Keresés

Részletes keresés

DINGO Creative Commons License 2003.12.30 0 0 368

:-D
Előzmény: R0fike (367)
R0fike Creative Commons License 2003.12.30 0 0 367
Bocsi, csak jó kedvem van, nem cseszegetlek.

Ha holnap nem kerülnék netközelbe, vagy elfelejtem a jelszavam, akkor most kivánok boldog, eredményekben, sikerekben és km-ben gazdag boldog új évet neked , nejednek és a kölöknek is!

Előzmény: Törölt nick (365)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.30 0 0 366
Az a helyzet, hogy én - még magánlevélben is - egyeztettem vele. Na és kb. 5 kerületi Közlekedésrendészeti vezetőnek is ajánlottam az oldalt.

Persze lehet, hogy Te jobban tudod, hogy én mit csináltam... :-)

Előzmény: kivi (364)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.30 0 0 365
Egyébként nem értem, hogy ez miért kérdés? Én nem tekerek társaságban. Meg miért is jönnék oda? Azért, hogy ott megint piszkáljanak egyesek?
Előzmény: R0fike (360)
kivi Creative Commons License 2003.12.30 0 0 364
Össze-vissza beszélsz... neki semmilyen képei nem voltak. Ellenben arról volt híres, hogy hetente új nicket csinált.
Előzmény: Törölt nick (361)
R0fike Creative Commons License 2003.12.30 0 0 363
Kész a lötty, jó nehéz. Érte jöhetnél valamikor.
Jól lefóliáztam, az erkélyen hül.
Előzmény: kivi (357)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.30 0 0 362
Nem jövök be. Maximum csak ha hívnak melóügyben, na és persze, ha kijön értem a kocsi... :-)
Előzmény: R0fike (360)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.30 0 0 361
Én emléxem. Nagyon jó képei voltak. Igazán bizonyító erejűek. Majd valaki elüldözte az IKT 2.0-ról. Annyira megsértve, hogy a képtárát is kitörölte. Pedig azon képtár alapján sikerült pár járőr útvonalat módosíttatnom. Ezzel is sikerült "segíteni" a kerékpárosok ügyét!

Hajrá!!!

Előzmény: kivi (357)
R0fike Creative Commons License 2003.12.30 0 0 360
Akkor holnap nem leszel a VBB tekerésen?
Azt hittem, a VBB kompetens emberei ott lesznek, nemcsak a kivi-félék!
Előzmény: Törölt nick (358)
R0fike Creative Commons License 2003.12.30 0 0 359
Tessék békénhagyni ezt az embert!

Mióta ismerem, először volt következetes.

Azt írta ManAlone, nem lesz január 5.-ig!

Be is tartja, azóta BikeAlone irogat!

Előzmény: dhpage (356)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.30 0 0 358
Vidéken vagyok, és nem tudtam belépni a sajátommal, mert elfelejtettem a jelszót. Viszont nemrég megszóltatok, hogy hogy is váltogatok NICK-keket. Ezért csináltam egyből tizet. Majd váltogatom OK? :-)
Előzmény: dhpage (356)
kivi Creative Commons License 2003.12.30 0 0 357
Emlékszel még Égszínkék Mosogatórongyra? :-)
Előzmény: dhpage (356)
dhpage Creative Commons License 2003.12.30 0 0 356
Lassan már nem tudjuk követni a nickjeid változásait. :))

Mennyi van még tarsolyban? :)

Előzmény: Törölt nick (355)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.30 0 0 355
Apró dolog, hogy volt közben pár ünnepnap, mellékesen én sem ezzel foglalkoztam, stb... Tudod nem abból áll az életem, hogy az Internet-et bújom. Sőt, sikeresen hozzásegítetek, hogy elszakadjak innen...

Ennek inkább mindegy mit válaszol, akkor is összeugrunk szaga van.

Előzmény: DINGO (354)
DINGO Creative Commons License 2003.12.30 0 0 354

"...sem válaszadásra, sem egyébre nem hagysz időt..."

hö-höhö! az a 8 nap kutyafüle?

Előzmény: Törölt nick (351)
dhpage Creative Commons License 2003.12.30 0 0 353
Hát ezzel egyetértek. Meg azt hiszem a Topic nagy része is.
Tényleg nem vagyunk egy szinten.

"Ismétlem, hogy nem egy szinten vagyunk"

Előzmény: Törölt nick (350)
dhpage Creative Commons License 2003.12.30 0 0 352
Pályáztatás vagy sem, de használható kerékpárút lett építve.
Ez a lényeg.

Itt Pesten több út még járdának is használhatatlan. :(
Viszont a kresz szerint így nem használhatjuk a mellette levő sokszor biztonságosabbb utat.
Ez az ami valóban gond. Az meg hab a tortán, hogy ezért a rendőrség még bírságolni is szándékszik.

Előzmény: R0fike (345)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.30 0 0 351
Az is egy nyílt lista. Ha oda le merted írni a nevedet, akkor ide miért nem?

Az egy más kérdés, hogy ha ez tényleg sértés, akkor ELNÉZÉST kérek!

Én nem gyűlöllek, de amit most mondasz teljesen ellentétes azzal, amit közös tekerésünk alkalmával a St.Endrei kerós úton - kb. a Renault szalon magasságában - mondtál nekem. Én az ott elhangzottakat szentírásnak vettem, mert abból indultam ki, hogy Te egy tapasztalt, sokat megélt ember vagy, akinek - ha mást nem is tisztelnék - de már a tapasztalatát is tisztelni kell!

Akkor úgy éreztem, hogy segítesz, tanácsot adsz, támogatsz. Amióta viszont feltűntél az egyesületi listán, azóta gyökeresen megváltoztál.

Tetszik egyébként a "türelmességed". Míg te szépen elmész ünnepelni, kikapcsolsz, addig nekem sem ünnepi dolgokra, sem válaszadásra, sem egyébre nem hagysz időt... Ez is mutatja, hogy a régi - általam megismert - kerékpáros társ ma keresi azokat a lehetőségeket, ahol ellenségeskedhet, ahol bevághat...

Én válaszoltam a kérésedre. Azt a témát tettem be ide, ami szerintem nem volt korrekt. Én erre céloztam. Az a helyzet, hogy te ott szintén egy másik helyen elhangzott dolgot tettél be, akárcsak itt én. Ezért ezt a "nincs alapod" dolgot nem értem.

Előzmény: Ghiml (349)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.30 0 0 350
Itt "csupán csak" pár probléma van. Mégpedig az alábbiak:

1. Nem vagyunk egy szinten. Míg te szakmai tudás nélkül hőzöngesz, addig az én (elhamarkodott) "beszólásai"-m kissé más megítélés alá esnek.

2. Én megszóltam egy gyakorlatot és igazam volt. Ti megszóltatok egy embert, és alapvetően rossz volt az álláspontotok!

3. Az én szakmai múltam miatt figyelnek arra, amit jelzek. Te - bár ez számomra sem jó (és itt nagyon egyet értek Röfikével) - hiába is szólsz, nem vesznek figyelembe.

4. Én leírtam akkori problémámat. Valóban nem válogatott szavakkal. Te akkor egyet értettél velem. Ma ugyanezért megszólsz.

5. Én akkor - idegességemben - valóban beszóltam. Majd utána - igaz előbb letoltak a hangvétel miatt (nem tagadom, mert ez hozzá tartozik a teljes igazsághoz) - intézkedtem. Igyekeztem az előidéző problémákat megszüntetni. Nem siránkozással, nem dumával, hanem kihívtam oda azokat az embereket (ismétlem Embereket), akik ténylegesen tudtak tenni az ügy érdekében!

Gyökeresen más az, amit én teszek, és az, amit te! Ismétlem, hogy nem egy szinten vagyunk...

Előzmény: dhpage (342)
Ghiml Creative Commons License 2003.12.30 0 0 349

Nem válaszoltál Sándor, csak hablatyolsz.
Dec. 08. óta többször olyan szinben állitottál be, mint aki olyanokat tett veled szemben, ami miatt egyenesen gyűlölködnöd kell velem szemben, és mint aki olyan dolgo(ka)t tett, ami miatt le kellett rúgnod a lev. listádról, valamint saját egyesülete ellenében beszél, és amúgy nem szavahihető és nem következetesen szótartó.
Felsoroltam a mondataidat, egy-egy hellyel megjelölt idézetet kellett volna, hogy citálj vádaskodásaid igazolásául, vagy, ha ilyet nem tudsz, bocsánatot kérj.

Ehelyett beidézel leveleket, amikből sok minden kiolvasható, csak az állitásaid igazolása nem. Maradtál továbbra is kötekedő vádaskodó. Az már csak hab a tortán, hogy a beidézésnél újabb pontban sértetted meg az én - és mások - személyiségi jogait: NEM ILLIK a teljes nevet a nyilvánosság előtt leirni! Várom ezért is a bocsánat kérést!
Mert, ne gyárts összeesküvés-elméletet, TE vagy az, aki időről időre, de sajnos elég gyakori rendszerességgel nekiméssz valakinek, számos esetben olyannak, aki nem bántott, és nem viselkedett veled szemben ellenségesen. "Bűne" az általad megtámadottnak legfeljebb az, hogy szóba áll az általad mostanra "leprás-szennyes közellenségnek" kikiáltott HBE tagjaival.
Engem pedig hiába is próbálsz meg provokációval vádolni, mert akinek van szeme, az láthatja: négyszer hagytam szó nélkül a TE provokálásodat, mire elegem lett belőle, és védekezésül megszólitottalak. Akkor, légy gerinces, vállald a válaszadást! Lehetőleg az itt, ezen nyilvánosság előtt zajlott szövegekkel, mert csak az tartozik ide. A topic nem-a-témájával összefüggő irásokról meg neked nincs alapod filozofálgatni: remélem, tudod miért.

Manka, letelt a válaszadásra adott időből hét nap.

Ghiml

Előzmény: Törölt nick (331)
AUTHOR Creative Commons License 2003.12.30 0 0 348
Egy free chat segítségével 1 órán keresztül lehetett kérdéseket föltenni Miskolc város polgármesteréve és volt egy kérdés a kerékpárutakkal kapcsolatban:
Tervezik-e kerékpárutak építését a városban?
Válasz:
A Tiszai pályaudvar-Diósgyőr kerékpárutat ebben az évben terveztetni fogom.
Mire ebből kerósút lesz, addígra régen leváltját az MSZP-s polgármesterünket!
Én legalábbis így látom!
Minden esetre elszomorító.
Előzmény: R0fike (347)
R0fike Creative Commons License 2003.12.30 0 0 347
Erről beszélek!

Persze ez akkor lesz korrekt, ha pontosan megtudakolom, hogy hogyan, miből készült.

Előzmény: AUTHOR (346)
AUTHOR Creative Commons License 2003.12.30 0 0 346
Tudod Röfike nálunk azért ettől siralmasabb a helyzet!
Miskolc lakosságához és területéhez képesti 5 km kerékpárút azért egy kicsit elgondolkodtató...
Előzmény: R0fike (343)
R0fike Creative Commons License 2003.12.30 0 0 345
Jó reggelt!

Pályázat, pénz biztosan volt benne, ugyanis van egy nagyon klassz strandfürdő a falu szélén, amit a bringaút összeköt a falu közepével.

Erre tutti adtak zsetont.

Ne találgassunk, megkérdezem a polgármestert, hogy hogyan történt.

A lényeg, hogy a lakossághoz, a városka méretéhez mérten nagyon jelentős a hossza.

Előzmény: dhpage (344)
dhpage Creative Commons License 2003.12.30 0 0 344
Példaértékű!

Egy használható kerékpárút, mindenféle pályáztatás, pénzlobbizás, anyázás, stb. nélkül.
Ilyen kellene Pesten is...

Előzmény: R0fike (343)
R0fike Creative Commons License 2003.12.30 0 0 343
Jó estét Urak!

Nemrég értem haza szülőfalumból, Füzesgyarmatról.
A falu, ja, már város - szerencsére közlekedési lámpa még nincsen - de van bicikliút!!!

A hossza kb. 3km !!! Egy 5000 lakosú településnekvan ennyi bringaútja. A főutcán és a piachoz vezető út mellett fut végig, az autóúttól árokkal, illetve egy széles mezsgyével elválasztva, sárga vonallal a két oldalán. Szélessége kb. 1,5m, mindenütt kétirányú. Burkolata sima aszfalt (az a fekete trugyi, amit a gép terít) és szép sima. Szintbeli különbség a kereszteződésekben nincsen.

Továbbá érdekvédelem vagy erős kerós lobby sincsen. Egyszerűen megcsinálták.

Már tavaly is megvolt , csak az eddigi viták miatt figyeltem meg most jobban.

dhpage Creative Commons License 2003.12.30 0 0 342
"Ezért is volt az előző mondatomban az a kitétel, hogy Na és ezt a kerékpárosok beszólásai, "izgága megmozdulásai", - egyébként szerintem is jogos, de igazából - "hőzöngő megnyilvánulásai" nem segítik elő."

Hogy is van ez?

"Ugyanis ez a mondat, amit idéztél tőlem, valóban megvolt, elhangzott, és azonnal felkerestek miatta a rendőr ismerősök"

...

"Utána szépen leültünk a kerületi Járőr Parancsnokkal, valamit a Római parti Körzeti Megbízottal és a területileg illetékes Közlekedés Rendészeti vezetővel. "

Tehát mégicsak van értelme a hőzöngésnek?
Mert elötte nem vettek komolyan, után meg leültek veled tárgyalni.
Azt teszik a hozzászólásaidban, hogy percenként cáfolod saját magadat. :)

Előzmény: Törölt nick (338)
dhpage Creative Commons License 2003.12.30 0 0 341
Bocsánat! Te hoztad fel az elején a fizetés témát.
Hogy mennyi embernek fizettél és ezért még bedolgozást is vállaltál a Rekettyésben.
Nem így volt? Idézzem?

Minden más hozzászólás már csak erre való reflektálás volt, miszerint ilyet nem szokás emlegetni nyilánosság elött.

Magán beszélgetésben lehet, az más kérdés.

Ennyit erről, hogy ki kit mivel provokál.

Előzmény: Törölt nick (334)
kivi Creative Commons License 2003.12.29 0 0 340
Nyilván te is csak provokálod, ahogy én is szoktam...
Előzmény: DINGO (339)
DINGO Creative Commons License 2003.12.29 0 0 339

"Megint ugyanaz a - már unalomig ismételgetett - taktika...

igazad van! felháborító!
bezzeg nem válaszolni, mellébeszélni, ujjal mutogatni, elővenni olyan dolgokat amiknek semmi de semmi köze nincs az aktuális témahoz... az igen! az nagy királyság!

Előzmény: Törölt nick (334)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!