Keresés

Részletes keresés

ZsuR Creative Commons License 2005.03.28 0 0 243
Anelkul, hogy masokat megsertenenk vele.
Előzmény: tivadar (241)
Mumu Creative Commons License 2005.03.28 0 0 242

Mas:a most bejelentett foldrenges Sumatratol 200  km-re sajnos csak egy folytatasa az Indiai oceantol egesz Japanig terjedo foldalatti block mozgasanak.Nem tudom mikor er el a Szent Andras vonalhoz Californiaig...

Ketsegtelen ,megint egy igen mozgalmas (szoszerint es  atvitt ertelemben ) periodusa lesz a vilagnak.Nem tudom milyen kovetkezmenyel ,nem tudom hol vannak foldalatti atomlerakatok,fegyverek,bio-es vegyilaboratoriumok...nem csak az USA-ban,itt van meg Kina is,Taiwan,mindenutt lehetnek titkos olyan biztosnak epitett helyek amelyeket erinthet egy nagyobb foku foldrenges...

Mar tudjuk december 26-tol hogy erintett  indiai szigeteken titkos katonai bazisok voltak.Indianak is van A-bombaja.

tivadar Creative Commons License 2005.03.28 0 0 241

Úgy emléxem, a topicgazda szerint ebbe a topicba bárki, bármit leírhat.

Vagy ez csak ateista oldalról igaz?

Előzmény: Törölt nick (233)
Mumu Creative Commons License 2005.03.28 0 0 240
Nem varhatjuk el hogy a kluban mindenki megterjen de azt sem hogy meg legyen bantva.
ZsuR Creative Commons License 2005.03.28 0 0 239
Nem mindenkinek.
Előzmény: Törölt nick (237)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.28 0 0 238
Ez csak gúny volt, Mumu.
Előzmény: Mumu (236)
Mumu Creative Commons License 2005.03.28 0 0 236
Huuj.Ez mar ott van a hataron.De...ha biztos lennel benne...akkor elo a kiralyleany,most mar matrona,hazasagi bizonyitvanyaval.
Előzmény: Törölt nick (234)
ZsuR Creative Commons License 2005.03.28 0 0 235
Miert lenne agit.prop?
Előzmény: Törölt nick (233)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.28 0 0 234

Lassan mondom, hogy megértsétek...

...hogy usque 250 évvel ezelőtt a Csizmás Kandúr felpattant Hórukk nevű, beszélő pej lovára, megvívott a sárkánnyal és kiszabadította a királylányt!

Előzmény: tivadar (229)
tEKErcs Creative Commons License 2005.03.28 0 0 232
Tivadar Tivadar!
Miért lett volna vicces?
Teljesen komolyan írtam. Ez mindaddig tényvalóság amig le nem leplezed a hibáit.
Mindig is igyekszem komoly maradni.
Előzmény: tivadar (228)
Mumu Creative Commons License 2005.03.28 0 0 231

Hit,remeny,szeretett.

Boldog lehetsz ha ilyen biztosan allsz a labadon.

Előzmény: tivadar (229)
Mumu Creative Commons License 2005.03.28 0 0 230

Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Dehogy akarom egeszsegedet probara tenni.

Minden metan visszavonva.

Foleg azt ne lod le...

Előzmény: tEKErcs (226)
tivadar Creative Commons License 2005.03.28 0 0 229

"Lassan mondom hogy megertsétek:"

...hogy usque 2000 évvel ezelőtt,  a nagypénteken halálra szegezett és sírba eltemetett Krisztus, bizony harmadnap reggelén reinkarnálódott és találkozott korábbi tanítványaival.

tivadar Creative Commons License 2005.03.28 0 0 228

Ez egyáltalán nem volt vicces...

Előzmény: tEKErcs (186)
tivadar Creative Commons License 2005.03.28 0 0 227

;-(((((

tEKErcs Creative Commons License 2005.03.27 0 0 226
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

tökön lövöm magam!
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

ez most nagyon fájt!

Mumu!

a metán egyáltalán nem ismeretlen a légkörünkben!!! Ráadásul erős üvegház gáz!
Nagyon sok élő szervezet (elsősorban mikroorganizmus) termeli!

E miatt fogják (vagy már teszik is?) adalékolni a szarvasmarha takarmányokat Ausztráliában. De a biogén eredetű metán mellett van fosszilis metánunk is. Elég ha a bányák sújtólégveszélyeire gondolsz!!
Az meg ebből már nyilvánvaló, hogy a földi légkörben (abszolult menniységben) nagyságrendekkel van több mint a marsi légkörben!!!

ennyit a metán és az élet kapcsolatáról. Éppen ennek a jelenléte a marsi légköben az ami valószínűsíti az eccerűbb mikroorganizmusok ottlétét! (Aztán majd kezdhetjük írni a marsi bibliát, hogy Isten megteremtette a marsi bacillusokat, de az egyik tépett a marsi terepjáró amerikai zászlójából és ezért kiűzetett a paradicsomból :-)

megyek lehűtöm magam mert lassan azt hiszem hogy csak provokálsz mint Ragi!
Előzmény: Mumu (224)
Mumu Creative Commons License 2005.03.27 0 0 225

Kulonben milyen a szuletet liberalis.Apja es /vagy anya volt liberalis es ugy szuletel annak ?

-:)

Hogy en is kekeckedjek...

Előzmény: tEKErcs (223)
Mumu Creative Commons License 2005.03.27 0 0 224

Saddamnal azt hiszem hogy az a ratio hogy az iraqi birosag iraqi torvenyekszerint halalra iteheti (a la Ceausescu).Miutan a siitak nem nagyon szeretik es valoszinuelg ok elsznek a dominansak majdnem biztos vagyok az iteletbe.A problema hogy mikor merik egy publikusan ismert heyen a targyalast lefolytatni...

Nem hiszem hogy a halalt varjak emrt akkor hianyzik a nep itelete es a megbuntetese.Keleten ennek nagyobb fontosaga van mint az iteletnek maganak.

Kulonben utana neztem:a metan es a viz egyutesen van jelen a Mars athmosferajaban es nem a medrekben-igy termesztesen igazad van a kijelentesem nem megalapozott.Annyiban azzonban igen hogy ott az athmosferaban allando jelleggel mint az athmopsfera ressze ott van a metan,a foldunkon pedig nincs es itt  jellenlete megakadalyozna barmilyen eletet,holott a Marson ilyen eletet a multban felteteleznek.

Előzmény: tEKErcs (223)
tEKErcs Creative Commons License 2005.03.27 0 0 223
mint született liberális magam biztos nem végeztettem volna ki. (Ellenzem a halálbüntetést) de igencsak meglepett az "eljárás" heveny volta!
Ugyankkor ebbe nincs beleszólása senki kívülállónak. Így kellett lennie, forradalmi idők forradalmi itélete volt.

Nézd meg, hogy lassan Szaddam-ot is sajnálni fogjuk /fogják.
Nem is értem mire megy ott kia dolog, talán várják hogy csendben elpatkoljon?
Előzmény: Mumu (222)
Mumu Creative Commons License 2005.03.27 0 0 222

En vegig kovettem a Tv-en (TV % franciak) az egsz foradalmat,a targyalast is eloszor roviditett kiadasba majd az egszet es bevallom oszinten(bar december 26-an este meg a roman Szabad Europaban masokkal egyutt nyilatkozva meg eliteletem a gyors  stataris eljarast) utolag orulok hogy mindenfele nevetseges vaddal amik nem voltak messzirol sem konkretek kivegeztek oket.Nem szep tolem es foleg nem jogos.De biztos vagyok benne hogy mar egy ev mulva nem tettek volna meg egy korrektul lefolyando perben.Meg igy is mai napig virag van a sirjukon es januar 26-an szuletesnapjukon (2 nap kulonbseggel egy idoben szulletek) megjelenek az evergreen-ek a sirnal.Most jelentette ki Zoe lanya hogy nem hiszi hogy szullei vannak a koporsokban igy akar egy exhumalast kiprovokalni hogy aztan ujra temethesse oket egy elokelo helyre...

Egy ressze a medianak tamogatja az exhumalas javaslatat.Persze nem elsz belole semmi.

Az a filmben az volt a baj hogy egy szemet telepet jellltek maguknak ki aes a meg eleg gyanakovo roman intellektualits ezt a roman helyzet bemutatasanak tehat egy ellenseges eroltetett maipulacionak ertelmezte.Hja ilyen az ha mindig is mindenek az ellenkezooldalan allt a ket szekertabor.Nem emlekeztett ez  honi mentalitasra is ?

Előzmény: tEKErcs (221)
tEKErcs Creative Commons License 2005.03.27 0 0 221
odaát? Az igazság odaát van, a nemrégiben ott forgatott magyar film (nemtom a címét a cigánylány grillus dorka) keltett éppen elég viszhangot, gondolom a Titánia forgatása nem lett volna problémamentes a 80 as években :-)

Azért amikor a karácsonyfa alá lőttétek a Főnökötf, akkor nem mindneki sajnálatból könnyezte meg!
Míg a Tanún nem tudtam könnyezni, ezen igen. Mindig is jó volt a román szinházkultúra!
Előzmény: Mumu (220)
Mumu Creative Commons License 2005.03.27 0 0 220

Hehe..

A Tanut lattam egyik ittletemkor,nagyon jo film volt de probaltak volna odaat egy hasonlo filmet csinalni ...

Imadom ha nincs eselyem.Az izgalmas.

Előzmény: tEKErcs (219)
tEKErcs Creative Commons License 2005.03.27 0 0 219
nono, azért itt rendeztek egy Tanu-t is. Az sem volt gyenge, kezdetben csak jogi egytemista haverjaimtól hallottam róla, nem is hittem el. Akkor még éppen a gimnáziumot kezdtem. Sok év telt el amíg megnézhettem.

A Titániát meg sem néztem....

Jelzem túlzó várakozásaid vannak, esélyed annyi mint trójai falónak az epsoni derbyn.
Előzmény: Mumu (218)
Mumu Creative Commons License 2005.03.27 0 0 218

Te csak ne nevessel a Bodrogin.Konnyu volt itt egy vicces filmet csinalni rola.Elobb kivarni aztan nevetni...

Miutan olvastam,utana nezek.Eselyem 1:50-hez de nagyon ki fogom elvezni ha megtalalom.

Minden termeszettudomanyos folenyed mellett.

:)

Előzmény: tEKErcs (214)
e_dora Creative Commons License 2005.03.27 0 0 217

egy vallásról vagy egyházról a tanaik alapján lehet ilyet mondani, de az, hogy "a keresztény hívők" az egy kicsit túl nagy kategória, hogy általánosítani lehessen

Előzmény: Törölt nick (215)
e_dora Creative Commons License 2005.03.27 0 0 216

milyen érdekes, hogy az emberiség éppen 2005 március 27-ére készült el a teljes univerzum fizikai és egyéb természettudományos leírásávan és megértésével! :)

ennek fényében azt hiszem, a fizikus, matematikus és orvos meg más tudományos kutatásokat abba is kell hagyni, és az ezzel foglalkozókat ki kell rúgni, mert most már mehetnek havat lapátolni, nincs rájuk szükség!!! :)

Előzmény: tEKErcs (213)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.27 0 0 215
Pedig a katolicizmus esetében ez jogos. A ktolikus vallás erősen központosított, és az volt mindig is. Nincsenek dogmatikai kihágások. Mindenki a hivatalos tanításokat vallja.
Előzmény: e_dora (194)
tEKErcs Creative Commons License 2005.03.27 0 0 214
Szerintem MUMUT visszakéne engedni akkor is ha nem talál a marsi kiskertjében metánt.
Szerintetek? vagy csak akkor jöhet ha hozza azt?
(Mumu! A metán a marssal annyiban van kapcsolatban hogy a légkörében a vártnál nagyobb koncventrációja mérhető ami egyes tudósok szerint ott élő mikroorganizmusok által rtermelődik, mert ha nem lenne utánpótlása kkor meg kellett volna szöknie. A Titán az amire gondolhattál, Nem Ceausescu mert az meg a Titánia...)
tEKErcs Creative Commons License 2005.03.27 0 0 213
á, nehidd!

Nyugodtan kijelnthetjük hogy Érsek Dóra téved! Hizsen az összes fizikai törvényt ismerjük.

(ha akarná könnyen megcáfolhatná, hoz pl. egy eddig ismeretlen fizikia törvényt. Én addig tudok várni. Ha hozza? Nos akkor szarban leszünk! Különösen én!)
Előzmény: Törölt nick (212)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.27 0 0 212
Akkor statisztikailag igen nagy szarban vagyunk.
Előzmény: tEKErcs (211)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!