Keresés

Részletes keresés

Dorinesz Creative Commons License 2007.10.03 0 0 1515

Jelentem a hiéna project letudva. :-DD

 

Jahh, és control+bal klik a ruha felpróbálás.

 

A többire majd holnap. :-D

 

ViktOrsi Creative Commons License 2007.10.03 0 0 1514

Na akkor én is hoztam 3 képet

 

 

Ez a Necromancer-em:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ő a fő karakterem, Ranger a macskájával:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Itt egy hófarkassal, meg a partival akikkel játszunk:

blackrat Creative Commons License 2007.10.03 0 0 1513

Gratula! :D Jól néz ki a kis druidácskád! Az a kalap tényleg cuki! :D De látom olyan csukád van amilnek nincs talp része. Na az a halálom! Hogy tudtak ilyen gagyi cuccot kitalálni? :D Ráadásul némelyik olyan jó amúgy, kék meg minden. Volt hogy egy csomó ideig az egyik karimmal nem tudtam rendes cipőt venni, mert csak ilyen volt, de nekem ez nagyon nem tetszik.

Na de azért jó néz ki maga a karakter, gratula! ;))

Előzmény: Dorinesz (1511)
blackrat Creative Commons License 2007.10.03 0 0 1512

Ahha. Azt nem is tudtam hogy oda is summoltathatod magadat. :) Mondjuk igen, ezt is csak akkor ha meg van a kiegészítő mint mondtad is! :)

Mikor megjelent a kiegészítő, akkor elhasználtuk a 10 napos próba lehetőséget. Öcsém elmehetett outlangdra a 60-as rugójával, csinálhatott egy csomó mindent, de nem engedte hogy 61-esre feljődjön. Végülis érthető. Meg kipróbáltuk az úgy fajokat is, felfedeztem a rugómmal az egész új dranei (?) szigetet, egész jó szerintem, érdekes lett. :) Aztán mikor már lejárt ez a 10 napos verzió, csak úgy kipróbáltam, hogy Darkshore-on fölszállok arra a hajóra ami a dranei-ekhez megy. A hajóra fölengedett, de ahogy elindult a hajó, egy pár másodperc múlva ledobott azokhoz a kövekhez ahol fel lehet támadni. Nem haltam meg, de oda teleportált vissza, nem mehettem át arra a szigetre! :D Mondjuk az lett volna vicces ha átenged, csak kiváncsi voltam hogy oldották meg. :))

 

Na ugye, neked is előjön néha a "gonosz" oldalad! :DD Az tényleg vicces lesz, nagyba legyapod a barmokat akár városokban is, aztán ha az őrök betámadnak, csak elröppensz! :D Bár asszem csak outlandon lehet madárpózba menni, de az akkor is szuper jó lehet! Meg vannak repülő mountok is, azok is tök jók! Olyanok mint az emberek griffmadárjaik, csak teljesen te irányítod, és oda mész vele ahova akarsz. Persze azt is csak outlanden. :)

Jah. Igen, lesz mégegy kiegészítő, öcsém azt mondta hogy mostmár nem is olyan soká, és ott meg 80-asra is föl lehet felődni, meg biztos lesznek megint új fajok is, azt nem tudom. Meg be lesz építve még az a sziget is ami a 2 nagy kontinens között van lent. Szal lesz pár új dolog biztos. Még jobban le leszünk maradva! :DD

Előzmény: Dorinesz (1510)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.03 0 0 1511

Na itt a druidom. (Aki időközben már 51-es :-DD)

 

 

De most már leveszem ezt a szoknyát, mert túl régi, pedig olyan jól néz ki! :(((( Meg ez a kalap is haláli, de ennél még nincs jobb. Főleg a kalap miatt nézek ki úgy, mint Marry Poppins, már csak esernyő kéne. :-D

 

 

Dorinesz Creative Commons License 2007.10.03 0 0 1510

Igen, úgy lehet elmenni outlandra. De elmehetsz már előbb is, csak azon a kapun nem tudsz átmenni, csak úgy juthatsz el oda, hogyha valaki átsummon-ol. Én is úgy mentem. Nekem már kb 45-ös szinten fullon volt a nyúzásom, szal akkor is mehettem volna, csak nem volt meg a kiegészítő, meg nem is nagyon akartam kiegészítőt. Aztán mondták, hogy csak ott lehet már tovább tanulni, meg a mester lw-t is ott lehet majd tanulni, szal muszáj voltam megvenni. Aztán majd ha megint eljutok outlandra, akkor oda fogom kötni a kövem. Mert leatherworkinget csak ott lehet majd tanulni mint ahogy említettem, és nem lenne jó, ha naponta nyúznám a 70-es havert, hogy idézzen oda. A másik meg, hogy a hülyegyerek aki tegnap felhúzta az agyam, nem mondta volna ezt így el, mint te, hogy van egy kapu, amit csak x szinttől lehet használni, és addig csak úgy juthatok el oda, hogyha idéznek. De nem csak ő nem volt képes elmondani, hanem senki sem! És már rohadt ideges voltam, hogy miért nem beszélnek világosan. Aztán megkérdeztem a nővéremet, és ő elmondta. Igaz őt se értettem meg egyből, de félig akkor már értettem. Aztán meg megkérdeztem a havert, és ő meg már el bírta mondani normálisan. Szal elmehetsz outlandra akár 40-es szinttel is, csak nincs akkor még semmi értelme. A nővérem most 47, és ő már járt ott, mert neki is skinnelést kellett tanulnia. Úh ha odaidéznek, bármikor mehetsz. Csak én voltam a hülye, hogy nem kötöttem oda a kövem, mert ezt csak utólag monda a nővérem, hogy majd sokszor kell arra menni, és remélhetőleg még 60-as szint előtt, mert még az előtt fel akarom fejleszteni a lw-emet. A skinnelést meg úgy kell ott továbbtanulni, hogy ha már 300 a skinnelésed, akkor ott tanulhatod meg a mester fokozatot. Aztán biztos kitalálnak még valamit, hogy ennél is tovább tanulhass egy következő kiegészítővel, már valamit pedzegetnek is, hogy mintha jönne ki a következő.

Igen lehet, hogy úgy történt, hogy azokat támadták meg az őrök, akik betámadták a másikat. Csak azt láttam, hogy az őrök az allisokat püfölik, a hülye hordás meg ott dance-el a kavalkád közepén. :-D Egy kis genya volt. Nem baj, majd ha 70 leszek, az összes ilyen kis suttyót le fogom verni az tuti. :-DDD Aztán ha forró lesz a talaj, csak átmegyek madárba, és elrepülök. :-DDDDD

Előzmény: blackrat (1509)
blackrat Creative Commons License 2007.10.03 0 0 1509

Igen, tényleg eléggé szerverfüggő is ez a sok karbantartás. Valamelyiket tök gyorsan megcsinálják reggel, azt utána megy minden normálisan tovább, de valamelyikkel néha képesek egész nap szarakodni! Hozzáteszem, azért az se mindig van, általában azért délelőtt mindent befejeznek, csak az az egyszer-egyszer is idegesítő tud lenni! :D

Fú piszok jó lehet egy 70-es druida! Én is szivesen felnyomnék addig egyet, meg egy rogue-ot is! :D És tényleg csakis normál vagy RP szerveren, mert PVP-n nem lehet rendesen haladni! Ha meg valami oknál fogva rámjönne a hordásirtási vágy, bemegyek BG-re! :DD Jah, majd ha eléred a druidoddal a 70-es szintet feltétlenül mutass róla egy képet olyan repülő formában is! :)))))

Outlandra csak 60-as szinttől lehet velmenni nem? És akkor egy kapunk keresztül nem? Vagy ha így felsummolnak akkor is fölmehetsz? És 50-es szinttől már ott kell skinelést tanulni? :O Persze, tudom, ez nem a lvl szinttől függ, nade akkor is! :D

 

Tanarisban PVP szerveren ha volt valami bunyó a városban, akkor az őrök azt támadták le, aki megtámadta a másik játékost. Asszem pont úgy mint Booty Bay-ben. Amúgy én sem szeretem azt a várost, eleve Tanarist se nagyon. Egy az hogy béna, még az AH is más, meg tökre távol van minden normális várostól, ráadásul sivatag az egész. Ott questestem a 44-es rogue-mmal, gyaptam még a kalózokat is a hajóknál, hát nem volt könnyű, de legalább jó kis xp-t kaptam értük! :D

Előzmény: Dorinesz (1508)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.03 0 0 1508

Hát én ezen a szerveren azt birom, hogy kb egyszer volt úgy szerverkarbantartás, hogy nem tudtam játszani. Max kétszer, de az utóbbi három hónapban biztos nem fordult elő. És hallom máshonnan is, hogy vannak szerverek amiket egyfolytában karban tartanak. És amikor nem tudtam felmenni, és felhívtam a nővérem pasiját, hogy most mi van, kérdezte, hogy melyik szerveren vagyok (mert ők pvp szerveren vannak a sporeggar-on, és tudják, hogy én nem pvp-zek) mondtam neki, hogy a bronzén, és ő meg azt mondta, hogy eléggé furcsa, hogy az a szerver bekrepál, mert nem szokott soha. Régen ők is a bronzén játszottak, de a pasinak az sokkal izgalmasabb, hogyha pvp-zik, mert akkor akárki megtámadhatja, meg ő is akárkit megtámadhat. Én mondjuk nem tudom, hogy mi ebben az élvezet, mert amit te is mondtál, egy bizonyos szint után már nem tud fejlődni az ember. Annak meg semmi értelme, hogy állandóan meg kell halni. A múltkor volt tök idegesítő egy hordás hülyegyerek Tanarisban. PVP-n villogott, de csak azért, mert tudta, hogy ha az allisok bekapcsolják a pvp-jüket, akkor a goblinok egyből leölik őket. Ezért utálom Gadgetzant, mert ott csak hordás őr van, az allisok meg elmehetnek a sunyiba. Szóval aztán addig hergelte a népet, míg a tömeg rátámadt. Olyan bunyó lett! :-DD Persze az őrök a hülyegyerek védelmére keltek, az allisok meg hullottak mint a legyek. Aztán a kis nyikhaj kiment a városból, hogy most már elég volt, és nem tom mit akart, a falka meg utána. :-DD Akkor látta, hogy nincs sok esélye, és vissza akart menekülni a városba, de nem jutott el csak a kapuig, mire valami jól irányzott warlock lövés leterítette. Persze akkor már az őrök is betámadtak még egyszer, szóval volt ott tömeghalál rendesen. És akkor kérdeztem a többiektől, hogy ennek mi értelme van? Aszonták, hogy a hordás piszkálta az egyik havert. Mondom neki oké, de most meg félpercenként meghaltok. Aztán ők is mondták, hogy ennek semmi értelme, és amikor sikerült a gyereket legyilkolni, akkor már arrébb is mentek. Hát nem tom, biztos van valami élvezet a pvp-ben is, de én túl béna vagyok benne, és utálom, ha más is látja, hogy béna vagyok, és még ennél is jobban rühellek meghalni.

Na aztán a havernek igaza volt. A tribal leatherworkinget 260-as szinttől lehet megtanulni. Gyorsan meg is csináltam a questet, ami gyanúsan egyszerű volt, és meg is kaptam. Örültem, mint majom a farkának, egyből meg is tanultam egy receptet még, ami valami kék gatyát tanított. Elhatároztam, hogy megcsinálom azt a gatyát, és méreg drágán eladom AH-ban. Az egész délutánom ráment, hogy beszerezzem az alkotóelemeket, megcsináltam, tök király volt, erre meg kiderült, hogy egyből soulbound is lett. :-SS Hát így nem fogom betegre keresni magam... Viszont ott pihen a bankban egy másik kék recept, amihez még nem vagyok elég fejlett, hogy megtanuljam, az is egy kék cucc, és szerintem az nem lesz majd soulbound, ha megcsinálom, úh hajtani kéne, hogy azt megtanulhassam. Csak az a baj, hogy most már annyira lehetetlen összetevők kellenek egy-egy cucc megcsinálásához, hogy nem igaz. Így aztán fejlődni se igazán tudok. Az a wildvine nevezetű növény meg, ami most már szinte mindenhez kelleni fog, méreg drága AH-ban, és nem is igazán tudok olyat szerezni sehol. A múltkor két óra hosszát gyilkoltam a trollokat, és dobtak kb 10 db-ot. :-SS De ez még hagyján, ahhoz a kék gatyához valami fekete nemtom milyen toll kellett, amit most meg nem mondom hol dob valami madár, tegnap ott öltem a sok hülye madarat, az is eltartott egy ideig, mert 40 db toll kellett.  O_o  És egész napom rámegy, hogy megcsináljak egy db cuccot. Szóval elég gáz. Jahh! És mindehhez hozzátenném, hogy elég nehéz pálya volt az egy 50-es druidának, mert egy csomószor behaltam az agro miatt, és a táj felett egy ?? szintű elit boss sárkány repkedett, szal menekülni meg elbújni is kellett rohadt sokszor. Egyszer amikor pont jöttem vissza a síromtól, megláttam a sárkányt. Pont felém tartott. Mondanom sem kell, hogy nem mertem feléledni. :-DDD

Tegnap viszont elmentem outlandra, mert skinnelést akartam tanulni. Amikor megkérdeztem a gildben, hogy kell odamenni, lehülyéztek, hogy miért akarok odamenni, amikor meg fogok halni, meg át se tudok menni, stb. Mondtam, hogy nem vagyok hülye, csak éppen skinnelést akarok tanulni. És akkor aszonták, hogy jaaaaa! Hú de felidegesítettek. Nem voltak képesek kinyögni, hogy hogyan tudnék eljutni oda. Azt hittem, hogy megy arra valami hajó, vagy valami, honnan kellett volna kitalálnom, hogy az a hely nem úgy működik, mint minden másik a wow-on belül. És azt hajtogatta az egyik csávesz, hogy keressek egy erős mágust, és kérjem meg, hogy nyisson valami kaput, és blablabla... Én meg úgy értettem, hogy egyedül hogyan tudnék eljutni oda. És a hülyegyerek nem volt képes kinyögni, hogy egyedül az én szintemmel nem tudok elmenni oda. Meg mondjuk lehet, hogy én se kérdeztem egyértelműen. Meg tegnap túl ideges is voltam, szal összejött a tegnapi nap. Aztán az egyik 70-es gild haver segített. Odasummonolt, és megtanulhattam a skinnelést. Majd ha mégegyszer eljutok oda, akkor majd oda fogom kötni a kövemet, mert aztán már ott kell majd tanulnom, és nem lenne jó, hogyha folyton a 70-eseket csesztetném hogy vigyenek már el arra. És ott láttam először 70-es druidát repülő formában. :-DDD Jaj de király volt! Azt én meg akarom tanulni!! :-DDD Már csak ezért is fel fogom vinni a szintemet 70-re, hogy ilyesmiket tudjak. :-DD A haveroknak hogy le fog esni az álluk. :-D Meg nekem is. :-D A gildben nincs is 70-es druida, csak warlok van meg paladin meg hunter. Oszt kifújt. Bár lehet, hogy van, csak nem tudok róla. És nem értem, hogy miért van olyan kevés druida, amikor iszonyat jó játszani vele, és az ember mindig tanul valami nagyon cool dolgot.

Előzmény: blackrat (1507)
blackrat Creative Commons License 2007.10.02 0 0 1507

Azta, jó gyorsan fejlődsz! :O :D Én a rogue-mmal nem tudtam ilyen gyorsan fejlődni 41-es szint után. Mondjuk az PVP szerveren van, szal már nem lehetett rendesen questezni sem. Aztán akkor gondoltam menyjünk instázni, de nagyon nehezen lehetett partyt találni. Aztán akkor járt le a GC, és mire újból meghosszabbítottuk, már megjelent a kiegészítő, szal onnantól mégnehezebb volt bármit is csinálni. Mondjuk azért is csináltam másik szerverre is karaktert, csak arra sem volt elég időm! :D Na mindegy! :D

 

Megkérdeztem bratyómat a leatherworkingről, azt mondta, hogy jó helyen vagy, annál lehet tanulni. Először azt a 2-őt kell megtanulni, aztán fejlődni kell egy kicsit, már nem tudja pontosan meddig, és ha elérted azt a bizonyos szintet, akkor fog odakerülni a feje fölé a felkiáltójel. Valami olyan questet fog elméletileg adni, hogy csinálj ezt meg azt, aztán utána lehet tovább tanulni. Jah, és azt is mondta, hogy a druidoknak tényleg az a jó! :))

Igen, az összes ruhát fel tudod próbálni! AH-ban is, meg ha a tatyódban van akkor is, vagy akkor is, ha a csetpanelen kiíródik a cucc neve zöld vagy kék aláhúzott izék. Leht ruha, vagy fegyver, bármi amit fel tudsz venni. Shift-et kell nyomni, és igen, bal klikk arra amit éppen föl akarsz próbálni. Akkor megnyit egy kis ablakot, amiben ott van a karid, és már rajta lesz a cucc amit felpróbálsz. Jah, és igen, tényleg ugyanezzel a kombinációval lehet azt is amit mondtál, hogyha venni akarsz valami cuccot, amit nem tudsz felvenni, hogy hány db-ot akasz. :)

 

Hát allisoknál mondjuk tényleg nem olyan sok emberkének van hiénája. Habár ez is sztem szerver függő is, mert Maelstrom-on egy csomó allisnak is van hiénája, de mégtöbb hordásnak, viszont mondjuk Moonglade-en már kevesebb van az allisoknak, hordásoknak ott is sokaknak van. :) Az ízeltlábúakat én sem szeretem! Olyan bénák! :D De nekem a madarak sem tartoznak a kedvenceim közé. Inkább a kutya-és macskaféléket szeretem! :))

Jah, mi is sok letöltésre számítunk ha meg lesz hosszabbítva a GC! Olyankor egy teljes napig csak azzal szórakozunk, hogy letöltsük az összes patch-et! Ráadásul min a 2 gépre! :D Hát nem tom mikor lesz meg megint. Mostanában mást is szoktunk csinálni, meg valahogy sose akar összejönni. Habár már tényleg egyre többször mondogatjuk tesóimmal, hogy wow-ozni akarunk, de tovább egyenlőre nem jutunk :D Majd egyszer mi? :D

Amúgy én is kifogtam párszor, hogy olyan rosz volt a szerver, hogy állandóan javítaiuk kellett, és mindig ledobáltak. Egy idő után már elég ideges is lettem. Aztán valamiért visszaengedett, erre kiírták, hogy 15 persz múlva szerverkarbantartás... Na mondom jó van, ma se lesz belőle játék, nem is csinálták meg, csak estére. Meg volt olyan, hogy engem fölengedett ezen a gépen, de bratyómat a másik gépen már nem. Pedig ugyanazon a szerveren voltunk. De ezek általában inkább szerdánként szoktak előfordulni, mivel mindig akkor van a nagy szerverkarbantartás, és valahogy nem mindig sikerül nekik rendesen befejezni! :D

Előzmény: Dorinesz (1506)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.02 0 0 1506

Jaj, a druidomról már egy hete fel akarok tenni képet, csak mindig belefeledkezem a játékba, és elfelejtem. Meg tegnap alig hogy elkezdtem játszani, az egyik faszi a gildből kérdezte, hogy nem megyünk-e instázni. De már szinte minden nap instázunk, és már kezd untalmas lenni, de mondtam neki, hogy oké, menjünk, úgyis volt questem valamelyik intába, és meg akartam csinálni. Aztán észre se vettem, és már 11 óra volt, ott voltunk legalább 3 óra hosszán át. :-DD A többivel meg nem haladtam.

Ha már itt tartunk, és eszembe jutott, hagy kérdezzem már meg, hogy nem tudod véletlen, hogy a tribal leatherworkinget hogy tudnám megtanulni? Mert Thalanaar-ban (asszem ott, de már nem vagyok biztos benne) áll egy csajszi, aki csupa kék meg lila (:-OOO) cuccokat tanít leatherwokingből. És tök véletelenül vettem észre, mert el akartam adni, és megnéztem, hogy nála mi van. Meg is lepődtem rendesen!! Szóval gyorsan megtanultam két cuccot, de a következőhöz tribal leatherworking kéne, és az nekem nincs. Szerintem valami q-t kéne csinálni érte, de nem tudom ki adja. Neten megnéztem, azt írja, hogy ennél a csajnál, de nem volt felkiáltó jel a feje tetején. A haver aszongya, hogy biztos el kell érjem a 260-as szintet leatherworkingből, és akkor adja csak oda a q-t, mert most még csak 256 asszem.

Azt nem is tudtam, hogy meg lehet nézni, hogy fog állni rajtam a cucc. Akkor is megnézhetem, hogyha még nem vettem meg? Monnyuk AH-ban látom, és fel akarom próbálni ott helyben és még nem vettem meg, azt is lehet? Mert nekem is egy csomószor volt már olyan, hogy nem tudtam megnézni, és amikor megvettem, akkor kiderült, hogy tök béna. De írta is az ötletek közt, hogy nem tom hogyan meg lehet nézni, de már nem emléxem. A shift+bal klikk az azt csinálja, hogy ha van 10 szem mogyoród monnyuk, akkor el tudod osztani két részre, hogy beírod, hogy mennyi kell neked. Aztán persze lehet, hogy így kell felpróbálni is.

Nekem is van most egy olyan csizmám, amit pont tegnap abban az instában találtam, hogy kék, ármorra is tök jó, és közben kint van a lábfejem. :-DDD Nem tudom, hogyha már egy tök jó csukát csinálnak, akkor miért néz ki ennyire bénán? Mintha egy kutya letépte volna az elejét. :-DD

Hiénával meg még eddig nagyon kevés embert láttam rohangálni. Most az allisokról beszélek. Mindenki macskával meg medvével, pókkal, vagy skorpióval rohangál. De énnekem ízelt lábúm biztos hogy nem lesz. Pedig azok állítólag sokkal jobbak a harcban. De nem baj, nekem nem tetszenek. Pókokat meg egyenesen utálom. Brrrr!

A patkányt is állítólag questért adják. És állítólag nagyon magas szint kell hozzá, azt hallottam, hogy 65-ös szinten lehet ilyesmihez hozzájutni. Csak azt nem tudom, hogy ez igaz-e, és annál akinél láttam, nem tudom hanyas szinten volt, mert nem néztem meg. De a mókus is annyira édes! :-DDD Tök jópofán megcsinálták őket. A macskának is eléggé olyan a mozgása, mint az igazinak.

Jahh, és a druidám már 50! :-DDD Megtanultam azt a fás varázslatot, amit az elején nem tudtam használni, aztán kiderült, hogy csak a szerver rossz. De engem mindig szivat ez a játék. A múltkor pl amikor le kellett tölteni egy újabb patch-ot (készülj fel, ha megint elkezdetek játszani, hogy iszonyat mennyiséget le kell majd töltenetek) szal a múltkor azt csinálta, hogy folyton ledobott a szerver. De 1,5 percenként, és most nem hazudok, alig hogy visszamentem, már le is dobott. Azt hittem a hajamat kitépem szálanként. Aszoták a többiek, hogy futtassam át rajta azt a hibakereső szart, hogy javítsa ki a hibákat. Akkor meg azt írta, hogy valami olyan kár keletkezett, amit ő nem tud kijavítani, és hogy újra kell tenni a wow-ot. Mondtam tök jó. Aztán amikor már lelkileg rákészültem, hogy na akkor most újra kell tenni, akkor meg megjavult (kopp-kopp-kopp). Remélem így is marad. :-D És megvettem a kiegészítőt, azt viszont 8,5 órán keresztül töltötte a netről, és ez nem elírás, egész nap azt töltöttem, és már gondolkoztam rajta, hogy félbeszakítsam a letöltést, és kezdjem el elölről, hátha akkor jobb lesz, de visszariadtam, nem akartam elölről kezdeni azt a rohadt várakozást. Meg minden nagyobb letöltésnél így belassul az egész, ha a blizzard-tól töltök. Szal hagytam is. Aznap csak este 10-kor tudtam játszani. De másnap bepótoltam. :-D

Előzmény: blackrat (1505)
blackrat Creative Commons License 2007.10.01 0 0 1505

Előszöris gratula a druidodhoz!! :))) Úgy néz ki mint Mary Poppins? :D Láttam már én is néhány fura fazont. Némelyik pont úgy nézett ki mint egy boszi! :D Amúgy hogyhogy csak akkor tudtad meg hogy szoknya mikor fel tudtad venni? Csak elfelejtetted megnézni? Velem már egyszer előfordult, hogy nemnéztem meg milyen csizmát veszek, és amikor fölvettem, akkor vettem észre hogy olyan aminek nincsen talpa és kilátszik a lábfeje! Annyira béna volt, hogy rögtön vettem egy másikat! :D De általában mindig megnézem mit veszek! :) (Asszem shift és rá kell kattintani arra amit fel akarsz próbálni.)

 

A hiénákkal én is szemeztem egy ideig, szerintem is jópofák! Nekem főleg a fehéres-szürkés, meg a pirosas-barnás tetszik. :) De tök sokaknak van hiénája, meg aztán gondoltam mégiscsak maradok a nagymacskáknál! :)

Olyan pici semmit sem csináló petből még nem láttam hiénát. De én is láttam már farkast is, azt megkérdeztem honnan szedte, és mondta hogy az egyik nagy instából. Nem tom már hogy találta, vagy quest. Asszem quest. Meg láttam már minielefántot is, meg pandamacit is! Annyira aranyosak!! :D Kígyót, patkányt, madarat én is láttam. De nem tudod patkányt hol lehet venni? Nagyon birom ezeket a kis izéket is, olyan cukik, csak az a kár, hogy egyszerre csak 1 lehet kint! :)))

 

Teszel fel képet a druidodról is, hogy hogy néz most ki? :))

Előzmény: Dorinesz (1503)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.01 0 0 1504

Ilyen gyönyörű hiénám lesz:

 

 

:-DDDDDD Tökre beleszerelmesedtem az sm-ből szerzett kutyasíp után. :-DDD Olyan kis édes!

Dorinesz Creative Commons License 2007.09.27 0 0 1503

Nahh jó sokáig nem voltam erre bocsika, de beteg voltam, és valahogy nem akaródzott odaülni a géphez. :-SS

De két bejelenteni valóm van:

1.) Tegnap 48 lettem a druidámmal, és úgy néz ki a karakterem jel pill, mint Mary Poppins, már csak az esernyő hiányzik a kezéből. :-DDDD Majd csinálok képet, és beteszem, hát én halálra röhögtem magam rajta. Ja, és találtam egy kék gatyát asszem zf-ben, és egy csomó ideig nem tudtam hordani, mert 44-es szinthez volt kötve, és amikor végre fel tudtam venni, kiderült, hogy az egy szoknya. :-DDD Namost irtó hülyén nézne ki egy férfi karakter abban a szoknyában. :-DDD Bár nem biztos. Monnyuk én most úgy nézek ki, mint egy esőkabátba öltözött mámika. De komolyan.

2.) Aztán rájöttem, hogy a hunteremnek mégse oroszlánja lesz, hanem hiénája. Merthogy azokat az oroszlánokat kurva sok ideig kerestem, és végül nem találtam meg, és voltunk sm-ben az egyik nagyon jó wow baráttal, mert mondta, hogy van egy kutyasíp, amivel elő tudsz hívni egy testőrt, és az tíz percig megvéd, és az valami kutyaféle. Na aztán le kellett ölni vagy háromszor az ipsét, hogy dobja azt a sípot, de végre dobta, és kiderült, hogy az egy hiéna. És annyira édes volt, hogy aztán eldöntöttem, hogy a hunteremnek hiénája lesz. Nem macska sajnos, az majd ott lesz a zsákjában, de azért mégis valami pet. Olyan tök édesre megcsinálták őket, hogy muszáj egy olyat beszerezni. :-DD Csak azt nem tudom, hogy lehet-e olyan petnek hiénát venni, ami csak úgy rohan utánam, és nem csinál semmit, mint a macska. Hol lehetne ezt megnézni? Mert lepkét lehet venni, meg macskát, meg mókust, sőt láttam már, hogy patkány is rohangál egy ürge után, meg láttam már kígyót is, ami csak úgy a földön siklott... Szal mindenféle állatot lehet kapni, miért pont hiénát nem. Bár lehet, hogy azt tényleg nem lehet. Sőt, az egyik lvl 70 warlock után egy miniatűrizált farkas rohangált. :-DDD Na szóval ez van.

 

Ja, és lvl 50-en a lövős druida iszonyat jó dolgot tanul meg, olyat, hogy ha szorult helyzetbe kerül, akkor elő tud idézni három faszerű izét, amit rászabadít az ellenségre, és azok is harcolnak. Biztos van valami csavar benne, hogy csak x ideig vannak vele, és csak x idő után lehet újra előhívni őket, de a druidával azért szeretek veszett mód játszani, mert mindig van valami tök jó dolog, amit meg tudok vele tanulni, és ezért aztán játszom vele mint a barom, hogy megtanulhassam. :-DD

Nem akarsz áttalentozni lövősre? :-DD

blackrat Creative Commons License 2007.09.21 0 0 1502

Jah nekem is mindig fekete macskám volt! :D A rugóval volt sziámi is, de a feketét szoktam többet elővenni! :D

Nincs is gonosz képe az oroslánoknak! :D Olyan kis aranyosak! :D Amúgy mindegyik befogott állat "összemegy" egy kicsit sajna. Gondolom így (is) kölönböztetik meg mondjuk egy sima vadállattól vagy nem tudom. :/

 

Nekem is az volt a bajom a karaktereimmel, hogy már kicsit uncsi az eleje. Megint megtanulni ezt meg azt, akkor ugyanazok a questek. Az első karimmal volt a 'legélvezetesebb' minden. Bár annál meg minden egyes questnek utána kellett néznem! :D Na nem baj, mostmár úgyis olyan régen játszottam, hogy mostmár az se lesz uncsi ha csinálok egy új karit! :D

 

Hát igen, nekem is ez volt a bajom a hunteremmel. Azt mondja a bratyóm, hogy a hunter is csak egy bizonyos szint után kezd igazán jó lenni. Hát ő meg olyanokat csinál a huterjável, hogy én csak nézek! Asszem ő már 50-es vagy 50 valahányas. Meg így még az elején szerintem a pet sem olyan jó, mert még így is csomószor letámadnak téged is, meg ahogy mondtad is, elkezd hátrálni az ember, hogy tudja lőni, de én pl. vagy nekimentem valaminek, vagy túl közel kerültem a következő ellenfélhez, valami mindig volt. Meg nagyon fontos neki hogy nagy armorja legyen! Nekem volt hogy az volt a bajom, hogy egyszerűen nem találtam a szntemre semmi jó cuccot, és tökre elavult volt már mindenem, aztán ha az ellen betámadott engem, tök hamar kinyúvadtam. Asszem 25-ös szinten tudtam igazán jól beöltözni, utána már jobb volt. Meg van egy időszak amikor már nem tudtam tovább tanítani a petemet rendesen, mert még nem értük el azt a szintet, és a trainer se tudott olyanokat tanítani ami már jó lett volna ha van. Meg hát az is igaz, hogy nekem a hunter nem lett a kedvencem.. Bratyónak az a kedvence, nekem meg más. De ez így van rendjén, azért is van annyi kaszt meg egyéb, hogy mindenki megtalálja a neki legjobban tatszőt nem? :)

 

Az a lötty amivel a víz alatt lehet lélegezni, az nagyon jó! Én a nem druid karaktereimmel azzal csináltam meg pár q-t ami a víz alatt volt. Így sokkal egyszerübb volt! :D Meg ha te csinálod a piát, szépen el lehet adni, azt nagyon sokan keresik! Én is szerettem a herbalsta/alkimistáskodást, jó kis löttyöket lehet csinálni, és jól meg lehet szedni vele magadat! :D A növények meg elég sokszor útba is esnek. :)) A leaderworkert is bírtam, de sokszor nagyon telített volt a piac, és lehetetlen volt bármit is eladni. A potikra meg mindig szükség van! :D

Előzmény: Dorinesz (1501)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.21 0 0 1501

Igen, én is a fekete állatokat gyűjtöttem eddig a wowban, mert nekem is fekete állatkám van. Pl a macskám fekete, ami csak úgy futkos utánam. Az összes karakterem macskája fekete, az olyan cép. :-DD De ennek a fekete oroszlánnak tök gonosz a képe. Jó monnyuk a fehérnek is. :-DD Meg a fehér az jobban is látszana mint a fekete pl duskwoodban. :-DD Szal a fehér jobban tetszene, csakhogy a fehér oroszlán se volt ott. :(( És az mégcsak nem is elit! Én is befogtam csak úgy poénból egy másmilyet, de aztán én is elengedtem. Kb a térdemig ért az az oroszlán! :-DDD A fehérre is vártam jó sokat, meg körbejártam azt a részt, hogy hol lehet még esetleg, de nem találtam sehol. Ha ma se sikerül, akkor hagyom az egészet a fenébe. Most már kezdek rosszul aludni emiatt. :-DD Na jó, ez utóbbi csak vicc volt, de tényleg kezdek egy kissé már sok időt szánni erre. Meg emiatt elhanyagolok minden mást. Kéne a first aid-et is fejleszteni, meg kéne már a főzésre is ráfeküdni. Arról nem is beszélve, hogy meg kéne tanulni horgászni mesteri szinten, merthogy kell majd alkímiához is halat fogni, meg ha megszorulok, a pet is szívesen megeszi. Most néztem, hogy fogok tudni majd olyan löttyöt csinálni, amivel fél óráig tudok majd lélegezni a víz alatt. Sőt, állítólag majd lehet olyat is, hogy 1 óráig lehet. Tökre kíváncsi vagyok, hogy miket fogok tudni majd még csinálni. Csak olyan nehéz ezekre figyelni, merthogy már mindegyik karakteremmel tanultam mindenfélét, és már kezd unalmas lenni. :( Legalább is a first aid, meg a főzés meg a többi. A receptek többségét azt se tudom hol tanultam meg. Pl egyik karakteremmel tudok olyat, amit a másikkal nem. Szal kész rejtély már hogy merre jártam. Meg amikor nyolcadszorra csinálom meg ugyanazokat a questeket, akkor az már egy kissé uncsi. :( Úh arra gondoltam, hogy átmegyek valami másik földre quest-elgetni. Monnyuk elfiába. Úgyis elf vagyok. Csak azt a tájat nem szertem. Meg állítólag rohadt nehéz questek vannak. A haverok meg már túl fejlettek hozzá, hogy ők is ott szórakozzanak velem. :((

A hunteremnek ugyan az a baja, mint a rogue-mnak volt. Méghozzá az, hogyha duelben nyomja, kurva sokat miss-el. Volt olyan, hogy 20 ütésből jó ha kettő betalált. Ez mondjuk pont azért van, mert duelben nyomja, de a kétkezes fegyverek meg nem tetszenek, és az olyan lassú is. Az meg a másik, hogyha meglep valami ellenség, akkor majdhogynem meghalok. Mer az jó, hogyha én nézem ki, és azzal indítok, hogy ráküldöm a petet, azok gyepálják egymást egy darabig, aztán elkezdem messziről lövöldözni, mire elindul felém már ki is nyiffant. De ha meglep, és nem tudok rákészülni, volt már olyan, hogy meg kellett innom egy életitalt, hogy ne öljenek meg. :-OO Pedig a hunternek ott a petje is, és elvileg én egy csomó mindent már megtanítottam a petnek, szal jó kellene hogy legyen. A druidám nem sérült le ennyire, bár lehet, hogy ő csak azért nem, mert ő be tudja buff-olni magát mindenféle jó cuccal, és így kevésbé sérül. A hunter nem tudja. A másik meg, hogy nem mindig sikerül a pet felé fordítani a gyökeret, ha már baj van. Mert ha sikerül a pet felé fordítani, akkor el tudok hátrálni, és messzebbről tudok lövöldözni rá. Mondjuk ez az elhátrálás se mindig úgy jön ki, ahogy tervezem, mert ha pont lesben áll ott egy krokodil, vagy bármi más, akkor szívás van, mert csak meghalok. :-DD Szóval a druida a legcool-abb eddig. Az mindig érdekes, és vele szertek a legjobban játszani. Mindig tanul valami érdekeset. Állítólag 50-es szinten valamit tud a fákkal csinálni, de nem értettem pontosan hogy mit. Lehet, hogy a hunteremet hagyom is a francba egy kicsit, és játszom a druidámmal tovább. A druidámat biztos hogy fel fogom játszani 70-re. Sőt ha lehet 80-ra is. Az nagyon tetszik. Egyik másik kaszt se érdekes ennyire. :)

Előzmény: blackrat (1499)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1500
Na hát ez a fehér se ressel, szal akkor az lesz, hogy felgyúrom magam 23-ra, és visszajövök majd ha annyi leszek, asszem a holnapi egész napom erre fog elmenni, hogy lesem ezt a fekete dögöt.
blackrat Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1499
Hogyha a fehér tetszik jobban, akkor miért nem arra vadászol? :D Ha ki tudod várni hogy fejődjön. Az se gyakoribb szerintem. De te tudod. :)) Én azért (is) választottam a feketét, mert amúgyis szeretem, meg az összes állatom fekete, szinte vonzom őket! :D Jó, meg egyszintű is voltam vele! :D
Előzmény: Dorinesz (1498)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1498
Na hát ez a fehér oroszlán sincs itt. Pedig ez még jobban is tetszene, mint a fekete. Dehát nincs itt. Monnyuk én ki bírnám várni, hogy felfejlődjön a szintemre, meg a fehér az szerintem sokkal szebb mint a fekete. De ha erre is három órát kell várni, akkor inkább hagyom a fenébe, és a feketére vadászom tovább. Ahhoz úgyis szintet kell még lépnem. :-DD Na megyek vissza oroszlánra vadászni. :)
blackrat Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1497

Ugye hogy meg lehet szedni magadat a herbasta/alkimistáskodással? Tök jó! Nekem a druidommal x szinten, sokkal több zsém volt, mint bármelyik másik karimmal! Nem semmi! :D

A bányászatot én is utálom. a warriorommal voltam bányász/kovács, de nekem se jött be. :/ Mondjuk maga a warrior se! :D

Előzmény: Dorinesz (1494)
blackrat Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1496

Ez tényleg jó! Köszi hogy megosztottad! :))

Meg is néztem a kariaimat hogy pontosan mekkorák is. A rogue-m 44-es, a hunterem 26-os, a druidom meg 22-es. Az lenne vicces, ha hunterem meg 33-as lenne! :D

Kár hogy képet nem mutat a karakterekről.. :( :D

Előzmény: Dorinesz (1493)
blackrat Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1495

Hehh. Nekem is megfordult a fejemben hogy befogok egy sima oroszlánt, vagy a fehéret, meg csak úgy poénból be is fogtam egy simát, de olyan kicsi volt hozzám, úgyhogy elengedtem. Meg a fehér is csak 16-os, az is olyan kicsi.. :D Nade azért örültem hogy a feketét választottam. Fú mikor resselt, majd kiugrottam a bőlömből hogy na végre! :D Meg az se utolsó, hogy nem sokszor jön veled szebe egy másik! :D Előfordul, de korántsem annyiszor mit a többi! :P

Különben lehet hogy tényleg quest is az az oroszlán. Nekem az volt a mázlim, hogy amikor én fogtam be, csak 1 másik emberke volt ott, de az elmet máshol keresni, szal az igazi terepet meghagyta nekem! :D

Amúgy ha nem nagyon kell szinteket lépnie hogy utolérjen, egész gyorsan be tudod tanítani mindenre amire a másikat is, még 1 nap sem kell hozzá talán, már annyira nem is emlékszem, de hamar meg lesz biztos! ;))

 

Jah én is volt hogy egyszer reggel 7-kor odaültem, és minden tökre kihalt volt, még a városok is! :D Meg éjfél után is kezd megint pangani a népesség, de korán reggel, azért kevesebben vannak. :)

Előzmény: Dorinesz (1490)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1494
Banyek ez a herbalizálás tényleg atom cool! :-OOO Eladtam 20 db olyan kaktusszerű izét 5 g-ért, és csak azért nem kértem érte többet, mert nem voltam túl pofátlan. De most már az leszek. Alighogy feltettem AH-ba, már el is vitték, ott volt a levél. Mondom mifene. Megnéztem, és látom, hogy ott a lóvé. :-OO Asszem többet fogok ilyet csinálni. Meg akkor eladom a többit is, amit még nem tudok felhasználni, de már leherbalizáltam. Ez még sokkal jobb is, mint a bányászat! :-DD (Fú, hogy a bányászatot hogy utáltam! Mert ott tuti, hogy az orrom előtt bányászták le a cuccost, én meg a hajamat téptem.)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1493
Előzmény: Dorinesz (1492)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1492

Na találtam még egy érdekeset. Ez egy olyan lap, ahová ha beírod valamelyik karakter jellemzőit, akkor kidobja, hogy milyen cuccai vannak. :-DD Pl saját magadat is megnézheted. Ki kell választani, hogy EU, aztán hogy melyik szerveren vagy, és hogy mi a neved, és aztán rányomni, hogy submit, és már ki is adta. :-D Tök cool!

 

Dorinesz Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1491

Ha tényleg nem találom meg a feketét, akkor majd befogom ezt a fehér oroszlánt. Csak az a baj ezzel, hogy ez is csak 16-os. :(( Nem találtam olyan oroszlánt, ami 20 környékén lenne ezen az eliten kívül. Bár ha én 23 vagyok, az meg 16, az csak 7 szint. Pár nap alatt behozhat. :-DD

 

 

Dorinesz Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1490

Jesszusom! Na ha ez eddig eltart... És ráadásul még ha nem is tudok befogni nálam magasabb szintűt, akkor még jól is jártam, hogy nem resszelt tegnap, mert rövid időn belül idegbajt kaptam volna. De ez egy quest nem? Mi a szarért ressel ilyen lassan? :-SS Tuti a questje valakinek, hogy ölje meg ezt az oroszlánt. Én is mászkáltam mindenfele, hogy megtaláljam, de nem találtam meg. Gondoltam, hogy lehet, ez is olyan, hogy nem mindig ugyanott támad fel, hanem ha megölik itt, akkor feltámad ott. De nem volt sehol. Már azon gondolkztam, hogy jó, lehet, hogy nem resszel, de akkor befogok egy 15-ös másik oroszlánt, mert nekem hím kell, azoknak van olyan jó nagy sörényük. :)) Nincs olyan oroszlán, ami olyan 20-as környékén van és nem az a fekete elit, hanem másmilyen? Na majd ezt megnézem azon az állatos oldalon, amit beszúrtál, mert lehet, hogy nem is ragaszkodnék én annyira ahhoz a feketéhez. Meg ha nincs nagyobb oroszlán, és a feketét se találom meg, akkor lehet, hogy tényleg marad ez a macskám. Ez már legalább tud egy csomó mindent, és nem kell várni rá, hogy meg lehessen tanítani. Aztán tegnap meg az is egy kissé idegesítő volt, hogy egy idő után tök nagy tömeg lett annál a fánál, mert ott volt az a törpe hunter is, meg odajött valami druida is, meg pár hordás, meg ez, meg az, és tökre ideges lettem a végére, hogy ha ressel itt nekem, akkor mi az anyámat fogok csinálni, hogyha valaki szépen leöli az orrom előtt? Na mindegy, tényleg az lesz, hogy valamikor hajnalban visszamegyek, vagy késő este, akkor már nem valószínű, hogy másvalaki is játszik rajtam kívül. Volt egyszer tényleg olyan, hogy reggel hétig játszottam, hát olyankor még sw is tök kihalt volt! :-DD

Előzmény: blackrat (1488)
blackrat Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1489

Az olyan partyk nekem is az agyamra mennek, amivel képtelenség rendesen haladni! Főleg ha néha még egy noob is beszabadul, és állandóan megdöglünk, de mindenki nyomul tovább, pedig jó ha miliméterenként haladunk valamit. A másik fele meg olyan hogyha akár 1x is meghalunk, szépen mindenki lelép, pedig sokszor nem is olyan vészes az egész.. Na mindegy. Elég nehéz igazán jó partyt találni sajna. Főleg mióta kiegészítő van. A rugómmal lenne egy csomó questem pl. Uldamanba, de lehetetlen csapatot találni. Aztán ha nagy ritkán mégis találok, nem lehetek válogatós se. Aztán mondjuk egy idő után meguntam az egészet és átmentem Tanarisba questezni..

Előzmény: Dorinesz (1474)
blackrat Creative Commons License 2007.09.20 0 0 1488
Én úgy összességében sztem 2-2 és fél órát is ott voltam, gyaptam minden oroszlánt, aztán mégjobban betájoltam magam, meg már csak 3 fára öszpontosítottam, és így is legalább 1-másfél órába telt míg resselt, aztán plusz fél óra mire befogtam. De 22-es vagy? Szerintem nem tudsz befogni nálad nagyobb szintű petet. Max azt tudod befogni, ami pont veled egyszintű, szal akkor még egy szintet meg kéne lépned sztem. :S De azért sok sikert, remélem megtalálod te is! :) De amúgy a legtöbben megszenvednek azért az oroszlánért, az akitől először kérdeztem, azt mondta 4 órát gyepált mire resselt, de olyan is volt, aki másfél óra után már be tudta fogni. Ha ezeket nézem, én azért egész szerencsés voltam! :D
Előzmény: Dorinesz (1487)
Dorinesz Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1487

Na én itt tököltem vagy másfél órán keresztül, és nem volt semmi. :( Holnap majd visszajövök, előrelátó módon felfedeztem a griffest is, hogy ne kelljen mégegyszer odáig elgyalogolnom. Végül is elf landot választottam, lefutottam, és végig a hordás helyen. Csak egyszer támadtak be az őrök, amikor túl figyelmetlen voltam, na akkor meg is haltam, mert a genya úgy kezdte, hogy bestunnol, de minden kis fiszfasz ellenség úgy kezdi, hogy bestunnol, egyik karakteremet se szivatták ennyire, még a druidámat se... Szal már kezdem unni. Még a kis 5-ös szintű oroszlánkölyök is bestunolt, pedig én 22 vagyok! Na mindegy. Szal a fekete oroszlán nem resselt, én meg már nem bírtam cérnával. Közben azt a progit is beüzemeltem ViktOrsi segítségével, amivel lehet videókat csinálni a wowról, ez úton is hálás köszönet érte. :-D Csináltam is már egy pár tök jó vidijót. Csak az a helyzet, hogy volt amikor leállt felvétel közben ez a vacak, nem tudom miért csinálta, de azért lett pár jó is.

Na megyek hunyni, mert már megint rohadt késő van. :-D

Előzmény: blackrat (1486)
blackrat Creative Commons License 2007.09.19 0 0 1486
Nyah, utána nézegettem, csak kicsit lassú a gép mert megy a töltés. Szoval szerintem is jó helyen vagy, és valahogy az 1. képen lévő fa rémlik jobban, mintha ott lenne, mert asszem a fa körül nem volt más bokor vagy ilyesmi, csak az oroszlánok, és igen, anya oroszlánkák is a kicsinyeikkel. Szal jó helyen vagy szerintem is, sok sikert! :))
Előzmény: Dorinesz (1484)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!