 (30) 683 50 46


Segitségüket köszönöm!


képek: http://gallery.site.hu/u/idosallatok_/elveszett_kutyak/roti/
oncogito Creative Commons License 2008.12.05 0 0 441
Azért jó lenne tudni, melyik állatmenhely tagadta meg a kérést...



Három kóbor kutya tévedt az M30-as autópályára péntek délelőtt Sajópetri közelében.

Az utat egy időre lezárták, az ebeket kilőtték - mondta a Borsod megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek.

Egyedné Novodonszki Éva közölte: a kutyák megjelenéséről autósok értesítették a rendőrséget a 112-es segélyhívó számon. Baleset nem történt, de az állatok akadályozták a forgalmat.

A rendőrség kérte egy kutyamenhely segítségét, de az nem tudta befogni a kutyákat, és az állatokat az útról sem sikerült leterelni. Végül egy hivatásos vadászt hívtak, ő lőtte ki a kutyákat, miután a rendőrök lezárták a forgalmat.
A közlekedés azt követően helyreállt az M30-as autópályán.

Bővebben
ody42 Creative Commons License 2008.12.05 0 0 440
Onnan, hogy folyamatosan osztogatja a pacsikat :)
És tényleg, a szeme, abból látszik, hogy a légynek sem ártana...
Előzmény: stefiadri (438)
oncogito Creative Commons License 2008.12.05 0 0 439
Nézd meg a szemét...!
Ha jószándékkal közeledsz egy kutyához és nem vagy tolakodó, akkor szinte biztos, hogy nem fog támadni. Főként, ha kajával közeledsz hozzá.
Előzmény: stefiadri (438)
stefiadri Creative Commons License 2008.12.05 0 0 438

Minden elismerésem a Tiéd!

Én tuti nem mernék odamenni hozzá, mi van ha rám  támad? Honnan lehet tudni (megérezni) azt, hogy jámbor kutyus? Kinézetre nekem valami harcikutya félének tűnik.

Előzmény: ody42 (435)
ody42 Creative Commons License 2008.12.04 0 0 437
Szia!

Köszönöm, én is próbálkozom :(
Egyelőre tudom követni, mert egy előtető alatt csináltunk neki ágyat, amit nem hagyott el egész nap. Ez egyébként egy CBA előtti kis parkoló, szóval a kocsik a széltől valamennyire megóvják szerencsére. Annyi biztos, hogy nem csak én nézek rá időnként, mert mikor vittem neki egy pozdorjalapot és törölközőket ágynak, akkor már volt alatta egy szőnyeg, és kaja is mindig van előtte. Ez persze még mindig csak tűzoltás, de legalább valami :( Én naponta 3-4x meglátogatom, kb. 1 órája kapott egy kis jó éjszakát simit, és ellenőriztem a helyét. Nagyon hálás minden jó szóért :(
Előzmény: Gí (436)
Creative Commons License 2008.12.04 0 0 436

Szia,

 

meghirdettem a kuttyot pár helyen, remélem sikerrel, kérlek értesítsél a sorsáról, ha követni tudod. Megköszönöm,

 

 

Előzmény: ody42 (435)
ody42 Creative Commons License 2008.12.03 0 0 435
Találtam egy kutyus.:( Kb. térdig érő, valószínűleg fiatal, ha jól láttam kan. IX. kerület József Attila lakótelepén van, az Ifjúmunkás utcán, a Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. előtti füves részen. Vizet, ételt viszek neki, lakásba nem hoznám, mert két cica van itthon. Nagyon fél, először megörült, hogy szól hozzá valaki, de aztán bevonult remegni egy bokor alá. Végtelenül kedves kutyusnak tűnik, első reakciója az volt, h. a mancsát a karomra tette (lehet persze, h. csak meg akart ríkatni, akkor sikerrel járt), ezért remélem, ha csak ideiglenesen is, de valaki megszánja. Állatorvosi költségeibe szívesen beszállok, csak ne kelljen sokáig a bokor alatt telelnie :(
oncogito Creative Commons License 2008.12.03 0 0 434
Szerintem kerületi állatorvossal nézessétek meg, hátha ismeri, vagy van csipje.
Előzmény: figuse (433)
figuse Creative Commons License 2008.12.03 0 0 433
2008.12.02-án (délután) a VIII. ker. Trefort utcában találtunk egy cicát. Fehér, hosszú szőrű (de nem tűnik perzsának), néhol foltokkal. Valószínűleg lány, de mivel eléggé fél, nem igazán tudtuk megnézni. Fotó az adatlapomon. A bundája nagyon tisztának és rendezettnek tűnik, biztos, hogy házimacska, és ha épp nem fél, akkor nagyon dorombolós is.
Érdeklődni a lucmanka@hotmail.com -on lehet.

http://www.thespanishinquisition.hu/zoli/macsek.jpg
wandy5 Creative Commons License 2008.12.01 0 0 432
"Két 5 éves, tetovált, ivartalanított LEONBERGI szuka kutyának keres
gazdát a menhelyvezetője.
A menhelyre adták le régebben, majd vették örökbe őket kb. 1 nap
alatt, de sajnos most a befogadóik egy győri panellakásban kell
költözzenek, ahová nem tudják őket magukkal vinni.
A két kutya annyira össze van nőve lelkileg, hogy szeretnék őket együtt
örökbeadni.
Még nincsenek leadva a menhelyre, de ha már eljön a költözés ideje,
nem tudnak tovább várni a leadással.
A menhely vezetője szeretné, ha még elötte gazdára lelhetnének.
Két gyönyörű kutyáról van szó!
Érdeklődni 06-20-248-9282 számon lehet. (ő a menhely vezetője, Gálné)
Várjuk a segítséget!
Creative Commons License 2008.11.16 0 0 431

Nem ismerős senkinek? Apró, tacsi jellegű, On félénk:-(
Szombaton hozták be a menhelyre a 6-os út érdi szakaaszán találta egy kedves hazáspár. El is üthették volna...

 

www.siriusalapitvany.hu

 

 

kocoska007 Creative Commons License 2008.10.01 0 0 430
Közel egy hónap után ÚJRA ITTHON MIÚ!!!

Ne adjátok fel!
Sok sikert mindenkinek!
anilla Creative Commons License 2008.09.22 0 0 429
A szeptember 11-i héten elveszett a 22. kerületből (Budafok, Só utca-Dévény utca)két éves, ivartalanított, vörös színű kandúr macskám. A megtaláló magas jutalomban részesül! három gyerekem nagyon várja haza. 06 20 5913752, 06 1 226 3404
kocoska007 Creative Commons License 2008.09.13 0 0 428

Üdv Mindenkinek!

2008. szeptember 8-án reggel elveszett (a lenti címről), a Miú névre hallgató, másfél éves, ivartalanított, lány cicánk. Szürke alapon rozsda és beige foltos (teknőcmintás).
Bárki, bármit tud a cicánkról, kérjük jelentkezzen a következő telefonszámon:
06-70-340-01-22 vagy 06-30-870-65-01
címen: 1046. Újpest, Csokonai u. 28. I/31.
e-mail címen: vas.torok@gmail.com

 

http://kepfeltoltes.hu/view/080913/Miu1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Creative Commons License 2008.09.05 0 0 427
A program:-)
Előzmény: Gí (426)
Creative Commons License 2008.09.05 0 0 426
Örökbefogadó Nap szeptember 7-én Budapesten!
A Német Juhászkutya Fajtamentés Alapítvány gálaműsorral egybekötött kutya örökbefogadó napot szervez 2008. szeptember 7-én Budapesten, a Happy Dog Kutyakiképző Iskolában a szervátültetésen átesett gyerekek és a német juhászkutyák megsegítésére. A jeles eseményen közel száz kutyus, több állatvédő szervezet, köztük az érdi Sirius Alapítvány is részt vesz. Néhány gazdira vágyó védencünkkel együtt várunk szeretettel minden állatbarátot!
Amper Creative Commons License 2008.09.04 0 0 425

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Két napja 09.02-án elveszett egy labrador keverék kan kutyus Áporkáról (Kiskunlacháza melletti falu). Brúnónak hívják, barátságos, teljesen fekete a bundája. Ha bárki tud róla vmit, vagy látta,  légyszi hívjatok.

70/339-35-60 vagy 70/266-42-70 Köszönöm!

kiskutyapanzio Creative Commons License 2008.08.30 0 0 424
Figyelem!!!
Örömmel jelentem hogy az Érden talált bolognese kutyus megtalálta gazdiját!!! :)
angiex17 Creative Commons License 2008.08.30 0 0 423

Elveszett AGADÍR a mops!

2008.augusztus 29- én diósdról (kavicsos utcából) elveszett Agadír az egy éves mopsz kan kutyusunk!
Kérjük a becsületes megtalálót, hogy jutalom ellenében jelentkezzen

a 0620/557-1920 -as telefonszámon.
Nagyon várja haza családja és barátai!!!

agababaagaagadír
bartuska Creative Commons License 2008.08.11 0 0 422
2008. augusztus 8-án Szigethalmon elrepült egy szenegáli papagáj. (Szürke fej, zöld szárnyak, sárga mellény.) Emberszerető, barátságos madár. Ha esetleg valakinek sikerült befogni, kérem jutalom ellenében, jelentkezzen a bartha@energiagazdasz.hu e-mail címen! Nagyon várjuk haza!
zsocicmic Creative Commons License 2008.08.11 0 0 421
Sajnos már nem aktuális :((
Előzmény: zsocicmic (420)
zsocicmic Creative Commons License 2008.08.09 0 0 420
Sziasztok!

Egyik ismerősöm Cirmi nevű 7 éves ivartalanított kandúr cicája a héten elveszett Budapest 2. ker. Zöldlomb utcából. Bárki aki tud róla valamit hívja a 06-20-348-1013-as számot vagy írjon nekem a manocska82@freemail.hu címre! Megtaláló jutalomban részesül!

nazgul7 Creative Commons License 2008.08.06 0 0 419
Sziasztok!
SOS segítséget szeretnék kérni.Ma reggel a Déli és Komárom között közlekedő személyvonatra Bicske alsónál felszállt egy tacsi keverék kislány.A kalauzok szerint az volt a megoldás,hogy Tatabányánál lebaszták a kutyát a vonatról.Pegig a nyakörvén még biléta is volt.
A kutyust elhoztam,de a melóm miatt nem tudom hazavinni.Felhívtam az urat aki Bicskén van. (amúgy Pestiek).Sírva hálálkodott,de sajnos nem tud érte jönni.Én meg csak délután tudok majd arra felé menni.Ha valaki jár Tatabánya és Pest között és el tudná vinni a kicsit ,hogy ne stresszeljen itt egész nap,amikor akár pár órán belül otthon is lehetne.
Aki tud segíteni az kérem hívjon a 06203426730 számon,mert nem leszek gépközelben.
Előre is köszönöm
Halász Ildikó

kozmandi Creative Commons License 2008.08.05 0 0 418
.
kozmandi Creative Commons License 2008.08.05 0 0 417
ezt a kutyust találtam a csabagyöngye utcában, aki felismeri hivhat bármikor
kozmandi Creative Commons License 2008.08.05 0 0 416

2008 augusztus 5-én este találtam egy németjuhász kutyust a XVII kerület Csabagyöngyen utcában. hosszú lánco vonszol a nyakában, gondolom eltépte

a 06306872609-es számon tudok segíteni

kozma andrea

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!