Keresés

Részletes keresés

apple48 Creative Commons License 2006.01.17 0 0 7
De mi ebben a kampány? Ekkora baromságot, hisz' az egyébként is ingadozó tb összeomolna. Ennyit a nagyeszű ötletéről.
Előzmény: Neocortex (0)
MGperY Creative Commons License 2006.01.17 0 0 6
ezt egyedül találtad ki?
Előzmény: kutato (4)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.17 0 0 5
Állami alkalmazot  közterheit az állam fizeti úgy,hogy egyik zsebéből átrakja a másikbaa pénzt.Rendben is lesz, ha csökkenti a többiek fizetnivalóját.
Előzmény: bogel (-)
kutato Creative Commons License 2006.01.17 0 0 4
az adocsokkentest jot tesz az orszagnak..
Előzmény: kutato (2)
Nolf Creative Commons License 2006.01.17 0 0 3
ezzel se fog meggyőzni!!!!
kutato Creative Commons License 2006.01.17 0 0 2
igen
Előzmény: bogel (-)
Neocortex Creative Commons License 2006.01.17 0 0 0

0rbán kampány0l.

Előzmény: bogel (-)
bogel Creative Commons License 2006.01.17 0 0 topiknyitó
1. Ma Orbán Viktor a TB járulékok 10% pontos csökkentését jelentette be.
2. Nemrég OV felhívott, és a 13. havi nyugdíj megőrzése mellett papolt.

A nyugdíjakat elvileg a járulékokból (is) dobjuk össze. 29%->19%-ra csökkentés az évi félbillió forint nagyságrendű kiesés (2-3 hónap nyugdíjban számolva, hadd legyek demagóg).

Ez kb. 1 000 000 új munkahelyet feltételez a kiadások szintenmaradása mellett (egészségügyi és nyugdíj).

Mi a véleményetek, ez reális?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!