Keresés

Részletes keresés

pH03N1xM Creative Commons License 2007.05.09 0 0 390
Ami fontos: product id atirasaval ugrik a garancia. Mondjuk en frissites utan visszairtam, es volt gariban egy toltocserem (t-mobilnal) - ott elmondtam a szervizesnek h. milyen swnek kene benne lennie (3.x) es csont nelkul beirta azt es el is fogadtak :P De a riziko megvan.
Előzmény: ATi (389)
ATi Creative Commons License 2007.05.09 0 0 389
köszi szépen az infót, így már google segítségével megtaláltam minden infót amit e témával kapcsolatban érdekelt.
Előzmény: pH03N1xM (388)
pH03N1xM Creative Commons License 2007.05.09 0 0 388
Mar volt rola szo regebben: a product id alapjan nezi a frissiteseket. Nem a fuggetlenseg szamit, hanem hogy milyen a product id.
Előzmény: ATi (385)
Bátor88 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 387
Ok, ez így rendben van, de ahol olvastam, ott arról volt szó, hogy zárt helyen (még sötétnek sem kell lennie) sokkal szarabb a video minősége, mint az N70-é. (Azért ezt írom, mert ott ehhez viszonyították). Na, de ez 1 dolog. A kérdés továbbra is nyitott: N73 vs. N80. Tényleg Te miért adtad el az N80-at, ha annyira elégedett voltál/vagy vele?
Előzmény: sanyisoft (384)
ATi Creative Commons License 2007.05.09 0 0 386
ilyen szép napsütéses időben tényleg jó videot csinál, de ha picit is sötétebb helyen próbálkozik az ember akkor elég hamar szembesül azzal, hogy mégse az igazi. Sztem a régi 6600-m szebb videot tud csinálni zordabb körülmények között.
Előzmény: sanyisoft (384)
ATi Creative Commons License 2007.05.09 0 0 385
Hali

mitől függ, hogy egy adott n80-ason mikor lehet elvégezni a szoftverfrissítést?
Mert ahogy olvasom már jelentek meg sokkal frissebb darabok, mint ami a telcsimen van, de mégse tudom rá upgradelni.

Valahol mintha olvastam volna, hogy ebbe beleszól az, hogy nem független a telcsi, ez igaz?

Amúgy sztem nagyon király telcsi az n80, nálam 2 napot bír átlagban, normál használat mellett.
sanyisoft Creative Commons License 2007.05.09 0 0 384
http://www.freeweb.hu/sanyisoft/n80/20070428008.mp4
Előzmény: sanyisoft (383)
sanyisoft Creative Commons License 2007.05.09 0 0 383
Szar a videója? Mutatok egy sajátot: [link1]
Előzmény: Bátor88 (382)
Bátor88 Creative Commons License 2007.05.09 0 0 382
Sziasztok TelefonGuruk! Egyenesen a közepébe bele, ahogy kell :) N73 vagy N80? N73 amiért kéne: akksikapacitás, nem csúszkás N73 amiért nem kéne: kijelző felbontás, állítólag lötyögős a kamerafedél N80 amiért kéne: kijelző, design N80 amiért nem kéne: akksi, csúszka, állítólag nagyon rossz minőségű videot csinál Ja, az ár nem tényező, mert 3,000 HUF van közöttük. Másik kérdés: nincs a fórumok között n73 fórum, vagy csak én nem találom. Előre is kösz a segítséget. Bátor
sanyisoft Creative Commons License 2007.04.30 0 0 381
Eladva!
sanyisoft Creative Commons License 2007.04.30 0 0 380
gerion Creative Commons License 2007.04.30 0 0 379
Sic transit gloria mundi...
Előzmény: sanyisoft (378)
sanyisoft Creative Commons License 2007.04.27 0 0 378

ELADÓ

 

- fekete
- gyárilag független
- még 1 év teljeskörű Nokia garancia
- megvan a doboza
- minden tartozéka bontatlan csomagolásban
- karc, sérülésmentes, nincs kikopva a csuszka sem
- vettem a gyári 128-as mellé egy ScanDisc 1 GB mimiSD kártyát
- legálisan vásároltam hozzá SmartMovie DivX player progit
- a legfrissebb (internet edition) firmware van fönt, és tökéletesen stabil

 

Kérésre megvételkor újratelepítem a firmware-t, hogy nulláról kezdhesse, mintha most jött volna a gyárból. :)

 

Megtekinteni és átvenni a XX. kerületben lehet. (Pesterzsébet vároközpont.)

 

 

Itt árulom

 

 

mgy Creative Commons License 2007.04.23 0 0 377
CeltiC Creative Commons License 2007.04.17 0 0 376

hali

 

miota itt beszelgettunk a telo utesallokepessegeirol, azota folyamatosan esik-kel... mar a frasz kerulget, es a csajom is megkerdezte hogy haragszom a telomra, mer vagy haromszor latta repkedni az elmult nap... huhh...

 

 

 

TAVOZZ SHAATAAAN!!!!! =))))

pH03N1xM Creative Commons License 2007.04.16 0 0 375

TV kimenet N80on? :) Hah... :)

Előzmény: DzsonKonor (374)
DzsonKonor Creative Commons License 2007.04.16 0 0 374

Szevasztok!

 

Egy kis érdekesség ínyenceknek:

http://terminal.hu/cikk.php?article_id=104546

 

Üdv:DzsonKonor

sanyisoft Creative Commons License 2007.04.16 0 0 373

újonnan vetted a telefont? Ha igen, akkor rendesen megformáztad az akkut?

(3x lemerít, 3x15 óra töltést)

Előzmény: mgy (372)
mgy Creative Commons License 2007.04.15 0 0 372
Nézzétek...
Volt ilyen telefonom. Használtam. Levettem a fényerőt (nem ez az első telefonom...), viszont telefonáltam, wifiztem (kínszenvedés egy gmailt elolvasni), néha fényképeztem. És sehova nem indultam töltő nélkül.
sanyisoft Creative Commons License 2007.04.15 0 0 371

Kedves mgy!

 

Amit írtam az IGAZ! Nem hinném, hogy vmi spéci akku lenne. Inkább a használatban van a trükk. Pl. többnyire van 3G lefedettég ahol vagyok és nem kell átváltogatnia. Fényerőt egyel kisebbre állítottam, és nem 15 hanem 5 mp után halványul el. Tapasztalatom szerint a fényerő érezhetően eszi az áramot.

Előzmény: mgy (368)
pH03N1xM Creative Commons License 2007.04.15 0 0 370

OFF: kb. 6 eve a 6150-em lerepult a 3. emeletrol, betonra esett es szetfroccsent. (fentrol ugy nezett ki). Lementem, akksit felraktam (2 also torxcsavar tarto tort el, ami az elolapban vegzodik) ra es poccroff mukodott...

Mai napig bent van a kocsiban, mert lehet h. szukseg lesz ra ;)

 

ON:

N80-am repult mar parszor asztalrol padlora es semmi baja, en ekkora esest is nehezen neztem ki belole h. elviseli :>

Előzmény: gerion (365)
CeltiC Creative Commons License 2007.04.15 0 0 369

hali

 

szabadnapomon a telefont csak smsre, es keves telefonalasra hasznalom. ilyenkor kikapcsolas nelkul siman elmegy harom napot (pl pentek reggel leveszem toltorol, es vasarnap estig elvan). a szolgaltatom csak 3g-t hasznal. ha dolgozom, hasznalom a navit, kulonbozo programokat, akkor egy fel napot sem bir ki. de sajna ez igaz volt eddig az osszes "okos" telefonomra, pda-mra. ebbol kovetkezik, akkumulator problemaval kuzkodik a vilag. nem eleg gyors a tarolokapacitas fejlodese. ez van.

Előzmény: mgy (368)
mgy Creative Commons License 2007.04.15 0 0 368
Májusban lesz 1 éves az N80-am, és semmi baja. Nem lötyög, nem kopik, és 2-3 napota töltés mellett se ment még tönkre az akku. Nekem egész nap a kezemben van. Vigyázok rá igaz, de folyamatosan használom. Zentét hallgatok, nagyon sokat fotózom, WiFi napi 1-2 órát megy, és persze telefonálok.

1. nem igaz
2. csak neked a nokia-nasa konzorcium egy speckó készülék-aksi párost adott.

Természetesen a 2. pont valószínűsége a nagyobb.
Előzmény: sanyisoft (367)
sanyisoft Creative Commons License 2007.04.14 0 0 367

Sziasztok!

 

Májusban lesz 1 éves az N80-am, és semmi baja. Nem lötyög, nem kopik, és 2-3 napota töltés mellett se ment még tönkre az akku. Nekem egész nap a kezemben van. Vigyázok rá igaz, de folyamatosan használom. Zentét hallgatok, nagyon sokat fotózom, WiFi napi 1-2 órát megy, és persze telefonálok.

 

Egy idegesítő dolgot viszot tegnap fedeztem föl: 2 darab fekete porszem ment a kijelző üvege alá, és el sem tudom képzelni hogyan. Pláne hogy hogyan szedem ki...

CeltiC Creative Commons License 2007.04.14 0 0 366

hali

 

a telefon  1-2 napos uzemideje nemcsak erre a ket keszulekre ervenyes, szinte az osszes oprendszert hasznalo  telefon ennyit bir, legyen az siemens, samsung, avagy nokia, de sima keszulekek kozott is akad nemegy ilyen teljesitmennyel. ez van, el vannak havazva az akksik fejlesztesevel, nemigazan tudjak kovetni a tobbi dolog technikai fejlodeset.azt meg neked kell eldontened mit tartasz a keszulekedben fontosnak. az akksi elettartamat, vagy a sokoldalu felhasznalhatosagot. ezen szempontok szerint rengeteg sokkal jobb keszuleket talalhatsz.

 

a masik meg ne hasonlits egy tizeves technikat egy mostani olyan telefonhoz, amire senki az eg vilagon nem mondta soha, hogy ki kellene birnia egy autos balesetet, raadasul tele van olyan alkatreszekkel, megoldasokkal, amikre tiz eve megcsak nem is gondoltak. erre vannak az utes, por allo keszulekek.

termeszetes hogy nem tetszik mindenkinek a hardver. nekem bejott, az elmult fel evben nem tapasztaltam hogy barmi is oregedne, netan meg akarna adni magat a keszulekemen, es barmilyen hihetetlen, szinte az osszes funkciojat hibatlanul ki tudom hasznalni, legyen az gyari szoftver, illetve utolagosan telepitett szoftver.

 

egy dolog van ami tenyleg zavaro lehet, a gyari elolap nagyon gyorsan kopik. mondjuk nalam a telo mindennapi hasznalatban van, a legkevesbe sem vigyazva ra...

Előzmény: gerion (365)
gerion Creative Commons License 2007.04.13 0 0 365

Most olvastam az N95 kapcsán, hogy nagyon kritizálják az akku kapacitását. Ezt szerintem az N80-ra is simán el lehet mondani, nekem ha nem is használom sokat és este kikapcsolom, második nap végén már sürgősen töltőre kell tenni.

 

Eddig minden mobilom becsülettel kitartott kb 2 évet, a legnagyobb gondjuk a festés kopása, a képernyő karcolódása volt, és az, hogy meguntam. Ez az N80 az első mobilom, amit megbántam, a gyenge akkujával, a sz.r illesztéseivel, és aminek a hardware-jéből simán nem nézek ki 1 évnél többet, és kénytelen leszek cserélni, noha illetlenül drágán adták. Plusz ilyen gagyi hardware-en a sokftware képességeinek döntő többsége napi szinten kihasználhatatlan.

OFF. Apósom Ericsson mobilja vagy 10 éve még azt kibírta, hogy hülye volt, fent felejtette az autó tetején, és kb.  60-as tempónál az első fékezésnél elrepült előre az aszfaltra a készülék. Csak azért szállt ki, hogy megnézze, milyen belülről, de csodálkozva látta, hogy bár rengeteg karcolás van rajta, és az egyik sarka megrepedt, a cucc egyben van, sőt működik!! Na, ezt egy ilyen fos N80-nal... :(( Persze akkor még a Nokia sem hetente állt elő egy-egy "új" típussal.

 

G.

Előzmény: Törölt nick (363)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.13 0 0 364
Plusz nem lehet konfigurálni a multimedia key hosszú lenyomását, be van hegesztve a music playerre. Nekem egy voice recorder volt ráállítva előtte, most nem tudom rárakni.
Előzmény: pH03N1xM (362)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.13 0 0 363
Nekem azt mondták a szervízben mikor anno egy software update-nél mellesleg megkérdeztem hogy mért lötyög ennyire az akkufedél, hogy az így jó, mert különben nehéz lenne levenni :o) Biztos a csúszka is jó hogy lötyög, különben nem lehetne kinyitni :o) Baromarcúak.
Előzmény: gerion (360)
pH03N1xM Creative Commons License 2007.04.11 0 0 362

Ja, mar teljesen egyseges lett az IE verzio firmware-evel a sima is.

Ami uj hiba: nem lehet lekerni a prepaid kartyak egyenleget, tobb kulfoldi forumban is irtak rola.

Előzmény: gerion (361)
gerion Creative Commons License 2007.04.11 0 0 361

Na, frissítettem. Első blikkre annyi változás látszik, hogy a főképernyőn a "Mára nincs naptárjegyzet" alatt megjelent egy új sor: "WLAN-keresés ki" felirattal.

 

G.

 

Előzmény: gerion (360)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!