Keresés

Részletes keresés

mgy Creative Commons License 2010.08.10 0 0 590
Ezzel még a "hőskorban" próbálkoztam, keresgéltem mindenféle antennát, erősítőt, de megoldást csak az idő hozott, vagyis a hálózat bővítése... :-[
Azért ha találsz valamit, írd be légyszíves!
Előzmény: wiesmann (589)
wiesmann Creative Commons License 2010.08.10 0 0 589
Próbálkoztam... de nem elég. Nincs a lakásban egy jó hely...
Valami erősítésre gondoltam, de nem vagyok műszerész... :S
Előzmény: mgy (584)
Sz.Lacika Creative Commons License 2010.08.09 0 0 588
Sajnálom, akkor javaslatom a google, hátha ott okosabb tanácsok vannak a probléma kezelésére.

Üdv,
Előzmény: Jay-X (587)
Jay-X Creative Commons License 2010.08.08 0 0 587
Sajnos nem működik, mert mindkét gép azt írja ki ugyan, hogy a Pannon Net illetőleg a vezeték nélküli kapcsolat csatlakoztatva van, de internet egyiken sem lesz, még azon a gépen sem, amelyiken a Pannon Net van. :(
Előzmény: Sz.Lacika (578)
*Angie* Creative Commons License 2010.08.08 0 0 586
Sziasztok, nekem is felvilágosítás kéne, elolvastam több cikket is, de még nem világos.
Tehát mobilinternetből létezik két fajta,
a feltöltőkártyás, amire raksz X Ft-ot, (és aztán azt hogy netezed el? A Ft percenként vagy letöltött megánként fogy?)
a másik a havi előfizetés, ami pl. havi 5000 ért 5 gigás korlátú, 9000-ért 12 gigás, s ha ezt túlléped, akkor csökkentik a sebességet/fizetsz jó sokat.

Ez így helyesen van?

Emellett Németországban milyen szolgáltatónál érdemes milyen mobilinternetet venni? Tudna valaki linkelni egy német oldalt, pl. a német telekom mobilinternetes részére (ha van ilyen) direkt linket, vagy valami hasonlót? 1 évig leszek kint. Havi előfizetéses 1 (nem 2) év hűségnyilatkozatos internet létezik? Kint Németben vajon drágább az internet, vagy olcsóbb?

Törölt nick Creative Commons License 2010.08.08 0 0 585

0-40MB-ig az 490ft,amint átléped,(40-től-100MB-ig)plusz 500ft.

Tehát akkor már 990 ft-nál jársz.

Előzmény: zsero (582)
mgy Creative Commons License 2010.08.07 0 0 584
Próbálkozz az irodában/lakásban/nemtomhol a notebookkal más helyről nezetni. Ablak, ajtó, másik asztal, ilyenek. Ha találsz olyan helyet, ahol jobb a kapcsolat, nyert.
Aztán próbálkozhatsz USB hosszabbító kábellel a modemet a választott helyre rakni.
Előzmény: wiesmann (583)
wiesmann Creative Commons License 2010.08.07 0 0 583
Tisztelt topikolók!
A következők miatt írok nektek! külföldön dolgozom. USB-s internetet használok, de olyan gyenge a sebessége, hogy gyakran egy percbe is beletelik, mire letölt egy oldalt a netről. Láma vagyok a témában. Keresgéltem valami féle jel erősítőt a neten de nem tudtam kibogarászni mire is van szükségem valójában? Van mód arra, hogy egy kicsit felerősítsem a jelet? Mi kellene hozzá? Kérlek segítsetek!
w
zsero Creative Commons License 2010.08.07 0 0 582
T-Mobile Stick 4-est megy 64-es Windows 7 alatt? Azt jól értelmezem, hogy a Vodafone VitaMAX Instant Net-tel, ha pl. csak emaileket olvasok, és nem netezek többet 50MB-nál, akkor az ingyen van, vagy ott még van valami apró betűs rész.

Köszi!
Töhötömke Creative Commons License 2010.08.05 0 0 581
Hát a modemen szerintem nincsen program. Program a számítógépen van amit feltelpítesz:) Kiütéssel szerintem csak valami kis algoritmust írnak át a modemen belül hogy más hálózatot is lásson de tényleg nagy kérdés hogy ezt hogy több fajta szolgáltatót lásson milyen programmal lehet megoldani? Hiszen minden szolgáltatónak más programja van.
Előzmény: qwertz15 (580)
qwertz15 Creative Commons License 2010.07.30 0 0 580
Hát nem tudom
igazából konkrétan független usb-s modemet vennék, nem csak függetlenítettet: http://szamitastechnika.vatera.hu/pc_alkatresz/modem/kulso_usb_s/huawei_e1750_hsdpa_usb_modem_fuggetlen_177063262.html
Igen én is ezen gondolkodtam hogy vajon a vodafone programja felismeri a független modemet, vagy csak a sajátját. Mert ugye amikor megveszed boltban akkor már eleve a modemre van telepítve a program, és eleve majdnem minden be van rajta állítva.
viszont csak akkor venném így meg a dolgokat ha tuti biztos működne...
Előzmény: Töhötömke (577)
Jay-X Creative Commons License 2010.07.30 0 0 579
Nagyon köszönöm!
Előzmény: Sz.Lacika (578)
Sz.Lacika Creative Commons License 2010.07.30 0 0 578
Szia,
Elküldve!
Üdv,
Előzmény: Jay-X (576)
Töhötömke Creative Commons License 2010.07.30 0 0 577
Ha a független stick vodafonos volt és vodafonos kártyával akarod használni a sticket akkor szerintem működni fog, ha más szolgáltató.. hát az már necces sajnos.
Apum pont ugyanebbe a problémával van elfoglalva. Külföldön vett egy vodafonos sticket kártyával, amit itthon is tudott használni de megy más országokba is, hazahozta a sticket, kiüttette csak az a kérdés hogy a vodafonos sticknek a programja fogja e engedni más mobilhálózatnak az internetcsatlakozását? Szerintem sajnos nem:( Valami olyan programot kéne találni ami jó minden stickhez. De mondjuk azt se próbáltam még hogy a windows mint sima modemet felismeri e a sticket, mindenféle szolgáltató által gyártot driverek és programok nélkül. Valaki próbálta már ezt?
Előzmény: qwertz15 (575)
Jay-X Creative Commons License 2010.07.30 0 0 576
köszönöm, de lécci küld el a polczmann kukacka yahoo pont comra
Előzmény: Sz.Lacika (574)
qwertz15 Creative Commons License 2010.07.30 0 0 575
Sziasztok! egy kérdésem lenne. nincs kedvem megvenni a vodafonnál egy teljes feltöltős mobilinternet szettet. ha veszek egy független usb-s modemet + a vodafone-nál egy feltöltős internet-simet hozzá + letöltöm a vodafone oldaláról a connect lite programot, akkor van mobilnetem? köszi a segítséget előre is!
Sz.Lacika Creative Commons License 2010.07.29 0 0 574
Szia,
mailben küldve egy kis segítség!
Üdv,
Előzmény: Jay-X (572)
hanimun Creative Commons License 2010.07.28 0 0 573
Jaj ez engem is érdekelne !!!
Előzmény: Jay-X (572)
Jay-X Creative Commons License 2010.07.28 0 0 572
Sziasztok!

Van egy Pannon/Telenor mobilnetem Huawei E220 modemmel, s úgy néz ki lesz egy második laptopunk. Lehetséges valahogy a net megosztása a két gép közt?
Cukker111 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 571
nekem 1000ft- ért van 100megás netem egy hónapra, nekem speckó semmi bajom vele :/ és ki sem használom teljesen, pedig szinte mindennap netezem (mobilon), de gondolom most ti nem erről beszéltek :$
Ergobácsi Creative Commons License 2010.06.19 0 0 570
Próbálni nem próbáltam, de menj be nyugodtan a forgalmazóhoz, kipróbálják neked . Én is így tettem egy másik fajta modemmel, nekem nem volt szerencsém.
Előzmény: ludus (564)
Blueplanet Creative Commons License 2010.06.19 0 0 569
Azt hiszed nem tettem meg? A HNN Hírközlési Fogyasztói Jogok Képviselője kivizsgálást ígért, ami meg is történt. A telenor (dirrekt kisbetűvel) , az ÁSZF-ra hivatkozva, szerintük megingathatatlanul jogosan járt el. És úgy is lett! Az NHH nem csinált semmit, hanem elfogadta a telenor magyarázatát. Itt jegyzem meg, nem sokkal előtte módosítgatták az ÁSZF-üket. Előtte nem úgy volt. De azt is jóvá kell hagynu valamelyik hatóságnak. lehet pont a NHH-nak, mert azért irracionális kikötéseket nem tehenének bele. És mégis! Nem tudom mit szólnának az autósok pl. ha 1 hetes autópályabérlet helyett 1 hónapost kellene fizetniük ilyen alapon. Hűségem természetesen lejárt már akkor a pannon rablóbandánál!

Teljesen egyetértek SZi_GYu - val. Gatyába kellene őket rázni! Abban meg biztos vagyok, hogy más országokban ahol jelen vannak, nem ilyen az üzletszabályzatuk. Ebben az országban mindent meg lehet csinálni basszus. Ehh....
Előzmény: havasar (567)
SzaGyu_2 Creative Commons License 2010.06.18 0 0 568
Nem kötelező egyet érteni. Megjegyzem: Azért kellene a Telenor-t rendbe tenni mert nagyon az átvágásokra játszik. Ha esetleg "kihoznak" valami új dolgot és van már elegendő becsapott ügyfél, akkor kis idő múlva megváltoztatják az ÁSZF-et.
Ha nem bújod naponta a közleményüket, akkor kénytelen vagy tudomásul venni a rád már kedvezőtlen ÁSZF-et. Felmondani nem tudod a szerződést mert a nem időn belüli reagálás tudomásul vételnek számít. Így jártam éni a tavasszal és még sokan mások, -szinte mindenki.

Például kötelezni kellene őket arra, hogyha az ÁSZF megváltozik akkor időben és levélben értesítsék az előfizetőt!
Ne csak akkor kapjak levelet (saját költségemen) ha esetleg késik a számla befizetés.

Amikor "lekötöttem" magamat egy évre, akkor a Rapidshare és egyéb letöltéseket nem korlátozta. Módosították az ÁSZF-et és pár hónap múltával már nem lehetett használni.
Illetve, lehet: 3 és 4 Kilobájt / sec. letöltéssel. Nem tévedés! 3-4 KILÓBÁJT / SEC.
No ezek a gerinctelenségek!
Előzmény: szutiv (565)
havasar Creative Commons License 2010.06.16 0 0 567
Ilyet szerintem nem tehetnének meg, lehet hogy a megfelelő szervhez kellene fordulni... mondjuk ha hűség idő alatt mondod fel, úgy más a helyzet, úgy mindenhol kell fizetni, rézarányos csak akkor van ha már túl vagy a hűségidőn vagy díjcsomagot váltasz. Amúgy nem olyan rossz ez a percdíjas net szolgáltatás, csak mondjuk nekem drágábbra jönne ki mint a mostani mobilnetem, mondjuk én azt tényleg csak mobilon használom, de azon nagyon sokat :D
Előzmény: Blueplanet (566)
Blueplanet Creative Commons License 2010.06.16 0 0 566
Nyugodtan egyetérthetnél. Csak nyitott szemmel kellene járnod és nem bevenni minden maszlagot, ahogy szeretnék. Az ÁSZF-ük 1-2 ponton felháborító és pofátlanul igazságtalan. Csak egyet emelnék ki. Teljes havidíjat kell fizetned akkor is, ha csak 3 napot használod (a számlás) előfizetésüket, mert időközben felmondod. A másik 2szolg.ónál ez másképp van. Mi ez, ha nem pofátlan, gerinctelen szabad rablás??!!
Szenny cég a Telenor, mindenki legyen résen ha rájuk fanyalodik.
Előzmény: szutiv (565)
szutiv Creative Commons License 2010.06.16 0 0 565
Ezzel azért annyira nem értek egyet...rajtuk nem nagyon tudnak mit rendbe tenni,mármint mire gondoltál,hogy korlátozhatnák őket? Ez a csomag meg CSAK azoknak éri meg akik keveset neteznek. 10 óra 3000Ft...300 FT/ óráért egy internetkávézóba se tudsz szerintem beülni...szóval ilyen szempontból nem rossz.
Előzmény: SzaGyu_2 (563)
ludus Creative Commons License 2010.06.16 0 0 564

Sziasztok!

 

Próbálta már valaki az Engenius kis 3G-s routerét T-Mobileos USB modemmel (asszem Mobile broadband stick V a neve)?

 

Kössz!

 

ludus

SzaGyu_2 Creative Commons License 2010.06.01 0 0 563
Én az első perctől kezdve mondom, hogy a volt Pannon, és a mostani Telenor a NAGY becsapások szolgáltatója! Egyáltalán: Hogy lehet ilyen Internetcsomagot kiadni?
Ezek egyre hülyébbnek nézik az embereket! SZÉGYELLJÉK MAGUKAT!!!!!!!!!!!!!!
Ebből is látszik, mennyire gerinctelen cég! Nem volt még elég a nagy félrevezetésekből, átvágásokból?
Remélem Orbánék előbb utóbb rendbe teszik az ilyen szolgáltatókat.
A bankok "rendberakása" után a mobil szolgáltatón a sor.
Előzmény: boyfiu (561)
Lelouch Creative Commons License 2010.06.01 0 0 562
Relatív,aki keveset netezik annak mindenképp megéri de amúgy meg elég drága. Én semmiképp nem venném meg mert nekem 3 napnál nem tartana tovább,persze tudom hogy nem erre van kitalálva de nekem ennyi lenne:D
Előzmény: boyfiu (561)
boyfiu Creative Commons License 2010.06.01 0 0 561
Most eljött a nagy lehetőség a spórolásra. 10 óra internet 3000 Ft-ért országosan általános EDGE letöltés mellett nekem drágának tűnik. Ki hogyan látja?
Előzmény: tetrisman (558)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!