Keresés

Részletes keresés

macilacika11 Creative Commons License 2010.07.02 0 0 4555
udv. hát igaz, a lányok már 9 hónaposak el múltak, úgy hogy nagy holgyek :)))
ami az autót illeti, neféj nem avval próbájjuk hordani amivel voltunk, akkor nem ment a mitsubishi pajero ami nem kicsi, én meg peugeottal hortam amíg kicsi volt. most megyunk amúgy voyagert venni, remélhetóleg elég lesz mindenkinek .))))).
hogy vagytok?
Előzmény: Crvoyager (4554)
Crvoyager Creative Commons License 2010.07.02 0 0 4554

Hali! Remélem jól vagytok, gondolom a kisbaba már lassan nagybaba lesz. Másodsorban először is vegyél autót és ne sportkocsiba akard Rorit begyömöszölni. Embereknek is nehéz kuszva bemászni az autóba nemhogy egy irnek.

 

 

Előzmény: macilacika11 (4552)
Crvoyager Creative Commons License 2010.07.02 0 0 4553

Üdv Mindenkinek!

 

Itt vagyunk mi is,csak nem nagyon van olvasnivaló, amiben persze ludas vagyok én is.

Köszönjük szépen jól vagyunk bár megy a dilemmázás a kutyákkal kapcsolatosan.

Éppen tegnap majdnem eladtuk az Azirát, de meggondoltuk magunkat.

Sokat kempingezűnk és igy keveset foglalkozunk velűk.

 

Tilk-nek no meg a gazdijának gratula. Öregbitsétek csak a magyar irfarkasok hirét.

Ocu! Azit nem akarod versenyeztetni? Nekem tudod nem igazán jön be verseny,meg a futkorászás,no meg nem is vágom ezt a témát.

 

 

macilacika11 Creative Commons License 2010.07.01 0 0 4552
sziasztok, nagyon rég nem jelentkeztem de néha néha elolvasom ha van mit. udv mindenkinek.

Ocu szia, gratula a " kis tesónak ", biztos nagyon szép. rori szegény nagyon el van hanyagolva mind foglakozásban mind kullemileg, nincs idó meg energia. nálunk sajna a városban nincs kutya fodrász, és az autóba az istenért nem tudjuk bele kényszeríteni, nem tudom miért nem akar autócskázni. az lesz a vége hogy meg nyírom rendes borotvával. kugliékkal nem tudod mi van? olga hogy van? remélem minden ok.
Előzmény: ocu (4550)
EmiCsuti Creative Commons License 2010.06.28 0 0 4551
Azt hiszem két topic sok az íreseknek, és mostanában inkább a netboard ír farkaskutya topicjában van mindenki, illetve az lényegesen látogatottabb.
Előzmény: banya60 (4549)
ocu Creative Commons License 2010.06.27 0 0 4550

Hali!

Miért ragaszkodsz annyira a törzskönyhöz??? Ha kiállítani akarod, akkor jobb, ha menő szülöktől választasz kölyköt.

Ha nem, akkor a törzskönyv semmire se biztosíték.

Épp most keresünk jó helyet 2 db 2 éves írnek. Törzskönyv ide vagy oda, látod mégis ki akarják dobni őket.

Árakat pedig egy fórumon senki nem fog megadni.

Hívj fel tenyésztőket (neten megtalálod őket) és majd úgy felvilágosítanak az árakról. Amúgy elég változó, de hidd el nem olcsó. :-)

De nem a kölyök ára a legdrágább, hanem főleg az első két éve a nagyon drága. Kényes fajta, rengeteg plusz kiadása van a felnevelésének. Plusz a rengeteg idő és foglalkozás. Egyedül utál, tehát vagy egy cica vagy egy kutya barát kell mellé, hacsak nem tudod egész nap magaddal cipelni.

Szóval csak átgondoltan az ír farkassal. Amúgy szerintem minden pénzt megér. :-)

 

Itt az én egyik kis babám, most 17 hónapos és két hónap alatt elérte, hogy már hivatalosan is úgy lehet szólítani: 2xHJCH Teal'c

 

 

 

Előzmény: Atesz1987 (4543)
banya60 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 4549
Sziasztok!

Valahogy nagyon leült ez a topik, pedig régen nagyon jó volt. Mi van veletek íres emberek?
I-D Szilvi Creative Commons License 2010.06.24 0 0 4548
Ez Tolna megye, Bátaszék.
Ugyanígy voltunk a székesfehérvári verseny előtt, gyakorlás nulla, és ez meglátszott.
Kutyák néha még élvezik, rohangálnak sárban, vízben.
Látom ketten maradtunk.
Előzmény: Pocok80 (4547)
Pocok80 Creative Commons License 2010.06.23 0 0 4547
Hűha, sajnálom! Merre laktok? Nálunk is állt a víz de nem ennyire. Kuttyokat ki sem lehet vonszolni a garázsból :)
Előzmény: I-D Szilvi (4545)
I-D Szilvi Creative Commons License 2010.06.22 0 0 4546

lemaradt az előbbiből
Előzmény: I-D Szilvi (4545)
I-D Szilvi Creative Commons License 2010.06.22 0 0 4545
Most így néz ki az udvarunk!
Ebben az özönvízben, és fene nagy unalmukban sajnos hajnali négykor mínuszba rakták eggyel az utca macskalétszámát. Nem értem miért jött be hozzánk!
Előzmény: Pocok80 (4544)
Pocok80 Creative Commons License 2010.06.15 0 0 4544
Húúúú ezért a képért most naaaaaaaaagyon irigy vagyok!!! :)) Gyönyörűek!
Előzmény: I-D Szilvi (4542)
Atesz1987 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 4543
Sziasztok!

Nagyon tetszenek ezek a blökik. Már régóta olvasok róluk, szeretnék is majd magamnak is. Érdekelne, hogy manapság mi az az összeg, amiért az ember hozzájuthat egy normális kennelből származó törzskönyves blökihez? Nem kell, hogy sikeres szülei legyenek, de ne törzskönyv nélküli, stb... legyen. Szerintetek?
I-D Szilvi Creative Commons License 2010.05.21 0 0 4542
Sziasztok!
Éledjünk föl!
Nem vagyok nagy filmnéző, de ha írfarkasról van szó, és csak 3 másodpercig szerepel, képes vagyok végigülni:-)))
kriseva Creative Commons License 2010.05.21 0 0 4541
Kókuszról sem hallottam semmit már hónapok óta:(((((
Mi van vele,hogy van,hogy viselkedik?Jó kislány?
Nagyon örülnék egy kis hírnek róla,és pláne képeknek.
Pocok80 Creative Commons License 2010.05.17 0 0 4540
Szia!  Üdv újra itt, úgy látom most kissé leálltunk, de azért a képeket várjuk!! :)
Előzmény: banya60 (4538)
Pocok80 Creative Commons License 2010.05.17 0 0 4539

De szépségesek.

 

Most láttam a Robin Hood című új film reklámját (nem fűzök hozzá sok reméynt) vannak benne írfarkasok, ha jól láttam!! :)) úgyhogy bár nem akartam mégis megnézem :)

Előzmény: I-D Szilvi (4537)
banya60 Creative Commons License 2010.05.11 0 0 4538
Sziasztok! Emese vagyok,régebben sokszor voltam itt jelen. Lakóhelyváltás miatt sokáig nem írtam. Üzenem Lorn régi gazdijának, hogy most Nagymaroson élünk, és jól vagyunk! Nemsokára megkapjuk a "nyári ruhát",és teszek fel képeket a fiatalemberről.Vidám kutyázós nyarat kívánok mindenkinek.
I-D Szilvi Creative Commons License 2010.05.03 0 0 4537
De, történt: az ifjúság vadászkutyát alakított egy felvonuláson.
Előzmény: Pocok80 (4536)
Pocok80 Creative Commons License 2010.05.03 0 0 4536

Sziasztok!

 

Senkivel nem történt semmi? Újabb fotók a szépségekről (gyerek és kutyu?)??? :))

I-D Szilvi Creative Commons License 2010.04.04 0 0 4535
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK KEDVES ÍRESEK ÉS NEM ÍRESEK!
EmiCsuti Creative Commons License 2010.02.23 0 0 4534
Még csak nincs is benne ír farkas. Láttam életben, fotókat is csináltunk róla, szerintem inkább orosz fekete lehet benne. Aranyos, barátságos nagy maci, de az ír farkashoz semmi köze.
Előzmény: kriseva (4533)
kriseva Creative Commons License 2010.02.17 0 0 4533
Sziasztok!

A váci Zöld Menedék menhelyen van ez a kutyus.Szerintetek ír farkas?Annak írják,nagyon sanszos.

http://www.zoldmenedek.hu/index.php?page=kutyak

EmiCsuti Creative Commons License 2010.02.16 0 0 4532
Nyugi, csak az első kb. 50 alkalommal olyan megerőltető az őz-, nyúl-, miegyéb-kergetés, aztán megedződsz, ki kell próbálni. :)) Utána már lehet, hogy élvezi az ember.
(Jóvanna, a többi remek ötletem megtartom magamnak. :))
Előzmény: ocu (4531)
ocu Creative Commons License 2010.02.16 0 0 4531
Vigyorgott az egész banda amikor visszaértek. :-)) Csak nem értették, hogy miért zihálok, keresem a lélegeztető készülékemet, na meg miért nem szálltam be én is az őzkergetésbe. Szerintük csudajó buli volt és teljesen hülye vagyok, amiért nem futottam velük. Idióta agarak!  
Előzmény: EmiCsuti (4529)
I-D Szilvi Creative Commons License 2010.02.15 0 0 4530
Akkor azért csak jók vagytok ha el tudtátok kapni a kutyákat!:-)))
Én nem merek nagyon kimenni velük. Sőt, ha városon belül sétálunk, akkor is fél szemünk a kutyákon, mert látjuk rajtuk, ha észrevettek valamit, pl. macskát. Mi még nem is érzékelünk dolgokat, ők már emelik a fejüket, és nézik mikor tudnak startolni.
Helen egyszer a fecske után is eliramodott volna, de elmeséltem neki, ha pofáraránt és kiröhögtet járókelőkkel, akkor összekötjük a bajszunkat.
Előzmény: ocu (4528)
EmiCsuti Creative Commons License 2010.02.15 0 0 4529
Tilkék nem mondták a végén, hogy máskor ne kiabálj annyira, úgy nem lehet rendesen vadászni? :))
Előzmény: ocu (4528)
ocu Creative Commons License 2010.02.15 0 0 4528

Ice séróját direkt lőted be ilyenre??? Komolyan megérne egy nagyítást, kár, hogy ezen a fórumon ez a lehető legnagyobb felbontás, amit fel lehet rá tenni. :-((

 

Én ugyan nem ettem havat, mégis köhögök. Úgy látszik nem tett jót a tegnapi futkosás. Tilkék az őzek után, én a kutyák után. Lehet, hogy öregszem. Már nem megy együtt a futás és az ordibálás. :-))) Szerencsére őzek erdőbe, kuyák meg általunk elkapva. Volt is szunya egész nap! :-))

Előzmény: I-D Szilvi (4527)
I-D Szilvi Creative Commons License 2010.02.14 0 0 4527
Elárulom, nem mostani képek!
A felsőn Ice, aznap amikor hoztuk.
Az alsó kép tavaly március 1. Annus háttal az ezüstfarkú, Akela, mellette Ice, és persze Komiszka.
Komiszkával az a baj, hogy kissé elmebeteg, és játssza a vezért, valahogy nem zavarják a különbségek. Még nem kellett varratnom, de egyszer megéri azt is, mert kihúzza a gyufát bármennyire birkák az írek.
Ice egyébként szentül meg volt győződve arról, hogy ő csinálta a kicsiket, pedig 7 hónapos volt amikor fogantak, meg persze szigorúan külön volt Helentől biztos ami biztos.
A mi kutyáink is eszik a jeget, Helent kivéve.
Előzmény: ocu (4526)
ocu Creative Commons License 2010.02.14 0 0 4526

De szép ez a kis poronty, na meg a zöld fű a háttérbe se csúnya. :-))))

 

Tetszik a méretarány érzékeltetése. Honnan tudtad, hogy a másik nagy kedvencem a szálkásszőrű tacsi??? :-))) Csórinak mit kell elviselni a büdös kölköktől?? :-)))

 

Nálatok még mindig nem olvad?? Itt nappal olvad, éjjel megfagy, úgy hogy nem győzőm ellenőrzini a talpaikat, nehogy felvágja a jég. Tilk meg állandóan hatalmas jégdarabokkal a szájába rohangál és jégkását csinál belőle. Köhög is rendesen!

Előzmény: I-D Szilvi (4525)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!