Keresés

Részletes keresés

Fiole Creative Commons License 2013.02.13 0 0 16178

Megvan a gazdája.

Előzmény: Fiole (16177)
Fiole Creative Commons License 2013.02.13 0 0 16177

Ma reggel (2013.02.13.) TALÁLTAK egy fekete közép uszkár kan kutyát Budapesten a Madridi utcában (XIII-IV. kerület határán). Emberhez szokott, barátságos, idősebb, homályos tekintetű. Tetovált, ami sajnos nem olvasható. Viszonylag frissen nyírt és nem elázott, tehát nem régóta bolyonghat. Nyakában nyakörv oltási bilétával és bolhanyakörve is van.
Gazdája a 70/456-3445 számon jelentkezhet érte. Elhelyezése nem megoldott így ideiglenes befogadó jelentkezését is szivesen veszi a megtaláló!

oriasuszi Creative Commons License 2013.02.02 0 0 16176

Szia! A BELL-ben csak meg ne lepődj az áron! Érdemes előtte tájékozódni!

Előzmény: dincsusza (16175)
dincsusza Creative Commons License 2013.01.31 0 0 16175

Azt mondod: Gut, Besser, Schlosser? :) Nemrég arra jártam, csak azt nem veszem észre, ami kiszúrja a szemem :) Köszi!

Drilbu Creative Commons License 2013.01.30 0 0 16174

A BELL Kutya és Kisállat Szalonban Schlosser kiállításra is szépen nyír.Biztos megy neki a hobby is:) Próbáld meg!Most így hirtelen csak Ő,de biztos van más is.

Előzmény: dincsusza (16173)
dincsusza Creative Commons License 2013.01.30 0 0 16173

Sziasztok!

 

Budapesten keresek jó uszkár kozmetikust. Segítségeteket előre is köszönöm!

 

Üdv

 

oriasuszi Creative Commons License 2013.01.22 0 0 16172

Továbbított üzenet:

Figyelem!!!

Segítségeteket kérjük, az Állatvédőrség nagy fába vágta a fejszéjét, ennek megvalósításához keresünk olyan embereket akik mogyoródon vásároltak uszkár, bolognese, yorkie fajtájú kölyök vagy felnőtt kutyákat....
Jelentkezni: bejelentes@orszagosallatvedorseg.hu

seciné Creative Commons License 2013.01.21 0 0 16171

Ha a kutya szorebol nem mossak ki a sampont akkor az iritalhatja a kutyat. A legkisebb bentmaradt sampon is tud vakarozast okozni.

Előzmény: Doree30 (16169)
Doree30 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 16170

Lazacos Purina Pro Plan tápot kap, kifejezetten érzékeny bőrű kutyusoknak gyártják. Megnéztem, nincsen benne csirke származék, nem hiszem, hogy ettől lehet.

Előzmény: *Babi* (16165)
Doree30 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 16169

Fehér törpe uszkár...:)

Tenyésztő azt mondta, nála nem vakarózott+ ajánlotta a Stronghold nevű cseppet,hátha atkás a kutyus. 3 napja megfürdettük, azóta szemmel láthatóan kevesebbet vakarózik. Reméljük lassan elmúlik.

Előzmény: panfran (16168)
panfran Creative Commons License 2013.01.18 0 0 16168

Szia Doree!

A tenyésztőt kérdezted erről? Lehet, hogy már nála is csinálta. Én első körben vele egyeztetnék.

Milyen színű és méretű az uszid? Van róla képed?

Előzmény: Doree30 (16164)
seci Creative Commons License 2013.01.18 0 0 16167

Nálunk is leesett a hó!

-seci

seci Creative Commons License 2013.01.18 0 0 16166

Ah, akkor Bori ezert turja felre a daralt-csirket! Viszont a csirkecombcsonttal semmi baja nem volt eddig.

-seci

Előzmény: *Babi* (16165)
*Babi* Creative Commons License 2013.01.18 0 0 16165

Pontosan milyen tápot kap? Nem csirkéset véletlenül? Vannak tápok amiket NEM csirkésnek írnak, de ha elolvasod az összetételét megtalálod benne. Nekem allergiaszerűnek tűnik a dolog. Sok uszi nem bírja a csirkehúst és egyéb csirkeszármazékokat. Az én kutyusom azon kívül, hogy nem bír semmilyen csirkeféleséget allergiás még egy tápcsoport (Royal C... ) valamelyik összetevőjére is, tehát ebből a típusból még a szenzitívet sem eheti.

Előzmény: Doree30 (16164)
Doree30 Creative Commons License 2013.01.18 0 0 16164

Sziasztok

Segítségeteket kérném a következőkben: Vasárnap hoztunk el a tenyésztőtől egy 10 hetes kis uszkárt. Nagyon eleven, játékos, eszik rendesen, életerős, kedves kiskutya, azonban azt vettük észre, hogy egyre jobban vakarózik. A bőre kicsit piros, de más elváltozást nem láttunk rajta, csak kicsit kopik a bőre, de a szőre nem hullik, nem bolhás,viszont sokszor annyira viszket neki, hogy a vakarózás köti le minden idejét és sokszor teljesen "idegbeteg" lesz tőle. Leggyakrabban a farka körül vakarja, de más testrészén is. Tegnap látta állatorvos, kinyomta a bűzmirigyét, azt mondta várjunk pár napot.

Jó minőségű, érzékeny bőrű kutyáknak való tápot eszik, így nem hiszem, hogy arra lehet érzékeny. A tenyésztő megfürdette aznap, amikor elhoztunk, arra is gondoltunk, hogy talán attól lehet, de azóta eltelt 5 nap, és nem javul, inkább fokozódik a viszketés. Nem tudjuk mitől lehet, már tényleg mindenre gondoltunk, arra is gondoltam, kimosom a fekhelyén lévő törölközőt, hátha attól van, hogy előzőleg öblítővel is ki lett öblítve és az irritálja. Teljesen tanácstalan vagyok, nagyon sajnálom szegényt,mert látom, hogy mennyire idegesíti, és nem tudom, hogyan tudnék segíteni rajta.

Lenne valakinek ötlete/tapasztalata, mitől lehet a viszketés?

Fiole Creative Commons License 2013.01.15 0 0 16163

Gazdit keres Mazsola:

7 éves, ivartalanított, chipes, fekete törpeuszi lány. Gazdája meghalt, a szomszédok látják el amíg gazdira nem talál, de megtartani nem tudják mert egész nap dolgoznak, túl sokat lenne egyedül. 

Érdeklődni: 06/30 931-66-32


Fiole Creative Commons License 2013.01.12 0 0 16162

 Szia! Azt gondoltam kölyök uszid van még, hogy most kerestek kozmetikust :) De örülök, hogy találtál olyat akivel meg vagy elégedve! A kutyáknak se mindegy mennyi időt töltenek az asztalon, de én úgy vagyok vele, hogy a gyorsaság nem a legfontosabb- inkább az, hogy hogy bánik az ebbel és milyen munkát ad ki a kezéből (persze ha mindez még gyorsan is megy az külön pozitívum). Az egyik hobbim a kutyáim kozmetikázása és ha nagy generál van ők se nagyon ússzák meg 3 óránál hamarabb. Nekem két apricot közép leányzóm van, az idősebb májusban lesz 8 éves, a fiatalabb 3 lesz március végén :)

Előzmény: molandi (16161)
molandi Creative Commons License 2013.01.11 0 0 16161

Szia Fiole!

Ma végre volt fodrásznál. Nagyon szépen megnyírta, pedig már nagyon "lelencül" nézett ki szegénykém. 2 óra alatt cakpak készen volt, nem kellett várni rá egy percet sem. A régi fodrásznál mindig az volt, hogy 3 óra múlva mehetünk érte, de sose volt kész időre + fél órákat mindig várni kellett. De szépen nyírt ő is csak lassan. Egyébként 7és fél éves, fekete, ivartalanított drágaság. Olyan imádnivaló, persze ezt minden uszi tulaj tudja.

Tiédről mit lehet tudni?

Előzmény: Fiole (16160)
Fiole Creative Commons License 2013.01.09 0 0 16160

Szia!

Nem vagyok odavalósi és nem is ismerek senkit aki azon a környéken dolgozik. Mivel senki nem válaszolt neked gondoltam legalább adok ötletet, hogy én mit tennék a helyedben. A neten én is körbenéztem, nem sokat találtam. Valakinek nincs egy kép se a munkáiról, van akinél meg amit láttam uszkárnyírást az nem tetszett. Így marad a próbálkozás...

Fontos, hogy jó kozmit találjatok aki szépen dolgozik és szépen is bánik a kutyákkal (és a gazdákkal se hátrány), hiszen ez egész életének része lesz ez a procedúra, nem mindegy milyen élmények kötik hozzá.

Mennyi idős az uszid?

Előzmény: molandi (16159)
molandi Creative Commons License 2013.01.09 0 0 16159

Szia Fiole!

 

Ezt úgy értsem, hogy nem egri vagy, vagy hogy ott nem ajánlasz senkit?

Honlapot találtam egy kozmetikáról, vannak uszis képek is ott, de a személyes tapasztalat is érdekelne. A mostani kozmetikusunknak a modora nem igazán tetszik már, érezteti, hogy ő szolgáltató és "majd ha akar akkor szolgáltat". Persze ha már ott vagyunk akkor kedves...

Lehet, megpróbáljuk az új fodrászt.

Előzmény: Fiole (16158)
Fiole Creative Commons License 2013.01.08 0 0 16158

Szia!

Sajnos nem tudok neked onnan ajánlani senkit. Utcán nem szoktál szépen kozmetikázott kutyákkal találkozni? A gazdiktól meg lehetne kérdezni hová járnak.

Amit emellett tenni tudsz, hogy neten keresel és végigjárod őket... Szerencsére az uszik szőre elég hamar visszanő ha nem úgy sikerül a dolog. Nagyon kevesen tudnak tényleg szép fazont nyírni uszinak- nem is tanítják ezeket- de ha valakinek az ügyessége megvan hozzá és képek alapján el tudod neki magyarázni mit szeretnél akkor abból lehet valami. Sok szerencsét!

Előzmény: molandi (16157)
molandi Creative Commons License 2013.01.08 0 0 16157

Vagy Egerben is lehet, csak olyan aki hozzáértő és gyakorlott, mert sajnos volt már olyan helyen ahonnan ugy jött ki, hogy minden volt csak uszi nem.

Köszönöm előre is!

Előzmény: molandi (16156)
molandi Creative Commons License 2013.01.04 0 0 16156

Sziasztok!

Most találtam erre a fórumra és szeretném a segítségeteket kérni. Mezőkövesden tud valaki ügyes kutyakozmetikust uszkárnak?

Köszönöm előre is.

Szép napot!

dollyka96 Creative Commons License 2013.01.03 0 0 16155
Koszonom a segitseget es az egyutterzest :( nagyon hianyzik nekunk. :(
Előzmény: Cicoma (16154)
Cicoma Creative Commons License 2013.01.03 0 0 16154

Szia! Sajnálom a kutyusodat. Jó döntést hoztál, hogy TENYÉSZTŐT keresel, nem szaporítót. Írjál Maxocskának! :) Sok sikert!

Előzmény: dollyka96 (16153)
dollyka96 Creative Commons License 2013.01.02 0 0 16153
Sziasztok,
Segitseget szeretnek kerni, nem tudom, hogy merre induljak el.
Torpe uszkart szeretnek venni tavasszal, lehetoleg apricot szinben.
En debreceni vagyok, de nem akarok ujra szaporitotol venni, szoval a tavolsag nem gond. Sajnos szeptemberben el kellett altatni a 16 eves torpe uszkarunkat es mostanra enyhult a fajdalom annyit, hogy merunk arra gondolni, hogy jo lenne ujra egy kiskutya a csaladba. 16 evvel ezelott nem tudtuk, hogy vannak tenyesztok es szaporitok. :( ezert kerek most itt segitseget...
Fiole Creative Commons License 2013.01.02 0 0 16152

Itt van a lista a kennelekről:

http://www.joker-poodleclub.hu/index_14.htm

Előzmény: henna35 (16151)
henna35 Creative Commons License 2013.01.02 0 0 16151

sziasztok! Koszi. en azt a megszerzest idezojelbe irtam. Sajnos nemtudom milyen kennelrol van szo,nemis talalom.:(

Maxocska Creative Commons License 2013.01.02 0 0 16150
Az uszkárklub elnökének a kennelében van egy fekete toy uszi baba eladó :-) Kennelnevez nem lehet itt kiírni. De megtalálod a klub honlapján... De ne azt mondd neki, hogy hogy tudod megszerezni, mert nem lesz nyerő nála ez a hozzáállás... Meg egyik tenyésztőnél se... Amúgy fekete toy tenyésztő tényleg nincs az országban, nála is véletlenül született. Törpe tenyésztő viszont van, és ott tegnap született alom. Sok sikert!
Előzmény: henna35 (16147)
Fiole Creative Commons License 2013.01.02 0 0 16149

Pilisszentivánról elveszett jan. 1-jén este egy ivartalanított, szürke, 12 éves törpe uszkár szuka. Inkontinens, epilepsziás, gyógyszert kell szednie!
chip nincs. tel: 06 30 247-4217

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!