Keresés

Részletes keresés

szigetimatyas Creative Commons License 2013.06.10 0 0 25

Valakinek esetleg Star Trek (2009) vagy Star Trek - Sötétségben (2013) plakátja nincsen eladó sorban? :)

tlindenberger Creative Commons License 2010.01.20 0 0 24
Ha valakinek megvan a halálkeringő plakátja, szóljon, mert annyira bejön, hogy kitenném otthon.
Két típusa is van, én inkább azt szeretem, amelyiken Dobó kata van nagyban, és Kern András icsiben a késben.

Magyar plakáthoz képest szerintem elég jól összepakolták.
Veczus Creative Commons License 2009.11.23 0 0 23
Sziasztok!

Olyan poszter boltot szeretnék, Budapesten ahol sport posztereket lehet vásárolni a helyszínen. Ha valaki esetleg tud.
Köszi!!
dorcibaby Creative Commons License 2006.11.20 0 0 22

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy valakinek esetleg nincs e  egy Green street hooligans plakátja amin tül szertne adni?

üdv

duzsmarcsi Creative Commons License 2006.09.26 0 0 21

Sziasztok!

 

Kétségbeesve keresem a Good Night and Good Luck eredeti,  vagy magyar plakátját. Aki tudja,hol érhetném el, segítsen!

 

Köszönöm: Marcsi

Ezt...

 

Hát ezek azok a plakátok. Ha valakinek megvan, írjon egy ímélt!

Köszönöm!

mgyr Creative Commons License 2006.07.27 0 0 20
70-es és 80-as évekbeli MAGYAR filmek plakátjai érdekelnek. A kép is, nemcsak a poszter maga. Ha valakinek van vagy hasonló érdekli, jelentkezzen! (gyorgy(at) cheerful.com)
feenyhozoo Creative Commons License 2006.07.25 0 0 19
néha a mammutban osztanak a vevőknek plakátot...
ezt mi utáljuk, mert a dolgozókat meg se kérdik, h kell-é nekük:(
feenyhozoo Creative Commons License 2006.07.25 0 0 18
én eladnék pár bazinagy plakátot(molinót)
narnia(havas)
36(vmi depárgyős film)
the wild (vadkaland)
zorro(a nagy z)
éjszakai őrség és silent hill (papírból)
ilyenek...
ha vkit érdekel, lemérem
1000Ft/nm
hajduandor@freemail.hu
Skywalker. Creative Commons License 2006.02.06 0 0 17
filmplakát kiállításról vélemény?
Anne! Shirley Creative Commons License 2006.02.03 0 0 16
Pécsen a Cinema Cityben adnak. (ingyen) és tök kedvesek!! Mozikban próbálkozzatok.
Agassi Fan Creative Commons License 2005.11.17 0 0 15

Nálam is van egy-pár:

www.gportal.hu/portal/posters

Timsz Creative Commons License 2005.11.09 0 0 14

hello mindenki!

poszter csere-bere, adás és vétel itt: http://gportal.hu/poszterforum

yzso Creative Commons License 2004.01.22 0 0 13
Azért próbálkoz csak. Egy jó történettel is előállhatsz.
Ugyanis én nem magamnak kértem (nem egy moziba járó tipus vagyok, és a sztárokat sem ismerem igazán).
Egy lány barátom rajongott akkor Mel Gibsonért, akor ment valamelyik filmje, és nagyon jó plakátja volt.
Szóval előadtam, hogy egy lány nagyon rajong érte, és hogy én ezzel milyen örömet szerzek neki... Szerintem a történet hozzájárult ahhoz, hogy segítőkészek legyenek a végtelenségig.
Beleértve ebbe a telefonon megkérdezetteket is, Ők is igyekeztek volna, de nekik nem állt módjukban segíteni.

Előzmény: QQRYQ (12)
QQRYQ Creative Commons License 2004.01.21 0 0 12
köszi, ez jó ötlet, majd kiprobálo, csak attól tartok, hogy itt Budapesten már nincsenek ilyen moizért éslő mozisok csak zsoldosok(?). kivétel talán az art-hálozat. csak ők meg rohannak a csőd felé...
Előzmény: yzso (11)
yzso Creative Commons License 2004.01.18 0 0 11
Keress egy kisebb mozit.
Igaz az én estem kb 10 éve történt, de sikerült posztert szereznem.
Én is sok helyre telefonáltam, mire a legkézenfekvőbb megoldás az eszembe jutott. A mozi plakát "terjesztőjével" beszéltem, és Ő adott egyet.
Ez a mozi Eger, legnagyobb mozija, ahol ez az illető intézte a moziben a plakátok kihelyezését, Ő volt a pénztáros is, és nagyon kedves volt. Ja, nem kért érte semmit, azért egy doboz Raffaelovval megleptem.
Előzmény: QQRYQ (7)
megmondó ember Creative Commons License 2004.01.18 0 0 10
www.amazon.com
QQRYQ Creative Commons License 2004.01.18 0 0 9
Előzmény: QQRYQ (8)
QQRYQ Creative Commons License 2004.01.15 0 0 8
Előzmény: QQRYQ (7)
QQRYQ Creative Commons License 2004.01.15 0 0 7
látom tegnap nem nyilt ki az ötletláda, talán ma?
Előzmény: QQRYQ (6)
QQRYQ Creative Commons License 2004.01.14 0 0 6
na ma? valami tipp/ötlet/ajánlat?
QQRYQ Creative Commons License 2004.01.13 0 0 5
na, ez már egy sokkal jobb tipp, köszönet érte, csak valószinüleg ez a film még nem lesz ott, mert ezt valamikor decemberben mutatták be, de azért megvizsgálom, talán ők tudnak tippet adni.

persze, ha valaki még tud, akkor ne tartsa magában, vagy ha esetleg pont ennek a filmnek a plakija a keze között megfordul, szivesen megvenném, így talán nem kell dombornyomott bankkártya :)

Előzmény: Törölt nick (3)
QQRYQ Creative Commons License 2004.01.13 0 0 4
igen-igen, köszi. hát ezeket ismerem, illetve az egyiket nem, csak pont az a fránya dombornyomott nincs... azért köszi.
Előzmény: Ty Law (2)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.13 0 0 3
A Petőfi Csarnok hétvégi bolhapiacán mindig kint vannak a poszterárusok, elég nagy választékból lehet cseresznyézni, mondjuk általában csak az utóbbi pár év filmjeinek posztereit árulják.

A Magyar Szabadalmi Hivatallal szemben (V. Galilei utca azt hiszem) viszont van egy antikvárium, ahol régi filmes képekből van egy nagy ládányi (amiket régen a mozik vitrinjeibe raktak ki), 300 ft körüli darabáron.

Előzmény: QQRYQ (1)
Ty Law Creative Commons License 2004.01.13 0 0 2
MovieGoods.com
AllPosters.com

MoviePosters.com

Ezenkívül csak egy dombornyomott bankkártyára van szükség, és máris lehet rendelni a több ezer poszterből. :)

Előzmény: QQRYQ (-)
QQRYQ Creative Commons License 2004.01.13 -1 0 1
Aham, hát ez nem a legjobb hír, azért én még probálkozom majd. Másnak milyen tapasztalatai vannak?
Előzmény: Chabee (0)
Chabee Creative Commons License 2004.01.13 0 0 0
Mi még anno régen az Ördög ügyvédje plakátot akartunk szerezni (venni) valahonnan, megkérdeztük a Hollywood Multiplexben, hogy honnan lehet vajon ilyet szerezni, ők azt mondták, az InterCom-tól kapják, ő a forgalmazó. El is mentünk, megpróbáltunk kérni, de iszonyú nagyképű volt ott mindenki, le se sz*rtak minket, mondták, hogy ezt nem lehet csak úgy kérni meg venni... Szóval egy nagy 0-t kaptunk csak...
De ha valakinek jobb tapasztalata van, írjon, én is kíváncsi vagyok.
Előzmény: QQRYQ (-)
QQRYQ Creative Commons License 2004.01.13 0 0 topiknyitó
a nagy kérdés, hogy hol lehet ilyesmi beszerezni? tele vannak a mozik/cd boltok, de náluk nem lehet venni. talán a forgalmazó? honnan szerzik be a mozik/boltok?

nekem konkrétan a Love Actually c. film (Igazából szerelem) posztere kellene, meg még pár másik, de ez a sűrgős...

köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!