Keresés

Részletes keresés

szponzor Creative Commons License 2005.01.06 0 0 40
Igaz, de előtte még jót gurigattak Montgomery és Rommel mester csapatai Tobruk és El-Alamein között. Néhányszor keményen a másik kapu elé szorították az ellenfelet. pedig nem is volt ideális labdarúgóidő: 50 fok árnyékban, semmi frissítő.
Előzmény: zeuszka (37)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.01.06 0 0 39
King volt. Középhátvéd volt Ehiogu mellett.
Előzmény: szponzor (32)
titolesz Creative Commons License 2005.01.06 0 0 38
most mondjam azt,hogy meglep????
Előzmény: Törölt nick (35)
zeuszka Creative Commons License 2005.01.06 0 0 37
hát ja, nélkülük hamar kiszívtak volna.
mondjuk így is kikaptak a végén :DDD
Előzmény: szponzor (36)
szponzor Creative Commons License 2005.01.06 0 0 36
Ja-ja, jó kis német idegenlégósai voltak ott a digóknak!
Előzmény: zeuszka (33)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.06 0 0 35
Direkt írom kicsivel.
Előzmény: titolesz (18)
szponzor Creative Commons License 2005.01.06 0 0 34
Mondjuk '90 őszén nagyon tartottam a Villától. Akkor tértek vissza az angolok, akik előtte uralták a kupákat, ráadásul a VB-n is jól nyomták, sőt, a VB sztár Platt vezette a birminghamiakat. Szóval azt hittem, hogy zakó lesz a vége, főleg a 0-2 után. Szerencsére azonban óriásit fordítottak Matthausék. És meg sem álltak az UEFA-kupa átvételéig. :-)
Előzmény: Feyd-Rautha (31)
zeuszka Creative Commons License 2005.01.06 0 0 33
Líbia, 1940...
na, ott nem semmi meccsek mentek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
szponzor Creative Commons License 2005.01.06 0 0 32
Azon meg én akadtam ki. Hogy hívták azt a szőke középpályást, aki az utolsó tizenegyest bevágta Pagliucának? Talán King? Vagy valami hasonlóan rövid nevű. Mindenesetre megforgatta bennem a tőrt: ki hitte volna, hogy címvédőként az első körben kihullanak majd Sosáék...
Előzmény: Feyd-Rautha (31)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.01.06 0 0 31

90/91-es UEFA kupa második köre volt. Fél évig dühöngtem.

 

A visszavágó 94 szeptemberében, szintén UEFA kupa, ezúttal első kör

 

Inter - Aston Villa 1-0

Aston Villa - Inter 1-0

 

11-esekkel 4-3 a Villának.

Előzmény: szponzor (22)
szponzor Creative Commons License 2005.01.06 0 0 30

Ramos, én emlékszem! Apám karján ültem az első sorban! Húúú, Orsi mekkora gólt vágott a pipába!

 

Ki emlékszik még a '80-as évek végén, '90-es évek elején bonyolított Anglo-italo Kupára? Én csak halványan, s abban sem vagyok biztos, hogy pontosan írtam a nevét.

Előzmény: Ramos_ (27)
Ramos_ Creative Commons License 2005.01.06 0 0 27

emlékszik valaki az 1936-os Queens Park Rangers-Reggina meccsre?

 

jesszus isten mekkora meccs volt

titolesz Creative Commons License 2005.01.06 0 0 26
az nem 1-3 volt?
Előzmény: Törölt nick (24)
szponzor Creative Commons License 2005.01.06 0 0 25

Hát ebből az egyik neked tetszett nagyon és nekem volt borzalmas, a másik nekem volt nirvana és neked pokol.

Az a jó ebben az angol-olasz párharcosdiban, hogy nagyjából kiegyenlített. Néha azok győznek, akiknek a klubjait a legjobban bírom, máskor meg azok az istentelen gyufafejűek, akiknek ki nem állhatom a fociját (a másik oldalról ugyanez, csak más jelzőkkel). Ha nem lenne ennyire kiegyenlített, akkor mit sem érne az egész.

Előzmény: Törölt nick (23)
szponzor Creative Commons License 2005.01.06 0 0 22

Aston Villa - Internazionale 2-0

Internazionale - Aston Villa 3-0

:-)

 

Ki emlékszik melyik szezonban volt?

Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.01.06 0 0 21
No igen.:)
Előzmény: Youme (19)
Professzor úr_ Creative Commons License 2005.01.06 0 0 20
Nem illik, hanem kell - a helyesírás szabályai szerint. Egyeseknek 8 osztály sem volt elég ennek elsajátításához.
Előzmény: titolesz (18)
Youme Creative Commons License 2005.01.06 0 0 19

Van egy ilyen nóta is. "Csak a szépre..."

 

:o)

Előzmény: Feyd-Rautha (16)
titolesz Creative Commons License 2005.01.06 0 0 18
a Juventust nevet (mivel tulajdonnév) illik nagy kezdőbetűvel írni
Előzmény: Törölt nick (13)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.01.06 0 0 17
Amúgy a Roma-Liverpool BEK-döntő. Romában.
Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.01.06 0 0 16
Nem csodálom, hogy az olasz-angol részre nem szívesen emléxel.
Előzmény: Youme (9)
Professzor úr_ Creative Commons License 2005.01.06 0 0 15
Leeds-Milan 1-0 (2000)

Didának befoltozták már a tenyerét?
Előzmény: Törölt nick (13)
Giotto Otto Creative Commons License 2005.01.06 0 0 14

98/99

 

negyeddöntő

 

United-Inter 2-0 g:Yorke(2)

 

Inter-United 1-1 g: Scholes

 

98/99

 

elődöntő

 

United- Juventus 1-1 g: Giggs

 

Juventus-United 2-3 g: Keano,Cole,Yorke

 

 

ezek a legszebb emlékek:):)

Törölt nick Creative Commons License 2005.01.06 0 0 13
MU-juventus 1-1
juventus-MU 2-3
Professzor úr_ Creative Commons License 2005.01.06 0 0 12
Te melyik mérkőzésre emlékszel vissza szívesen?
Előzmény: Ciani (7)
Professzor úr_ Creative Commons License 2005.01.06 0 0 11
Nem kell ennyire görcsösen ragaszkodni a topik címéhez.
Előzmény: Youme (9)
_DREAM_ Creative Commons License 2005.01.06 0 0 10
Juve - Mu 0:3 :(
Youme Creative Commons License 2005.01.06 0 0 9
Hoppá elb..tam. Ezek angol-olasz viadalok voltak...
Előzmény: Youme (8)
Youme Creative Commons License 2005.01.06 0 0 8

BL meccsek az utóbbi évekből:

 

Arsenal - Inter 0:3

Newcastle - Inter 1:4

Előzmény: Professzor úr_ (-)
Ciani Creative Commons License 2005.01.06 0 0 7

:DDDDD

 

Na végre valami igazán hatásosat alkottál, öreg!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!