Keresés

Részletes keresés

Andreasd Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3872
Kötyike!
Előzmény: robertut (3871)
robertut Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3871
Netikett-nek hívják, amiről írsz... Net-etikett.
Előzmény: Andreasd (3870)
Andreasd Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3870
Hi!

A hangnem ismét durva. Tessék visszavenni. Ez nem háború???!!!

Fórumozók! (Kivéve Robi!)

Senki, aki netezik, nem tesz soha olyat, hogy szét...a a maga által létrehozott fórumot. Aki ebben a világban mozog, tudja, hogy szigorúbbak a szabályok mint egy jól működő (tehát értelemszerűen nem magyar) demokráciában.

És innentől mindenkinek: a fórum nem chat. Nem adunk egyszavas válaszokat. (Robi!) Nem adunk pikírt válaszokat smile nélkül. Moderátort nem ba...sztatjuk olyan hibákért, ami nem a feladata. (Moderátor, nem üzemeltető)
Moderátor nem lehet ideges, pikírt. (NEM erről a fórumról beszélek!!)
Egy fórum moderálását nem mossuk össze a moderátor egyéb munkájával.
Például: próbáljatok meg mondjuk "torrentezni" és összeakaszkodni egy moderátorral. Nem Ti nyertek, higgyétek el.
Na. És a csúnya szavakat tessék kiszabni!!!

És tessék szíves elolvasni másik írást, másik fórumon!!! :)))

U.I.:
Ezt a világot (net) meg kellene próbálni szétválasztani a "másiktól" (való :)) )
Seniki, aki jóérzésű ember, virtuálisan sem "fejel!" le senkit.
Így csak agressziót lehet kiváltani. Jó beszélgetést, egészséges, jó ízű vitát nem. Hát mik vagyunk mi? Politikusok??? He??

by
Andreasd

"Szép álmokat, rózsás csókokat!"


robertut Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3869
Igen, köszönet a szolgáltatónak, aki a saját biztonsági másolatából visszarakott egy korábban lementett változatot. Promptan válaszoltak kérésemre.
Előzmény: tobiasszabolcs (3868)
tobiasszabolcs Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3868
Jelentem helyreállt a rend a másik fórumon. Szolgáltatói oldalon volt a hiba, el volt tűnve az adatbázis. De most már megvan. Lehet oda is írni, aki akar.
Dojika Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3867

Hát ez már mindennek a teteje, ki merészelte ezt ?????

Nem hiszem el, hogy tényleg ilyen emberek laknak köztünk...

Előzmény: robertut (3866)
robertut Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3866
Igen.
Előzmény: tobiasszabolcs (3865)
tobiasszabolcs Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3865
Robi, ez most komoly?
Előzmény: robertut (3862)
robertut Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3864

Dehogy tettem! Azért annyi elégtételt nem adok az illetőnek...

Előzmény: micktaylor (3863)
micktaylor Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3863

Hacker támadás??????????????

Az bűncselekmény!

Feljelentést megtetted?

Előzmény: robertut (3862)
robertut Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3862

Oh! Nagyon köszönöm a kedves szomszédunknak aki megerősítette gondolatomat, miszerint kár volt egy ilyen társaságnak külön fórumut építeni. Megkönnyítve a dolgomat, egy kis hackelkedés után, sikerült neki azt megszüntetni.

Nagy kő esett le szívemről, egy gonddal kevesebb. Köszi még egyszer, de tényleg.

 

Előzmény: gabsyka (3860)
bjuditka Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3861
Nálam is hasonló a helyzet... :((((
Remélem nem Robi gondolta komolyan, hogy abbahagyja/megszünteti...
Előzmény: gabsyka (3860)
gabsyka Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3860
Sziasztok!

Nem tudjatok mi van a masik (zart) forummal?
Vmi csunya hibat ir ki a szerver.:(

Udv
Gabsyka
tobiasszabolcs Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3859
Sziasztok!

Ehhez csak annyi hozzáfűzni valóm lenne, hogy a Közgyűlés reményeim szerint normális körülmények között fog lezajlani, nem olyan stílusban, mint ami itt folyik...

Akinek nem inge, ne vegye magára.

üdv,
szabi
bibicc Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3858
Eh, részemről befejeztem a veled való kommunikációt, parttalannak érzem....
Közgyűlésen majd kifejezem én is a véleményem, ott majd az is kiderül, tényleg csak tíz lakó van-e, aki választ szeretne a kérdéseire. (Érdekes hogy ezt provokációnak érzed)
Legjobbakat....
Előzmény: robertut (3857)
robertut Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3857

Miből gondolod hogy nem vállalom? A stílust haggyuk, 300+ lakóból van 10 aki provokál egy fórumon azt van képe az én stilusomat kritizálni. Talán tükörbe kéne nézni egy kicsit, legalább a stílus kapcsán. Nem csak egy IB tag kell gondolkozzon, akár mások helyett is, hanem mindenki maga, mielőtt alaptalanul vádaskodik. Vélemény persze lehet.

Elhatárolódás megtörtént, igaz nem pont ezzel a szóval, mindegy, volt aki értette.

Előzmény: bibicc (3855)
bjuditka Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3856
Andreasd, teljes mértékben egyetértek azzal, amit írtál...
Előzmény: Andreasd (3848)
bibicc Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3855
Nos akkor hibák:
1. Szerinted IB kell, mert törvény előírja...Beidéztem a törvényt, azóta semmi válasz.
2. Könyveléssel, számlákkal kapcsolatban kifejtetted az álláspontod, tegnap írt egy könyveléshez értő lakó, azóta semmi válasz...
De biztos találnék még mást is a hozzászólások között...
Plusz én hibának tartom magát a stílust is, ahogyan regáltál néhány lakó hozzászólására, ebben a helyzetben ami itt kialakult, egy IB tagnak kétszer is meg kellene gondolnia mit és hogyan mond, ezek a LOL, hajrá stb. hozzászólásaid véleményem szerint nem megengedhetőek.....

Elvtelenség:
Úgy gondolom illet volna elhatárolódni attól ami múlt hét pénteken történt...Volt aki megtette, volt aki nem...

Azt pedig sehol sem írtam, hogy nem vállalod a következményeket...
Pusztán azt mondtam, hogy hoztál egy döntést, minden határon túl védesz valamit, és emiatt támadnak sokan most, ezt most vállalnod kell...

Előzmény: robertut (3854)
robertut Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3854

...elvtelenül...hibát csinál...nem vállal következményeket...

 

Nem hiszem hogy tényszerű okaid vannak arra, hogy így ítélj meg. Nem is ismersz. Nem irigyellek...

Előzmény: bibicc (3853)
bibicc Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3853
Nos Andreas véleményével annyiban tudok egyetérteni, hogy az való igaz, robertut legalább itt van és próbál valamiféle válaszokat adni, ez mondjuk becsületes dolog, még azt is hajlandó vagyok elismerni, hogy az elején valóban alapvetően jót akart tenni.
Mostanra azonban annyi sok hibát csinál, és annyira elvtelenül próbálja védeni az IB elnök cselekedeteit, hogy ezzel már saját magáról állít ki bizonyítványt....
Persze az mindenkinek a saját döntése, hogy ki/mi mellett teszi le a nagyesküt, de akkor bizony ennek a döntésnek a következményeit is vállalni kell.
Én így gondolom....
nilda Creative Commons License 2007.01.18 0 0 3852

Kedves Zsuzsa!

 

Most, hogy elmúltak az álmatlan éjszakáid a Casa Fundada jelentésével kapcsolatban, tisztelettel kérlek, hogy válaszolj végre a 3786-os hozzászólásomban szereplő kérdésre a titoktartási nyilatkozattal kapcsolatban!

 

nagyon köszönöm (remélem, van mit)

_aat_ Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3851

Remélem robertut nem érzi, hogy mindenki őt akarja alázni, de hát mint írtam Ő van itt a gáton!

Korábbi kérdéseimre szeretnék érdemi választ kapni az érintettektől.

Amit írtam az Őrmesterrel kapcsolatban, részben visszavonom. Ma kétszer is megállítottak (önként megálltam), tehát újra jelzem nem szeretnék szőrszálhasogató lenni, de ez ebben a formában nem megoldás! Jelenleg, ha kimentek, egy öregember botorkál a sötétben, a kapu előtt/mellett és próbál a hidegben nyugodt és kedves maradni az értetlen lehajtók előtt. Én őszintén megsajnáltam, panaszkodott is, hogy van aki meg sem áll, félre kellett ugrania.

 

Megkérdeztem mi van, ha nem adom le? Azt felelte, felkeresnek... tehát visszaérkeztem előző kérdéseim egyikéhez... és akkor mi lesz? Egy öregember fog éjszaka vkihez becsöngetni és kérdőrevonni? Egyik fórumon sem szeretném azt olvasni, hogy szegénykém a következő, akit lefejeltek!

Lehetne kérni, hogy ezt gondoljátok át? Elsősorban, nem is a pénz miatt, hanem mert értelmetlen a kivitelezése az egésznek. Ennek úgy látom értelmét, ha Ők engednek le minket, ha már azt a megoldást válsztottátok, hogy valahogy ellenőrizni szeretnétek a kocsi átmenőforgalmat.

Én ma, nagyjából 3h belül kétszer adtam le az azonosítóimat ugyan annak az őrnek, aki sötétben egy cetlire írogatott. Jelen megoldás egyszerű kiegészítése lehetne egy fűtött őrbódé és egy kamerás rendszámazonosító rendszer. Mivel most este (22.15) 2 autót kellett megvárnom mire sorrakerülhettem, hogy a 1.5 misis parkolóba beállhattam! Ja és persze az út közepén pislogva próbáltam megérteni ez mire (kinek?) jó?

Én az ólcsóbb és nevelőbb hatású megoldás híve vagyok, amit már korábban is írtam, de mint mindenben döntsön a lakóközösség!

Előzmény: robertut (3850)
robertut Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3850
Andreasd, köszönöm a hozzáállásod. Jól látod a dolgokat. Nem vagyunk könnyű helyzetben. Kecskét is meg káposztát is...
Előzmény: Andreasd (3849)
Andreasd Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3849
Bocsika...

Persze ezzel nem azt mondom, hogy az előttem hozzászólóknak (Mizu, AAT, Bibic, stb.) ne lenne maximálisan igaza a kérdéseikkel, vagy az arra nem kapott válaszaikkal. Csak NE egy emberen verjük el a port. Itt a szaktudás elsősorban az IB vezetőjén kellett volna, hogy legyen, neki van vizsgája. A többi jelentkező (mind) csak segíteni szeretett volna!!
by
Andreasd
Andreasd Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3848
Hi!

Nem fogtok szeretni.

Próbáljátok az IB-t személyekre bontani. Robi van itt. Picit be van borulva arcára (ez látszik a hozzászólásain is). Szerintem (és ezt Neki is megmondtam már) csak lojális. Túlságosan, és rosszul. De a segíteni akarás megvan Benne. Ne kiáltsuk most Őt ki mindenek bűnösévé. Nyilván, ha az Ő helyében ülnénk, mi is védenénk a renoménkat.
Itt hívom fel még egyszer a figyelmet, hogy nem vagyok fogadott prókátora az ETT-nek (és Robinak sem).
Éppen eléggé megosztott már a lakópark. Nem azt mondom, hogy jól csinálja, vagy rosszul a dolgát, de legalább megpróbálta. Bár a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve, de azt is vegyük figyelembe, hogy Ő hozta létre a másik fórumot is, amit most meglehetősen méltánytalanul mellőzünk, hiszen abszolúte semmi köze sem az ETT-hez sem az IB-hez. Nekünk lett csinálva, magunknak xartuk el.
Robi például, vagy akár Balogh Zoli, Alízék tökéletesen alkalmasak lennének arra, hogy egy külsős céget ellenőrizzenek. Sajnos úgy látszik, hogy Zsuzsa minden kritikus megnyilvánulást az ETT támadásának, aki teszi azt pedig az ETT beépített emberének tart. Ezért továbbra is javaslom bármilyen külsős cég üzemeltetését, olyanét, amelyik a közös képviseletet is ellátja. De azt hiszem most már kezd nagyon eldurvulni a hangnem, oda-vissza egyaránt, amit megint csak Robi szemszögéből próbálva szemlélni: gondoljátok el, legaláb 10 fórumozó b..szogat egy embert, s tesz fel olyan kérdéseket, melyekre nem tud, vagy nem akar ( a lojalitás miatt) válaszolni. Azért például Zsuzsa férjének műsorát, hadd ne ő magyarázza!

És most jöjjék, aminek jönnie kell....!
by
Andreasd
mizu2 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3847
Robi

Nagyon nagy az ön bizalmad .

Magas lóról beszélsz, de hatalmas eshetsz és az nagyon tud fájni.

Szerintem ilyen cinikus embere nincs szüksége a társháznak mint Ib-s tag.

Csak egy valamit ne felejts el hogy én vagyok a lakó és te én értem vagy és nem én érted.

ÉS kezdem úgy érezni hogy egyre nagyobb a fejed csak nem tudom mire
Előzmény: robertut (3845)
_aat_ Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3846
Kedves Zsuzsa és IB!

 

Másodszor hajtok le a garázsba tegnap (01.16.) óta és ezidáig egyszer sem állított meg engem senki, hogy ki vagyok és mit akarok?! Elolvasva az ajtóra függesztett „garázsok használatának ellenőrzése” c. tájékoztatót, nekem az jött le, hogy részben ez dolga az Őrmesternek.

Tehát a már korában is (másik fórumon, gavago hozzászólása a témában) említett táblák kihelyezésével mi helyzet? Most is lehajtott utánam egy idegen, aki két autó helyére állt be! A táblákat szerintem mi is kitehetejük, ára kb 5ezer Forint. Megnézzem a neten hogyan és hol szerezhető be???

Mennyivel hatékonyabb az Őrmester (látjuk, hogy nem az), mint a tábla, ami után a rendőrség, vagy MI tudunk intézkedni? Továbbá ismerve a hazai emberek mentalitását (már itt házon belűl is) szerintetek melyik folyamat a hatékonyabb?

a.       Tábla kitétele-> bunkó lehajt-> lakó, vagy üzemeltető feljelent-> illetékes büntet-> bunkó fizet-> bunkó gondolkodik (nincsen elágazás remélhetőleg a folyamatban) ->bunkó nem hajt le többet

b.      Őrmester van->bunkó van->probléma van-> megoldás nincsen

Még egy dolog, robertut! Nagyon jó kedvűen és szellemes hozzászólásokat intézel a fórumozókhoz. De ha már legalább Te itt vagy nekünk :) , akkor nincsen egy kis időd, hogy megnézd mi a helyzet a táblákkal? Más lakóparkban látok ilyen megoldásokat. Meg lehetne kérdezni Földi Gabeszt, úgy tudom ő tevkenykedett korábban (volt ajándék csekk a szévédőkön). Egyébként ha nem sikerül leadnom, önhibámon kívül a parkolóhely és rendszám azonosítóimat akkor mi lesz??? Bünti, vagy irgum-burgum, ejnye-bejnye?

Amennyiben a garázsba való behajtáskor eltévedt a figyelmem az őröket keresgélve és nem vettem észre a kihelyezett táblákat (magánterület, valamint megállni és várakozni tilos), akkor elnézést kérek.

Előzmény: robertut (3845)
robertut Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3845
Én biztos hogy jól fogok kijönni :))
Előzmény: mizu2 (3844)
mizu2 Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3844
Biztos nem lesz rövid a közgyűlés.

De legalább ott már minden kérdésre válaszolnotok kell.

Amiből jelen helyzetben úgy látom nem fogtok jól ki jönni .

Sok kíváncsi ember lesz ott , akik információra éhesek.

 

 

bibicc Creative Commons License 2007.01.17 0 0 3843
Értem, akkor valószínűleg csak a szél fújta le a faliújságokról az első aláírásgyűjtő íveket, elnézést kérek, hogy rosszul gondoltam..........
Előzmény: robertut (3841)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!