Keresés

Részletes keresés

gasperini Creative Commons License 2005.11.11 0 0 5

Hát igen, ezt a Helmutot nagyon fejbe tudnám rúgni. Alig várom, hogy belebukjon a nagy terveibe. Mert azért gondolom, hogy a történet vége nem kétséges. :-)

Tényleg jó kis sorozat, csak szerintem túlságosan sokáig húzzák, amíg egy-egy titokra fény derül. Arról meg pont lemaradtam, amikor Luca megtudta, hogy Laura a lánya és nem a szeretője volt Fortinak.

Sajna nem tudom, hogy mi a kapcsolat Giovanna és Tilly között.

Előzmény: shamrock (4)
shamrock Creative Commons License 2005.11.11 0 0 4

Szia!

 

Igen, igazad van. Laura lehetne egy kicsit önzőbb is. Ezen a Helmuton teljesen kiakaftam. Tudja, hogy HIV fertőzött, de simán lefekszik védekezés nélkül Diamanteval. Tudom, nem kellene ennyire beleélni magam egy sorozatba, de azért ez túlzás!

Mit tudsz Giovannáról és Tillyről? Rokonok? Vagy csak a Life miatt kerültek össze?

Ami az M1-en megy az előző évadok valamelyike. Lehet, ha párhuzamosan nézem, mint eddig, majd csak kiderül...

Előzmény: gasperini (3)
gasperini Creative Commons License 2005.11.11 0 0 3

Én is kábé ugyanennyi ideje nézem és nagyon rákattantam. Az m1-en is belekukkantok néha.

Izgalmas, bár néha rohadtul idegesítő, hogy mennyire balf@szok egyes szereplők. Pl. Laura.

Előzmény: shamrock (2)
shamrock Creative Commons License 2005.11.10 0 0 2

Szia!

 

Én is csak másfél hónapja kezdtem el nézni a sorozatot, mert sajnos itthon vagyok betegállományban. De nagyon izgalmasnak találom. És örülök neki, hogy az m1-en előző évad megy. Így párhuzamosan követem. :))

Előzmény: IanStuart (1)
IanStuart Creative Commons License 2005.11.09 0 0 1
Nem nézem.
DunaTV_Reggel Creative Commons License 2005.11.04 0 0 topiknyitó
Mindent a sorozatról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!