Keresés

Részletes keresés

eredetisrank Creative Commons License 2008.09.27 0 0 275
szóval megint sikerült egy olyan kérdést feltenni ami egyben a válasz is ? ezért nem válaszol nak a kérdéseimre soha :DDD
Előzmény: Jancsii (274)
Jancsii Creative Commons License 2008.09.27 0 0 274
Te tudod!:)))
Előzmény: eredetisrank (273)
eredetisrank Creative Commons License 2008.09.27 0 0 273
amúgy az oknoplast az abakosok közt a lengyel aluplast hamisítvány újrafeldolgozott alapanyagból ami nem tudom miért baj ???
Előzmény: Jancsii (272)
Jancsii Creative Commons License 2008.09.27 0 0 272
Ne fényezd már annyira! Nagyon átlátszó ez az önreklám.
Előzmény: soska71 (268)
eredetisrank Creative Commons License 2008.09.27 0 0 271
és még mindíg jók ? :D
Előzmény: ncc1701 (270)
ncc1701 Creative Commons License 2008.09.27 0 0 270
A premier ablakokat nekem 1 hónap alatt szállították le...
Előzmény: eredetisrank (269)
eredetisrank Creative Commons License 2008.09.27 0 0 269
hááát nekem itt tatabányán más a tapasztalatom 3 hete rohangáltam egy utolsó nyílászáró kiválasztó kört bementem eg céghez ahol hevesterm és gulhófer ablakok vannak kértem a csajtól árajánlatot leadtam neki a méretes cetlit meg a mélcímemet meg előre megkérdeztem kb mennyi az árdifi a két gyártó közt mire ő mondta hogy 100%-kal lehet számolni ...
3 hete adtam le a kérést és most valamelyik nap küldték csak az ímélt amiben se hevesterm se gúlhófer nem szerepelt hanem az általad említett oknoplast így első nekifutásra kb ugyan akkora árat írtak mint a többiek de 1,5-2 hónapos határidővel ami mint tudjuk idén már nem nagyon lesz kész csak azt akartam írni hogy ez a vásárlóval nem törődés kicsit szarul érintett tőlük arról nem is beszélve hogy nem is olyan ablakra adott ajánlatot amit kértem .... (legalábbis múltkor hevesiablakos nem az oknoplastot említette mint az általuk használt profil ....)
Előzmény: soska71 (268)
soska71 Creative Commons License 2008.09.27 0 0 268

Ha valakit érdekel az OKNOPLAST tapolcai kirendeltségét csak ajánlani tudom. Így a vevőkkel senki nem foglalkozik mint ők (bárhol vállalnak munkát). Náluk is van 3 rétegű üveg, igaz feláras, így ha csak ez a lényeg, akkor a Premier (trendline) jobb, ill. olcsóbb. Azonban ha egyéb kiegészítőket is kértek, pl 3+3-as bizt üveget, a trendline-nál picit komolyabb bizt vasalatot (a trendline-ban is van egy alap bizt vasalat) meg ilyeneket, akkor már az OKNOPLAST árban esetleg jobb a műszaki tartalomra vetítve.

 

AMúgy az egyik legjobb profil márka az ACTUAL, azonban csak akkor ha nem roto nt vasalat van benne. MAco vasalattal viszont nagyon drága, akkor inkább megint csak a premier, abban is maco van és megfizethető.

 

De az OKNOPLAST is alapban  végigfutó vasalatot ad és nem U profil a keret hanem négyzetes, jobban tart.

 

 

eredetisrank Creative Commons License 2008.09.24 0 0 267
terend line ből 0.6-os üveggel 20%-kal olcsóbban kijössz és abban már benne van a középütköző-tömítéses változat és a távtartók nem fémből vannak az üveg lapok közt a kömmerling meg kömmerling ;)
Előzmény: szabina713 (265)
ncc1701 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 266
Mi rendeltünk idén 5db Premier ablakot, ebből 4-et beépítettem. Ja, és 3 rétegűt. Masszív, van benne anyag, nekem bejött. Nem utolsó szempont volt, h az Internorm feléből kijöttek.
Jövőre rendelek még 6-8db-ot.
Előzmény: szabina713 (265)
szabina713 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 265
Sziasztok!
Csak nagyvonalakban olvastam vissza a topicot, de lenne egy-két kérdésem.
Most akarjuk kicserélni a hálóba az ablakokat, és két esélyes van?
Premier Trend Line és DECEUNINCK-ZENDOW. Jelentős árkülönbség van a kettő között...
Van valakinek tapasztalata, vagy ötlete, ami segíthet a választásban?
Előre is köszi minden hasznos tanácsot!
Axióma Creative Commons License 2008.09.06 0 0 264
Erre nem tert ki a modik valasza (ami mondjuk nem annyira meglepo, mivel - mondvan, hogy az a sajatom, arra van tan jogom - az altalam irt hsz. torlesenek okarol erdeklodtem).
Előzmény: kuzo4 (263)
kuzo4 Creative Commons License 2008.09.06 0 0 263
De miért volt az törlendő??? Hiszen semmi olyan nem szerepelt benne, ami okot adott vona rá. Valaki újonnan regisztrált, és leírta, hogy az itt szereplő rengeteg rossz tapasztalat ellenére neki egy nap alatt prímán betették az ablakokat, és nagyon meg volt elégedve. Nyilván ezt még fontosnak is érezte elmondani, hiszen ez az egy hozzászólása volt/van a Fórumon. Még külön ki is emelte, hogy személyesen a főnök, Pretz úr milyen rendes ember!
Előzmény: Axióma (262)
Axióma Creative Commons License 2008.09.06 0 0 262
Allitolag az enyemet azert toroltek, mert torlendo hsz-ra valaszoltam. Akkor most beirom ide: valaki feltunoen dicserte a Pretz-Therm-et, hogy nem erti azt, hogy mi ez a sok negativ megnyilvanulas az iranyukban. Erre en azt valaszoltam korulbelul, hogy:

"Remek, akkor visszakerhetned toluk az ellopott 50e Ft-unkat!".

Mivel ezt meg most is tartom, ezuton probalom benttartani a topicban, hogy masokat megovjak egy ilyen hiba elkovetesetol, mint amit ezen ceg megbizasa jelent.
Előzmény: kuzo4 (261)
kuzo4 Creative Commons License 2008.09.06 0 0 261
Eltűntek a "jó" tapasztalatok a Pretz Therm Kft-ről?
jee_c Creative Commons License 2008.09.04 0 0 259
off: küldtem egy mailt
Előzmény: Axióma (255)
monyesz Creative Commons License 2008.09.04 0 0 257

Ideolvastam más okból, látom mivel szenvedtek itt páran, a fólia leszedéssel.

Egyrészt  ezt nem szabad fennhagyni, csak a beszerelés idejére tervezik, nekem erre külön felhívták anno a figyelmemet.

Másrészt leszedés után azért maradt folt nálam is, amit alkohollal, ha jól emléxem akkor éppen denaturált szesszel sikerült eltávolítani.

Azóta már futottam össze vegyiboltban és barkácsáruházban is cimke, illetve cimkeragasztó-nyom eltávolítására spray-vel.

Előzmény: tirit (253)
tirit Creative Commons License 2008.06.01 0 0 253
Helló !

Hasonló problémám van. Egyenlőre nem találtam megoldást. De hőlégfúvóval eszedbe ne jusson megpróbálni ! Mi a lakkbenzin és az acetonmentes körömlakklemosó próbán vagyunk túl mérsékelt sikerrel.
Előzmény: kovbojj (248)
mara494 Creative Commons License 2008.05.16 0 0 252
Minden ablakosba beteszem, hátha kapok választ...

Sziaszok ablakokhoz értő fiatalok!

Én nyudíjasként egyelőre csak a nagyszobában szeretném kicserélni műanyagra az ablakokat.

Ez azt jelenti, panelban 300x150-es az ablak helye, ide 3 db ablakot szeretnék reluxával, olcsóbb fajtát, de megbízhatót. Adjatok tanácsot, megbízható kivitelezőt ha tudtok. Előre is köszi: Mara

Bobbo Creative Commons License 2008.05.02 0 0 251

A Premiernek a Trend-Line ablakaira most 33% kedvezmény van, Kömmerling profillal, 0,6-os 3 rétegű üveggel, május végéig meghosszabítva.

 

http://www.premierablak.hu/

 

Szerintem nézzed meg!

Előzmény: fede94 (250)
fede94 Creative Commons License 2008.05.01 0 0 250
sziasztok. első körben ezek aprofilok maradtak fenn rostán ablakbeszerzés előt t állva:
wymar, aluplast, gealan, panorama3000, kömmerling, actual, rehau. 3 tömítéseset szeretnék, 5 kamrásat. melyik ajánlott a fentiek közül ár/érték arányaban?
köszönöm
veen Creative Commons License 2008.04.28 0 0 249

HALI

Hát ez szivás,probáljátokmeg hajszáritóval fel melegiteni,vagy hőlégfuvóval ,néha segit,

Előzmény: kovbojj (248)
kovbojj Creative Commons License 2008.04.25 0 0 248
venni készülünk egy felújított házat
műanyag ablakok vannak benne olyan 5 éve tették bele
azóta nem lakják
az ablakokról nem szedték le a védő fólia csíkokat
ezt mivel lehet leszedni?
teljesen rá van gyógyulva nem jön le csak körömmel lehet kapargatni
itt-ott felsütötte a nap hámlik a fólia de lehúzni lehetetlen
higítóval próbálkoztunk de nem csinál vele semmit

van erre megoldás??

köszi!
veen Creative Commons License 2008.04.16 0 0 247

hali

egész pontosan mire van szükséged

Előzmény: Charlotte Lynne (245)
Samu 69 Creative Commons License 2008.04.10 0 0 246

Helló

 

VASALAT CENTRUM Kft. 1042 Budapest, Árpád út 13,

őket kéne megkérdezni

Énis náluk szoktam vásárolni.

 

Előzmény: Charlotte Lynne (245)
Charlotte Lynne Creative Commons License 2008.04.04 0 0 245
sziasztok.
MACO típusú ablakvasalatból kellene beszereznem 50 db-ot. Tudtok segíteni abban, hogy hol juthatok hozzá?
Köszönöm
Freedomocska Creative Commons License 2008.03.04 0 0 244
Gyengébbek????-hát szerintem a Thyssen is elég gagyi.
Előzmény: benjoe69 (242)
Jancsii Creative Commons License 2008.02.16 0 0 243

Nem mondom, hogy nem jó, de Budapesten és környékén sokan gyártják Gealan profilból a műanyag nyílászárókat. Miért rendelném meg a világvégéről, ráadásul drágábban. A szervíz és a beépítés is körülményesebb ilyen távolságból. Ráadásul az idő és a fuvardíj sincs ingyen. Gondolom be van építve az árakba.

Előzmény: Rannek (241)
benjoe69 Creative Commons License 2008.02.16 0 0 242
Üdv Mindenkinek!
Egy kérdésem lenne, az Aluplast gyártmányú ablakok mennyivel gyengébbek, mint a Thyssen?
Mert kb 30% árkülönbség lenne köztük, azonos üvegezéssel.
Rannek Creative Commons License 2008.02.15 0 0 241
Jaj most jöttem meg külföldröl 2 hetet voltam el és nem ment a fűtés de kelemes meleh volt ithon ugy hogy ezekel az ablakokal jól jártam:)Annyi ablakos cégbe csaoldtam már de eza Foton egész jóó és a legyszebb bene hogy az egyik barátom Pesti meg rendelte náluk és semmi akadálya nem volt hogy Pesten beépítsék szóval Sopronon kívül is építenek be Pikkolo szoval megadom az oldal címét www.foton.hu nem BP-ek de siman tudnak ott is beépíteni segítőkészek és arba is a topon vannak:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!