Keresés

Részletes keresés

Dearg Morrigan Creative Commons License 2006.02.20 0 0 11

Nem vagyok tévedhetetlen, de azt gondolom már egy ideje - és az alábbi két hozzászólásod megerősített ebben - , hogy nála egyszerűen elmúlt a dolog, és nem tudja, hogyan zárja le ezt a kapcsolatot...

Persze lehet, hogy nem tudatosan csinálja ezt, de mindenképpen mehetnéke van, a gyerek-téma szerintem csak ürügy.

Szerintem hagyd elmenni, és lépj tovább te is - bármennyire nehéz és fájdalmas is ez.

Előzmény: nudle (10)
nudle Creative Commons License 2006.02.20 0 0 10
...és emiatt most hagyja el a férfit, nem majd akkor...
Előzmény: Dearg Morrigan (8)
nudle Creative Commons License 2006.02.20 0 0 9
Elszántan hisz abban, hogy egyéni boldogulást, karriert nem adhat fel a nő a szerelméért. Csak az egyén boldogulásában hisz, ez alaptörvény nála.
Előzmény: Dearg Morrigan (8)
Dearg Morrigan Creative Commons License 2006.02.20 0 0 8

Várjál, lehet, hogy nem jól értem....

 

A nő most nem akar szülni a karrierépítés miatt, 5 év múlva meg szülni akar, de akkor elhagy téged, mert szerinte addigra öreg leszel az apasághoz?

 

Bocs, de ha ez tényleg így van, akkor kizárt, hogy szerelmes beléd.

Előzmény: nudle (7)
nudle Creative Commons License 2006.02.20 0 0 7
Lemaradt a lényeg! A felvetés, hogy a férfi öreg lesz a gyermekvállaláshoz, azzal jár, hogy mindennek vége, a lány ezért elhagyja, még ha nagyon szereti, és ragaszkodik hozzá, akkor is.
nudle Creative Commons License 2006.02.20 0 0 6
Egy éve még úgy volt, hogy a lány vallotta, 30-ig bezárólag szülnie kell. Most ragaszkodik ahhoz, hogy az az 5-7 év kell, hogy tőkét gyűjtsön (külföldi munka), illetve a jővőre várt másoddiplomájával jó állást szerezzen. Tehát alku csak max. 32-ig.
Előzmény: Dearg Morrigan (4)
nudle Creative Commons License 2006.02.20 0 0 5
A férfi 48-50 lesz, amikor a baby megérkezik. Olyan típus, aki 5-6 évet mindig letagadhat. És számít a kihívás, nagyon szeretne bizonyítani még egyszer. Ő akkor már nem a karrierjén dolgozik, hanem biztos háttér akar lenni érzelmi, emberi, gyakorlati oldalról.
Előzmény: Törölt nick (2)
Dearg Morrigan Creative Commons License 2006.02.20 0 0 4

A határ 120 éves kor körül van, mivel elméletileg addig élhet egy ember.

Előtte bármikor meg lehet halni, az idővel csak az esélyek változnak.

Ismerek olyan férfit, aki 51-52 évesen vett el egy 20 éves lányt, aki azóta megszülte az első gyermeküket.

A férfi fiatalabbnak látszik koránál, nem dohányzik, nem dagadt, és nem rágódik hülyeségeken.

Viszont egészséges, életvidám és boldog.

Hogy lesz-e ideje felnevelni a gyerekét, azt nem ő dönti el, és nem te, és nem is én.

Ez minden életkorban így van.

Ő is élhet még 30-40 évig, és láthatja az unokáit, de egy 27 éves újdonsült ifjú apuka is meghalhat akár holnap.

Ezek a férfiszempontok.

Mint nő, én nem várnék holmi karrier miatt. De ha te tényleg szereted, és csak ő kell, aligha tehetsz mást, mint hogy vársz, míg ő úgy nem érzi, hogy itt az ideje, hogy szüljön.

 

Előzmény: nudle (-)
freesleep Creative Commons License 2006.02.20 0 0 3
lehet, hogy meg kéne beszélni korában a szülést azzal a lánnyal, az átlagosnál sokkal több férfitámogatással a gyereknevelésbe.
Pl. szülés után maradhatna otthon a pasi, vagy valami olyan munka, aminek kötetlen a munkaideje, stb.
Előzmény: nudle (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.20 0 0 2
Saját tapasztalat: 40 körül babázni isteni dolog, maga a gyönyörűség.
Most 50 fölött egy kamasszal kínlódni, az már nem annyira.
Jency76 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 1
Nem irígyellek az biztos...
Előzmény: nudle (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.02.20 0 0 0
Elg0nd0lk0dtató!
Előzmény: nudle (-)
nudle Creative Commons License 2006.02.20 0 0 topiknyitó
Adott a helyzet: 5 évvel ezelőtt 38 évesen, 20 boldog év után elvált férfi, az anyánál maradó két, mostanra lassan felnőtkorba érő gyerekkel a háttérben, beleszeret egy 23 éves lányba. A szerelem rövid idő alatt kiteljesedik, válás, majd két év küzdelem után három év távkapcsolat. Ez van most. A lány karriert építene, 33-35 éves kora előtt nem fog szülni. A férfi motivációja a következő: rettenetesen ragaszkodó, és eltökélten hiszi, hogy nem kell harmadik nő, a lánnyal akar élni, mindenáron. Tökéletes érzelmi, és talán logikus alapja van, hogy bízzon magában: erkölcsös, őszinte, ideális partnernek ismerik a házasságban, egyszóval nincs ellene semmi. A lánynak is nagyon kell, és megegyeznek, nincs is más széthúzó erő, csak az, hogy a férfi túl öreg lesz a gyerek felneveléséhez.
Hol van a határ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!