Keresés

Részletes keresés

Crazyworld Creative Commons License 2007.02.01 0 0 548

Nem Off ez! :) Gyönyörűek!

 

Nem tudok ezekről semmit... :S Írnál róluk pár szót?

Elsősorban a tartásuk, etetésük és a szaporodásuk izgatna. :P Na meg igazából minden róluk...szal hogy érdesmes tartani, milyen a jellemük, honnan származnak?

Előzmény: Riise (545)
kis füli Creative Commons License 2007.01.31 0 0 546

nagyon aranyosak!! harapnak? meddig élnek?

csak érdeklődöm... :)

Előzmény: Riise (545)
Riise Creative Commons License 2007.01.31 0 0 545
Pirók erdeiegerek eladók, darabja 4000Ft. Érd.: 291 59 90. Bocs, hogy OFF.
kis füli Creative Commons License 2007.01.28 0 0 544

El is készültek a friss képek... :) Nálam is szereti a gurigát... :)

 

Lilike:

:):)

 

"aludnék..."

 

csőbe húzva... :)

 

 

 

 <-- itt tiszta huncut :):)
Előzmény: kis füli (543)
kis füli Creative Commons License 2007.01.28 0 0 543

:D:D

mindjárt berakok :):)

:D...

Crazyworld Creative Commons License 2007.01.27 0 0 542

?? Nálammaradt ??

 

Összekeversz vkivel! :) Én csak válaszoltam Kis füli helyett, mert tudtam a választ én is. :D De nem én vagyok az! :)

 

Egyébként nekem is vannak egereim. A legédesebb az egy csoki-fehér panda lányzó! :D Meg persze a két tesója, az egyik egy fekete-fehér, a másik tikolor. Lentebb láthatsz róluk képeket. Ők a legújabb egereim. Rajtuk kívül van még néhány, már sajna nem olyan sok, mint volt.

 

Előzmény: dracaena (541)
dracaena Creative Commons License 2007.01.27 0 0 541
Ennek nagyon örülök.:) Nincsenek képeid a nálad maradtról? (Ha már ide jöttem nosztalgiázni, szívesen nézegetném.)
Előzmény: Crazyworld (540)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.27 0 0 540

Igen, jó helyre! :)

(szintén rágcsálóshoz, ismerem az illetőt!)

Előzmény: dracaena (539)
dracaena Creative Commons License 2007.01.27 0 0 539
Biztos jó helyre, ha :). Lehet, hogy nem mondok senkinek újat, de nálam az egérke nemcsak kerekezni szeretett, hanem wc-papírgurikákba bujkálni is. Persze, gyakran cseréltem, mert meg is rágicsálta, meg néha le is pisilte. De 3tagú családnál kb. szinkronban van a guriga-termelés.:)
Előzmény: kis füli (537)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.26 0 0 538

A nevem alatti maicímre küldd el légyszí pár adatodat!

 

Kéne a mailcímed, a nicked, amit majd KRK-ban használni fogsz, a telszámod, a honlapcímed, a tenyésztett fajok listája, és hogy hobbiból milyen rágcsálókat tartasz! Valamint a tenyésztett állatokról 4db fotó! Köszike!!

Ez azért kell, mert csak így tudlak feltenni a KRK honlapra! :)

Előzmény: kis füli (537)
kis füli Creative Commons License 2007.01.26 0 0 537
elkelt... :)
Előzmény: kis füli (534)
kis füli Creative Commons License 2007.01.25 0 0 536

Szia! 3-mat hoztam el... 1-et megtartok, 1 bnőmhöz került és a harmadikat (aki a képen van) nem tarthatom meg... Nem lesz magányos az akit megtartottam sokat foglalkozok vele. Arra mindenképpen vigyázok, hogy ne kajának adjam. :)

köszi

Előzmény: dracaena (535)
dracaena Creative Commons License 2007.01.25 0 0 535
Kis füli, nagyon aranyos az egérke. Nekem is volt 14 éve fehéregérkém, őt valaki az egyik pesti nagyáruház mosdójában "ottfelejtette" a szemetesvödörben, még jó, hogy a takarítónő nem agyoncsapta, hanem sikított, amire összefutottunk páran, és én vittem haza Cincikét. Képes volt -főleg eleinte- napi 20 órát futni a mókuskerekében. :))) 12 éve meg pár ilyen kígyó elől mentett csuklyáspatkival gyarapodtam. Fantasztikus állatkák, nemcsak aranyosak, de nagyon okosak is. A szívem szakad meg, hogy még a legjobb adottságú labor- és táplálék-rágcsálóknak sincs semmi esélyük... Ja, a mentett patkikról (3 db volt) azt hittem, hogy lányok, ezért elindultam venni hozzájuk egy fiút. Ne tudjátok meg, milyen körülmények között tenyésztett valaki ezerszámra egereket, patkányokat, hörcsögöket és malackákat! Képzeljetek el egy kb. 25 x 10 x 20 cm-es edényt, abban egy anyamalackát a kölykeivel.:(((
Egyébként az egérkék sem túl hosszú életűek, ha lehet, inkább tartsd meg, minthogy olyannak add, aki feleteti valamivel.
Előzmény: kis füli (534)
kis füli Creative Commons License 2007.01.22 0 0 534

hát sztem akkor... :S

legjobb az lenne ha nem lennének rokonok.

azért köszi!

Am. van itt nekem egy albínó takarmányegerem, aki kígyóvacsi lett volna, és én ezt nem hagyhattam mert tündéri. :) egy nőstényről lenne szó! Tényleg nagyon aranyos és nem harap! szívesen elajándékozom vkinek, természetesen nem kajának... Akit érdekel, szóljon! :)

Előzmény: Crazyworld (533)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.20 0 0 533
:S Nah, fene... :D Akkor mi legyen? Mert ő is az. :S
Előzmény: kis füli (532)
kis füli Creative Commons License 2007.01.20 0 0 532

:D

akinek menne párnak a fiúcska az Zsini és Lali unokája 

 

Előzmény: Crazyworld (531)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.20 0 0 531

Na megtudtam, hogy

Bogyó anyja Zsini Pössztől, ő krém (az ő szüleit Pössz tudja, ha kell :D),

az apja meg Lali, lila hím.

Előzmény: Crazyworld (528)
kis füli Creative Commons License 2007.01.20 0 0 530

köszi! de még semmi sem biztos, hogy mit akar a bnőm :S egyelőre csak érdeklődök! majd szólok!

Előzmény: Crazyworld (528)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.20 0 0 529

Nah, ki lettem javítva, bár nekem annyira mindegy. :P

 

Szal Gini ARANY! :)

Előzmény: Crazyworld (528)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.20 0 0 528

Jujj, de jó! :) Végre lesz gazdija :)

Nagyon szép, csillogó a bundája, és nagyon nagy arc! :D

 

Pontos genetikai térképet ne várj róla :D, de azt elárulom, hogy

Indumiel ezüst Bogyója volt a papa (in memoriam Bogyó),

és az én vörös Ginim az anyja.

Gini szülei egy fekete mongi apa (Berci) és egy vadas-fehér anya (Picur).

Bogyó szüleit Indumiel vagy Pössz tudják, én már nem emlékszem. :)

 

Itt van pár kép róla:

Előzmény: kis füli (527)
kis füli Creative Commons License 2007.01.20 0 0 527

 :)) fiúka kell, csak elfelejtettem odaírni... :D okés :) még megkérdezem a bnőmet mert igazából neki kéne!

köszi :))

Előzmény: Crazyworld (526)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.20 0 0 526

Igen!!! :))

Fiú is, lány is! :)

Előzmény: kis füli (523)
poszmete Creative Commons License 2007.01.18 0 0 525
zarposz@gmail.com - 2 gigába csak elfér... ;)
Előzmény: ilvaris (524)
ilvaris Creative Commons License 2007.01.18 0 0 524
Akkor mondj nekem pls egy nagytárhelyű mailcímet, mert túl nagy a kép, ide nem engedi betölteni!
Előzmény: poszmete (522)
kis füli Creative Commons License 2007.01.17 0 0 523

Hello!

Érdeklődnék, hogy van e valakinek eladó lila mongija?

Köszi

poszmete Creative Commons License 2007.01.16 0 0 522

Szia ilvaris!

 

Örülök, hogy jól vannak a lányok! Azért vigyázz a kanáridra!

És persze, hogy érdekelnek a képek!! Mutiiiiii!!! :)

Előzmény: ilvaris (521)
ilvaris Creative Commons License 2007.01.16 0 0 521
Szijja Poszmete!:)))
Jajj, olyan gyprsan nőnek, hogy hihetetlen,...eddig észre sem vetem, anyu hívta fel rá a figyelmem:)))))
Őrült kedvesek, és jahj, tényleg borzasztó okosak, már a kanárimmal is lespanoltak, de a japán táncoló egér nicns rájuk nagy hatással:):)
Majd küldök neked képet, ha érdekel!!!
Előzmény: poszmete (519)
funny7777 Creative Commons License 2007.01.15 0 0 520

Óóó de jó:)
Én ugy február közepe-vége vagy talán március elején terveztem h vennék egyet mert január végén visszük a macskámat operálni és lesz vele elég baj szóval utána mindenképpen szeretnék egy mongolt és tök jó hogy van sziámi:)olyan aranyosak.

majd jelentkezem mindenféleképpen:)

köszi mégegyszer a felvilágosítást.még körülnézek a honlapodon is hátha megtetszik még valamelyik:D

poszmete Creative Commons License 2007.01.14 0 0 519

Szia funny: sziámik most is vannak, épp most nyílnak a kicsik szemei. :) 5 lányka keres még gazdát, február elején lesznek elvihetők. A következő sziámi alom majd nyár elején várható, egyelőre pihentetem ezt a párt, a másik meg még fiatalka.

Emellett van még 5 schimmel kölök, 3 lány és 2 fiú. A schimmelség azt jelenti, hogy lassan fehérednek, majd egyszer csak megállnak. Abban az alomban csupa fekete szemű kölyök van, előreláthatólag egy mézschimmel lányka van, a többiek pedig polarfoxok(-schimmelek) és ezüstschimmelek. Jah, és képeket láthatsz a honlapomon (www.mongolfutoeger.fw.hu) vagy ha küldesz emilt, küldök e-mailben.

Fekete szemű "szürke" létezik, csak még Magyarországon nincs - azt a színt találóan csincsillának hívják. Elviekben 2-3 hónap múlva lesz nálam, de az még odébb van. Ahhoz még össze kell szoktatnom azt a párt.

Előzmény: funny7777 (518)
funny7777 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 518

Sziasztok!Jó rég jártam errefelé:)
Poszmete:Milyen mongoljaid lesznek?sziámi vagy szürke+feket szemű nem lesz talán?:)Igazából ez a kettő ami nagyon tetszik, meg amilyet majd szeretnék.

Viszzatérve ehhez a gömbös témához nekünk van "osztályállatunk" egy kis hörcsög és ő nagyon szereti mindig kivesszük őt órán és rohangál össze-vissza szóval ő nagyon élvezi és szerintem az csak hörcsögnek való mert nekem az egereim sose szerették ha be vannak zárva(mondjuk a gömböt nem próbáltam ki)inkább elengedtem őket az asztalomon és rohangáltak.Aranyosak voltak.Jah és boltban néztem és kimondottan hörcsögnek van szóval rá van írva h hörcsögöknek való játék.Szerintem nem biztos h szeretnék az egerek,de hát ki tudja próba-szerencse.:)

Előzmény: poszmete (509)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!