Keresés

Részletes keresés

Gerilla01 Creative Commons License 2020.05.17 0 0 13191

A tömegnövelő fehérjéből, szénhidrátból, cukorból áll, legfőképpen. Szerinted ezt a szervezet csak úgy előállítja, vagy mi ez a hülyeség? Inkább ne adj tanácsot, ha valamiről fogalmad nincs

Előzmény: akárkibárki (13189)
Juliiiia Creative Commons License 2020.05.17 0 0 13190

Az alábbi kérdőív kitőltéséhez szeretném kérni a segítségeteket .Köszönöm ha kitöltöd !https://forms.gle/9bybJacNJPCWqFE18

akárkibárki Creative Commons License 2020.05.08 0 0 13189

Vagyis edzeni nem edzesz,de tömegnövelőd van?:)Tréningezz pár hónapig és ne szedj semmit,mert 18 évesen bőven elég az,amit a szervezeted "előállít".Valószínűleg a kajálásod sem a legjobb,arra is figyelj jobban oda. Ha 50 kilós vagy,akkor bármit ehetsz,csak sok legyen...:)Szerintem te is teljes test edzéseket csinálj,aztán meglátod.Ne sokat agyalj,hanem csináld,mert csodaprogram nincs.Nehéz alapgyakorlatok és fejlődni fogsz!Hajrá!:)

Előzmény: Levanthey (13187)
akárkibárki Creative Commons License 2020.05.08 0 0 13188

Szerintem teljes testedzésest nyomjál kezdésnek heti 3-szor,kezdőknek az ideális.Írd be a keresőbe,hogy teljest test edzése és amelyik szimpi.:)

Előzmény: kutas leszek (13186)
Levanthey Creative Commons License 2020.05.07 0 0 13187

Sziasztok!

Eléggé kezdő vagyok ebben a témában, és kb senki hozzá értő ismerősöm nincsen aki tudna segíteni nekem, azért folyamodtam hogy ide írnék...

Világ életemben (pontosítok, mióta elkezdtem kamaszodni és nőni, stb) egy vékony szál gyerek voltam, jelenleg 18 éves vagyok. Arra az elhatározásra jutottam, hogy elkezdek valamit tenni magammal, ugyanis 180 centi vagyok, és 50 kiló konkrétan... viszont nem tudom hogy induljak el. Jumbo tömegnövelőm van itthon, arról is rengeteg olyan ember van aki azt mondja hogy tök felesleges, viszont van olyan aki azt mondja hogy szuper cucc. Hízni és izmosodni szeretnék, viszont semmi ötletem hogy hogyan kellene elindulni, hogyan kellene csinálnom, hogy eredményeket érhessek el. Itt ahol élek a kondik bezártak a járvány miatt... 

Köszönöm szépen előre is !

kutas leszek Creative Commons License 2020.05.07 0 0 13186

Sziasztok! Olyan kérdésem volna, fociztam évekig de a térdem miatt le kellett állnom, ezek után gondoltam elkezdek felsőtestre súlyzós edzéseket csinálni. Olvasgattam már, hogy a nagy izmok 72 óra a kisebb izmok 24 óra pihenés után edzhetők újra. Tudnátok nekem egy tervet adni, hogy melyik nap melyik testrész edzhető? Válaszokat előre is köszönöm!

billhaderfun Creative Commons License 2020.03.30 0 0 13185

Fitneszversenyre készülő barátnőmnek, akinek mellesleg pajzsmirigygond miatt fogynia is kellett, olyan étrendet írtak elő, hogy délutántól már semmi ch, akkor sem, ha este edzett. Gyönyörűen lefogyott és felszedte az izmot. (Aztán elmaradt a fitneszverseny... :( )

A pajzsmirigyértékei is megjavultak!

Én abszolút arra látok inkább bizonyítékot, hogy nem az edzéshez, hanem a napszakhoz kell kötni a ch-bevitelt, és a nap elején kell bevinni. Ha délelőtt és délben már bevittél eleget, akkor nem kell az esti edzés után... igazából a fehérje a fontos. (De amúgy ha pont elfogytak a zero shake-jeim, akkor simán megiszom a másikat, amiben van 1 g cukor.)

Előzmény: Gyurco78 (13183)
kz64 Creative Commons License 2020.03.29 0 0 13184

Ja,az más ! :-))

Előzmény: billhaderfun (13180)
Gyurco78 Creative Commons License 2020.03.28 0 0 13183

Akkor előbb-utóbb lesz valami. Mondjuk én edzés után vinnék be CH-t, nem délelőtti meg délutáni szakaszra osztanám be a napot. De most ez eléggé tárgytalan, nem nagyon lehet menni edzeni sehová.

Előzmény: billhaderfun (13179)
Gerilla01 Creative Commons License 2020.03.27 0 0 13182

Azért felesleges körméretet nézni, mert amíg zsíros vagy te azt nem fogod tudni megállapítani, hogy bicepsz gyakorlatoktól nőtt a karod, vagy mert túl sok a kaja. Én az elmúlt 5 évben szerintem egy kezemen megtudom számolni, hogy mérlegen is hányszor álltam. Kezdőként heti 1x csekkolni jó támpont, de később teljesen felesleges, a tükör számít, ahogy előbb is írtam. Ilyen étrend mellett tuti nem zsírosodtál

Előzmény: billhaderfun (13181)
billhaderfun Creative Commons License 2020.03.27 0 0 13181

A szokásos: reggelire nagyszemű zabkása cukormentesen, ebédre fehérje + lassú ch, délután marék mag vagy proteinszelet, stb, este saláta, hús/sajt, edzés után zero shake.

Napi ch kábé 120 g körül, kalória 1500-1700 között, edzésnapoktól függően.

Ha körméretet nézni értelmetlen, akkor a mérleget nézni miért értelmes? Pont hogy azt írják mindenütt, a mérleg a nagyon csalóka, hisz nem tudod, épp hogy áll a vízháztartásod.

Egyébként hetente állok kb. a mérlegre. De eddig csak egyre többet mutat. ;(

Viszont ha azt mondod, a párhetes gyarapodás még simán belefér, az megnyugtat. Ez volt az eredeti kérdésem is. Mert az összes cikk úgy fogalmaz, hogy az edzés utáni "első pár napban" normális a gyarapodás. Ezért nem tudom eldönteni, hogy ha 2 vagy 3 hete tart, az normális-e még.

Előzmény: Gerilla01 (13178)
billhaderfun Creative Commons License 2020.03.27 0 0 13180

Nőként is? :D

Előzmény: kz64 (13177)
billhaderfun Creative Commons License 2020.03.27 0 0 13179

Lehet, hogy nem úgy hangzik, ennek ellenére pontosan számon tartom a ch-mat.

Előzmény: Gyurco78 (13176)
Gerilla01 Creative Commons License 2020.03.26 -1 0 13178

Pár hét alatt ne várj csodát. Honnan veszed, hogy nem indult be a zsírégetés? Ahogy más is írta, mivel elkezdtél edzeni, attól is nőhetett a súlyod. Körméretet mérni nincs semmi értelme. Heti 1x érdemes ráállni a mérlegre ugyanabban az időpontban, de amúgy csak a tükör számít.

 

Írd le mi az étrended és hány kiló vagy. Csak úgy kíváncsiságképpen.

Előzmény: billhaderfun (13173)
kz64 Creative Commons License 2020.03.26 0 0 13177

Üdv.!

Ha már mindent lehetőséget kipróbáltál ,utolsóként próbáld ki az ösztrogénblokkolót.

Talán segít. De előtte olvass utána,hogy miként is működik.

Előzmény: billhaderfun (13173)
Gyurco78 Creative Commons License 2020.03.25 0 0 13176

Diétát is tartok. Semmi cukor, délutántól semmi szénhidrát, stb... de nem koplalok!

 

Ez nem hangzik úgy, mintha tudnád gramra, mennyi is az a szénhidrát.

Előzmény: billhaderfun (13173)
billhaderfun Creative Commons License 2020.03.24 0 0 13175

Köszi! Előtted járok: az edzéseim jelentős részei squat-okból állnak... Nagyon sokat csinálom.

Aerob mozgást is csinálok. Meg hasizmot, karizmot... mindenre kitérek.

Normális így is, hogy HETEKIG nem indul be semmilyen szinten a zsírégetés?

Előzmény: nscatto 2 (13174)
nscatto 2 Creative Commons License 2020.03.24 0 0 13174

Edzés hatására megnövekszenek az izmok, de a zsír rögtön nem kezd el fogyni. Vagyis nagyobb izomsejtek, de még nem csökkenő zsírréteg = körméretnövekedés. Lesz eredmény, ne aggódj. Próbálkozz aerob mozgással, az zsírégető. Ha tudsz, (szoba)bringázni, vagy futni, akkor ott minimum a 20 perc, mert utána kezd beindulni a zsírégetés. Ha nincs erre lehetőséged, akkor a guggolás vagy a négyütemű fekvőtámasz lesz az, ami segít. Utóbbi is igen megterhelő, nekem azonban a guggolás vált be. Alapból is egy nehéz gyakorlat, ráadásul 25%-al gyorsítja az izomnövekedést, mert az egész testet igénybe veszi, és gyorsítja az anyagcserét. Fogyáshoz csinálj minél többet, súly első alkalommal nem is kell hozzá. A minél több alatt 3-500 ismétlésre gondolok, amit most otthon is meg tudsz csinálni, és elég hozzá egy partvisnyél is. Próbálkozz 5-10x 20 vagy 30 ismétléssel, meglepően nehéz lesz - de eredményes.

Előzmény: billhaderfun (13173)
billhaderfun Creative Commons License 2020.03.24 0 0 13173

Sziasztok! Mennyi ideig normális az edzések elkezdése után az ideiglenes több kiló és nagyobb körméret?

Diétát is tartok. Semmi cukor, délutántól semmi szénhidrát, stb... de nem koplalok!

Teljesen el vagyok keseredve, mert már hetek óta csinálom ezt, és csak annyit látok, hogy nő és nő a combkörméretem, meg a mérlegen is a szám. Ma reggel már közel voltam hozzá, hogy elsírjam magam. ;(

Előre is köszi a válaszokat...

d.marton Creative Commons License 2020.03.11 0 0 13172

Sziasztok! Szerintetek az ilyen gumi edzőkötéllel mennyire lehet elkezdeni az edzést?Ha eléggé erős a gumikötél ugyan azt a hatást tudjuk elérni mint súlyzókkal,tudja helyettesíteni?Néztem videókat róla ugyan olyan mozdulatsorokat lehet vele csinálni mint a súlyzókkal(kondigéppel).

d.marton Creative Commons License 2020.03.11 0 0 13171

Sziasztok! Szerintetek az ilyen gumi edzőkötéllel mennyire lehet elkezdeni az edzést?Ha eléggé erős a gumikötél ugyan azt a hatást tudjuk elérni mint súlyzókkal,tudja helyettesíteni?Néztem videókat róla ugyan olyan mozdulatsorokat lehet vele csinálni mint a súlyzókkal(kondigéppel).

akárkibárki Creative Commons License 2020.03.08 0 0 13170

Elhunyt David Paul,a Barbár fivérek egyike...

corres78 Creative Commons License 2020.02.18 0 0 13169

Üdv! 41 évesen sem punnyadunk. 89,1 kg-os reggeli súly.

(lámpa alá állva, edzés után)

 

MixTiesto Creative Commons License 2020.02.11 0 0 13168

Szia!

Vidd lejjebb a kalóriát 1800-ra meg minimalizáld a szénhidrátot. Pl köretnek egyél görögsalátát vagy kertészsalátát. Akkor olvadni fog rólad.

De valami zsírégetőt is ehetnél mellé. Javaslom a Pyruvat + CLA -t, szerintem ez a két legjobb összetevő jelenleg a piacon. Kardiózásnak HIIT edzést csinálj. 30 mp sprint, 90 mp gyenge kocogás és ebből 10 kört. Ez nagyon felviszi a tesztoszteron szinted, ami segít majd szálkásodni és zsírt égetni.

Remélem tudtam segíteni.

Előzmény: B. Zoltán. (13159)
dawee1 Creative Commons License 2020.01.29 0 0 13167

Sziasztok !

Szombathely - Sárvár környékén ha  valakinek van szüksége egy bontatlan Vitargo ( https://shop.builder.hu/vitargo/scitec-nutrition-vitargo-0-9-kg-p3478  ) 

Áron alul megválnék tőle sajnos már nincs időm rendszeresen edzeni . 

Fr3 Creative Commons License 2020.01.27 0 0 13166

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék a termékkel kapcsolatban... Eddig boogiemant szedtem a zacskós fajtát, de egy ideje nem jutok hozzá... Most mutant madnesst szedek edzés előtt 1,5 adagolókanállal.... Érdemes lenne ramenni az Anadroxra? A másik kérdésem pedig, ha ezt használnám akkor edzés közben mehet rá az ON-nak az Amino Energy-je?

A másik kérdésem pedig az, hogy van egy barátom aki elkezdene edzeni.... De vérhigitot szed... Mely kiegészítőket kéne melloznie, ha van ilyen... Nála a zsírégetés és fogyás a fő szempont!

 

 

Köszönöm a segítséget és a válaszokat!

mw2k1 Creative Commons License 2020.01.17 0 0 13165

Újraindult az IronBender a pólómánián: https://ironbender.polomania.hu
Ruházat body-s témájú mintákkal. Ha a haverod nem szereti a lábedzést, akkor a "Train your legs" vagy a "Leg Day" feliratú pólót ajánlom. :P :D

Drorka Creative Commons License 2020.01.16 0 0 13164

Sziasztok!

Kb.1.5-2 hónapja kezdett el edzeni a fiam velem (magam már régóta űzöm az ipart kisebb-nagyobb kihagyásokkal),elég szépen megindult fejlődni,de nagyon el van keseredve,mivel azt tapasztalja,hogy pedig alapvetően jobbkezes,azonos terhelés mellett nem egyformán fejlődik a két karja (bicepsz,tricepsz egyaránt),amit én is látok,a jobb gyengébbnek mutatkozik,kevésbé terhelhető.Még nem tapasztaltam ilyet,pedig foglalkoztam már kezdő testépítőkkel,mivel konditeremben is dolgoztam,ezért kérdem tőletek,van e valakinek ötlete mitől lehet.Amit tudok;bő 2 éve egy motoros bukásnál,volt egy részleges szalagszakadása a jobb alkarján,amire az orvos azt mondta nem kell foglalkozni vele,majd meggyógyul,eddig nem is volt gond vele.Remélem nem ez okoz gondot.Én egyébként türelemre intem,mondtam,adjon magának egy kis időt,hátha beáll majd ez a dolog.

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Gyurco78 Creative Commons License 2020.01.16 0 0 13163

Mit nem veszek észre?

 

Szerintem azt, hogy még 2 hét se telt el. 1 hónap után azért már látszania kell az iránynak. Brokkoli szénhidráttartalmát szerintem csak a versenyzők számolják, ennyire azért nem kell grammozni.

Előzmény: B. Zoltán. (13159)
Afrikaans8 Creative Commons License 2020.01.15 0 0 13162

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!