Keresés

Részletes keresés

-bolygó- Creative Commons License 2010.03.28 0 0 1948
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Augusztusi babának keresünk babakocsit a köv. paraméterekkel:
- ne legyen túl nehéz,
- legyen átfordítható a tolókar,
- legyen bolygósítható kereke legalább egy tengelyen,
- legyenek közepes vagy nagy kerekei,
- legyen vízszintesig dönthető a háttámlája,
- és ne kerüljön egy vagyonba.
Tudtok ilyen kocsit?
Anízia Creative Commons License 2010.03.27 0 0 1947
a testvérbabakocsi elkelt!
Előzmény: Anízia (1943)
Ammandina Creative Commons License 2010.03.26 0 0 1946

3,6 kg-s babakocsi eladó. A legkönnyebb és legkisebbre csukható babakocsi. A hátáámla nem dönthető.

ideális már stabilan ülni tudó gyereknek nyaraláshoz, utazáshoz. Összecsukva az autóban akár lábnál is elfér.

12000 Ft

Feltettem a vaterára, ha valakit érdekel még le tudom venni.

 

jefkoT Creative Commons License 2010.03.25 0 0 1945
Sziasztok!
Graco Quattro Tour Deluxe TSB 4 funkciós babakocsi kiegészítőivel, ajándék új esővédővel, Blackwell kivitelben (fekete-karamell színben) első tulajdonosától, használt, de szép állapotban eladó. Babakocsi, ami mélykocsi az újszülötteknek és sportkocsi a későbbiekre, a kezdetektől kb. 3 éves korig használható. A tartozék lábzsákkal hideg időben is kellemes a babának. Rugós, gumi kerekekkel, a dupla első kerekek bolygósíthatók és nagyon könnyű tolni, egyszerűen kezelhető fékekkel. Állatható a lábtartó és a tolókar magassága, a háttámla 4 pozícióba dönthető, teljesen vízszintesig. A napfénytető átfordítható, a tetején zipzáras kukucskáló ablakkal. A gyermek a babakocsiba 5 pontos biztonsági övvel rögzíthető. A hozzá tartozó textilmózes biztonságosan, műanyag karabinerrel rögzíthető a babakocsihoz. Egy kézzel, könnyen összecsukható, és összecsukva az oldalán önállóan megáll. Mamatálca hőmérővel és órával, ásványvizes üveg tartóval kiegészítve.:) A gyermektálca leszedhető, és egy kézzel mozdítható, itt is található pohár/cumisüveg tartó. A babakocsi alján nagy bevásárló háló van, ami 5 kg-ig terhelhető. A babakocsit és tartozékait tisztára mosva adom át.
Méretei:
- kinyitva 115 x 60 x 106 cm
- súly 15,2 kg
- kerék: 22cm átmérőjű.
A csomag tartalma:
- babakocsi+lábzsák
- textil mózeskosár
- gyermekhordozó és autósülés egyben isofix kivitelben, balesetmentes, újszülött szűkítővel
- új, bontatlan csomagolású esővédő
Ha most kellene döntenem, újra emellett a kocsi mellett döntenék. Könnyű tolni, masszív, a babának kényelmes, védett, igazi kis kuckó, könnyen tisztítható, a hordozó egy mozdulattal a babakocsira rögzíthető, és az alvó babát könnyen át tudjuk tenni az autóból a babakocsira a hordozó és a bekötött isofix segítségével. Garanciajegye és blokkja megvan (Brendon), amivel a gyártó 8 évig vállalja az alkatrész és szervíz ellátást. Megtekinthető Érden vagy a XI. kerületben.
Ára: 49.900,- Ft

Anízia Creative Commons License 2010.03.25 0 0 1944

lemaradtak a fotók... :)

 

 

        

   

         

Előzmény: Anízia (1943)
Anízia Creative Commons License 2010.03.25 0 0 1943
Bambino World újszerű TESTVÉR BABAKOCSI eladó!

 

2009.07. hóban vásároltuk kislányom születésekor, de nem igazán használtuk mivel a nagyobbik lányom inkább sétált...

Kényelmesen elfér benne a gyerkőc, nem szűk az ülése. Extra könnyű tolni/irányítani, akár fél kézzel is könnyedén navigálható. Szuper csajos színe van!

Elsősorban személyes átvételt részesíteném előnyben Budapest vagy Tát helyszíneken, előre egyeztetett időpontban.

 

Főbb tulajdonságai:

- 5 pontos biztonsági öv

- bolygósítható első kerekek

- fékezhető hátsó kerekek

- lapra csukható (egy mozdulattal, könnyedén nyitható / csukható de biztonsági karral ellátva így véletlen nem csukódik össze)

- első ülés ülő-pihenő, hátsó ülés ülő-fekvő pozícióba állítható (elöl már ülni tudó babának ajánlott, hátul mi újszülött kortól használtuk)

- 2 levehető pohártartós tálca

- 2 lábtartó

- 2 lábzsák

- 2 napfénytető (első levehető)

- hatalmas bevásárló háló alul

- súlya kb. 14 kg

+ ajándék esővédő (Brendonban vásároltuk, új ára 4.290 Ft, sosem használtuk csak a fotó miatt bontottam ki)

 

Méretei (én mértem úgyhogy ezek kb. adatok):

Szélessége: 52 cm

Hossza: 110 cm

Magassága: 105 cm

 

Összecsukott méretei (én mértem úgyhogy ezek kb. adatok):

Szélessége: 52 cm

Hossza: 122 cm kupolával, tálcával / 96 cm kupola és tálca nélkül

Magassága: 35 cm

 

Ár: 32.000 Ft

elérhetőségem: abesszin@gmail.com

 

sok szép babaruhám van még, nézz körbe nálam: http://picasaweb.google.hu/abesszin

még csak egy töredéke van fent mert nem nagyon volt időm foglalkozni vele de ha keresel valamit szólj és körbenézek a szekrényben

ezen kívül van még elemes fejőm, Avent kézi fejőm, szoptatós párnám, Avent tejtároló (vagy főzeléktároló kinek hogy tetszik) poharak, színes kamerás éjjellátó bébiőröm, BabySense II. légzésfigyelőm stb...
anyóci Creative Commons License 2010.03.23 0 0 1942
Eladnám másfél évet használt babakocsinkat.Ha valakit érdekel,e-mailben adok több információt és képet!Irányár 35000 Ft(adok hozzá egy hordozót is ajándékba)
Évus39 Creative Commons License 2010.03.15 0 0 1941
 

Sziasztok!

 

KERESEK a barátnőm részére 3 funkciós  babakocsit  kislánynak reális áron, jó állapotban.

 

Ajánlatokat a bergerjozsef@gmail.com címre küldjétek!

 

Köszi Évi 

 

beat street Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1940
Sziasztok,

van 2 db eladó, használt testvér babakocsink.
Pasiként annyit tudok róla, hogy 4 kereke van, összecsukható és lehet tolni.
A márkanévvel nem szoktam foglalkozni, ha valakit érdekel akkor előkeresem a papírokat.
Mini-manó nevű boltban vásároltuk.
Bolti ára: 60.000 illetve 35.000 volt 2007-ben.

Az egyiket 2 hónapot a másikat 1,5 évig használtuk.

üdv: bs

Jóstikácska Creative Commons License 2010.02.13 0 0 1939
Mi a Peg Perego Pliko Switch Tri-fix-e mellett döntöttünk. Eredetileg nem akartunk annyit szánni a babakocsira, de nagyon beleszerettünk és nem csalódtunk. Most viszont eladósorba került, ha valaki ilyen kocsit keres, gondoljon ránk :-) 110.000-ért kínáljuk, megkímélt állapotban. Szolnokiak vagyunk, de Bp (és a köztes települések, valamint Szolnok 30-40 km-es körzete) esetleg megoldható.
amamsik Creative Commons License 2010.01.17 0 0 1938
Szia, én is Haberkorn kocsit választottam, nagyon szerettem, de már másfél éves elmúlt a kislányom, ezért a kocsi eladósorba került, most adtam fel róla a hirdetést.
Előzmény: Micumucu (1935)
amamsik Creative Commons License 2010.01.17 0 0 1937

KÍNÁL HABERKORN Babakocsi

 

Email: kcsipke@freemail.hu

28.000 Ft

Személyes átvétel Bp 13. kerületében.

 

Eladó 2008 májusban vásárolt Haberkorn VarioSport babakocsi, mózes és ülőrésszel. Adapterrel Maxi Cosi hordozó kompatibilis vele.

Egy gyermek használta, megkímélt állapotban van.

A Bestseller a babakocsik között. A Haberkorn Variosport babakocsi most csodálatos új külsőkkel, maxi cosi adapterrel. SZUPER ÁRU elsõosztályú külsõ, csúcsminõség, szuper sportos és mégis mindennel rendelkezik, amire egy babakocsinak szüksége lehet.

Kombi babakocsi, újszülött kortól használható. Néhány kézmozdulattal átalakítható tilitolivá, amely a babakocsik minden funkciójával rendelkezik. Természetesen TÜV által bevizsgált.

 

Részletek a neten: http://www.arzuhanas.com/Suche-Kat1136/haberkorn_variosport_babakocsi_maxi_cosi_b_e9biho-Art45531.html

 

Tulajdonságai:

Keret és váz alumíniumból

Légkamrás kerekek elöl 18 vm, hátul csuklós kerék 20 cm, kerekek polírozott mûanyagfelnikkel. 

A kormányozható kerekekkel fõleg a városi közlekedésnél és sportnál élvezetté teszik a babakocsizást. A babakocsi olyan könnyedén tolható, mint egyik másik sem.

Mózeskosár
A mózeskosár két kézmozdulattal levehetõ és hordozókosárként használható. A kosár alján lábak találhatóak, amelyek az anyag védelméül szolgálnak. Belül nagyon puha finoman kibélelve, tartalmazza a puha matracot is.

A kosár takarását is tartalmazza

Sportkocsi felépítés
A sportkocsi feltét is 2 kézmozdulattal elhelyezhetõ, és szép nagy, hogy nagyobb gyekerek is kényelmesen tudjanak ülni benne. A lábtartó többszörösen állítható, mint a sportkocsi feltét is. Három különbözõ állásba lehet állítani (majdnem teljesen fekvõ pozícióig. A sportkocsi felépítés tetõje oldalt és hátul (megfigyeléshez) ablakokkal rendelkezik.

Komfort rugózás
a babakocsi kiváló rugózással rendelkezik, a rúgós kerékfelfüggesztés által.


5 pontos biztonsági öv - párnázott
(a legmagasabb biztonsági követelményeknek)


Az anyaga poliészter és pamut keverék.
(természetesen kézi mosás lehetséges)


Napfénytetõ és bevásárlókosár
(A tetõ tépõzáras ablakkal rendelkezik, továbbá meg kell említeni a praktikus hálót az alján, amely bevásárlásaihoz sok helyet biztosít és nagyobb terhelésnél sem súrolja a padlót.

Babahordozó Adapter
A babakocsit eredeti Maxi Cosi Adapter 06/10 szállítjuk. Ez azt jelenti, hogy a váz Maxi Cosi bébiüléssel használható.

Felépítés mindkét irányba
Mind a mózeskosár, mind a sportkocsi feltét mindkét irányba felszerelhetõ.

extrém kicsire összecsukható
A terjedelmes helykínálatának ellenére összecsukott állapotban minden csomagtartóba belefér.

Osztrák minõség
 kocsikat Ausztriában dolgozzák és alakítják ki, gyártásuk Kínában folyik. Hibátlanok, nagyon divatosak és csúcsminõségûek - több mint 3000 elégedett vevõm tudja ezt igazolni. Ausztriában majd mindenhol fellelhetõ a boltokban (csak jelentõsen drágábban). Ha egyszer alkatrészek hiányoznának, utánrendelésre van lehetõség.

Adatok és tények:
 
Valamennyi részének összsúlya 13 kg

Váz mérete összecsukva hossz 87 cm magasság 32 cm szélesség 58 cm, minden autó csomagtartójába belefér, mivel a mózeskosár és a sportkocsi feltét levehetõ.

Személyes átvétel Bp 13. kerületében.

 

Ajándékba adom a képen látható kis Lamaze virág játékot és egy színben harmonizáló puha takarót.

kissy999 Creative Commons License 2010.01.08 0 0 1936
Sziasztok,

Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy Babywelt Oregon babakocsihoz hol kaphatok adaptert, amivel MaxiCosit tudok rátenni?

Előre is köszi.
Micumucu Creative Commons License 2009.12.10 0 0 1935
Nekem az irányítható kerekes vált be. Haberkorn a márkája. Szuperjó kocsi, imádtam!!!!!
Előzmény: axelina (1932)
vasbab Creative Commons License 2009.12.09 0 0 1934
Eladnám a babakocsinkat. Cam Cortina X3 keménymózessel, hordozóval, nagy terepre való kerekekkel, nagyon jó állapotban. Nemrég itt vettem az indexen, szuper babakocsi, de mi egyáltalán nem használjuk, a kislányom a hordozást szereti.
Indexes ára: 65000 Ft Budapestre, Székesfehérvárra a szállításban tudunk segíteni
priviben érdeklődj kérlek
kat44 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 1933
Axelina, én csak bolygósíthatót vennék. Azokat úgyis le lehet fixálni. Menj be egy nagyobb bababoltba és próbálj ki párat, milyen érzés tolni, fordulni vele. Az igényeidet is neked kell összeállítani, mit tudjon a kocsi pl. két menetirány, átfordítható kar, travel system (bébihordozót rá lehet- e csatlakoztatni), ernyőre v.lapra csukódik, lehet nagy, nehéz, kereke mekkora legyen. Mondjuk olyan úgy sincs ami mindent tud:)
Előzmény: axelina (1932)
axelina Creative Commons License 2009.11.30 0 0 1932
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi február végére várjuk a babát és most a babakocsi vásárlásnál bajba vagyok! Egyik részről azt hallom, hogy a bolygokerekes változat az isten, másik részről meg azt, hogy semmiképp ne vegyek csak fix kerekest. Faluba lakunk és nem a legrosszabbak az utak és a járdák. Olyanba gondolkodok, hogy mély kocsi ami majd sportkocsivá alakítható.
Előre is köszönöm mindenki véleményét!
angelside Creative Commons License 2009.11.17 0 0 1931
Szia!

Megvettük az Espiro babakocsit, és már 7 hete használjuk is! :)

A baby hordó, és a mózes rész van eddig használatban és eddig semmi probléma nem merült fel. Terepen, bukkanókon jól megállja a helyét, a kicsi egyből elalszik a kocsiban, ha tolva van. Könnyen szétszedhető, a váza könnyű. Szerintem az árához képest jó vétel volt. Nagyon könnyű tolni, én általában egy kézzel szoktam, így is egyszerűen irányítható.
Amit hátrányként tudnék említeni az az, hogy a csomagtartó része kicsi, nem sok minden fér bele, de ellensúlyozták egy hátizsákszerű pelenkázó táskával, ami jár hozzá.

Röviden ennyi.
Előzmény: Liloocs (1928)
Adri néni Creative Commons License 2009.11.09 0 0 1930
Sport babakocsi eladó

 

Jó állapotú, nagyon megkímélt sport babakocsi eladó!

Masszív, fém szerkezettel, zöld-piros mintás, levehető, mosható huzattal, biztonsági övvel, vízszintesig dönthető háttámlával, fékezhető, bolygósítható kerekekkel, kupolával, széles, kényelmesen párnázott ülőfelülettel, állítható tolókarral, így szemből is tolható.

Picire összecsukható, így kis helyen is könnyen elfér.

Irányára 3500 Ft.

 

  sportkocsi
Adri néni Creative Commons License 2009.11.09 0 0 1929
Hauck testvérbabakocsi SOS olcsón eladó

 

Sürgősen eladó egy 3 éves, megkímélt állapotú, Hauck márkájú, tandem-jellegű testvérbabakocsi 15 000 Ft-ért.

Kis korkülönbséggel született gyerekeknek ideális megoldás.

Fékezhető, bolygósítható kerekekkel, puha, tépőzárral rögzíthető ülésbetétekkel, elől-hátul biztonsági övvel, hátul levehető kupolával.

Huzata sötétkék alapon fehér pöttyös, mindenhol levehető, mosható.

A hátsó ülés három fokozatban 90-180 fokig, teljesen vízszintbe fektethető, az első ülés két fokozatban 90- kb. 130 fokig dönthető.

A hátsó ülés fekvőhossza 65 cm, a terjedelmes alsó kosár mélysége 28 cm.

Lapra csukható, kis helyen is elfér.

 

 

tesókocsi

 

Liloocs Creative Commons License 2009.11.01 0 0 1928
Szia Angelside!

megvettétek végül az espirot? mi is ezen gondolkozunk. van tapasztalatod?

köszi!!

Liloocs
Előzmény: angelside (1868)
legzoszerv Creative Commons License 2009.10.27 0 0 1927
Eladó egy teljesen újszerű, csak párszor használt Quinny Buzzra való gyári esővédő.

Ár: 4000 Ft + pk.



érd.: legzoszerv kukac gmail pont com


legzoszerv Creative Commons License 2009.10.27 0 0 1926
Van egy eladó Esprit Infinity water sportbabakocsink. Képek és infók róla itt:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=94584732&t=9025595


Hanna30 Creative Commons License 2009.10.14 0 0 1925
Sziasztok!


Eladnám Quinny speedi babakocsinkat mózessel, hordozóval.
Ha valakit érdekel, küldök képeket.

Majamami Creative Commons License 2009.10.13 0 0 1924
Eladó egy szép állapotú Peg Perego Uno babakocsi Tango (piros-ezüst) színben. Ára: 62.000 Ft.

Jellemzői:
-újszülött kortól 15kg-ig
-TravelSystem rendszerre felkészítve, pattintható rá hordozó
-vízszintesre dönthető, több fokozatban
-2 fokozatban állítható lábtartó
-levehető tálca pohártartóval
-lábzsákja patenttal rögzíthető
-kupolája nyári kupolássá zipzározható
-alumínium váz
-nagy textil kosár
-pohártartó
-a huzata levehető, 30°C-on mosható
-teleszkópos rugózás
-4db közepes méretű kerék, az elsők bolygósíthatók
-a tolókar két irányból használható
-mérete lapalakúra csukva ülőrésszel: 80-59-34cm
-mérete nyitva: 89-59-100cm
-súlya: 11,4kg

Kiváló állapotban, egyetlen hibája, hogy a tolókar alján sérült a szivacs, ez az utolsó képen látszik. Aukcióim között szerepel hozzá való vadonat új, bontatlan gyári esővédő is.

Valamiért nem csatolja a képeket, így a képek az alábbi linken tekinthetőek meg.

http://www.teszvesz.hu/item761625771_peg_perego_uno_piros_ezust_babakocsi.html
Leta Creative Commons License 2009.10.09 0 0 1923
Szerintem egy megkímélt használt is megfelelne nekik. Más nagyon sok fajtát megnéztek, de mivel a sógornőm gyógytornász, elég sok elvárása van a babakocsival kapcsolatban. :D Pédául a sok mai babakocsi sport ülésének támlája nem állítható, hanem mint a bébihordozó, egy kagyló, ami geben mozog. Figyelik ők is még a fórumot, hátha kapnak egy jó kis ötletet!
Előzmény: Ammandina (1922)
Ammandina Creative Commons License 2009.10.09 0 0 1922
Sajna ehhez azt istudni kell, hpog ykb mennyikt szánnak rá. Használz is jó? (Szerintem nagyon jó használt kocsikat lehet venni)
Előzmény: Leta (1921)
Leta Creative Commons License 2009.10.08 0 0 1921
Köszönöm a válaszodat! Minden képpen többfunkcióst szeretnének, amihez van mózes, sportülés és autósülés is. Akinek még van ötlete, vagy tapasztalata, írjon minél hamarabb, mert már sürgeti őket az idő! Köszönöm, előre is!
Előzmény: Ammandina (1920)
Ammandina Creative Commons License 2009.10.08 0 0 1920
Szerintem sok fajta van. Maxi cosi mura, quinny kocsik, youpa-la x spot, chicco trio for me stb.
Előzmény: Leta (1919)
Leta Creative Commons License 2009.10.07 0 0 1919

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni. Sógornőm novemberben fog szülni, babakocsivásárlás előtt állnak. Nekem mindkét gyerekem Peg Perego babakocsiban nőtt fel. Nem ismerem a legújabb típusokat, de öcsémnek mindenhol azt mondták, hogy már csak néhány olyan váz van, amire a prortrészt menetiránnyal ellentétesen is fel lehet tenni. Állítólag csak a mózest lehet forgatni. Számomra ez hihetetlen. (A PP Switch-t és a Cam mb x6-ot ajánlották nekik.)

 

Várom a tapasztalt anyukák válaszát (az én fiam 2004-ben született, azóta nem tájékozódom babakocsi ügyben.)

 

Leta

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!