Keresés

Részletes keresés

tryitharder Creative Commons License 2008.10.30 0 0 60
Jelenleg éppen zajlik a budapesti EPT. A verseny nevezési díja €4,000+€350, az első hely díja €595,839.

A magyar póker profik mellett több számos nemzetközi póker sztár is képviselteti magát. Tóth Ricsiék mellett ott van például Majka is, utóbbi sikeresen vette az 1A napot.

A versenyt folyamatosan nyomon követhetitek a legnépszerűbb magyar online póker portálon, a Póker Akadémián.

A Póker Akadémia közvetítésében számos póker videó interjút nézhettek meg. Ezek közül néhány:

Bélabácsi interjú
Breeth interjú
Tóth Ricsi interjú
Majka interjú
Andy Vajna interjú
Victoria Coren interjú
...
mazsi6000 Creative Commons License 2008.09.01 0 0 57
itt pedig egy video amit én készítettem, elsősorban azért, hogy visszanézve tanulhassak a hibáimból. A netre azért tettem fel, hogy nálam jobb játékosok is megkritizálhassák.
Készülőben van egy cash game session, és egy sit&go video is.
mazsi6000 Creative Commons License 2008.09.01 0 0 56
Itt egy magyar nyelven is elérhető pókersuli. Szerintem az egyik legprofibb, érdemes kipróbálni. 50$ kezdő tőkét ad.
notes2 Creative Commons License 2008.08.27 0 0 55
Ami még fontos:3 pókersuliban ingyenes induló pénzt kapsz,ha sikeresen kitöltöd a tesztüket.
Elötte feltétlen olvad el a stratégiai cikkeket!
Sok sikert István!
Előzmény: histván (54)
histván Creative Commons License 2008.08.27 0 0 54

Szia notes2,

Kösz a választ.Egyelőre egy kb 4hónapja a pokerstarson játékpénzező,agyamat Harringonnal pallérozó óvatos duhaj vagyok.Tudom,hogy AZ NEM AZ A JÁTÉK.  Keresgélek az oldalak között,a könnyebbség kedvéért a magyar nyelvűség és a könnyebb gyarapodás szempont.Ha még van tanácsod örömmel veszem.   I.

Előzmény: notes2 (53)
notes2 Creative Commons License 2008.08.27 0 0 53
Hali István
Mindegyik sulit ajánlom,ha komolyabban érdekel a pókerjáték.
A cakepokerteremben rengeteg amerikai fish van.
Előzmény: histván (52)
histván Creative Commons License 2008.08.19 0 0 52
notes2,melyiket próbáltad ill.ajánlod?Hawai,OPS,Cake?
notes2 Creative Commons License 2008.08.19 0 0 51
Pókeriskolák(4),ingyenes induló pénzel(3).
http://www.cscsoma.fw.hu/
histván Creative Commons License 2008.08.04 0 0 50
A Blöff c.magazin korábbi számait keresem,szóljon aki tud helyet v. embert.Kösz
Tilt85 Creative Commons License 2008.07.22 0 0 49
Szia Borosi! ird le a nopaypoker777@gmail.com cimen az msn ed, felveszlek, és elmondok mindent hogy is van!
Borosi Creative Commons License 2008.07.22 0 0 48

"napi 25 kattintás a reklámokra +25$/- ezt naponta igénybe lehet venni!"

 

 

Ezt hol kell igénybe venni?

 

Vagy csak kattintok és egyszer majd jóváírják?

Előzmény: Tilt85 (45)
Borosi Creative Commons License 2008.07.21 0 0 47

Hogyan tudok moneybookers vagy Paypal számlát létrehozni?

 

Mi kell hozzá?

Előzmény: Tilt85 (45)
histván Creative Commons License 2008.07.19 0 0 46
Rajta leszek.Ez a moneyb. indítás működik hét végén is? H.I.
Előzmény: Tilt85 (45)
Tilt85 Creative Commons License 2008.07.18 0 0 45
Szia Kedves Olvasó!

A Nopay egy olyan terem, amely reklámbevételekből tartja fenn magát, és ezáltal kínál pénzt játékosainak!
A terembe való regisztrációhoz mindössze egy érvényes email címre van szükséged!
A regisztráció során a személyes adatok kitöltése nem kötelező, de én ajánlanám ugyanis ezért + 15$t kapol! Ha valaki ezt elfelejtené regisztrációkor, semmi gond!-ennek a kitöltésére a későbbiekben is lehetőség van, és akkor is jár a 15$!
A terembe
http://www.nopaypoker.com/?refid=TiltMe
címről regisztrálj!

Regisztráció során a Referral mezőbe írd: TiltMe
A Bonus code mező: - ezt hagyd üresen!

Felsorolnám mikért kapol pénzt$$$!
-regisztrációért + 10$ jár
-személyes adatok kitöltése +15$
-napi 25 kattintás a reklámokra +25$/- ezt naponta igénybe lehet venni!
-Freerollok (100$ - 1000$-ig vannak)
A freerollokon való részvételt erősen ajánlom ugyanis nagyon sok pénzt lehet gyűjteni rajtuk! Fél óránként indulnak a Freek a nap 24H- ban. Átlag létszám ezeken a versenyeken 40-50fő csak!
Könnyedén meglehet nyerni a versenyeket ugyanis rengeteg kezdő játékos van(Fish). Előfordul olyan eset is, hogy elég ha benvezel a versenyre, és nem játszol, a végén azonban mégis fizetős helyen végzel. Szval a Freerollokat nagyon ajánlom!
Lehetőség van a teremben Sng k re, Private tornákat is lehet készíteni stb..
Természetesen vannak cash asztalok is!-Ide akkor érdemes jönni, ha már összegyüjtöttél kb 80-100$ t. Rengeteg a kezdő játékos, és nagyot lehet szakítani.
Biztosan megfordult már a fejedben hogy itt ilyen könnyedén adják a pénzt?!
A teremben használatos pénz az ún. Freed $. Ez azt jelenti hogy:
$1 FreeD = $0.010 USD

Tehát mondok egy pl: ha van neked 3000$Freed - ez pontosan 30$(valódi)
Ez a 3000freed a minimum pénz amit ki tudol utalni a teremből! Mindezt moneybookers vagy Paypal számlára tudod megtenni! Ha már van Mb vagy Paypal számlád, akkor annak az email címével regisztrálj be a terembe!-Ez nagyon fontos, mert csak így tudol pénzt majd kikérni. Ha még nincsen egyik számlád sem, akkor csak egy valós email címed legyen. Erre az emailre kell majd az Mbt vagy Paypalt készítened. Rem világos voltam. Egyébként bármi kérdésed/kérdésetek van nyugodtan írjatok a nopaypoker777@gmail.com ra!
Az iwiwen is megtaláltok.
Bizonyára az jár a fejetekben hogy 3000freed$-t összegyüjteni....rámegy 1 év?! tévedtek...nagyon gyorsan össze lehet. Heti 7000-8000freed$t- ha napi 3-4 órában játszol, lazán összeszedel. Azt gondolom heti akár 50-70$(valódi) mindenkinek jól jön! A kifizetésre kerek 1 hetet kell várni, és a számládon lesz a pénz! A SUPPORT nagyon segítőkész, és mindig válaszolnak bármi kérdésed van, természetesen angolul.
Rem elnyerte tetszésetek a terem, és minél többen regisztráltok majd, és találkozunk az asztaloknál!Jó gamet!Bye Bye
histván Creative Commons License 2008.07.02 0 0 44
Rajta vagyok,kösz
Előzmény: Törölt nick (43)
histván Creative Commons License 2008.06.26 0 0 42
szia,A Kártya Magazin ajánlására(Bodog,Fortune,Cardoza,Pacific,vcpoker)keresek olyan termet amiről Te is írtál.Ezt is kipróbálom.Van a többivel tapasztalatod?  Egyelőre persze én se akarnék költeni.Megbízható?Valahol már a felhasználó nevet sem veszi be.Biztonságos a bankszámlaszám megadás?   Írd meg léci,kösz  Hi
Előzmény: a t t i l a (41)
a t t i l a Creative Commons License 2008.05.19 0 0 41
Pókerezz ingyen! Az induláshoz kapsz 50 dollárt (ez 8000 Ft-nak felel meg), és már játszhatsz is! Regisztráltasd magad, és utána akármennyit nyerhetsz.

Pénzt átutalással vagy csekken lehet kivenni.
Ha bármi nem megy, írj emailt, adok segítséget:
INGYENPOKER@FREEMAIL.HU
(Csak akkor érvényes, ha már vagy 18 éves.)

Nem kell befizetni semmit, nem lehet veszteni semmit, csak nyerni lehet.
Nem kell tudni angolul. Nem átverés! Próbáld ki, 3 perc alatt ki tudod deríteni.
Ezt másold be a címsorba:
www.pokerstrategy.com/uXEYOR

vagy kattints ide (valamelyik csak sikerül):
[linkN]www.pokerstrategy.com/uXEYOR

[linkN]www.pokerstrategy.com/uXEYOR[/linkN]
[linkN]www.pokerstrategy.com/uXEYOR[/link]
[link]www.pokerstrategy.com/uXEYOR[/link]
rod5 Creative Commons License 2008.05.11 0 0 40
Sziasztok!

Ha kezdő pókeres vagy, esetleg mostanában komolyabban gondolsz a pókerre, akkor látogass el hozzánk és kérj egy személyre szabott ajánlatot! Az ajánlatban segítséget kapsz mindenben! Pénzt nem adunk, csak tudást és egy lehetőséget, hogy könnyen felépítsd kezdőtőkédet!

Tanulás, Tanulás, Tanulás és gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás...és így tovább!
http://www.profipoker.hu
Laca1000 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 38

Sziasztok. Ajánlom figyelmetekbe a következő linket!

www.pokerprofit.hu        Aki kapcsolatba lép velük nemfog csalődni!

Ingyenkezdőtőke több terembe, valamint fantasztikus rakeback ajánlatok!

Látogass el a weblapjukra, és ott megtalálod az msn elérhetőségüket, és akkor télleg mindent megtudsz!

mazsi6000 Creative Commons License 2008.04.01 0 0 37
Sziasztok!

Ajánlom figyelmébe mindenkinek ezt a linket aki szeretne megismerkedni a pókerrel, vagy annak aki már játszik, és szeretne jobb játékossá válni...

online pókeriskola
barnanag Creative Commons License 2008.02.28 0 0 36

Sziasztok.

Elég régóta foglalkozok a pókerrel és ennek köszönhetően sikerült összeállítanom egy honlapot az online poker játékosok számára: http://www.barnanag.extra.hu/

72839 Creative Commons License 2008.02.20 0 0 35
Van egy oldal, ahová ha regisztráltok, választhattok egy networkot, ahová 50 dolcsit tesznek nektek a bankrollotokra. Azonnal kivenni természetesen nem tudjátok, de arra pont elegendő lehet mindenkinek, hogy kipróbálja azt, hogy megéri-e neki pókerezni. A legkissebb asztalokon érdemes kezdeni vele.

A link: http://www.yourpokercash.com/?addby=b37769 (igen, benne van a referallom)

Miért éri meg a kaszinóknak?
Mert ha rákattansz a játékra, sokkal többet költhetsz náluk

Miért éri meg nekem?
5 dolcsit kapok mindenki után aki a linken keresztül regisztrál

Miért éri meg a weboldalt üzemeltetni?
Mittudomén, gondolom kapnak valami részesedést a kaszinóktól.

Egyébként én sem hiszek hasonló dolgokban, de ide regisztráltam február elején és tényleg mejött a pénz. Regisztrálni nem könnyű, mert egyszer meg kell adni egy telefonszámot, amin egy auomata felhív és bediktál egy számsort, amit után az oldalon be kell gépelni, majd ezután egy megadott kódsorozatot a személyid mellé kell tenni és egy fényképet kell csinálni róla és feltölteni. Viszont szeritnem az egész 50 dolcsit megér.
rgandalf Creative Commons License 2008.02.19 0 0 34
Sziasztok!

Mostinduló új pókeroldal az f1poker.eu !

Különlegessége az oldalnak, hogy most jelenleg folyó Coppenhaga-i EPT tournamente-t élőben közvetítik, és ha a fórumban érdeklődsz kedvenced iránt, tüstént készítenek róla képet, és elmondják neked a helyzetét olyan szempontból, mint amilyenre kíváncsi vagy.
Jelenleg Daniel Negreanu még versenyben van, gyertek el és kövessétek élőben az EPT skandináviai event-jét.

f1poker.eu
heybaby79 Creative Commons License 2008.02.03 0 0 33

Ha szeretnel pokerezni, de nem akarsz a sajat penzeddel jatszani. itt a megoldas>>>>en tudok egy weboldalt ahonnet $475 nem deposit bonust kapsz......ha erdekel irj

 

Vzr_Hunter Creative Commons License 2008.01.29 0 0 32
PokerStars - vírusos ?
AVG találta benn: Downloader.Swizzor
Létezik ez?
Tudtok róla valamit?
cint Creative Commons License 2008.01.07 0 0 28
http://www.pokerstrategy.com?referrer=novafly
Tanulj meg stratégikusan pókerezni saját költségek nélkül és váltsd ki a 150$ bónuszt a PokerStrategy-töl!

Nekem már átutalták a pénzt, azóta még gyarapodott is mert megfogadtam az oldal tanácsait.

Ha kérdésed van vagy segítség kell ezzel kapcsolatban írj a cintKUKACprofinterPONThu e-mail címre.
Sign Creative Commons License 2007.12.12 0 0 27
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.25 0 0 26

www.showdown.hu

itt tájékozódj!

mazsi6000 Creative Commons License 2007.10.27 0 0 25
Pokeroktatás az interneten! 50$ ingyen a kezdéshez.
norbiii Creative Commons License 2007.09.01 0 0 24

Hello interwetten egy poker bajnokságon 7.-dik lettem.

12 dollárt nyertem nem tudja vki mit kell csinálnom hogy jóvá is írják, feltudjam használni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!