Keresés

Részletes keresés

Túlsúlyos kamion Creative Commons License 2012.05.14 0 0 554

eladó játékok:

 

Wii:

Bust-A-Move

Kororinpa

Mario Power Tennis

Sports Island

Super Fruit Fall

Super Monkey Ball Banana Blitz

 

GameCube:

Bomberman Generation

Burnout

Zapper: Wicked Cricket

 

XBOX:
Burnout

Finding Nemo (NTSC)

Mojo!

Need For Speed Underground (NTSC)

Rayman 3: Hoodlum Havoc

Scaler

Taito Legends 2

Worms 3D

Zapper: Wicked Cricket

 

email:

madduck kukac citromail pont hu

 

aguriga Creative Commons License 2012.05.05 0 0 553

Sziasztok!

 

Van egy eladó 250GB-os külső merevlemezem, kifejezetten Nintendo Wii-hez, softmodosoknak...100g-vel!!!

Ára: 17000.-

Tel: 20/99-33-259

 

Üdv: Zoli

 

koncsik Creative Commons License 2012.03.10 0 0 552

550-551: wiihungary.hu

Valcs123 Creative Commons License 2012.03.09 0 0 551

Azt szeretném megkérdezni, hogy, hogy kell kikodoltatni wii-t

troppauer Creative Commons License 2012.03.01 0 0 550

Egyelőre nem egészen világos, hogy mit takar pl. a softmod. Kell hozzá egy kártya meg pár program, és elvégezhető?

Előzmény: dr. Lópici Gáspár (547)
koncsik Creative Commons License 2012.02.29 0 0 549

Alapvetően ez az első EA Active Sports kiegészítője, ehhez nagyon sok plussz nem kell, itt láthatóak: http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_i_0_20?url=search-alias%3Daps&field-keywords=ea+sports+active+accessory+pack&sprefix=ea+sports+active+acc%2Caps%2C344

A "combfix" fontos, fitness szalag kapható. Arra nem emlékszem, megy-e az alap játék nélkül. 

A 2-es már USB bluetooth-os pulzusmérőt is tartalmaz.

Mind a kettő nagyon klassz. Ha csatlakozni akarsz wii hungary néven van csapat (2 fő) a játék netes lapján.

Előzmény: Nebántsvirág86 (548)
Nebántsvirág86 Creative Commons License 2012.02.29 0 0 548

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni.Karácsonyra vettünk egy wii konzolt(mario kart-os), és a héten kaptam hozzá egy ea active more excercise nevű programot.Azt látom hogy ehhez kellenének kiegészítők.Van valakinek valami tapasztalata ebben?

dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2012.02.29 0 0 547

Én meg aszondom, érdemes.

Rengeteg játék van gyerekeknek, sokkal mi is játszunk. :)

 

Csak ne menjen a tanulás/szabadtéri játék rovására. :)

Előzmény: troppauer (546)
troppauer Creative Commons License 2012.02.28 0 0 546

Köszönöm a válaszokat, egyelőre csak ismerkedem a géppel.. a kislányomnak van főleg, ő meg én jól elvagyunk egyelőre a wii sports-al.

Mr. Nocadlee Creative Commons License 2012.02.28 0 0 545

Én nem javasolnám, de ha gondolod, nézz el a wiihungary.hu -ra, ott vannak részletes leírások az ilyesmiről.

Előzmény: troppauer (544)
troppauer Creative Commons License 2012.02.28 0 0 544

forecast, news , shop channel van,  más nincs.. ezek szerint ez egy "szűz" gép.

 

ilyennel nem lehet külső vinyóról/pendriveról játékot beizgatni?

koncsik Creative Commons License 2012.02.28 0 0 543

Ha csak a kezelési utasításban leírt "channel"-ek láthatóak, akkor nem valószínű a buheráció. Ha látható buhera csatorna (homebrew channel) gyanakodhatsz...

Előzmény: troppauer (542)
troppauer Creative Commons License 2012.02.28 0 0 542

Szevasztok!

 

kaptunk ajándékba egy wii-t (használtan), illetve a gyári sports lemezt. A kérdésem az hogy honnan tudom hogy buherált-e a gép?

Mr. Nocadlee Creative Commons License 2012.02.26 0 0 541

Én úgy tudom, nincs megoldás arra, hogy másolt Gamecube-lemezeket le tudj játszani a Wiivel.

Ha van eredeti GC lemezed, azt le tudod játszani, ha a Wii tetején lévő csatlakozóba csatlakoztatod a Gamecube controllert, és a hátrébb levő csatlakozóba a Gamecube-os memóriakártyát, arra tudsz majd menteni (ez egy spéci kártya, nem azonos az SD-vel).

gézanagy Creative Commons License 2012.02.25 0 0 540

és ja,,,leszedtem egy játékot,ami gamecubera van....de hiába teszem az usb re,,az usb loader nem viszi,,illetve a gép nem játsza le! lehet ezzel valamit kezdeni??? köszönöm.

Előzmény: koncsik (538)
gézanagy Creative Commons License 2012.02.25 0 0 539

hali. az sd kártyára gondolsz?? és ha azt be teszem,,??

Előzmény: koncsik (538)
koncsik Creative Commons License 2012.02.21 0 0 538

Szia, nem az SD-re gondolok, hanem ha a wii tetején felnyitod, amit lehet van 2 Game Cube memória kártya hely, oda kellene berakni a spéci kártyát.

Előzmény: gézanagy (537)
gézanagy Creative Commons License 2012.02.21 0 0 537

hali,,az nincs,,mert eddig a gép (WII) memoriájába mentettünk! talán összesen egy játék müködik,,azzal semmi baj! tehát a joy jó! de azt nem értem,h a többivel miért nem??! köszi,,,ja az SD kártyára gondolsz??? köszi..

Előzmény: koncsik (536)
koncsik Creative Commons License 2012.02.20 0 0 536
  • 1

    Gather up any GameCube controllers that you want to use with your Wii.

  • 2

    Open up the top of your Wii. If you unhook the latch on the very top of the system there should be a sort of secret compartment that holds four controller ports and two memory card slots.

  • 3

    Plug your GameCube controller into the ports located in the top of the Wii. If you're plugging in more than one, don't worry about attaching them in any particular order.

  • 4

    Load any GameCube memory cards that you would like to use into the memory card slots located next to the controller ports on top of the Wii.

  • 5

    Feed the GameCube game you would like to play into the disc slot on the Wii.

  • 6

    Enjoy the thrill of using your old GameCube controllers with your new Wii.



  • Read more: How to Use a GameCube Controller on Wii | eHow.com http://www.ehow.com/how_2107888_use-gamecube-controller-wii.html#ixzz1mww5BbvO

     

    4-es pont: Gamecube memória kártya be van rakva?

     

    Előzmény: gézanagy (535)
    gézanagy Creative Commons License 2012.02.20 0 0 535

    Sziasztok. Segitség kellene! Vettem egy analog kontrollert,egy König Gamw2,gamecube kontroller. A baj az h eddig egy játékkal sem ment,,nem tudjuk h kell beüzemelni! az ember azt hinné,h bedugom és kész,,de nem! eddig sem a resident evil 1 el,,sem a modern warfare reflexel nem ment! a lényeg az,kell valamit állitani valahol,,vagy mi lehet a bej? azt tudjuk h nagyjábol a gép mozgásérzékelős alapon müködik,de az alpok sem mennek a joy al! ha valaki tudja mit,és hol kell átállitani,azt meg köszönöm! sziasztok....

    koncsik Creative Commons License 2012.02.18 0 0 534

    wiihungary.hu - regisztrálás után mindent el tudsz olvasni részletesen

    Előzmény: klachaza (533)
    klachaza Creative Commons License 2012.02.18 0 0 533

    És biztonsági mentést hogy tudok csinállni a gépről?

    Kell az egyáltalán?

    Vissza lehet állítani az eredeti állapotot később ha szükséges?

    kishatos Creative Commons License 2012.02.18 0 0 532

    Nekünk bő két éve van meg a Wii, és ezalatt kb. 5 alkalommal fagyott így le... Én szinte természetesnek vettem, bevallom... lebutított számítógép, nem?

    Előzmény: klachaza (528)
    koncsik Creative Commons License 2012.02.18 0 0 531

    Ez lett volna az én javaslatom is...

    Előzmény: klachaza (530)
    klachaza Creative Commons License 2012.02.18 0 0 530

    új.

    De tegnap kicseréltettem gyorsan, most várok pár napot, és utána homebr, ha nem fagy.

    Előzmény: koncsik (529)
    koncsik Creative Commons License 2012.02.17 0 0 529

    új vagy használt?

    Előzmény: klachaza (528)
    klachaza Creative Commons License 2012.02.17 0 0 528

    Sziasztok.

     

    1 hete vettem egy wii-t.

    Homebrew előtt állok, de épp most fagyott le másodjára , eredeti játékkal, úgy, hogy a konektorból ki kellett húznom.

    Normális ez? merjem feltörni, vagy vigyem vissza?

    először az nfs nitroval, most meg a super smash bros menüjében.

     

    A másik. a gépről biztonsági mentést tudok a törés előtt csinállni? hogy ha szervízbe kell vinni vissza tudjam állítani a gyári állapotot, anélkül hogy látnák mit csinálltam?

     

     

    Köszi.

    l.a.c.i Creative Commons License 2012.02.13 0 0 527

    "kevés" a kérdés... bonyolult a válasz...

    - kinek vennéd? magadnak, gyerekednek?

    - ha gyereknek, szvsz nyugodtan vegyél wii-t, enyém 8 éves, imádja, non-stop játszana, ha hagynánk.

    - ha magadnak, akkor meg nézz körül a piacon, van wii/xbox/ps2/ps3, milyen játékokat szeretsz, milyen a játékkínálat a konzolokra (a játékok nagyobb része szvsz mindegyik konzolon elérhető), menj be nagyobb üzletekbe (saturn, media markt, stb), ott általában kipróbálhatók a konzolok.

    - mennyi pénzed van rá? egyedül játszanál vagy többen? mert ugye konzol ára+kiegészítő távírányító+(softmod+stb...)

    - újat vennél vagy jó a használt (vatera javasolt átnézni) is?

    - akarsz-e másolt játékkal játszani?

    stb... stb... stb...

     

    szóval, akkor mit is szeretnél kérdezni? :-)

    Előzmény: v.gergely (522)
    dr. Lópici Gáspár Creative Commons License 2012.02.12 0 0 526

    Igen, kaptam, köszi. :)

    Előzmény: l.a.c.i (521)
    koncsik Creative Commons License 2012.02.12 0 0 525

    Na ezt mégegyszer javítva, bocsánat:

     

    Szerinted ennek a topicnak az olvasói örülnek a kérdésednek?

    Ha úgy érzed, ahogy írtad, szerintem inkább ne wii-t válassz. Ha JÁTSZANI szeretsz és nem hardware-re hajtasz, akkor érdemes. Próbáltam már kinect-es xbox-ot és move-os PS3-at, az is klassz mindkettő, nekem ez jött be. Ha mondjuk FPS/autóverseny/ilyesmi menne fullHD-n akkor a wii nem ez a te választásod. Illetve a wii U javasolt majd.

     

    Elnézést a zavarért...

    Előzmény: koncsik (523)

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!