Keresés

Részletes keresés

Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 839

Nem követed az eseményeket, csak próbálkozol, próbálkozol valahogy lerángatni Orbánt Gyurcsány szintjére. Ehhez nem ártana jobban tájékozottnak lenni.

Ugyanis Orbánné névértéken kiszállt a cégből. Ugye tudod mi a névérték?

Előzmény: Lore76 (834)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 838
Bocsánatot kért Gyurcsány? Lemaradtam róla. Tőlem speciel nem kért bocsánatot, mert mondjuk mint magyart lejáratott az arab és az arabokkal szimpatizáló világban. Mert hát itt Gyurcsány nem csak a szaudiaknak okozott érdeksérelmet, hanem az egész országnak.
Előzmény: Lore76 (833)
budapestiember Creative Commons License 2005.06.24 0 0 837
ezek??!!! soha!
Előzmény: Törölt nick (817)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 836
És akkor mi van?

Meglesz a helyreigazítás.

Jövő hétre meg majd megkapod melyik csontot kell rágni.
Előzmény: Vén Csataló (826)
budapestiember Creative Commons License 2005.06.24 0 0 835

azért politizál egy "irodalmi lap" mert rájött nem hal éhen ha eladja magát a Köztársaságtérnek:) most a szocik fizetik Kovács főszerkesztő úőr drága cofjának karbantartáésáét:DDDDDDDD

 

gusztustalan ahogy a szocik ilyen nevetséges ügybnől próbálnak lefizetett újságírókkal valami ügynekj látszót fabrikálni.

 

most lebőgtek.

lebuktak.

rajtuk röhög az ország:D

Ég az És !:D

Előzmény: jajajca (-)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 834
de a cég 8%a, ami GYARAPODOTT állami pénzen az a feleségéé. nem tudom, náluk hogyan van, nálunk ami az asszonyé az az enyém is. mondom mégegyszer:jogilag rendben a dolog, csak erkölcsileg nekem nem klappol. dehát jogilag minden piszkos ügy rendben van ebben az országban. arra azért vigyáznak.
Előzmény: Törölt nick (829)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 833
bayer bocsánatot kért egy elvesztett választás után(bár még volt egy kis "csaltak a disznók"ozás, meg komcsi vörös pestizés). gyurcsány meg bocsánatot kért a szaudiaktól. te elnézed neki, mert elnézést kért? mert én nem vagyok vele ilyen megbocsájtó. szerintem attól, hogy bocsánatot kért még egy alkalmatlan tuskó marad.
Előzmény: Vén Csataló (824)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 832
Ez meg az érvtelen indexkomcsi agyi színvonala. Amikor már elfogyott minden, vissza kell komcsizni.
Előzmény: pucogi (830)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 831
Ez ám nem több mint a tökhülye kocsmai proletár agyi színvonala. Hogy a képviselőnek az a munkája, hogy benn üljön és nyomkodjon.
Előzmény: pucogi (827)
pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 830
Öregem, Te valamilyen nagy komcsi lehettél a múltban amiért most ennyire kompenzálnod kell. Hiába no, nehéz a damaszkuszi út. :-)
p
Előzmény: Vén Csataló (824)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 828
igazad van. és akkor mi van, ha nyer a fidesz? mások erkölcstelenkednek és kész. nem lesz se rosszabb, se jobb. akkor az ő marhaságaikon szörnyűlködhetek. ezeket a barmokat már úgyis unom.
Előzmény: mammamija (812)
pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 827
Na igen. Nem egyszer fordult elő, hogy a végszavazásra a büféből kellett összevadászni a politikus urakat, hogy szíveskedjenek a helyükre fáradni és végezni a munkájukat.

Annyira véded őket. Csak nem.........?
p
Előzmény: Vén Csataló (818)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 826

Mielőtt végképp elfelejtődne miről szól a topik, egy kis emlékeztető:

 

A Kizmanné Oszkó Marianne vezette bírói tanács az ÉS-t arra kötelezte, hogy a lap következő számában a kifogásolt cikkel azonos helyen és betűszedéssel alábbi helyreigazítást tegye közzé: "Helyreigazítás. Lapunk 2005. március 11-i számában megjelent Tokaji Borcsaták II. című cikkben valótlanul állítottunk, hogy a Szárhegy dűlő-Sárazsadány-Tokajhegyalja Kft. 2000. szeptember 6-án, 2001. június 4-én, valamint 2001. december 2-án taggyűlést tartott, és azokon jegyzőkönyv készült."

Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 824
Persze, hogy hazudtok. Hazudtok mindig, amikor előveszitek a panelproli szöveget és nem mondjátok hozzá, hogy Bayer bocsánatot kért a baromságáért. Azt a hamis látszatot keltitek, mintha nem szállt volna magába, mintha nem bánta volna meg, hogy igazságtalanul beszélt róluk. Ti csak a sztori első részét nyomjátok, nem titkolt gyűlöletlkeltő célzattal.
Előzmény: pucogi (822)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 823
Látom összejött a HIT gyülekezet.
Nyaljátok fel Viktor előtt a járdát.

A nagyit meg bezárom a sufniba, nehogy az Alzheimer-je miatt azt higgye ő a pápa és megint kezet csokkantson neki.

Szeressétek Viktort.
Mert megérdemli.
Előzmény: Törölt nick (811)
pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 822
Én hazudozok a lakótelepieknek? Ne vadulj be mert őszinteségi rohamomban még lehülyézlek.
p.
Előzmény: Vén Csataló (815)
fakalap99 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 821

:-))) Kosz, de ezt itt hallottam! Na, lèptem!

Hajrà Magyarok!

Előzmény: pucogi (816)
bicska_maxi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 820
Ebben az ügyben egyértelmű, hogy a FIDESZ szop. Ugyanis nézzük meg azt, hogy mekkora hírértéke volt annak, amit az ÉS közölt, és mekkora hírértéke volt az első fokú bírósági ítéletnek, az internetre feltett szőlőjátékról nem is beszélve. Csak az index címoldalán a vezető hírek között több napig szerepelt az Orbán Viktort lejárató cikk. És most mi van? Most már a második napon alig található meg az ÉS buktáját tárgyaló cikk, ugyanis már az index címlapjának az alsó részébe került az apróbetűs címek közé. Na erről van itt szó. Lehet, hogy az ÉS elbukta, de sokkal nagyobb nyilvánosságot kapott az, amikor még csak vádoltak, és az bennünk, olvasókban tényként jött le. Ebben a FIDESZ és Orbán Viktor győztesen nem jött ki, hanem vesztesen....
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 819
te tudsz olvasni, mondd?!? csak orbánt szídom? nem a valóságot írom? azt gondolom, szídom eleget a gyurcsányt is, csak te azt nem olvasod el(természetesnek veszed, fel sem tűnik, hogy ő is szídva vagyon, hisz az úgy is van rendjén). és mégegyszer? a valóságot írom. leírtam, semmi törvénytelent nem látok abban amit orbán tett és valszeg ugyanezt tette volna majd minden magyar, csak nekem erkölcsi gondom van az egésszel. mégpedig az, hogy volt jó miniszteri fizetése, nekik mégis az állami támogatás kellett. járt nekik, de mégis. te is furánmak tartanád, ha valaki egy mercivel állna be az ingyenkonyha elé, mert az jár neki.
Előzmény: Törölt nick (806)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 818
És még egy komcsi lózung. AKi nem a parlamentben ücsörög a plenári ülésen, az nem dolgozik. Ennyi ésszel csoda, hogy képes vagy írni. Szerinted a parlamenti képviselőnak az az elsődleges dolga, hogy a plenáris ülésen üljön? Ennyire kőostoba vagy?
Előzmény: mammamija (804)
pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 816
Látszik, hogy szorgalmasan jártál a pártszemináriumra. :-)
Jó strandolást.
p.
Előzmény: fakalap99 (807)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 815

Az én fejemet ugyan nem, legfeljebb a Bayerét, aki viszont bocsánatot kért érte.

De az azért a korlátoltság teteje, hogy annyira hülyének nézitek a lakótelepieket, hogy azt hiszitek, lenyelik nektek, hogy három éve hazdoztok nekik, csak azért, mert Bayer barom volt. Ti nem panelproliztok. Ti csak úgy kezelitek őket, mintha azok lennének.

Előzmény: pucogi (799)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 812
Ja.

Megin azzal riogat a barátom, ha nem megyek el jövőre szavazni, nyer a fidesz.
Erre én: ki nem szarja le?
Nem megyek.

És sokan nem mennek.
Előzmény: Lore76 (803)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 810

ez az ügy a legkisebb porszem valóban. de mondom mégegyszer: engem az összegek nem érdekelne. erkölcsileg ez is elfogadhatatlan éppen úgy, ahogy az én gyerekemet sem járatom majd oda egyetemre, ahol én oktatok.

 

Előzmény: Vén Csataló (802)
pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 808
Ugyan kérem!
A képviselők többsége nem a parlamenti politizálással van elfoglalva, hanem a pártján belül építgeti a pozícióját.
De tudod mit? Majd elmorzsolok értük egy könnycseppet a szemem sarkában. :-)
p
Előzmény: Vén Csataló (798)
fakalap99 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 807

Tanulni, tanulni, tanulni.; modà a nagy mesteretek Lenin!!

Hajrà Magyarok! /Mentem a strandra! Jò szòrakozàst/

Előzmény: pucogi (799)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 804
Namitmondtam, hogy komcsizol.

Én kurvára nem látom Vitykát a parlamentben, és sokan mások sem.

(tudom. bizoccsági űlésen van biztos).
Egy vállalkozó, vagy egy bankár napi 8 órát dolgozik?
Előzmény: Vén Csataló (798)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 803
én is így vagyok ezzel. a lényeg nem az, hogy ki csinálja, hanem az, hogy mit csinál. a szemét gyurcsány is egy rohadt tolvaj, de ez nem lehet mentség senki más számára. már mondtam: én nem fogom patikamérlegen méregetni, hogy ki a kisebb disznó, engem nem a mennyiségi különbségek érdekelnek(bár meggyőződésem, hogy semmi különbség nincsen ebben sem), engem a minőségi különbségek érdekelnének, az meg nincs köztük.
Előzmény: mammamija (795)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 802
Na de még mindig ott tartunk elvtárs, hogy csak gyanúsítás van, bizonyíték nincs. Kárösszeg sincs, amivel jogtalanul megrövidítették volna a közvagyont. Akkor miről is szól ez a marha nagy moralizálgatás azon kívül, hogy valahogy be kell mocskolni Orbánt?
Előzmény: Lore76 (797)
pucogi Creative Commons License 2005.06.24 0 0 799
Én megértem, rosszul esik, hogy újra és újra "belenyomják" ebbe a sz@rba fejeteket.
A panelprolizás bizony a FIDESZ 2002-es vereségének egyik fontos oka volt.
Alapszabály: a választót ne sértegesd! Legalábbis, ha kell a voksa.
p.
Előzmény: Vén Csataló (789)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!