Keresés

Részletes keresés

Danger001 Creative Commons License 2022.08.30 0 0 420

https://www.youtube.com/watch?v=2tZZdmX4iUg

Ezt nézd meg, erről beszéltem.

Előzmény: Laikus No1 (418)
Danger001 Creative Commons License 2022.08.30 0 0 419

Nem úgy gondoltam. mondom hogy 2 konstrukciót képzelj el, és sima generátort ami nincs át alakítva. De mindegy hagyjuk. 2db motor 2db generátor, és a generátor 3 fázisú. De amit mondtam le fog állni egy idő után. Főleg ha terhelve van. De lehet velük kisérletezni. Próbáld meg amit küldtél videóban, hátha sikerrel jársz! :)

Előzmény: Laikus No1 (418)
Laikus No1 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 418

"1Akkumulátor-Motor-generátor ebből még egy 2Akkumulátor-Motor-generátor. Az egyes aksit visszatáplálja a 2-es generátora."

 

nem. 1 motor ami hajt 2 generátort. a motort felpörgeted a hálózati áramról, majd a beállított fordulatnál a betápot átkapcsolod az egyik generátor által termelt áramra. az egyik generátor csak a motort hajtja, pl. 50kW, a másik által termelt áram megy pl. egy társasház, v. ... ellátására. semmi extra, csak a hagyományos motor, hagyományos generátorokkal. így nem lehet panasz, hogy több energia kell az adott termeléshez. 50kW teljesítményű Emotor hajt egy 50kW és 1 45kW teljesítményű generátort.

namost ha itt a mai lehetőségeket is beépíted, hát meglehetősen nagyobb kapacitással termelő generátort kapsz, mint ami meghajtja az egész rendszert.

 

ez sem mai, volt párszor a fórumban. az ebben szereplő generátor van szabadalmaztatva.

 

Free Energy - The Race To Zero Point

 

https://youtu.be/hEND8dlUp1Y

 

a kiszolgáltatottság leküzdésére megvannak a lehetőségek, kérdés mit akarunk.

 

Előzmény: Danger001 (413)
Danger001 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 417

De amúgy amit én készítek a Kapanadze generátornak is fent van a szabadalma, de nem tudok vele mit kezdeni, mert nincs megadva több fontos információ. Így maradnak a kisérletek.

Előzmény: Laikus No1 (415)
Danger001 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 416

Ja, értelek már :D 

Mindegy erre nekem nincs pénzem, hogy ezzel kisérletezzek. De ha lesz akkor mindenképp.

Én most teljesen mást próbálok reprodukálni.

https://www.youtube.com/watch?v=wV560xfYSJ0

Laikus No1 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 415

az erősítőre szabadalom van, tehát az nincs titokban. már betettem a fórumba nem egyszer az önfenntartó generátor szabadalmát és a helyet ahol elérhető.

 

a 10kW-os generátort valószínüleg egy kisebb teljesítményű, pl. 4kW, motor hajtja. a lényeg a fordulat. a fordulat a Hz. a generátor tekercselése mágnesezése a feszültség és az áramtermelés. pl. belövi 220V-ra és 10kW teljesítményre. ebből 4 a motor a többit pedig láthatod.

 

Government killed inventor! Electric car without Battery invented

 

https://youtu.be/vFfsEfnsA4I

 

Előzmény: Danger001 (411)
Danger001 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 414

Vagy nem erre gondoltál?

Előzmény: Laikus No1 (412)
Danger001 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 413

1Akkumulátor-Motor-generátor ebből még egy 2Akkumulátor-Motor-generátor. Az egyes aksit visszatáplálja a 2-es generátora. A kettes aksit visszatáplálja az 1-es generátora.

De valószínű hogy így is le állna egy idő után.

Előzmény: Laikus No1 (412)
Laikus No1 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 412

"és ezt fent tartja egy akkumulátor."

 

:)) mi tartja az akksit? v. az csak úgy lóg a levegőben? :O

 

Előzmény: Danger001 (409)
Danger001 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 411

igen ez megint egy másik készülék, ez nem teljesen motor-generátorként működik. De valószínű hogy a működési elv titokban van még mindig.

Ami a videóban van az szerintem hasonló lehet ehhez:

https://www.semanticscholar.org/paper/Coefficient-of-Performance-of-Battery-Running-and-Sriphan-Kerdchang/c67160b326be7644c21758e96a8c7d636dd07089

 

De én nem erre gondoltam. Hanem erre:

https://www.youtube.com/watch?v=mCNV-rEOdeo

Előzmény: Laikus No1 (410)
Laikus No1 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 410

pedig már ez is működött

 

Lutec 1000 energy magnetic generator

 

https://youtu.be/l7Gt_Zh9yMM

 

sőt, még az áram is emelkedhet!

 

This remarkable patented technology has many possible applications. It can amplify all existing or new electricity stations production.

 

https://www.dailymotion.com/video/xp0zx

 

Előzmény: Danger001 (408)
Danger001 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 409

Mi lenne ha lenne egy motor ami meg hajtja a generátort és ezt fent tartja egy akkumulátor. És ebből lenne még egy konstrukció, és a két "erőmű" el látná egymást? Hogy meg maradjon mindkettőnek az önellátása. :)

Előzmény: Laikus No1 (407)
Danger001 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 408

Szerintem a Motor-generátor ötlet is csak akkor működhet ha az önellátás résznél kapna valami plusz energiát, ami fent tartja az önellátást. Önmagában nem működik, már próbáltuk az egyik ismerősömmel. 1kW-os motor hajtotta a 3KW generátort. De amint el vettük a 220-at, le állt az öntáplálás. Puffer és simító kondenzátor bankok segítségével is próbáltuk, de ott meg fokozatosan le állt. Túl nagy a veszteség a két motorban és azok összekapcsolásánál.

Mágnes motort már láttam működni, de ott a mágnesek rossz minőségűek voltak és el vesztették mágneses tulajdonságukat. De az működhet ha tényleg valami kitünő mágnesekkel van meg oldva. :D

Laikus No1 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 407

"Jöhet minden információ."

 

:)) én pl. eltudok képzelni egyetlen megfelelő teljesítményű elektromos motorra kötött 2 elegendő teljesítményű generátort.

 

https://www.nist.gov/document/42-approved-kullingerpdf

 

egy tengelyen a két generátor és a motor. a motort a jelenleg üzemelő hálózatról vett árammal felpörgetem, majd a megfelelő fordulatszám elérésekor átkapcsolom a hálózatról ez egyik generátorra. ebben az esetben az egyik generátor csak a motort üzemelteti, míg a másik a hozzámért ellátandó területet pl. lakótelep, társasház, település ...

a jelen hálózatról való felpörgetés minimum energia igény, majd önellátó a rendszer. 2, 3, 4 generátor-motorok komlpexum és kész a helyi kiserőmű. sok helyi kiserőmű összekapcsolása 1 nagy terület működésének lehetősége. :O

 

 

Előzmény: Törölt nick (403)
Danger001 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 406

 

Ez a kapcsolás működik, nem omlik össze a rezonancia, de kevés a kimeneteli teljesítmény.

 

 

Ez pedig egy elmélet, még nem próbáltam. 

 

 

 

Ezek pedig feltevések, csak nem tudom hogy hogy lehetne irányítani azt, hogy a földpotenciálnál plusz rezgést iktassak be? Ha ez lehetséges.

 

Előzmény: Törölt nick (403)
Laikus No1 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 405

"Egyébként te csinálsz valamit valamit vagy csak várod a csodát másoktól?"

 

:DDD

 

"nyugi, nem fog menni."

 

önmagadtól kérdezed? persze ha rajtattok múlna valaminek is működése, akkor nyilván semmi sem működne, mert feszt azt bizonygatjátok, hogyan, miért nem működhet valami, tehát tulajdonképpen semmi sem működhet. közben már a taliga, szélmalom, bringa, gőzgépek, Otto és Diesel motorok, repülő, sugárhajtás, rakéta, ... is működik, mert szerencsére voltak, vannak olyan emberek, akik nem azt keresik hogyan nem, hanem a hogyan tud az mégis működni-t!

érdekes, Teslat is eltakarították az útból, miközben mára mindenhol az elektromosság a mérvadó! jah, telefon is szépen müxik, mégha nem is Bell tanáta föl.

 

közben mégis működik!

 

Electromagnetic generator 10 kW prototype

 

https://youtu.be/Qrw6Xj5a0nM

 

Fuel Free Electromagnetic Generator 10kW prototype - 5 hour island test

 

https://youtu.be/zRMHNfug7Ec

 

de figyi, lécci válaszolj az alábbi kérdésre!

 

"A földgáz fűtőértéke hazánk legnagyobb részén 33-35 MJ/m3 között van. A fűtőérték ’értékét’ szabvány írja elő, amelyet minden érintettnek be kell tartania.

A szabvány a fogyasztási helyre vonatkozó átlagos fűtőértéktől plusz-mínusz 5%-os eltérést enged meg, tehát pl. a TIGÁZ-DSO Kft. szolgáltatási területén a fűtőértéknek 32,3-35,7 MJ/m³ közötti értéktartományban kell lennie. A földgázelosztó a rendszerébe betáplált gáz elosztását végzi. A fűtőérték ’értékét’ sem befolyásolni, sem megváltoztatni nem tudja.

A fizetendő gázdíj ebből kifolyólag nem csupán az elfogyasztott gáz térfogatától függ (azaz a köbméter mennyiségétől, amit a gázóra mutat), hanem annak fűtőértékétől is, vagyis attól, hogy a gázból mennyi energiát lehet kinyerni.

Így a szolgáltató az elfogyasztott mennyiséggel arányos díjat számítja ki a következőképpen:

Gázdíj [Ft] = Gáztechnikai normál térfogata [m3] x Gáz fűtőértéke [MJ/m3] × Energia egységára [Ft/MJ]"

 

https://szamoldki.hu/hu/kalkulator/mennyi-egy-kobmeter-m3-gaz-ara/tudta-e

 

hogyan van az, hogy a kevesebb fűtőérték miatt kapott több gáz többe kerül? a gyengébb minőség drágább? :O

 

Előzmény: Törölt nick (397)
Danger001 Creative Commons License 2022.08.28 0 0 404

Holnap készítek egy kapcsolást akkor. Meg egy elméletet is. De amire már rá jöttem hogy az elsődleges tekercsnek nem elég a 20KV, mert folytonos szikrával (tehát nem szakad meg az ív) csak 20wattot tudok produkálni. Ja és nem mindegy az ív távolság sem! Gondolom a rezonáns kör miatt. Kellene vagy 9cm-es ív hogy be álljon a megfelelő rezonancia szerintem.

Előzmény: Törölt nick (403)
Törölt nick Creative Commons License 2022.08.28 0 0 403

Persze.Jöhet minden információ.

Előzmény: Danger001 (402)
Danger001 Creative Commons License 2022.08.23 0 0 402

igen, a Kapagen generátorra gondolok, meg találtam a szabadalmát is, de ott is csak sematikus az ábrázolás. 

WO2008103130A1 ha rá keresel googlén. Eddig odáig jutottam hogy 180VAc nagyfrekvenciás kimenet van kb és ez 20w-ot ad ha jól mértem. De itt a nagyfreki miatt elég nehéz méricskélni. Ennél többet nem tudok ki szedni belőle. Akár vasmaggal vagy anélkül próbáltam már, vasmagnál még rosszabb volt a teljesítmény, a vasmag  két colos vas cső 4-es falvastagsággal. Furcsa hogy amikor be indítom, halk süvítő hangot lehet hallani a csőben. A kérdés hogy, a halk süvítő hang lehetne a Nukleáris Magrezonancia által kiadott zaj, vagy csak a nagy frekvencia miatt van szerinted? https://www.overunity.com/7679/selfrunning-free-energy-devices-up-to-5-kw-from-tariel-kapanadze/dlattach/attach/125671/

Ha gondolod készítek egy kapcsolást hogy eddig hogy van összerakva.

Előzmény: Törölt nick (401)
Törölt nick Creative Commons License 2022.07.15 0 0 401

Üdvözöllek.

Nem értem félre és nem haragszom meg.Mármint félreértem ,mert nem értem pontosan mire is gondolsz. A Kapagen működésére? "lehetne" ?  Vagy már van valamilyen gyakorlati tapasztalatból származó véleményed.Szívesen venném az ötleteidet. Ha akarod.

Előzmény: Danger001 (400)
Danger001 Creative Commons License 2022.07.14 0 0 400

Üdv 

Érdekesnek találom az ötletedet Attikanagy.

Ez most hasonló lehet mint a kapanadze generátor?

Ne értsd félre nem akarlak meg sérteni vagy hasonló. 

Azért írom ezt, mert hasonló képen működhet ez is. Bár nem teszteltem még hatásos módon, de értelemszerűen többletenergiát lehetne vele ki nyerni. 

Szerinted ez jó lenne viszonyító pont ként? Tudom hogy sok minden hiányzik a kapcsolásból (valószínűleg direkt), de talán?. 

Capibara Creative Commons License 2022.05.03 0 0 399
Capibara Creative Commons License 2022.05.03 0 0 398
Előzmény: Rudolfo1984 (381)
Törölt nick Creative Commons License 2022.05.02 -1 0 397

Egyébként te csinálsz valamit valamit vagy csak várod a csodát másoktól?

Előzmény: Törölt nick (392)
Törölt nick Creative Commons License 2022.04.26 0 0 396

A szíjhajtás hatásfoka rosszabb a közvetlen tengelykapcsolatnál. Vagyis ha közvetlenül kapcsolják össze, akkor a villanymotorba rejtett akkumulátor több ideig képes hajtani a rendszert, így vélhetően több idióta fogja a videót lájkolni. Viszont a szíjhajtás látványosabb.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (395)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2022.04.24 0 0 395

Miert használnak szíjat a motor és gen közé? Közvetlen hajtva nem működik?

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2022.04.24 0 0 394

Nike.Just do it.

Ha ingyen lenne, minden személy 20kWnyi energiával fűtené feleslegesen a Föld bolygó légkörét.Tesztelik őket rávehetők-e butaságra és gonoszságra, és sajnos újra és újra rávehetők.

Előzmény: Törölt nick (392)
Törölt nick Creative Commons License 2022.03.30 0 0 393

A fenti imákat NEM ezen a Földön kell imádkozni. (egyébként is, miért kell imádni?) Ezen a síkon csak játszani kell a színművet. Adományozz a színésznek és a színdarab folytatódik. Most erre látsz példát,nézz körül.

Törölt nick Creative Commons License 2022.03.28 0 1 392

Milyen ima vagy varázsige mormolása szükséges ahhoz, hogy a társadalom az internetadó elleni tüntetéshez hasonlóan egységesen összefogjon, és követelje egy állami fejlesztő labor létrehozását, hogy benne néhány kW-os overunity kapcsolóüzemű tápegységek fejlesztései történjenek? Hogy minden ember ingyen, szennyezésmentesen és korlátlan mennyiségben jusson elektromos energiához, beleértve az elektromos fűtést és közlekedést is.
És milyen további ima vagy varázsige szükséges ahhoz, hogy a létrehozott fejlesztőlaborba ne megélhetési fehérgalléros bűnözők kerüljenek felvételre a sógor, koma és jóbarát körből, akik nyugdíjig megélnek ott és eredmény semmi. Hanem akik jelenleg még ingyen is fáradhatatlanul és lelkesen a témán dolgoznak. Hogy nekik ne külföldön kelljen érvényesülniük, ahol mutatkozik igény az energia előállításának tisztességes módjára.
Vagy milyen ima vagy varázsige szükséges ahhoz, hogy a költségvetésből egy jelentős és csábító összeg legyen kitűzve annak, aki például egy Moray készülék kaliberű overunity kapcsolóüzemű tápegységet letesz a társadalom asztalára? Esetleg Nobel-díjjal, világszabadalommal és kizárólagos gyártási joghoz segítéssel fűszerezve?
Azért tettem fel ezeket a kérdéseket, mert egyik szupermarketben kétszer is segített az ima, méghozzá hatékonyan. Kb. 50 vásárló állt sorban és csak egy pénztár volt nyitva a tízből. Erre én hangosan így imádkoztam, mint a pap a misén:
- Adj Urunk még egy pénz-tá-ró-óst!
Erre másodperceken belül két pénztáros ugrott a helyére, a sor három felé darabolódott, és egyiknek elejére engedtek a hálás vásárlók. Erre én:
- Köszönjük Urunk!
A vásárlók arcán meg maximális elégedettség látszott.
Ja, még egy kérdés. A fenti imákat egyik országgyűlésen kell elimádkozni, vagy elég ha itt le van írva?

Törölt nick Creative Commons License 2022.03.22 0 0 391

Ezen a videón is van példa a "transmission line"-ra:
Műszerek otthonra. Jelgenerátor és 100MHz-es oszcilloszkóp nagyon megkönnyíti a méréseket.
https://youtu.be/PVQaITITaq8?t=1410
Ha például az LMD áramkör ferritmagos tekercsét négyszögjellel gerjesztik, akkor a négyszögjel kezdeteinél egy-egy csúcs alakul ki:

 


Mert az éppen kialakuló fluxus egy már meglévő, de ellenkező irányú fluxussal találkozik.
Hasonló jelenség lehet az Akula Yoke Circuit nevű áramkörnél is. A nagy méretű ferritmagot ellenütemben mágnesezik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!