Keresés

Részletes keresés

fairytale Creative Commons License 2005.08.13 0 0 1034
De ha esni fog...!
Előzmény: SZÖCSKE (1026)
fairytale Creative Commons License 2005.08.13 0 0 1033
Te tényleg ne gyere ki!
Előzmény: goebi (1028)
fairytale Creative Commons License 2005.08.13 0 0 1032

Hát végül nem. Nyuszielefánt, azért hozzátenném, voltak, akik az útmutatások alapján megtaláltak minket az SMS-falnál. Csak úgy mondom! Nem akarásnak nyögés a vége!

Arról nem is beszélve, hogy elSMS-falaztam rád egy csomó pénzt! Ha emelt díjas, akkor még többet!

Hát a TurboNegró tényleg jó szar volt. Először azt hittem, a vicces kinézet zsenialitást takar, de miután a számokat szinte meg sem tudtam különböztetni egymástól, a harmadik után már táncikálni sem volt kedvem. Viszont szemeztem egy jó pasival, amig el nem nyelte a tömeg. Ez minden jó, amit elmondhatok a TN-ről.

 

A vitaindító kérdésedre válaszolva: igen, talizhatnánk, bár már kezdek nem hinni benne. Fantompeti, én még azzal is találkozom, akivel nem akarok, de téged telefonok után sem találunk. Biztos kint vagy, vagy csak játszod?

Ma hánytól szívod a port?

Az biztos, ma két nagyon fontos és egy fontos koncertlátogatásunk van. A Nagyszínpadnál... A többivel még nem vagyok nagyon tisztában.

Előzmény: otto katz (1029)
Alternative Thor Creative Commons License 2005.08.13 0 0 1031
Turbonegro, hát, megmondom őszintén, engem egy jobbfajta stadionrockra emlékeztetett a zene, semmi mocskosság, semmi punkosság, pedig nekem ezt ígérték, a Noise Conspiracy ezerrel jobb volt.
Előzmény: otto katz (1029)
zeuszka Creative Commons License 2005.08.13 0 0 1030
ltj bukem és az istenség, bruhahaha, téged jól megszivattak. a turbonegrót legalább nagyon megdobta az sms-fal!
Előzmény: otto katz (1029)
otto katz Creative Commons License 2005.08.13 0 0 1029

helau.

végül nem taláztunk. máma esetleg?

szuper egy sör?

untam a turbónegrót. ltj bukem  is dögunalom volt, pedig nekem azt mondták, hogy Q valami istenségféle.

Előzmény: fairytale (1023)
goebi Creative Commons License 2005.08.13 0 0 1028

Maximálisan egyetéertek Új Péterrel. Van 3 nap, ami érdekel, s ebből az egyiket ki is hagyom.

 

Nem vagyok kíváncsi ugyanis mindenféle egyalbumos tinimetál sztárocskákra, sem a bölcsésztarisznyás lányok által felkapott "világzenei" előadókra, DJ-kre meg végképp nem (aki DJ-kért megy ki a szigetre, azzal kapcsolatosan súlyos, negatív előítéleteim vannak).

 

Kahn hozzászólására meg annyit, hogy nem a belépő a legdrágább. Első nap Kb 4000 HUF értékben ettem kínai kaját, kétszer sültkolbászt és egy fokhagymás lángost, DE TÖK ÉHES MARADTAM!!!

 

Inni kábé annyiért lehet mint Budapesten bárhol (kivéve a ZP-t negatív példakényt és a Teke csárdát pozitívként), pont ugyanolyan minőségű trutyit (erre nincs kivétel).

 

 

savafan Creative Commons License 2005.08.13 0 0 1027
Szerintem pedig baromi jó volt. Ízlések és pofonok:)
Előzmény: fairytale (1023)
SZÖCSKE Creative Commons License 2005.08.13 0 0 1026

"Viszont a világzenén az a francia kocsma-banda vagy mi...Hát az kurva jó volt!"

 

Na látod, a kivételek erősítik a szabályt... és különbenis,én aki minden évben ott volt? És a barátaim is ott lesznek.  Azért a hangulat semmit sem változott számomra. Hiába, nekem ez már olyan,mint a kábítószer :o)

Előzmény: fairytale (1024)
kahn Creative Commons License 2005.08.13 0 0 1025

 ILYEN DRÁGÁÉRT MÉG EGY MILLIOMOS SEM VESZ JEGYET!!! ÉS MÉG DOBJAM EL A

PALACKOT MEG A KAJÁT!!!

fairytale Creative Commons License 2005.08.13 0 0 1024
Inkább ne gyere! Hiodd el, nem is olyan jó a sziget!
Előzmény: SZÖCSKE (1018)
fairytale Creative Commons License 2005.08.13 0 0 1023

De szar volt a Turbo Negro... Nagyot csalódtam.

Ez egy kommersz és uncsi rockzene volt, pont olyan, amit nem szeretek...

Mármint nem a rockot nem szeretem, hanem a kommerszet és uncsit...

Az elején még táncikáltam és éléveztem, de négy szám után nekem olyan volt, mintha ugyanaz lett volna...

 

Viszont a világzenén az a francia kocsma-banda vagy mi...Hát az kurva jó volt!

Szőke herceg Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1022

Nekem az lesz benne a pozitív ha már vége lesz...

Már nem is tudom hanyadik éve van egy hét minden nyáron amikor még csukott ablak mellett sem lehet aludni normálisan emiatt a kib@szott dübörgés miatt.

Na mind1.

Momentán olyan tisztán hallom, mintha ott ülnék, pedig a IV.ker túlsó végében vagyok....

Előzmény: Lesliecius (1005)
SZÖCSKE Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1021
egye fene, egy sör ellenében szívesen :o))
Előzmény: xxxyyyzzz (1020)
xxxyyyzzz Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1020
koszi a tippet, a diaksziget oldalan valoban rajta vannak az infok.
Előzmény: SZÖCSKE (1000)
xxxyyyzzz Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1019
nektek maniatok a vaganykodas? nemtom mit vaganykodtam itt. meg sosem voltam szigeten es furcsanak talalom, h ilyen alapveto informaciokat nem lehet elso ranezesre megtalalni a hivatalos oldalon.
kepzeld, en is meg fogom oldani, h bejussak a szigetre, hacsak ti, netrendorok nem fogtok ott allni a bejaratnal es bedobni egyenesen a dunaba.
Előzmény: Supernovablaster (1004)
SZÖCSKE Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1018

akkor én megyek,pedofil vagyok :D Viccet félretéve. Remélem nem fog esni az eső, én szombattól megyek. Márpedig akkor nagy az esélye,hogy esni is fog..mennyiért mérik az italokat-ételeket idén? Gondolom még több a külföldi,mint tavaly.

Előzmény: B.Evi (1014)
zeuszka Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1017
oké. a beszámolódat egészen más szemszögből írtad, mint én tettem volna, vagyis elég sok mindennel nem értettem egyet. de mindegy, rég volt már.
Előzmény: turbojet33 (1012)
emgergo Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1016

"Viszont disznóság, hogy a The Hellacopters pont a Franzival van egy időpontban! Erre figyelni kellett volna vazz!"

 

Ez az én gondom is. Mondjuk nem kérdés, hogy a kettő közül FF, de a Hellacopters is érdekelne.

Előzmény: fairytale (1006)
Alternative Thor Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1015

Oka. 8 körül szerintem a világzenénél leszünk, valami sanzonpunkot ígérnek, 11kor Turbonegrózunk, de a kettő közt lazulás van.

Előzmény: Supernovablaster (1009)
B.Evi Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1014

Csak az bánt, hogy egyre fiatalabbak a jó pasik. :-(((

 

ez nem csak nekem tűnt akkor fel? :))

Előzmény: fairytale (1006)
Alhazred Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1013
Hamarabb is halunk.
Előzmény: fairytale (1011)
turbojet33 Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1012
Mit is akarsz megállapítani? Én csak arról írtam, hogy a korabeli Illésnek voltak zeneileg igényesebb, progresszívebb számai is. Ezekből ők most csak a Good By Londont merték eljátszani. Pedig a két gitár+ basszús felállásban annakidején gitárszólók is elhangzottak, egy-egy koncerten sorozatban. Ne felejtsük el, hogy Illésék kortársa volt a Led Zeppelin, a Deep Purple, nemcsak a Beatles, Illéséket is ösztönözték a haglemezgyérból a progreszívebb hangütésre. Ez persze nem a mostani fogalmak szerinti undergroundot és azok hallgatóit jelentik, hanem akkori viszonylatban. Illésék 70 körül markánsan kiléptek a népdalocskák köréből, de ez a búcsúkoncerten nem látszott.
Előzmény: zeuszka (981)
fairytale Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1011
Na jó, de nálatok ez nem gáz... Csak a nőket birják megszólni! Pedig az a jó, ha a pasi fiatalabb (egy kapcsolatban) ugyanis ti gyorsabban öregszetek! :-))
Előzmény: Alhazred (1010)
Alhazred Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1010
A jó csajokról ne is beszéljünk, már nem merek szétnézni. Emberkínzás ez a fesztivál.
Előzmény: fairytale (1006)
Supernovablaster Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1009

Én is csatlakoznák, 8 körül leszek kint.

 

Előzmény: Alternative Thor (1007)
fairytale Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1008
Ezt én kérdeztem!
Előzmény: Alternative Thor (1007)
Alternative Thor Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1007
Na hát, akkor ma újra megpróbáljuk? Ma mikor mész ki?
Előzmény: otto katz (997)
fairytale Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1006

"Nektek mi a pozitív az idei Szigetben? "

Minden! :-)))

 

Na jó, akkor részletesen:

Valóban, a Hammer Szinpad és környéke idén végre olyan, mintha ott is emberek buliznának. Eddig nagyon tré volt, csak a por és pár italda volt csak - illetve 4-5 éve volt egy nagyon finom húsos-sütős, de aztán eltüntek a környékről. Most viszont kimondottan finom volt ott a töltött zsemle! Ajánlom mindenkinek!

Az együttesek idén viszont nagyon gyengék. Az Opeth izgat csak fel!

 

Végre a zenekarok is olyanok, amik bejönnek! Az a sok skandináv! Végre-végre! És igazi sztárok a Nagyszínpadon: Sky-P, Franz Ferdinand, Mando Diao, The Hives, Julietta Lewis és zenekara és még sorolhatnám tovább, de azokat nem szeretem.

Viszont disznóság, hogy a The Hellacopters pont a Franzival van egy időpontban! Erre figyelni kellett volna vazz!

 

A kajanegyed viszont csalódás! Éhesek voltunk és nem találtuk a szokott helyén a szokott helyeinket! Ott totyogtunk össze-vissza.  Nekem tetszett, hogy egy utca volt, és csak átmentem egyik oldalról a másikra, közben meg lehetett nézni a vármászókat és hallgatni a karaokizókat!

Egy helyen meg a kolbász olyan forró volt, hogy szerdán beleharaptam és még mindig fáj a nyelvem.

 

Egyébként pedig nekem még akkor sem volt bajom a Szigettel, amikor lehetett volna, mert szar volt. Jó hogy van. Csak az bánt, hogy egyre fiatalabbak a jó pasik. :-(((

Előzmény: Lesliecius (1005)
Lesliecius Creative Commons License 2005.08.12 0 0 1005

Sziasztok!

 

Én is csatlakozom a "nem csak Illés volt a Szigeten" mozgalomhoz.

Speciel most azért pötyögök ide, mert pozitív élményeket szeretnék megosztani. Bár a TV-ben tévesen azt közölték, hogy idén ELŐSZÖR van külön Kaja-negyed, megemlítve a Pálinkaház melletti (jó tájék pont :)) nagy területet: nem tudom, akkor eddig az elmúlt években hol kajáltunk ;), a drótkötélpályás kalandpark melletti részen mindig is kajás-sátor-sor volt, most is van. Szóval ettől függetlenül ez a Kaja negyed szerintem is jó ötlet volt, nincs ott olyan átjáróház, mint a régi helyen. Tegnap volt egy vicces jelenet is, amint épp sült kolbászt toltunk: két srác leül az asztal végére, az egyik visszament a sörökért. Közben jön három szakadt fazon, srác előtt a két teli tányér, odajönnek hozzá: Ne haragudj, ezt még megeszed? :)))

Másik pozitív tapasztalat: Metal Hammer színpad. Nem emlékszem, tavaly jártam-e arra, de mindenestre emlékeimben az volt, hogy a színpad abba az irányba volt felállítva, amerre most a Tesco sátor van. Most meg a másik oldalon van, és szemben pedig ott a sok kiszolgáló sátor, és bazi sok hely. És nem tapasztaltam azt a tumultust, mint régebben, szóval jobb lett az infrastruktúra, no... :) És a Beatrice is hangulatos kis koncertet adott tegnap... :)

Nektek mi a pozitív az idei Szigetben? Ha van egyáltalán... ;)

 

Ciao!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!