Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1031
A szünetben talán Svábyt megszólta a stáb, valszeg küzdelemnek fogták fel, és közölték: erősítsen, mert eddig vesztésre áll, kipontozzák ha csak ennyit nyujt.
De csak annyit értek vele, hogy mindössze egy gyenge árnyékboxra telt tőle a következő menetre. Egyszerűen nem találta az ellent. Ennyire csapongani, hebehurgyának lenni.. hááát, nem tom. Még az a jelző sem jó rá, hogy amatőr. Mert ez annál rosszabb volt. Egy amatőr legfeljebb begörcsöl, erőlködik, feleslegesen bemozdul, mellé trafál, de Sváby teljesen szétesett a finisben. Én má kicsit sajnáltam is, annak ellenére, hogy ő volt az, ki végig szándékoltan öv alatt támadt.
Előzmény: vito__27 (1030)
vito__27 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1030
nekem az tűnt fel, hogy a reklám alatt történhetett vmi. előtte viszonylag kedélyes volt a beszélgetés...
Előzmény: Törölt nick (1017)
NemEgyszeru Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1029

a Fábryban max 10 perc szól politikáról... és az is kéthetente...

És max egymondatos poénok vannak. A HetiHetes viszont szépen körbejárja a problémát. A mostaniban példul egy szó sem esett az öszödi beszédről. Csak a tüntetésről, és Hajós szerepléséről a HírTV-ben...  A műsor többi részében pedig ismét Orbánoztak...

Előzmény: Macsek-007 (1028)
Macsek-007 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1028
aztán fábry a másik irányba lendíti a pártatlanság képzeletbeli mutatóját...
Előzmény: NemEgyszeru (1027)
NemEgyszeru Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1027
Az RTL a HetiHetessel behozza a hétköznapok lemaradását...
Előzmény: Laci082 (1026)
Laci082 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1026
Nekem meg az a jó tévé ami nem nyal be se Orbánnak, se Gyurcsánynak, csak az a baj, hogy ilyet nem nagyon lehet találni. Még talán az rtl, aminek a riporterein nem láttam hogy húznának valahova.
Előzmény: theoryc2 (1024)
Mr Spock Creative Commons License 2006.09.26 0 0 1025
Kedves BorSoo,

Én nem azokra gondolok, mint többségre, akik itt 10szavasokat írnak egymásnak, már csak azért sem, mert ebben a topicban jellemzően nem gondolatokra és érvekre, hanem kulcsszavakra buknak, és azt ölelgetik.

Na de akik itt vannak, az a nép intellektualis krémje, hiszen ők a computer felhasznalók. Es ezek kozul a legtobbje olyan mint amilyent te is jelzel.
Ezek utan mit lehet elvarni?

Amiről beszélsz, az egy hosszú fejlődési folyamat eredménye, nem magától értedő, vö: 30-40 éve, ha valaki kérdezett, vidáman elvitték kínvallatni.

Nem hiszem hogy az ittlevok azert feluletesek, mert felnek attol hogy elviszik oket kinvallatni.

Az USA-t demokráciára felhozni ma pédának pédátlan

Felejtsd el USA-t. Magyarorszag problemainak semmi koze USA-hoz. Teljesen mindegy hogy mennyi es milyen problemak vannak USA-ban, az semmennyiben nem mentseg a magyar problemakra.

Ami meg a pénzt illeti, ha az átlagos magyar jövedelmet összeveted a GDP-vel, látni fogod, hogy a pénz nem itt folyik el, de nem ám.

Hanem?

Gabor
Előzmény: BorSoo (877)
theoryc2 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1024

egyetlen tévét sem láttam, hogy elzavartak volna, veszekedtek mindenkivel, hogy ne vegyék, ami utólag jogos az ő szempontjukból, hiszen így azonosítottak egy csomó embert, egyszer láttam, hogy vkit el akart küldeni egy csávó, akinél kamera volt, de nem láttam, hogy melyik tévé volt, mindegyik csatornának volt képe mindenről, csak nem adták élőben, ez volt a különbség

felvetésedre pedig azt mondom, igen, a jobboldaliaknak is az lenne a jó tévé, ha benyalna nekik

 

Előzmény: Laci082 (1022)
Laci082 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1023
Nos, nem képviselem egyiket se.
A ker. tv-k tájékoztattak folyamatos rendkívüli híradóban, nem is volt velük semmi probléma.
Az MTV-vel kapcsolatos véleményeddel teljesen egyetértek. Egy rakás sz*r az egész. Tájékoztatás gyorsaságában hitelesséágében még a kereskedelmi TV-k is rendszeresen messze lekörözik őket.
Az országos digitális sugárzás beindulásánál a HírTV-nek is valószínűleg jutni fog egy hely az országos sugárzásra ha megpályázzák.
Előzmény: theoryc2 (1021)
Laci082 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1022
Azt persze elfelejtettem hozzátenni, hogy ugyanazok a hős forradalmárok akik elzavarták a többi tv stáb kocsiját a HírTV-n kívül, fél óra múlva szabad sajtót követelve támadták az MTV székházat. Nem tünt fel nekik, hogy amit ők csinálnak az ugyanúgy a szabad sajtó ellen van, mint az MTV, vagy a tv2 elfogultsága.
Vagy nekik az a szabad sajtó ha csak az ő seggüket nyaló média van a piacon?

Félreértés ne legyen: nem védem a tv2-t, vagy Sváby-t, mert nekem mint függetlennek ugyanúgy elfogadhatatlan, hogy egy magát függetlennek hírdető tv ennyire húzzon valamelyik oldalra.
Előzmény: NemEgyszeru (1018)
theoryc2 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1021

te melyik tévét képviseled itt, hogy ennyire véded őket?

az országos tévék beégtek megint, ne magyarázd már el, hogy nekik nem kellett volna tudósítani, hiszen országos csatornák, megvették a frekvenciát és a pályázati kiírásban szerepelt a közszolgálati tevékenység

kicsit gondolkozz előbb...a Fidesz tévéje kábeltévé

vagy szerinted inkább országos frekit kellene adni nekik?

szerintem nem, inkább a kertévéknek kellene összeszedni magukat, pláne az MTV-nek, de egyre kevésbé megy.

 

Előzmény: Laci082 (998)
NemEgyszeru Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1019

Ekkor fogta föl, hogy az interjú után már másképpen kell utcán közlekednie... :-))

Amúgy én is éreztem a remegést a hangjában...

Előzmény: Törölt nick (1017)
NemEgyszeru Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1018

és akkor mi van???

 

A komcsiknak nem szabad sötétedés után az utcára lépni! A TV2 pedig különösen megdolgozott azért, hogy a fél ország gyűlölje! A tegnapi Sváby akció után igazán nem lehet egy rossz szavuk sem! Saját magukból csinálnak mártírt. És foltyatják.. folytatják... folytatják. Úgy látszik őket is meg kell látogatni. Baló György tanult az esetből, és másnap már NEM "állami televíziósként" kédezte Gyurcsányt, hanem "közszolgálati televíziósként"...

 

 

Úgy látszik a többi mocskot is észhez kell téríteni. Ha nem kapcsolnak, akkor majd készíthetik az interjúikat rendőri védelem mellett... (egészen a kormányváltásig) Utána ilyen butaságokra nem fog költeni a rendőrség. Most már nincs visszaút. A 2010-es választás előtt már nem csak a komcsi-pénzért fognak nyomulni a mocskok, hanem a saját biztonságukért.

 

 

 

Előzmény: Laci082 (1012)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1017
Mi történhetett a felvétel előtt? Most, mikor újra néztem feltünt valami, ami az élő műsorban nem. Svábynak remeg a hangja, már rögtön az elején, a kezdésnél.
Ilyen gyakorlott, sokat szereplő embertől ez szokatlan, lámpaláz kizárt. Ha van is, ekkora rutinnal simán palástolható. Egy esetben nem szvsz, ha egekben az embe adrenalin szintje. Van egy pont, ami után képtelenség palástolni, extra nagy stressz esetében olyan mennyiségben nyomatja a szervezet, hogy rögtön látszik: támadásra felkészülve, riadókészültségből a legmagasabb fokozat.
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1016
"Ez igaz???
hogy sváby ott volt az mtv székháznál és nevetett az egészen?"

Stimmel.
sváby is,azurák is ott volt.


Sőt, sváby fogadta az épületen belül , a lépcső tetején az első berohanó sutyerákot vigyorogva kérdezve ,az pedig valami olyasmit válaszolt hogy "hát csak bejöttünk"...


Mellesleg a tegnap nyilvánosságra került rendőrparancsnoki hangfelvétel is bizonyítja: a MTV "védőit" szándékosan hagyták ott magukra, órákig és erősités nélkül.
Mígnem vissza nem vonultak és hagyták ott szabad prédának az épületet.
És az is nyilvánosságra került,hogy gyurcsányo Ui telefonon irányitotta a rendőrséget....


Mint ahogy az is,hogy az MTV székház biztonsági szolgálatát az In-Kal látja el,
ugyanaz az In-Kal amelyik a Fradi pályáért is...
Vezetőjük, Laász György becenévről is ismeri az összes szurkolót...
Orákkal az ostrom elött értesitette a rendőrséget.....és valamiért mégsem történt semmi...



Nahát:)
Előzmény: hun2006 (921)
VIII. Nagyapó Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1015

Most néztem csak meg, nagyon tetszett!

 

Mellesleg még arra is adott egy lehetőséget Viktornak, hogy finoman kihátráljon a túlzott populkista szerepből, és megemlíthesse, hogy persze az adócsökkentéshez drasztikus kiadáscsökkentést is képzeltek. Nyilván ezt eddig is így gondolták maguk közt, de a kampányban mintha nem hangsúlyozták volna :-)))

a-farok-és-a-kutya Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1013
"Azonban ha nem lenne nekik előírva ne legyen kétséged: nem lenne hírműsor egyiken se hiszen ----- az nekik nem egy nagyon kifizetődő műsor. ----- "

Hiszed te!
Előzmény: Laci082 (1005)
Laci082 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1012
Saját szememmel látam amikor először a tv2, majd az rtl kocsiját kezdték el dobálni, kommunistázni, és egyéb "szép" jelzőkkel jellemezni, majd hasonló stílusban felkérték őket a távozásra.
A HírTV felvételein is van egy ilyen rész. Hős forradalmár az operatőrnek:
-mit forgatsz itt köcsög???
Az éppen ott álló Toroczkai:
-Hagyd, ő a a HírTV-től van
Hös forradalmár:
-Ja, akkor bocs, forgass nyugodtan.
Előzmény: evil1023 (1007)
marmota Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1011

Aha, puhul a diktatúra. Fog ez menni.

 

Előzmény: Rókarege Ran (1004)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1010
Ez tényleg vérciki:-)
Nem elég, hogy eleve cenzúrázott verziót raknak fel, de később még azt is eltüntetik.
Persze ezután Sváby még mindig ottan fog lebzselni, és riportokat fog készíteni. Ez valahogy jellemző aszem, gondoljunk csak Kócziánra a HírTV megvágta a riportját, erre otthagyta a HírTV-t, a Sváby pont az ellekezője. A TV2 eltüntette a riportját, vagy legalább megpróbálta, de ő marad:-)
Élje a sajetószabadság!!!:-)
Előzmény: evil1023 (1007)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1009
Ez csak annyiban érdekes, hogy közölte a saját elvárásait önmagával szemben. De nem kötelező számára, legfeljebb morálisan, mert ugye minek is mondaná, ráadásul önként.
Előzmény: Laci082 (1006)
a-farok-és-a-kutya Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1008
"Valamint saját magát még mindig független "

Vannak ezzel így egy páran.
Az ATV sem írja ki, hogy: a szadesz propagandaTV-je.
Meg a többi sem.
Előzmény: Laci082 (1006)
evil1023 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1007

Hagyjuk már ezt a hülyeséget hogy nem engedték oda a közvetítőkocsit.

 

Ugyanúgy nem engedték oda a közvetítőkocsit, mint ahogy a TV2 saját oldalára nem engedik feltenni a tegnap esti Napló-t! :)

 

 

Előzmény: Laci082 (1005)
Laci082 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1006
Benne van a nevében: HírTV
Valamint saját magát még mindig független hírtelevíziónak mutatja be.
Előzmény: Törölt nick (1001)
Laci082 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1005
Az országos ker. tv-knek most kötelező megfelelő hírműsorokat sugározni, rendkívüli eseménynél akár adásmegszakítással is. Megjegyzem, az rtl hajnali 2-ig, a tv2 3-ig közvetített megszakítva az adást folyamatosan. Az már másik dolog, hogy saját képet nem tudtak adni mert a "hős forradalmárok" nem engedték a közvetítőkocsijukat a térre. Így az élő képet kénytelenek voltak a HírTV-től átvenni, közben több saját kaerával, riporterrel kint voltak, de a saját felvételeket csak másnap mutatták be.

Azonban ha nem lenne nekik előírva ne legyen kétséged: nem lenne hírműsor egyiken se hiszen az nekik nem egy nagyon kifizetődő műsor.
Előzmény: NemEgyszeru (1000)
Rókarege Ran Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1004
Van alternatíva, csak éppen nem releváns.
Előzmény: marmota (1003)
marmota Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1003

Küzd a balmédia ezerrel, meg kell tartani a nagy kúrátort..:-))

Holnap miféle független szagértőt vonultattok fel, elvtársak?

 

Jobb, ha megtanuljátok: demokráciában van vita - és van alternatíva. Kellemetlen ez egy véleménydiktatúrában, dehát ez van. Szokjatok hozzá.

Előzmény: mindex (994)
a-farok-és-a-kutya Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1002
Svábyt lehet alázni?
Megalázta ő már önmagát.
Bulvár Bandy XIV.
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1001
A HírTV sem közszolgálati, miért lenne kötelessége?
Ha -teszem azt- kizárólag vatikáni híreket nyomatna egész nap, abba sem lehetne belekötni. Megtehetné.
Előzmény: Laci082 (998)
NemEgyszeru Creative Commons License 2006.09.25 0 0 1000

de vicces vagy! Bezzeg amikor Fenyő Jánost fejbe lőtték, mindent megszakítva mutatták a nagy semmit... És volt még pár ilyen rendkívüli műsor...

 

És ne feledjük, hogy most alapból a helyszínen voltak!

Előzmény: Laci082 (998)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!