Keresés

Részletes keresés

Supercafone Creative Commons License 2008.01.13 0 0 791
Hát én egyáltalán nem, viszont a Szélsőközép-blog a következőképp olvasható, amíg nem rakják helyre a problémát (már ha Windowsa van az embernek):

c:windowssystem32driversetchosts nevű fájlba bemásolni a következő sort:
87.229.73.17 szelsokozep.hu

És lőn!
Előzmény: arsen_ (790)
arsen_ Creative Commons License 2008.01.13 0 0 790
webdesigner és -fejlesztő vagyok
Garti Creative Commons License 2008.01.13 0 0 789
Köszi!
Ráadásul ad egy linket is, ahová kitette a legutolsó posztot:

http://www.netadmin.hu/szelsokozep.pdf

Vagyis nem az volt a gond, amit véltem.
Előzmény: ÁrPi (788)
ÁrPi Creative Commons License 2008.01.12 0 0 788
Ez itten az a Reakció blog komment

Ez itten az a Reakció blog komment amiben az aggasztó elérhetőségi probléma egyik kutatója elfogadhatóan szakszerünek látszó magyarázatot ad arra,

miért nem elérhető a szelsokozep.hu
legumen Creative Commons License 2008.01.12 0 0 787
Tudnak róla, de nem tudnak vele mit csinálni, az a freeblog dolga.
Előzmény: Garti (786)
Garti Creative Commons License 2008.01.11 0 0 786

Vagy esetleg az éjjel háromkor felrakott postot akarták visszavonni; aztán valahogy másképp sikerült.

Egyáltalán tudnak ezek arról, hogy nem jön a blog?

 

Igazából nagyon utálom ezt a találgatást, de amikor ennyire idegesíti az embert valami, akkor óhatatlan. Úgyis mindig eszedbe jut.

 

Előzmény: Csengő Zoli (785)
Csengő Zoli Creative Commons License 2008.01.11 0 0 785

Tehát nem én vagyok a hülye!

 

Vagy ami a rosszabb eset: nem csak én vagyok hülye.

 

De akkor mi a f@sz van? Csupán technikai probléma adódott, vagy Pilu - aki asszem informatikus - bosszúból a tegnapi riposzt miatt feltörte a freeblog.hu rendszerét, és kitörölte az egész korábbi tartalmat???

 

Ez így nem kóser, gyerekek! Szélsőközép hiányában kénytelen voltam egész nap dolgozni!!! (Leszámítva, hogy félóránként megnéztem, működik-e már.)

Előzmény: Garti (784)
Garti Creative Commons License 2008.01.11 0 0 784

Nekem se jön be.

A freeblog keresőjéből találtam egy ilyet:

A Szélsőközép válasza a fikázóknak »A fikakultúra hullámai átcsapnak felettünk. Bánkódni nincs jogunk, hisz a blog születése pillanatától kezdve felvállaltuk, hogy annyi szemetet, sárt és tocsogó gedvát szórunk a közélet szereplőire, amennyit csak tudunk. Az a szándékunk, hogy azokat, akik kultúrmocsokkal, gyűlöletkeltéssel, korrupcióval keserítik az életünket, elküldjük a francba. Nem szórakoztatni, nem örömet szerezni akarunk ... » » szelsokozep | http://szelsokozep.hu/ | 2008. január 11. 3:00:00

de innen se jön :(

 

aztán még visszalapoztam a bloglistában, ami az utolsó post ideje szerint sorrendez, ott meg ez van:

Csitt-blog belőlem szól ma, 3:08:16 Nothing special... It's just me..   ma, 2:55:41

 

Vagyis a listában már nem látszik az a bizonyos 3:00-ás post, ami a keresőből előjött.

Már kezdem úgy érezni magam, mint Alice Csodaországban... semmi se az, aminek látszik.

 

Előzmény: Csengő Zoli (782)
bandika Creative Commons License 2008.01.11 0 0 783
Előzmény: Csengő Zoli (782)
Csengő Zoli Creative Commons License 2008.01.11 0 0 782

És??? Mi Arankával felvilágosult emberek vagyunk. Szeressük a szexet, és tepsiszettünk is van!!! És bármikor levetkezünk tiszta csóréra!!! Ez még nem ok arra, hogy kizárjanak minket a Szélsőközépből!!!

 

De most tényleg, no! Nektek se jön be az oldal?

 

Off: Egyébként - ha valakinek tetszett az 'Aranka' - érdemes meghallgatni az egész albumot (Open Stage: Székelylend). Valahonnan letölthető, de fogalmam sincs, honnan. Ja, és csak erős idegzetűeknek!!!

 

CséZé

Előzmény: bandika (781)
bandika Creative Commons License 2008.01.11 0 0 781
Nem tudom, mit csodálkozol, egy Csengő Zolit nem engednek be akárhová, hiszen kikezdtél az Arankával (aki még nem értesült róla: http://youtube.com/watch?v=qUZppD_Zd0s)
Előzmény: Csengő Zoli (780)
Csengő Zoli Creative Commons License 2008.01.11 0 0 780

Figyeljetek má!

 

Mér nem tudom elérni a Szélsőközép blogját???? Akár a google-ban, akár a freeblog.hu-n írom be, hogy "szélsőközép", mindig azt hozza be, hogy:

 

"uj szerverre koltoztunk, itt mar nincs semmi

(raadasul mar egy honapja)

ha meg mindig ezt az oldalt latod a keresett blog helyett, akkor torold a bongeszodben a cachet.

ha sajat domaines blogod van, es valami rejtelyes oknal fogva az IP cimunket vetted fel a CNAME helyett, akkor a freeblog szerver uj IP-je ez: 87.229.73.17"

 

 

 

Mit csináljak???????????????

 

CSéZé

 

 

 

freeblog karbantartás

 

Az a. most gyorsan beleteszi az új szoftvert a gépbe, aztán hasítunk tovább. Köszi a türelmet.

syoftverizeles, gepkarbantartas, magzar billentzuyet. hamarosan jovunk!

 

Hi, we've a short maintenance, we'll be back as soon as possible.

 

Kérdés? Óhaj? Sóhaj?

 

nemmukodik@freeblog.hu

-->
Parodia Creative Commons License 2008.01.09 0 0 779

Egyfelől a Dávid addigra már elmagyarázta szegény gyalázkodónak, h ez nem az a műsor.

Másfelől meg a Robitól szellemesebb válaszra számítottam.

 

Amúgy a tegnapi adásban végre a régi volt az alaphang.

Jó ötlet volt TGM felhívása is.

A kis szpotok  (magyar nemzeti ultrapannon kesergés, "anus ápolás" bő nyállal stb. imitálása) pedig valóban új színt vittek a műsorba.

Előzmény: legumen (778)
legumen Creative Commons License 2008.01.09 0 0 778
Nem értem miért csak a hallgatók anyázhatnak, miért ne lehetne néha a műsorvezetőknek is?
Előzmény: Parodia (776)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.08 0 0 777

Tökéletesen látod, ugyanezeket gondolom én is !

De nagyon jók voltak, és ami még tetszett nagyon: a médiakritika a Féreglyuk.

Előzmény: Parodia (776)
Parodia Creative Commons License 2008.01.08 0 0 776

+/-

 

+ ismét lett egy hallgatható adó

+ jó a bevezető (Van egy álmunk) és a "betétdalok" ("...Na ezt nem!!!)

+ az is tetszik, h az előbbi az irritáló Új Magyaro. reklámra hajaz

+ a stílus a régi (bár talán a Robi izglut egy kicsit az elején, de ezt elnézzük neki) :)

+ jó a tematikus tagolás: "fröcsögés", médiakritika, ez meg az

+ Slusszpoén: "Van ellenséged". – Ezen fetrengtem egy sort.:)

 

Ugyanakkor sztem:

 

- nem kellett volna fideszes anyázni

- én nem ugattam volna le ennyire szegény politikaellenes hallgatót. Vannak szerényebb módszerek is, elég lett volna Dávid mondandója

- az örökös végbélrák (és spermafröcsögés) helyett nem lehetne már vmi mást felhozni legközelebb?

- ez az szélsőközépen belül is élesebb hang vajon nem riasztja el alapból a Café hallgatóit? (Reméljük, nem.)

 

Ennyi a jobbító szándék, várom a mai adást is!

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.07 0 0 775
Köszönöm szépen, értékelem a szándékot, de ha egyátalán sor kerülne ilyesmire, és én is megjelennék, a sör nekem akkor is inkább büntetés lenne. Ugyanis, ha tehetem, nem iszom semmit, amiben alkohol van. :)
Előzmény: Báthory Ödönke (774)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2008.01.07 0 0 774
Köszi. Munkásságod elismeréseképpen egy topictalin (ha lesz ilyesmi) jó vagy nálam egy sörre.

b
Előzmény: Törölt nick (772)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.07 0 0 773
Többes szám nélkül, hiszen még csak 1 adás ment le.
Előzmény: Törölt nick (772)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.07 0 0 772
Már a kérdés elhangzásakor is fenn voltak.
Előzmény: Báthory Ödönke (769)
kultúrpesszimista Creative Commons License 2008.01.07 0 0 771

Aha, végig. De ebbe (az alákevert zenébe) lesz beleszólás azért, az talán nem lesz olyan idegesítő.

 

Én úgy tudom, hogy fenn lesznek a műsorok a Mozgalmáron, de szerintem kérdezd meg "Tiltsuk be!"-t.

Előzmény: Báthory Ödönke (769)
kultúrpesszimista Creative Commons License 2008.01.07 0 0 770
Á, nem. De nem hinném, hogy azért, mert megbékéltek volna a reklámmal... Szerintem nem is volt tervben egyáltalán.
Előzmény: slimemold (768)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2008.01.07 0 0 769
Biztos hogy végig volt az alákevert zene? Mert a végén már fel se tűnt. No mindegy, ez van, ezt kell szeretni.
Vajon ezek is fent lesznek a mozgalmáron?

b
Előzmény: kultúrpesszimista (767)
slimemold Creative Commons License 2008.01.07 0 0 768
volt gumikirály?
vagy megbékéltek a fiúk a reklámmal, ha egyszer abból élnek?
Előzmény: kultúrpesszimista (767)
kultúrpesszimista Creative Commons License 2008.01.07 0 0 767

Szia!

 

Nagyjából leírták itt már azokat az impressziókat, amiket én is osztok. Illetve itt van még pár:

http://szelsokozep.hu/archives/2008/01/03/Szelsokozep_-_Ujratoltve/#comments

 

Jó lesz ez, de egy biztos: ez a műsor-struktúra nem fog változni, úgyhogy csak megszokni lehet. Most látszik igazán, mennyire el volt a hallgatóság kapatva a Pont FM-en: fél órából majdnem 22-25 perc tiszta szöveg volt, zenei aláfestés nélkül! Itt a Cafén már más a helyzet, itt nincs akkora mozgástér. A lényeg - azt gondolom - a jelenlét, jelen lenni a médiában, hallatni a hangot és képviselni egy szellemiséget. A többi nem számít, mindenhol kompromisszumok vannak. Hiába volt nekünk, hallgatóknak egy Kánaán a Budapest Rádió/Pont Fm, az ottani kompromisszumot Rónai Egonnak hívják.

Előzmény: collateral_damage (761)
email-vmsz Creative Commons License 2008.01.07 0 0 766
Még nem olyan...=Még nem megy olyan simán, mint régen...
Előzmény: email-vmsz (764)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2008.01.07 0 0 765
Igen. Aztán finomított:
"Anyukádnak mondd, hogy fideszes"

Nekem hiányzott a mexokott vehemencia.

b
Előzmény: Törölt nick (762)
email-vmsz Creative Commons License 2008.01.07 0 0 764
Még nem olyan, mint régen volt, de majd belerázódnak. :D
Az elején fura volt, hogy a beszéd alatt állandóan megy a zene, de a 2. óra vége felé már nem zavart.
Ami viszont nem tesz jót a műsornak az a szétszabadaltság: hírek, zene stb.
Amúgy maradt amilyen volt. :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.07 0 0 763
A PontFm en jobbak voltak, bár tegyük hozzá itt a Cafén ez volt az első adásuk.
Robinak még picit szokni kell az új stúdiót, sms számot tel.számot, de azt hiszem ez nem lesz probléma.
Picit aggódok értük, mert a Cafénak azért nincs ilyen kemény megmondóembere, nem tudom hogy a hallgatóság valamint a vezérkar hogyan lesz képes elviselni őket.
Nekem töretlenül tetszik amit és ahogy csinálják, sok Pont Fm es hallgató hallgatta az első adását, úgy jó ahogy van és ez csak egyre jobb lesz.
Drukkolok Robiéknak !
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.07 0 0 762
jóóó ... idézek ...

"a te anyádat vagyunk mi fideszesek"

vagy valami hasonló :-)
Előzmény: collateral_damage (761)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!