Keresés

Részletes keresés

mazsi6000 Creative Commons License 2008.09.01 0 0 52
Feltettem egy videot egy MTT final table-ről. Akit érdekel nézze meg, és írja le mit játszott volna másként.
Készülőben van egy sit&go, és egy cash game session video is, Illetve már fel van véve, csak kommentálni, meg convertálni kell.

Itt pedig egy jó kis site amit ajánlok mindenkinek aki fejleszteni akarja a játékát.
athos777 Creative Commons License 2008.08.13 0 0 51
miért is?
Előzmény: IgaziPokercs (50)
IgaziPokercs Creative Commons License 2008.08.12 0 0 50
Ez a pokerterem 1nagy csomo szar!
Athos777 nagywagy észlény!
Előzmény: Tilt85 (47)
athos777 Creative Commons License 2008.08.09 0 0 49
A holdemet 2-10 főig játszák. egy pakli kártyával, jokerek nélkül.
Előzmény: bksptr (46)
histván Creative Commons License 2008.08.04 0 0 48
A Blöff c. magazin korábbi számait keresem,aki tud helyet v.embert szóljon.Kösz
Tilt85 Creative Commons License 2008.07.18 0 0 47
Szia Kedves Olvasó!

A NopayPoker egy olyan terem, amely reklámbevételekből tartja fenn magát, és ezáltal kínál pénzt játékosainak!
A terembe való regisztrációhoz mindössze egy érvényes email címre van szükséged!
A regisztráció során a személyes adatok kitöltése nem kötelező, de én ajánlanám ugyanis ezért + 15$t kapol! Ha valaki ezt elfelejtené regisztrációkor, semmi gond!-ennek a kitöltésére a későbbiekben is lehetőség van, és akkor is jár a 15$!
A terembe
http://www.nopaypoker.com/?refid=TiltMe
címről regisztrálj!

Regisztráció során a Referral mezőbe írd: TiltMe
A Bonus code mező: - ezt hagyd üresen!

Felsorolnám mikért kapol pénzt$$$!
-regisztrációért + 10$ jár
-személyes adatok kitöltése +15$
-napi 25 kattintás a reklámokra +25$/- ezt naponta igénybe lehet venni!
-Freerollok (100$ - 1000$-ig vannak)
A freerollokon való részvételt erősen ajánlom ugyanis nagyon sok pénzt lehet gyűjteni rajtuk! Fél óránként indulnak a Freek a nap 24H- ban. Átlag létszám ezeken a versenyeken 40-50fő csak!
Könnyedén meglehet nyerni a versenyeket ugyanis rengeteg kezdő játékos van(Fish). Előfordul olyan eset is, hogy elég ha benvezel a versenyre, és nem játszol, a végén azonban mégis fizetős helyen végzel. Szval a Freerollokat nagyon ajánlom!
Lehetőség van a teremben Sng k re, Private tornákat is lehet készíteni stb..
Természetesen vannak cash asztalok is!-Ide akkor érdemes jönni, ha már összegyüjtöttél kb 80-100$ t. Rengeteg a kezdő játékos, és nagyot lehet szakítani.
Biztosan megfordult már a fejedben hogy itt ilyen könnyedén adják a pénzt?!
A teremben használatos pénz az ún. Freed $. Ez azt jelenti hogy:
$1 FreeD = $0.010 USD

Tehát mondok egy pl: ha van neked 3000$Freed - ez pontosan 30$(valódi)
Ez a 3000freed a minimum pénz amit ki tudol utalni a teremből! Mindezt moneybookers vagy Paypal számlára tudod megtenni! Ha már van Mb vagy Paypal számlád, akkor annak az email címével regisztrálj be a terembe!-Ez nagyon fontos, mert csak így tudol pénzt majd kikérni. Ha még nincsen egyik számlád sem, akkor csak egy valós email címed legyen. Erre az emailre kell majd az Mbt vagy Paypalt készítened. Rem világos voltam. Egyébként bármi kérdésed/kérdésetek van nyugodtan írjatok a nopaypoker777@gmail.com ra!
Az iwiwen is megtaláltok.
Bizonyára az jár a fejetekben hogy 3000freed$-t összegyüjteni....rámegy 1 év?! tévedtek...nagyon gyorsan össze lehet. Heti 7000-8000freed$t- ha napi 3-4 órában játszol, lazán összeszedel. Azt gondolom heti akár 50-70$(valódi) mindenkinek jól jön! A kifizetésre kerek 1 hetet kell várni, és a számládon lesz a pénz! A SUPPORT nagyon segítőkész, és mindig válaszolnak bármi kérdésed van, természetesen angolul.
Rem elnyerte tetszésetek a terem, és minél többen regisztráltok majd, és találkozunk az asztaloknál!Jó gamet!Bye Bye
bksptr Creative Commons License 2008.07.14 0 0 46
sziasztok
teljesen új vagyoka texas hold'em -et csak egy paklival játszák akkor is ha heten ülnek az asztalnál ?
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.13 0 0 45
Ázsiai póker oldalt tud valaki?
a t t i l a Creative Commons License 2008.05.19 0 0 44
Pókerezz ingyen! Az induláshoz kapsz 50 dollárt (ez 8000 Ft-nak felel meg), és már játszhatsz is! Regisztráltasd magad, és utána akármennyit nyerhetsz.
Pénzt átutalással vagy csekken lehet kivenni.
Ha bármi nem megy, írj emailt, adok segítséget:
INGYENPOKER@FREEMAIL.HU
(Csak akkor érvényes, ha már vagy 18 éves.)
Nem kell befizetni semmit, nem lehet veszteni semmit, csak nyerni lehet.
Nem kell tudni angolul. Nem átverés! Próbáld ki, 3 perc alatt ki tudod deríteni.
Ide kattints:


<A href="http://www.pokerstrategy.com/uXEYOR">www.pokerstrategy.com/uXEYOR</A>
rod5 Creative Commons License 2008.05.11 0 0 43

160.000 Ft a várható értéke a következő 8 kaszinóbónusznak: http://www.profipoker.hu/index.php?oldal=kaszinobonuszok.php

És pénzben mérhetetlen az információ, amivel időt és unalmas keresgélést takaríthatunk meg:
http://www.profipoker.hu/index.php?oldal=versenyajanlo.php

Tanulj, tanulj, tanulj, gyakorolj, gyakorolj és gyakorolj. A fejlődés legjobb módja a játékelemzés. Szóval várom a feladatokat és válaszokat:
http://www.profipoker.hu/index.php?oldal=elemzesek.php
Raul0077 Creative Commons License 2008.04.29 0 0 41

Hát ham már mindki pókeroldalakat ajánlgat, én is csatlakozom .  A PokerGaten 160$  kezdőtőkét adnak, kb. 4-5 részletben és ha jól megy a játék akár több pénzt is.

Én kb 300$-t kaptam összesen és most van úgy 1500$-om a nyereményekkel és

a leszedett bónuszokkal. Igaz kicsit türelem játék a bónuszok levétele, de megéri !

Akit érdekel: www.pokergate.hu

Laca1000 Creative Commons License 2008.04.26 0 0 40

Hi. Aki most szeretne elkezdeni pókerezni, és nincsen hozzá kezdőtőkéje ajánlok figyelmetekbe egy nagyon jó oldalt : www.pokerprofit.hu

Több terembe ajánlanak ingyen!-kezdőtőkét, valamint egyes termekbe fantasztikus rakeback ajánlataik is vannak! A pénzt ha kapcsolatba léptél velük, ami msn formájában történik..azonnal küldik, nagyon segítőkészek,készségesek!

norbiii Creative Commons License 2008.04.20 0 0 39

Hello!

 

Egy nagyon Jó oldal! Jó bonusokkal, magyar leírással.

 

www.gofreepoker.hu

 

frech54 Creative Commons License 2008.04.12 0 0 38

Esetleg érdekel:

 

"Várunk szeretettel standunkon, ahol felállítunk egy pókerasztalt és egy hivatásos krupié segítségével felmérheted a tudásod! 2 óránként kisebb versenyeket rendezünk, amelyen díjakért indulhattok! Minden játékos nyer, de a fődíjat csak egy ember viheti el!"

 

MoJaHo 4. Modell, Játék, Hobbi Kiállítás és Vásár
Április 19-20. Vasúttörténeti Park (Bp. XIV. Tatai út 95.)
www.mojaho.hu

Előzmény: viruska1 (34)
mazsi6000 Creative Commons License 2008.04.01 0 0 37
Sziasztok!

Ajánlom figyelmébe mindenkinek ezt a linket aki szeretne megismerkedni a pókerrel, vagy annak aki már játszik, és szeretne jobb játékossá válni.

online pókeriskola
G.I. 40 Creative Commons License 2008.03.19 0 0 36
http://bestpoker.hu/galeria.php?w=1%20000%20000%20GARANT%C3%81LT%20!
G.I. 40 Creative Commons License 2008.03.19 0 0 35
www.bestpoker.hu
viruska1 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 34
Sziasztok!
Nem tudtok olyan helyet Budapesten, ahova baráti társasággal lehet menni pókerezni?
Olyasmire gondolok mint a Gold Crown-ban ami van..
barnanag Creative Commons License 2008.02.28 0 0 33

Sziasztok.

Elég régóta foglalkozok a pókerrel és ennek köszönhetően sikerült összeállítanom egy honlapot az online poker játékosok számára: http://www.barnanag.extra.hu/

rgandalf Creative Commons License 2008.02.19 0 0 32
Sziasztok!

Mostinduló új pókeroldal az f1poker.eu !

Különlegessége az oldalnak, hogy most jelenleg folyó Coppenhaga-i EPT tournamente-t élőben közvetítik, és ha a fórumban érdeklődsz kedvenced iránt, tüstént készítenek róla képet, és elmondják neked a helyzetét olyan szempontból, mint amilyenre kíváncsi vagy.
Jelenleg Daniel Negreanu még versenyben van, gyertek el és kövessétek élőben az EPT skandináviai event-jét.

f1poker.eu
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.14 0 0 31
Sziasztok!
A POKERDREAM - ról hogy lehet a nyereményt kivenni?
nagyger Creative Commons License 2008.02.12 0 0 30

Barátom talált egy új élő póker helyet:

River Poker Club

Gondolom ismeritek a helyet. Jónak tűnik. :)

cint Creative Commons License 2008.01.07 0 0 28
http://www.pokerstrategy.com?referrer=novafly
Tanulj meg stratégikusan pókerezni saját költségek nélkül és váltsd ki a 150$ bónuszt a PokerStrategy-töl!

Nekem már átutalták a pénzt, azóta még gyarapodott is mert megfogadtam az oldal tanácsait.

Ha kérdésed van vagy segítség kell ezzel kapcsolatban írj a cintKUKACprofinterPONThu e-mail címre.

klikk ide
mazsi6000 Creative Commons License 2007.10.27 0 0 27
Pokeroktatás az interneten! 50$ kezdőtőkét biztosítabak!
viktro277 Creative Commons License 2007.10.09 0 0 25
sziasztok!

Tud nekem segíteni valaki abban hogy hol tudok asztalt, kártyát, zsetonokat logóztatni? előre is köszi!
Viktor
Törölt nick Creative Commons License 2007.10.04 0 0 24

Helló!

 

Én egy olyan játékot keresek, ahol nem online lehet pókerezni, hanem csak gépi ellenfelek ellen, mert sajnos nem tudok fix időpontot ígérni. Illetve az sem baj, ha online, csak gép legyen az ellenfél.

Tudtok ebben segíteni?

 

Köszi!

Sign Creative Commons License 2007.07.31 0 0 23
trazz Creative Commons License 2007.07.24 0 0 22
Szerintem kezdetben az ember, mert idő kell míg a gép kielemzi a játékát. Aztán a gép nyer egy darabig, mire az ember felismeri és stílust vált, akkor megint nyer egy darabig. Nagyon hosszútávon azonban szerintem a gép lesz az esélyesebb egy picivel, mert "rájön" arra hogy az emberi partnere mikor vált stílust. Onnantól kezdve más gyakorlatilag csak szerencse kérdése lesz. O:)
Az meg hogy ki nyeri az adott versenyt, szerintem attól függ hogy mikor jön el az a pillanat amikor a gép megtanulta az ember aktuális játékstílusát. Meg persze fortunától, esetleg randomistentől. O:)
Előzmény: Törölt nick (21)
a t t i l a Creative Commons License 2007.07.23 0 0 20

Pókerezz ingyen! Kapsz 50 dollárt, és már játszhatsz is!

www.pokerstrategy.org.uk/about/?referer=wakkerfuker

Nem kell sem bankkártya, sem bankszámla.
Én három hete  kezdtem el játszani és már 170 dolláron vagyok.
Kattints ide, regisztráltasd magad, és utána akármennyit nyerhetsz.

Pénzt többek közt úgy lehet kivenni, hogy elküldik csekken, vagy átutalják arra a bankszámlaszámra,
amit megadsz.

Ja, és ha játszol, közben gyűlik a pontod is (PartyPoints), és ha eléred a 400 pontot,
adnak még 100 dollárt.
Én két alatt elértem a 400 pontot, és már megkaptam  a 100 dollárt is.
Nem kamu! Nem átverés!
Ha kell segítek bármiben.


u.i. Az ajánlat akkor érvényes, ha még nem regisztráltattad magad a Partypoker.comon.

VS Creative Commons License 2007.06.24 0 0 19
emberek, egy apró kérdés

A World Series of Poker: ToC progi (pc, offline poker) kameranézete hogyan váltható?
Mindig csak távlati felülnézetet látok, az nem az igazi... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!