Keresés

Részletes keresés

Uránusz Creative Commons License 2004.12.13 0 0 159

Bár nem én nyitottam a topikot, de kifejezetten elmebetegnek tartjuk azokat akik harcot hírdetnek és azokat is akik csatlakoznak hozzájuk... nos ezért talán az általad elmebetegeknek aposztrofált kartácsok is hozzászólhatnak e témához nem?!

Szvsz. sőt nagyon is érdekel a véleményük, mint szakértőké.

:)

Előzmény: ladydd (153)
Uránusz Creative Commons License 2004.12.13 0 0 158
Kösz. Sok mindent megmagyaráz ez a tény...bár a lényeget még mindig homály fedi...
Előzmény: Probatbicol (155)
Uránusz Creative Commons License 2004.12.13 0 0 157

Csak a Te kedvedért!

Azt kérdeztem az illetőtől, hogy vajon az MVSZ-t ki és miért uszítja... ja és, még azt is, hogy mennyiért vállalta el ezt a hülyegyerek-megalázó szerepet az MVSZ. az a szövetség ami anno nemes célokért alakult.

Így jobb?!

:)

Bár nem hiszem, hogy akit kérdeztem válaszolni fog...

:(

Előzmény: ladydd (153)
c45 Creative Commons License 2004.12.13 0 0 156

Ha jól látom, átrágva a topikot, akkor Probatbicol itten vastagon nem mondott igazat, hanem olyan szintű hazugságokat terített, ami már-már az uszítás, lázítás határmezsgyéjén mozog.

 

Egy jobboldali nicket rég kivágtak volna már ilyesmiért.

Probatbicol Creative Commons License 2004.12.13 0 0 155
Elnökségi tag.
Előzmény: Uránusz (154)
Uránusz Creative Commons License 2004.12.13 0 0 154

Pláne!

:(

Miért kell lejáratni egy ilyen szervezetet ami valamikor nemes célokért jött létre ha jól tudom...

(amúgy meg én úgy hallottam, hogy a Grespik az alelnöke nem?!

lehet rosszul hallottam...)

 

Előzmény: Probatbicol (151)
ladydd Creative Commons License 2004.12.13 0 0 153
Mi volna ha normálisan írnál? Ez a Te szlenged se nem humoros, se nem érdekes. Kérem, hogy az elmebetegeket pedig távolítsák el erről a topikról. Előre is köszönöm. 
Előzmény: Uránusz (150)
T-34 Creative Commons License 2004.12.13 0 0 152

Halk és szerény magánvéleményem szerint, aki ma, 2004. végén, Európában egy eredménytelennek bizonyult nészavazás miatt  hirdet fegyveres harcot, az a Hárshegyre való. (Újabb kiadás az államháztartásnak, tehát nekem.)  Mindenesetre, van egy felajánlásom: szívesen beülök újra a harckocsiba, de egy feltétellel: a vezértankban üljön Orbán Viktor, Patru Bani, Tőkés László, az első hullámból pedig ne hagyjuk ki Kötél Lászlót, Áder Jánost és a hasonló formátumú politikusokat. Ami pedig 1956-ot illeti: a vizibolha - igaz, bátran - szembeszállt a bálnával. Vajon miért kért Konyev marsall 96 órát Hruscsovtól a Tájfun hadműveletre és miért jelentette 48 óra múlva, hogy gyakoraltilag már csak a tisztogatás van hátra? (Ezzel egyébként nem az ellenállók tevékenységét akarom lebecsülni.) Ezek - sajnos - tények, amelyek egy ma nem túl elfogadott ember szerint eléggé makacs dolgok. Más: Vannak emberek - ld. Rácz úr - akiket mentálisan  egész életükre megnyomorított az 1956 utáni megtorlás, ebből kell kiindulni. Sajnálom őt. Akár ő, akár más javasolta ezt az emeletes marhaságot, az bizony a fennálló (tudtommal legitim) államhatalom fegyveres megdöntésére irányuló felhívás, márpedig a világon nincs olyan demokrácia - pláne diktatúra -, amely ezt eltűrné. Erről egyelőre ennyit. Aki pedig leprázni akar, most tegye meg, holnap majd válaszok rá.

Probatbicol Creative Commons License 2004.12.13 0 0 151
Tegyük hozzá: közpénzeket is élvező szervezet...
Előzmény: Uránusz (150)
Uránusz Creative Commons License 2004.12.13 0 0 150

Szépen kérlek momáljosítstál már fel minket itten, hogy az MVSZ kiket és miért uszít?!!!!!!!!!

Vagy, hogy pontosabban kérdezősködjek nálad, mert úgylácc... Te szagértő vagy ebben a kérdésben (legalábbis ezt akarod sugallmadzani)....

Szóval az MVSZ-t kik és miért uszítják ránk??? Mennyiért megy bele ebbe a bolond szerepkörben ez a szövetség???!!!!!!!!!!!!!

:(

Előzmény: szembeszél (141)
afoki Creative Commons License 2004.12.13 0 0 149
Nagyon fortélyos ívű gondolataid vannak.  
Előzmény: Probatbicol (146)
Uránusz Creative Commons License 2004.12.13 0 0 148

"harcra fel" kössük fel a gatyákat... :)))

illetev:

:(

Ezeket tényleg ki/meg kéne már vizsgáltatni (elme)szakértők bevonásával... a vizsgálati költségeket még valahogy összedobnánk...  Felajánom a kövi 1 %-omat...

Előzmény: Probatbicol (-)
szembeszél Creative Commons License 2004.12.13 0 0 147

Állításaidnak semmi köze az MVSZ képvisellőinek álláspontjához. Uszítasz. Nevezd meg a forrást, ahol az MVSZ meghírdette a fegyveres harcot.

Előzmény: Probatbicol (142)
Probatbicol Creative Commons License 2004.12.13 0 0 146

De beazonosítható, és ezzel a nicked további pályáját kockáztatod. Kár lenne érte, olyan szép ívet futottál be eddig.

Előzmény: afoki (145)
afoki Creative Commons License 2004.12.13 0 0 145
A sötét szemüveg miatt nem sért személyiségi jogokat.
Előzmény: Probatbicol (144)
Probatbicol Creative Commons License 2004.12.13 0 0 144
Ez IRL adatkiadás.
Előzmény: afoki (143)
afoki Creative Commons License 2004.12.13 0 0 143

Milyen jóképű pasi vagy

 

Előzmény: Probatbicol (-)
Probatbicol Creative Commons License 2004.12.13 0 0 142

Na mi van, ennyire érzékenyen érint?

Vigyázzanak a pofájukra, meg hogy kikkel állnak össze.

Söpredék.

Előzmény: szembeszél (141)
szembeszél Creative Commons License 2004.12.13 0 0 141

Topicnyitódban a gyűllés egyes résztvevőinek névtelenül elhangzó véleményét összemosva, az MVSZ hivatalos véleményeként feltüntetve - durva csúsztatásokkal - tetted közzé.  

 

A topicod címe hamis, félrevezető. Uszítasz az MVSZ ellen.

Előzmény: Probatbicol (-)
Probatbicol Creative Commons License 2004.12.13 0 0 140
Ott az idézőjel. Ennél többet mit lehet tenni?
Előzmény: Törölt nick (138)
ladydd Creative Commons License 2004.12.13 0 0 139
Ki nem tesz rá, hogy mikor, hol és miért ült? Mert engem marhára nem érdekel és gondolom másokat sem.
Előzmény: luciluca (58)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.13 0 0 138

Probatbicol, ne haragudj, de ha a "másik oldalról" nyitna igy valaki topikot, azt hiszem hamar ledorongálnád. Jogosan.

Összemostál egy szót az előtte beszélő mondokájával.

 

Előzmény: Probatbicol (134)
n0ri Creative Commons License 2004.12.13 0 0 137

"Bennetek rág, akik igazolást kerestek, és rágni fog, míg megemésztitek azt, amit mindig is ki akartatok űzni a fejetekből, mint nem realisztikus kategóriát."

 

Hidd ezt, ha akarod, de visszakeresheted többünk hozzászólását a népszavazást megelőző időben, amikor leírtuk, miért nem tudunk erre a kérdésre sem igent se nemet mondani.

Előzmény: zsele5 (135)
mamami Creative Commons License 2004.12.13 0 0 136

"Bennetek rág, akik igazolást kerestek"

 

Óriási tévedésben vagy és még hirdeted is.

 

Sokkal bántóbb lett volna egy markáns és érvényes NEM eredmény.(bár talán hasznosabb ).Rengetegen ezért nem mentek el.(így is soknak találom a nem-et,de jó,h mégis több az igen).

Előzmény: zsele5 (135)
zsele5 Creative Commons License 2004.12.13 0 0 135

>>A magyar nyelv sokkal többet romlott az elmúlt másfél évtizedben, mint a Kádár-korszak alatt.

 

'56 nem a Kádár korszak ellen irányult, hanem a birodalmi politika magyarországi helytartói ellen.

 

Kádár volt az a reakció az oroszok részéröl, amivel kiértékelve a korábbi rákosista hatalomgyakorlási módot felváltották azt. Ez a döntés megállította egyuttal a birodalom expanzióját is.Ez volt '56 eredménye. 

Nagyon jól látod, hogy Kádár alatt a nemzeti gondolkodás és öntudat fejlődött az adott keretek között és az elmúlt 15 évben ellenben jelentős romlást láthatunk.

Ennek oka, hogy a Kádár rendszer bukásával nem a nemzeti függetlenséget értük el, hanem a győztes birodalom alárendelt állama státuszt, rákosista gondolkodású helytartókkal.

Még, hogy a Burbonok azok akik semmit sem tanulnak.;ĐĐ

 

>>A szavazással nem szabad magad ábrándokba ringatni. Nem akarlak a rosszul feltett kérdéssel és a rá adható válaszokkal untatni, de az emberek többsége nem azért nem ment el, mert nem érdekelte a dolog, hanem azért, mert ez volt az egyetlen lehetséges megoldás

 

A szavazás lényege ebben a kegyes hazugságban rejlik.

Bennetek rág, akik igazolást kerestek, és rágni fog, míg megemésztitek azt, amit mindig is ki akartatok űzni a fejetekből, mint nem realisztikus kategóriát.

Mégis kategória a nemzeti hovatartozás.;ĐĐ

Előzmény: Újlaki (127)
Probatbicol Creative Commons License 2004.12.13 0 0 134
Idézőjelben írtam, amit Rácz hallhatóan mondott. Nem állítottam mást vonatkozóan, amit valóban mondott. De ő nem egyedül az MVSZ.
Előzmény: Törölt nick (131)
afoki Creative Commons License 2004.12.13 0 0 133

Anno 1988.

Magyar független csoportok levelet intéznek a csehszlovákiai polgárjogi mozgalmak képviselõihez a szovjet invázió 20. évfordulóján. A TIB nevében Rácz Sándor és Vásárhelyi Miklós írják alá a levelet.

 

Mi van itt? Mi történt? Valami nagyon eltörött...


Törölt nick Creative Commons License 2004.12.13 0 0 132
...mondta... (ez kimaradt a mondatból.
Előzmény: Törölt nick (131)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.13 0 0 131
Egy fekete kabátos fickó még ezt, de a végén Rácztól csak annyit lehetett hallanni: harcra fel.,,(ez sok mindent jelenthet, de nem mondta a hiratófelvételén, amit állitasz.)
Előzmény: Probatbicol (121)
tekipna Creative Commons License 2004.12.13 0 0 130

"Bármely eszközt igénybe venne az MVSZ a népszavazási cél elérése érdekében. Mint 56-ban, most is elfogadnák a fegyveres eszközöket. "Harcra fel!"- bíztatta a tegnap összegyűlt tüntetőket Rácz Sándor alelnök."

 

forrás?

 

 

Előzmény: Probatbicol (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!