Keresés

Részletes keresés

Báthory Ödönke Creative Commons License 2004.08.05 0 0 937
"Bizonyos esetekben tökéletesen helyénvaló, ha Isten embere hazudik. Dávid is hazudott, amikor elkérte Akhimélek paptól a Góliáth fegyverét és Isten azt mondta róla, hogy kedve szerint való férfiú. Ráháb is hazudott, amikor letagadta az izraeli kémeket és tőle származik test szerint a Krisztus" A fenti tanítást a HGYben hallottam 3 ízben a színpadról, tehát tekintély alatt. Természetesen ezen esetekben az élet védelme fontosabb volt, hasonlóképpen a vészkorszak alatt hamis keresztleveleket kiállító papokhoz (áldja meg őket az Örökkévaló!). Kinek az életét védték a CampDavidről való hazugságokkal? b
Előzmény: elterito (933)
elterito Creative Commons License 2004.08.05 0 0 936
Nézd, az, hogy az állami törvényeket, vagy adórendszert kritizálják, az messze nem azonos annak elfogadásával, hogy valaki a keravillból ellop egy szinestévét :-)
Előzmény: Don Vittorio (935)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.08.05 0 0 935

Nem tanítják nyíltan, csak támogatják. Ha valakinek panasza van az ilyen elöljárók ellen, nincs kihez fordulni, ha panaszkodik is valakinek, azt kapja, bocsásson meg. Hidd el, én ezt végigcsináltam. Amikor EA, aki a Hetek főnöke-tulaja volt akkor csal és hazudik, és ezt nyugodtan megteheti, mert tudja, hogy N$ csak az ő verziójára kíváncsi, akkor ezért egyértelműen hibás "a színpad".

 

Persze, ha ezt Neked magyaráznom kell, és nem érzed, akkor Te súlyosan valláskárosult vagy.

 

Ps.: Meg aztán volt azért néhány összekacsintós adózással kapcsolatos "tanítás", amely egyértelműen az állam ellen szólt. Nincs értelme tagadni.

Előzmény: elterito (933)
Domestos Creative Commons License 2004.08.05 0 0 934
Meg annak a bűne, aki ahelyett, hogy megintené (vezető), hallgat (tehát egyet ért vele).
Előzmény: elterito (933)
elterito Creative Commons License 2004.08.05 0 0 933

Tanítják a lopást a színpadról, vagy vannak akik önkényesen a bibliai intések ellenére lopnak? Mert a vezetőnek csak az lenne a bűne, ha lopást prédikál. Ha az igazság prédikálása dacára valaki lop, vagy házasságtörő, vagy egyéb, az annak a bűne.

Ha ne úgy legyen, de én parázna lennék titokban, akkor elvileg én még bejárhatnék. De az engem minősítene és nem mást.

Előzmény: Don Vittorio (931)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.08.05 0 0 932
A lelki sérülés semmit nem jelent a HGY-ben, tudhatod. Annak idején hányszor gúnyolta N$ a színpadról az érzékenyeket? Én legalább 5 alkalomra emléxem. Ráadásul az nem is mérhető, nem lehet bankszámlára tenni, úgyhogy az semmi.
Előzmény: Domestos (930)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.08.05 0 0 931

Többször elmeséltem itt is, nincs kedvem ismételgetni. Csak röviden: annak idején, amikor indult a hetek, 7 héten át hazudoztak nekem nagyon durván, végül én magam szereztem pénzt nekik, hogy kifizessenek engem. Mivel ez évvége volt, a hiányzó néhány millió forint igen komoly kárt okozott nekem (meg egy kupac másik embernek). A nekem tudatosan hazudozó személyek mai napig ott vannak, futó személyek.

Emellett emlegettem, hogy megpróbáltam a tudottan beadott összegeket visszakérni (mert a 80%-ról fogalmam sincs, hogy mennyi volt, de voltak tudott pénzösszegek is), amikor kiderült számomra, hogy nem azon a módon használták fel, mint amire én adtam. Azt mondták, majd keresnek. Azóta is. Hevesen. (Kérdés, hol.)

Előzmény: elterito (929)
Domestos Creative Commons License 2004.08.05 0 0 930
Addig cincálom, ameddig úgy érzem, szükségem van rá. Amíg személyes kapcsolatok kötnek, addig valszeg fogom. Most már csak ezért teszem, a sérelmeimet már feldolgoztam.
Káron ugye nem csak anyagit értesz? De igen. Az adakozás szerintem (valaki más is írta már) nem a vakon lemondás a pénzről. Arra adom, amire kérik. Ha van alapítványod, próbálj meg állami pályázaton nyert pénzt másra költeni, meg nem elszámolni. Vajon Pállal miért tartottak minden gyülekezetből képviselők, mikor Jeruzsálembe vitte az adományokat? Szóval amikor másra költötték a pénzt, mint amire kérték, engem bizony megkárosítottak. Lelkileg is okoztak kárt, s véleményem szerint igencsak többet, mint anyagit, dehát erről is évek óta tépjük a szánkat.
Előzmény: elterito (924)
elterito Creative Commons License 2004.08.05 0 0 929
mit?
Előzmény: Don Vittorio (927)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.08.05 0 0 928
Szerintem csináld meg. A befolyó lé lenne Az Áldás az életedben, és végre nem kellene kényszeresen mindenkit irigységgel vádolnod...
Előzmény: belll (915)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.08.05 0 0 927
Nekem csinált, nem is keveset.
Előzmény: elterito (924)
Domestos Creative Commons License 2004.08.05 0 0 926
Bocs.
Én tudom. Más nem. Ráadásul az, hogy nem létezik a villa, az nem igazán a tévedés kategóriája volt. Hmm?
Előzmény: Domestos (925)
Domestos Creative Commons License 2004.08.05 0 0 925
Én[/] tudom. Más nem. Ráadásul az, hogy nem létezik a villa, az nem igazán a tévedés kategóriája volt. Hmm?
Előzmény: elterito (921)
elterito Creative Commons License 2004.08.05 0 0 924

Megnyugtatlak, ha az életünket éveken át az említett "társulat" folyásolta volna be (sic), akkor azt cincálnánk.

 

Akkor cincáld ezt kilencszázharminchat évig. Csinált neked effektív kárt a HGy?

Előzmény: Domestos (922)
elterito Creative Commons License 2004.08.05 0 0 923
Ha meg valaki ténylegesen azt akarja hinni, hogy ott nem áll ház, akkor az esetben is ezt fogja hinni, ha a szemeivel látja. A hit nagy dolog, a vakhit meg pláne :-)
Előzmény: Domestos (920)
Domestos Creative Commons License 2004.08.05 0 0 922
A "multileveles kozmetikai termék terjesztő társulattal" sosem voltam közvetlen kapcsolatban, míg a HGY-val igen. Éveket jelentett az életemben. Ráadásul egy csomó emberi kapcsolatot jelent(ett). Megnyugtatlak, ha az életünket éveken át az említett "társulat" folyásolta volna be (sic), akkor azt cincálnánk.
Előzmény: elterito (919)
elterito Creative Commons License 2004.08.05 0 0 921
Jó, de ha aztmondjaasándor hogy kocka alakú a Föld (elvileg mondhatja, mert tévedhet, és nem csalhatatlan, persze ez valószínűtlen és én csak a példa kedvéért mondtam), akkor attól még nem kocka.
Előzmény: Domestos (920)
Domestos Creative Commons License 2004.08.05 0 0 920
Semmi extra nincs abban, ha valaki megnéz egy olyat ami tudott dolog.

Te tudod, némely hites meg váltig állította (még ma is?), hogy nem is létezik.
Mert aztmondtaasándor.
Előzmény: elterito (918)
elterito Creative Commons License 2004.08.05 0 0 919

El kellene hagynod a sorsüldözött magatartást. A keresztények nem HGY-s üldözöttekre és HGY üldözőkre tagolódnak!

 

Ellenben van olyan, hogy beteges HGy ellenes magatartás. Ez semmiképpen nem a HGy-nek árt (az csak egy szervezet), hanem az embernek saját magának.

(akinek nem inge)

Ugyanilyen beteges, ha valakinek bármely törvényesen létező csoporttal, emberekkel szemben kritikai kényszere van, vagy amannak a léte zavarja.

Hiszen én sem szimpatizálok mondjuk a multileveles kozmetikai termék terjesztő társulattal, de nem izgat a léte, magánügyük.

Hasonlóképpen a HGy-sek magánügye, hogy anyagilag támogatják a gyülekezetüket.

Van akinek ez undorító, az ne nézzen oda.

Előzmény: folio (917)
elterito Creative Commons License 2004.08.05 0 0 918
Hülyeség. Mármint az első fele. Semmi extra nincs abban, ha valaki megnéz egy olyat ami tudott dolog. Mit bizonyít ez? Semmit.
Előzmény: folio (917)
folio Creative Commons License 2004.08.05 0 0 917

Ödönke legalább vette a fáradságot, hogy maga nézze meg mi a helyzet a nemlétező birtokkal. És azt mondta, mutatta meg, amit látott, nem próbált olyasmit belemagyarázni amit nem látott. Ebben igencsak különböztök. Tőled mindíg a feltételezgetéseket halljuk, hogy szerinted ki milyen stb. Javaslom hogy Ödönke hozzáállását vedd fontolóra, mert tisztességes volt, nem gúnyolásra méltó. 

El kellene hagynod a sorsüldözött magatartást. A keresztények nem HGY-s üldözöttekre és HGY üldözőkre tagolódnak!

 

Előzmény: belll (915)
elterito Creative Commons License 2004.08.05 0 0 916
Lehet hogy kéne szervezni egy tudományos expedíciót N. S. üditőital automatájának a lefilmezésére :-)
Előzmény: belll (915)
belll Creative Commons License 2004.08.05 0 0 915

A képek valóban döbbenetesek.:-DDD

Úgy tűnik nem kerülhetitek el a légi felderítést.:-)

A közelben biztos lehet bérelni sárkányrepülőt, ha nem akkor sörgősen nyitni kéne egy sárkány kölcsönzőt.

Lehet, hogy jól jövedelmezne az antihites turizmus.:-)))

üdv

belll

Előzmény: Báthory Ödönke (906)
artes Creative Commons License 2004.08.01 0 0 914

Erről  a  fotóról  egy  remek  ki  szösszenet  jutott  eszembe,  amit  a  TV-ben  láttam.

A  társadalmi  osztályokról  monologizált  egy  színész./Sajnos  a  szerzőre  nem  emlékszem/.

A    "láthatatlan  felső  tízezerként"     aposztrofálta  azt  a  társadalmi  osztályt,  amelynek  házai  stb.  beláthatatlan  kerítéssel  vannak  ellátva,  mintegy  totális

titokként,  amelyre  lehetetlen  belátni  a  társadalom  tagjainak.  Mintha  nem  is  léteznének,  pedig  nagyonis  léteznek. . .

Előzmény: Báthory Ödönke (906)
folio Creative Commons License 2004.08.01 0 0 913

Te csak ne tagadd le, hogy magaddal vitted.

Már mindenki tudja, hogy a tied a kocsi (híresztelem). :-))

És különben Ne válogass ez a kocsi van és kész.

 

A Don meg kap egy emelőset, hogy ne legyenek gondjai ha vele mennél kukkolni.

Nnnna azt hiszem mindenkivel sikerült szemtelenkednem.

:-))

Előzmény: Báthory Ödönke (912)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2004.08.01 0 0 912

Micsoda?? Hogy én vittem magammal? Akkor lehet, hogy az enyém az alább mutatott szép kocsi? Erről ismét egy vicc jut eszembe:

 

-Hát nem is örülsz, hogy kishúgod lesz?

-De igen, anyu, csakhogy én kiskutyáért imádkoztam!

 

Én egy szolídabb autót kértem.

 

b

 

Előzmény: folio (910)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.08.01 0 0 911
Ahhoz én kevés lettem volna, hogy őt fölemeljem.
Előzmény: folio (910)
folio Creative Commons License 2004.08.01 0 0 910

Akkor már inkább Báthor Kundödön.

Majd fogyasztjuk, és akkor tán nemcsak a tuskó:-)) bírja el. Miért nem emelted magasra? Ha már magával vitt? 

Te nem tudod? Nem trendi Magyarországon nyaralni.

Előzmény: Don Vittorio (908)
vfo Creative Commons License 2004.07.31 0 0 909
És biztos azért bújnak kerítés mögé, mert félnek, hogy a Tallér-szellem keze beteszi a lábát...
Előzmény: Don Vittorio (908)
Don Vittorio Creative Commons License 2004.07.31 0 0 908

Nem Búvár Kund, hanem Báthory Ödönke. (Bármire próbált felállni, azonnal összedőlt alatta. A régi fatuskókat meg megszűntették, amire föl lehetett volna állni.)

 

Egyébként a hely meglehetősen elhanyagoltnak tűnt. Kicsit olyan érzésem volt, mintha a "nagyő" megúnta volna ezt a játékszert, és már nem is lenne számára olyan fontos. Tán már van helyette másik, csillogóbb gumicicája.

Előzmény: folio (907)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!