Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.01.25 0 0 39
"Amúgy meg persze hogy nem merik "normális" emberek használni, ha a ballib a nyilsaokkal azonosítja..."

És akkor az úgy volt, hogy ő visszaütött...
Jah, a ballib azonosítja a nyilasokal, azért nem merik használni a "normális" emberek. Az idézőjel jó helyen van, mert aki tényleg normális, nem is vonulna alatta, az biztos. A "normálisok", max nem mernek nyíltan, csak cukorka hatása alatt.
Egyébként nem a ballibek azonosítják az árpádsávos zászlót a nyilasokkal, hanem a nyilasok azonosították magukkal. Akik meg, a rendszerváltás után kezdték el először használni, azok törődtek a folytonossággal. Ténlyeg, miért nem vonulsz vörös csillag allatt, mert a ballibek a kommunistákkal fognak azonosítani?

Előzmény: Don Palesz (36)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.25 0 0 38
"Ennél akkor is vannak sokkal nagyobb bajok is az országban. Attól, hogy emiatt visítotok, még nem lesz jobb pl. a mezőgazdaságból élőknek."

Jujj, de szeretem! Tagadni az újnyilasokat, amíg lehet, aztán amikor az orrod alá dörgölik a bizonyítékokat, akkor meg a terelés.
És, ha szerinted nem gondjuk lesz a mezőgazdaságból élőknek, akkor irány tüntetni a Tállya utcába, ott lakik a bűnös!

Előzmény: Don Palesz (29)
Röné Creative Commons License 2004.01.25 0 0 37
Szerintem ezt a hozzászólást kellett volna más színnel és nagyobb betűmértettel kiemelni. Csillagos ötös!
Előzmény: Don Palesz (36)
Don Palesz Creative Commons License 2004.01.25 0 0 36
Amúgy meg persze hogy nem merik "normális" emberek használni, ha a ballib a nyilsaokkal azonosítja...
Előzmény: MGperY (33)
Don Palesz Creative Commons License 2004.01.25 0 0 35
És? Használd te is, és akkor már nem csak a nyilasok használják:)
Előzmény: MGperY (33)
Don Palesz Creative Commons License 2004.01.25 0 0 34
A "nyavajogsz" jobban teccik?:)
Előzmény: MGperY (32)
MGperY Creative Commons License 2004.01.25 0 0 33
de a mellékelt ábra szerint a nyilasok HASZNÁLJÁK.

Előzmény: Don Palesz (30)
MGperY Creative Commons License 2004.01.25 0 0 32
én nem visítok, pistám.
Előzmény: Don Palesz (29)
aranka21 Creative Commons License 2004.01.25 0 0 31
"miért tenném, hogy jön ez ide? "

Hogyhogy hogy jön ez ide?:))))

"Te idézted Kövért...
Nos, az a mondat egy ironikus célzás volt az SZDSZ elnökválasztására,ahol mint ahogy azt Bauer a Beszélő interjúban elmesélte, Kuncze pártelnökké választásában szerepet játszott az a szempont is hogy szülei ne legyenek egykori kommunisták vagy zsidók...:)

Vagyis a Kövér ironiához ismerni kell az elözményt, a Bauer interjút.
Mint ahogy minden parodiához kell az eredeti ismerete.

Ha már beleszaladtál, vírits.

Nahát:)"

nehazudj fidesz-nek Macisajt idézetét:
Jellemző rátok bolsevikokra, hogy egy részt kiemeltek a szövegkörnyezetből, és azt magyarázzátok.

Előzmény: nehazudj fidesz (5)
Don Palesz Creative Commons License 2004.01.25 0 0 30
Az árpád sávos zászlót NEM a nyilasok találták ki tudtommal!
Előzmény: MGperY (27)
Don Palesz Creative Commons License 2004.01.25 0 0 29
Ennél akkor is vannak sokkal nagyobb bajok is az országban. Attól, hogy emiatt visítotok, még nem lesz jobb pl. a mezőgazdaságból élőknek.
Előzmény: MGperY (27)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2004.01.25 0 0 28
A fidesznek szerves és elválaszthatatlan része a szélsőség.

:o))

MGperY Creative Commons License 2004.01.25 0 0 27
persze, nincsen semmi baj sem az árpád sávval, csak a nyilasok is használták volt:




te írtad.
Előzmény: Don Palesz (26)
Don Palesz Creative Commons License 2004.01.25 0 0 26
"Kedves FIDESZ! Én továbbra is hiszek a szeretet és az összefogás erejében. Titeket viszont utállak, de nagyon, mert szemetek voltatok hozzám és az ország nagyobb részéhez! "
Az lehet, de nem jobban, mint a mostani ballib.

"Kapálózzatok csak, én akkor sem fogom nektek elfelejteni az
akasztásra buzdítást és Kövér többi szónoklatát, a mocskos mancsokat, a zsidókomcsizást, a hazaárulózást,"
Ezen kifakadni észjátszás, inkább tennéd azon, hogy nem történt igazi rendszerváltás MO-n...

"az MTV csonka kuratóriumához a MIÉPpel való összejátszást,"
az nem baj, sőt éppen kívánatos, hogy a posztkommunistáktól mentes legyen a sajtó

"orbánc nyilatkozatát egy náci rádióműsorban
egy útszéli, szélsőjobbos napilapra szervezett előfizetés-gyűjtő akciót
a nyíltan antiszemita és uszító pannon rádió zavartalan működését"
Erről meg aza véleményem, hogy akinek az ország rossz gazdasági helyzete, és kilátásai, a társadalom kettészakadása, azaz nagy tömegek elszegényedése és kis rétegek nagy meggazdagodása, az ország kiszolgáltatottá válása, stb idején a fentiek a legnagyobb problémái, az
1. nagyon boldog, gondtalan, anyagi jólétben levő
2. súlyosan félrevezették a libsik

"az árpád-sávos zászlókkal vonuló polgári köröket"
az árpád -sávos zászló régi magyar zászló volt, amit ugyan asszem talán a nyilasok jelképe volt, de a zászló gyökere ugyanaz, úgyhogy ne fikázd, ha megkérhetnélek.

Szal mégegyszer: a mostani MO-nak, és a lakosság 99%-nak nem az antiszemitázás, Kövér beszéd, Pannon, csonka kuratórium a legnagyobb baja, úgyhogy ne nyavajogj annyit.

Előzmény: nehazudj fidesz (-)
sashimi Creative Commons License 2004.01.25 0 0 25
Arrol sem esik eleg szo, hogy a GDP novekedesi uteme 2000-tol 2002-ig csokkent 6%-rol 3% ala, s hogy az ipari termeles 2001 vegen csokkent.

sashimi

Előzmény: Vokálpatrióta (22)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.25 0 0 24
"Titeket viszont utállak, de nagyon, mert szemetek voltatok hozzám és az ország nagyobb részéhez! "

Zöpökém :)))
Mióta egy nickgyár(os) az ország nagyobb része?:)))))))

És ahelyett hogy itt őrjöngenél hogy miért nem lett a Fidesz az SZDSZ Ifjúsági tagozata ( aminek szánták eredetileg), inkább kedvenc pártodat, az SZDSZ-t segítsd a puszta túlélésben...:))

A Fideszt meg hagyd, addig amig van egy
MSZP= Vissza Orbán Viktort Mozgalom ( c. by TGM):))))

Nahát:)

Előzmény: nehazudj fidesz (-)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.25 0 0 23
Nos, addig amig a választópolgárok számára ugye, a ballib kormány jelenlegi "gazdaságpolitikája" a
Mombasa-Havanna-Bangkok háromszögben kiötölt ingyenes
120 milliárdot spóroló ötletvonal és a Bokrosnak nevezetett szép nagybajszú ember vagy háromszáz pontja közötti alternatívák rémálmát jelenti - szóval bocsásd meg szegény népnek ha effajta Infó rádiós "eredmények" iránti mérsékelt érdeklődést...

Nahát:)

Előzmény: Vokálpatrióta (22)
Vokálpatrióta Creative Commons License 2004.01.25 0 0 22
A gazdasággal kapcsolatban jól sikerült elhitetni, hogy válságban van, hogy gyárbezárások, stb.

Ugyanakkor mély kuss van - számomra érthetetlen módon, és ez a gazdaságirányítók hibája - pl. a Rába 1 milliárd angol fontos(!!!!) beruházásáról, a feldolgózóipar - ha jól emlékszem - 26%-os növekményéről, és így tovább, amiket most nem tudok felsorolni, de a rádióban hallottam.

Méghozzá az Info Rádióban, ami minden, csak nem szoci szócső, ugye.

Előzmény: Törölt nick (14)
Vokálpatrióta Creative Commons License 2004.01.25 0 0 21
A címben igazad van, viszont a felvezetésed majdnem olyan szélsőséges, mint amilyen miatt a fidesz - remélem - valóban kínosan érzi magát a saját oldalán...
Előzmény: nehazudj fidesz (-)
bayernmotor Creative Commons License 2004.01.25 0 0 19
Elnézést, én már csak ilyen kis naiv vadkapitalista feledékeny ember vagyok, de ha aközött kell választanom, hogy 6% gazdasági növekedés és Kövér Laca (akit amúgy utálok), vagy 3%, és Medgyessy csodaszép mosolya, akkor inkább az elsőt választom. Tényleg elnézést.

abban az esetben lenne igazad, ha a gazdasagi novekedes egy olyan dolog volna, hogy megnyomjuk a nagy piros gombot, es 6%-ra szokken. hat nem, evek kellenek neki. szoval maradjunk annyiban, hogy Bokros faszaval nem muveszet verni a csalant. egyebkent meg nem tudom feltunt-e, hogy a vilagon mindenhol gazdasagi recesszio van.

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.25 0 0 17
"miért tenném, hogy jön ez ide? "

Hogyhogy hogy jön ez ide?:))))

Te idézted Kövért...
Nos, az a mondat egy ironikus célzás volt az SZDSZ elnökválasztására,ahol mint ahogy azt Bauer a Beszélő interjúban elmesélte, Kuncze pártelnökké választásában szerepet játszott az a szempont is hogy szülei ne legyenek egykori kommunisták vagy zsidók...:)

Vagyis a Kövér ironiához ismerni kell az elözményt, a Bauer interjút.
Mint ahogy minden parodiához kell az eredeti ismerete.

Ha már beleszaladtál, vírits.

Nahát:)

Előzmény: nehazudj fidesz (16)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.01.25 0 0 16
Macisajt, miért tenném, hogy jön ez ide?

Droli, ugye nem komolyan gondolod, hogy a növekedést a fidesz intézte el, a csökkenést meg szocik?

Törölt nick Creative Commons License 2004.01.25 0 0 15
"Dr. Kövér László titokügyi miniszter,
a Magyar Köztársaság Országgyűlésében
2000 február 1.

"Én azt mondtam, tisztelt képviselő úr, hogy a Fidesz nem az a liberális párt, ahol azért nem választanak meg valakit elnöknek, mert a szülei kommunista zsidók. "

----

Nnna...:)))
Most már csak a Bauer interjút idézd a Beszélőből, amelyre ez a fenti reagálás született...:))))

Nahát:)

Előzmény: nehazudj fidesz (5)
alto Creative Commons License 2004.01.25 0 0 12
Inkább az érdekel, hogy a gazdaság miért van ekkora bajban.

Mekkora bajban van a gazdaság? A költségvetés van bajban, a gazdaság köszöni szépen, egyre jobban érzi magát. Ahol 3 százalék körül van a növekedés, ott a gazdaságban lehetnek gondok - minden gazadságban mindenkor vannak -, de "ekkora" baj nincs.

Már megint szítjátok itt a világvége fílinget.

Előzmény: Törölt nick (8)
bayernmotor Creative Commons License 2004.01.25 0 0 11
a fidesznek most már nagyon kínos a szélsőjobb barátság

a mor megtette a kotelesseget, a mor mehet. ha optimista akarnek lenni, azt mondanam, hogy lehet, hogy tanult valamit a fidesz.

Előzmény: nehazudj fidesz (9)
bayernmotor Creative Commons License 2004.01.25 0 0 10
Most, 2004-ben qrvára nem az érdekel, hogy mit mondott a Kövér Laca 2000-ben a Parlamentben.

ez eleg szomoru rad nezve, ugyanis csak a buta feledekeny emberekkel lehet ketszer is megetetni ugyanazt a szart.

Előzmény: Törölt nick (8)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.01.25 0 0 9
ez nem az én problémám, ez molaf problémája, neki válaszoltam. Te, nem kéne olvasnod egy kicsit miielőtt hozzászólsz, hogy tudd, mihez szólsz hozzá?
Nehogy válaszolj, annak semmi köze ahhoz, hogy a fidesznek most már nagyon kínos a szélsőjobb barátság!
Előzmény: Törölt nick (8)
Kcinakif Creative Commons License 2004.01.25 0 0 7
fog ez menni! :-))

de milyen ismerős ez az utasítgató stílus valahonnan...

csak nem az origóról? :-))

hehehe

mondtam, hogy szánalmas... :-)

Előzmény: nehazudj fidesz (5)
Kcinakif Creative Commons License 2004.01.25 0 0 6
szerintem nyomjál be egy kis orbánbányát, kötéllacát vagy spionpokornit a témába, hogy beinduljon a pavlovi nyálcsorgás a politikailag kiegyensúlyozott europér balosok szájából... :-))

Előzmény: nehazudj fidesz (-)
nehazudj fidesz Creative Commons License 2004.01.25 0 0 5
Keresd meg az OGY jegyzőkönyvekben, amikor kötél laca a szadesz képviselőire célozva azt mondta, hogy náluk nem az számított, hogy kinek zsidók vagy kommunisták a szülei.

Tetszik, hogy e kései órán mindjárt négy érintett is rácuppant a témára, pontosabban a téma helyett a nickemre. További részletek az adataimnál.

Na amíg letelt a várakozási idő, megkerestem neked.
Íme:
Dr. Kövér László titokügyi miniszter,
a Magyar Köztársaság Országgyűlésében
2000 február 1.

"Én azt mondtam, tisztelt képviselő úr, hogy a Fidesz nem az a liberális párt, ahol azért nem választanak meg valakit elnöknek, mert a szülei kommunista zsidók. "

Előzmény: Molaf (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!