Keresés

Részletes keresés

szabotazs Creative Commons License 2004.02.12 0 0 124
Sziasztok.

Idéglenes hely már van, szerető gazdi még nincs.
További fejlemény a

Nem adjuk fel!!!

Előzmény: elmo101 (123)
elmo101 Creative Commons License 2004.02.11 0 0 123
Szia!
Rendes tőletek,hogy így mozgolódtok az ügyében!
Reméljük jó helyre kerül!Várom a fejleményeket.
Előzmény: szabotazs (122)
szabotazs Creative Commons License 2004.02.11 0 0 122
Szia, köszönöm, hogy szóltál.
Riadót fújtam a WWW.BULLTERRIER.HU-n és remélhetően több embernek is szólva lett!!
A jobb hir, hogy érdeklődtek a bulli iránt, állítólag holnap elmennek megnézni.
Nagyon nagyon szurkolunk...
Igen hiszek benne, hogy megtalálja a bulli az igazit!!!
Előzmény: beniona (121)
beniona Creative Commons License 2004.02.11 0 0 121
Szia, nagyon jó lenne, ha valaki be tudná fogadni.
Előzmény: szabotazs (119)
szabotazs Creative Commons License 2004.02.11 0 0 120
Szia.

Most hivogatok mindenkit, remélem befogadja valaki.

Előzmény: elmo101 (118)
szabotazs Creative Commons License 2004.02.11 0 0 119
Szióka.

Elindult a gazdi keresés, remélem sikerrel.

Előzmény: beniona (117)
elmo101 Creative Commons License 2004.02.11 0 0 118
Köszi-köszi! Neked meg jó éjt,én még tanulok egy kicsit.
Szegény Bubu,rossz lehetett neki,amikor leégett.
Látod ezt a szegény bullt?Én már láttam a netboardon is.Nem tudom megérteni az ilyen embereket,akik ezt teszik a kutyájukkal!
Volt nemrég egy dog is benn(lehet láttad),na az milyen állapotban volt!!
Szerencsére egy család befogatta!Jó hallani azért,hogy mi lesz utána vele,ha érdekel egy kutya sorsa.Főleg,hogy én másban nemigen tudok segíteni,mivel messze lakom.
Annak a dognak küldtem volna pénzt(ne gondolj nagy összegre),hogy a javára fordítsák,annyira megsajnáltam.
Na jó éjt!Bubuka is becsülje meg magát,hogy neki milyen jó!
Előzmény: szabotazs (116)
beniona Creative Commons License 2004.02.10 0 0 117
Sziasztok!
Az Illatos úton febr. 24-én jár le ennek a bullterrier fiúnak a 14. napja. Nem tudtok valakit, aki kivinné?
szabotazs Creative Commons License 2004.02.10 0 0 116
Szép jó reggelt Ninki :-))

Bubu imádná Guzmikát, Vasárnap is találkoztunk egy Bullival ( eladó szuka ) és rögtön a hátára feküdt :-)) persze a Bulli rögtön lepofozta, :-)) hogy mit ugrál itt neki :D
Nagyon játszott volna de a Bulli inkább cicázott :-))
Érdekes mert a Bubu is szokott napozni :o múltkor leégett a gyolyócskája :-)) és hámlani kezdett :DD
Várom a képeket,

Legyen szép napod és üdv. a kutyikátoknak :-))

Előzmény: elmo101 (115)
elmo101 Creative Commons License 2004.02.08 0 0 115
Szia!
Nincs benne se tüske,se vágás...Reméljük uu.elmúlik,mint a másikon!Szerintünk csak ész nélkül közlekedhetett.
Bubukát is elérte a front lehet,azért ilyen.
Érdekes,hogy így nem bírják a meleget,Elmo is fehér,de nyáron meg akar halni.A tavaszi időt szereti a legjobban.Úszni utál ő is.
Viszont Guzmi képes órákig feküdni a tűző napon,és hihetetlen,de élvezi.Nem kap ám napszúrást meg ilyenek,végül is nem kötelező napon lennie,mehetne árnyékba is.De szereti a napot.Gyűjti a D-vitamint!
Ja és a kertünkbe van egy kisebbfajta medence a kutyáknak,abban rendszeresen megmártózik.Szóval élvezi az élet adta lehetőségeket,de mindent.Neki akárhogy is van,jól érzi magát.
Bubu is biztos jobban élvezné a sétát is ha ennyi kutya közt lenne szerintem,nálunk biztos elvolna Guzmival.
Köszi a jókívánságokat?Bubukás jó éjt!
(Majd legközelebbi fényképezéskor csinálok Guzmiról is külön.)
Előzmény: szabotazs (114)
szabotazs Creative Commons License 2004.02.08 0 0 114
Hát ilyen nincs... mi lehet szegény Guzmikával :-((( nekem nincs ötletem
gondolom megnéztétek a párnácskáját, nincs ott tüske, vágás stb.

Bubuka nagyon hülye :-)) most jöttem fel a nagy sétából és nagyon nem akart sétálni. Szinte egész végig én húztam :-)) a kis mocsok póráz nélkül hajlandó sétálni de ezt is immel ámmal. most meg itt rosszalkodik mellettem és össze vissza ugat :-))
Hülye malac :-))
Pár perc a Dunához a séta de tényleg fantasztikus :-)) Nagyon jó volt ott sétálni.
A baj, hogy nyáron nem tudok lemenni mert nehezen viseli a hőséget.
Super volt a séta :-))
Ahogy nézem a képeidet neked semm lehet rossz, tó nádas stb :-))
Jobbulást guzmikának!!!
Puszilom a lábát :-))

Előzmény: elmo101 (113)
elmo101 Creative Commons License 2004.02.08 0 0 113
Szia!
Igen,van,hogy hirtelen megtéveszti az embert az amerikai bulldog!De azért örülök,hogy egyből ránk gondoltál.
Képzeld,Guzmi megint sántít,de most meg a bal lábára!Mi lehet ez?
Amúgy elvan,mint hal a vízben.
Szép lehet a Dunapart mellett lakni.
Előzmény: szabotazs (112)
szabotazs Creative Commons License 2004.02.08 0 0 112
Szia :-))

Sajnos nem tudok hazajönni hozzá :-((
Örülök, hogy Guzmika jól van :-))

Úgye milyen jó a kép :-)) sajnos nem Bubuka hanem a netről szedtem le őket.
November 9-én van a szülinapja :-)))

Képzeld ma De. lementem a Dunapartra sétálmi (itt lakom mellette) ellöttem egy tekercs filmet a röfire :-)) és 20-méterre megláttam egy nagy fehér kutyát :-)) hűű ott egy Argi, rögtön rád gondoltam. Oda jöttek a gazdájával és csináltam pár fotót róla. Kicsit beszélgettünk és a srác kijavitott :-)) nem Argi volt hanem Amcsi Bulldog :-))) annyira szép volt és annyira hasonlitott Elmora, hogy jól félre néztem :-))
hát van ilyen :-)))

ELADÓ!!!!

Fekete fehér szuka Bulli másfél éves családi okok miatt eladó!!!
Törzskönyvezett és nagyon szép!!!
Szerinten gyönyörű malac, nekem nagyon tetszett!!!
Szerető gazdit keresünk!!!!!!!!

:-)))))

Előzmény: elmo101 (111)
elmo101 Creative Commons License 2004.02.07 0 0 111
Hello-hello!
Akkor tényleg gyorsan szobatiszta lett!
Igen azért egész nap egyedül az tényleg hosszú idő!Az gondolom nem megoldható hogy munkaelőtt visszavinnéd,napközben a régi helyén lenne,munka után pedig mennél érte?
Vagy nem tudsz hazaugrani hozzá egyszer napközben,hogy kibírja estig?
Guzmi teljesen jól van!:)

Örülök,hogy Bubu is.Aképek eszméletlen jók,főleg az utóbbi.Azon olyan,mint egy jóllakott napközis.
Várom a további képeket Bubukáról és a sztorikat is.(mikor van a szülinapja?)
Niki.

Előzmény: szabotazs (110)
szabotazs Creative Commons License 2004.02.07 0 0 110
szabotazs Creative Commons License 2004.02.07 0 0 109
Előzmény: elmo101 (107)
szabotazs Creative Commons License 2004.02.07 0 0 108
Hát régen egyedül volt itthon de kb 2 éve mindig van mellette valaki.
Elszeretnék itthonról költözni de a malacka okozza a gondot,
egyedül nem tudnék megbirkozni vele.
A munkám miatt becsuzhat egy túlóra és annyi a malac sétának.
Szerintem hamar megtanulta. 4-hónaposan már nem kakilt be kicsit késöbb a pipi is le lett tudva.
Azért "jó" volt pisit, kakit törölgetni hajnalok hajnalán :-))

Guzmika lába, hogy van???
Bubuka futkorászik ezerrel :-)) csináltam fotókat csak elő kell hivni a filmet :-((

Még nem is tudom a kereszt nevedet :-((

Előzmény: elmo101 (107)
elmo101 Creative Commons License 2004.02.07 0 0 107
Szia!
És napközben ő egyedül van otthon?
Hamar szobatiszta lett meg ilyesmi?
Előzmény: szabotazs (106)
szabotazs Creative Commons License 2004.02.07 0 0 106
Szia-szia

Kár ezekkel a primitiv emberekkel foglalkozni, én nem veszem fel.Nagyon sok ember ismeri és szereti a Bullikat, rengetegen jöttek már hozzám a kutya miatt. Én akkor is a "ronda, patkányfejű, emberevő, IQ bajnokot szeretem :-))
Felakartak már jelenteni meg miegymás.
Nyaszgem a többieknek :-))
igen én mindig is bullit szerettem volna.
Megfogott a külseje a múltja úgy az egész kutya...
Sokat olvastam nem csak ezekről hanem a többi nem átlagos kutyikról. Pl:Argi,Mastiff,Cane corso, stb

Előzmény: elmo101 (105)
elmo101 Creative Commons License 2004.02.07 0 0 105
Szia-szia!
Neked hogy lett malacod?Mindig is ilyet szerettél volna?
Képzeld tegnap,épp nagyon sietve tolom a drótszamaramat a városban a sétálóutcán,látom ám hogy ott egy srác a bulljával,mellettük meg egy idős néni,és hallótávon belül mentem el melletük:A nyanya mondja:Nézz már rá!Mi ez ,ennek nincs is kutyaformája!Bunkó.Utólag sajnálom,hogy nem szóltam be neki,de végül is nem az én kutyám,meg siettem is.
Azt egyébként soha nem értettem(ezt értem a dogomra is,mert vele is értek ilyen beszólások nem egyszer),hogyha vkinek nem tetszik-ami ugye szíve joga-,akkor azt miért nem tartja meg magának?! Miért kell még hangot is adni neki ilyen bunkó,paraszt módjára!
Régen rengetegszer visszaszóltam,ha hallottam a megjegyzéseket,de már nem nagyon érdekel.
szabotazs Creative Commons License 2004.02.05 0 0 104
szia :-))

ó jaj a kis gyilkológép :-(( szegény csirke...
Bubu már többszö jött vissza a szajaban galambbal :-(( tüstént ráórditottam, hogy eressze el!!
Utálom mikor a gyengébb vagy az ártatlan állat pusztul v. sérül meg.
Ha a Bubu a csigának is meggörbitené a haja szálát úgy verném el mint szódás a lóvát!!!
Nálam minden állat egyenlő kivéve a légy és a szunyog :-))) azt tüstént lecsapom ha nem hagy aludni :-))

ui: tudtam, hogy véres játékokra kellenek a kemény kutyák :-)))))))))) :P

Előzmény: elmo101 (103)
elmo101 Creative Commons License 2004.02.05 0 0 103
Szia!
Nem is meséltem mi történt a múltkor:Guzmi kinyírt egy csirkét,egyet meg szándékában volt.Bizonyíték ellene:pofájából tollak lógtak kifelé.Na mit szólsz,milyen gyilkos hajlamú a Guzmika?
Ennek talán az lehetett az előzménye(mentségére legyen mondva),hogy nem sokkal előtte szemtanuja volt egy csirkevágásnak.Ő benn ült a kennelben a házában és végignézte mozdulatlanul és hang nélkül az egészet(akkor és ott vmi megpattanhatott benne!Jaj-jaj),aztán ott ült uu.egy fél óra múlva is,egy óra múlva is...:)
szabotazs Creative Commons License 2004.02.05 0 0 102
Nagyon örülök, hogy sikerült meglepni :-)))

Előzmény: elmo101 (101)
elmo101 Creative Commons License 2004.02.04 0 0 101
Jaj,köszi a másik fórumon azt a dogot,nagyon örültem neki.Bubu haver?
elmo101 Creative Commons License 2004.02.04 0 0 100
Persze azért összehasonlítom másik doggal,de nekem mind gyönyörűszép.Én így vagyok vele,ha szeretek egy fajtát.
Előzmény: elmo101 (99)
elmo101 Creative Commons License 2004.02.04 0 0 99
Szia!
Hát belinkelni megpróbálom,de csak hétvégén lesz rá több időm,mert a tesómnak van eszköze hozzá.
Parson kitűnőt kapott,meg CAC-ot,mást nem,mert a szőre nem kiállításra való(bíró szerint)Való igaz tényleg elég subás,de tél van és egx kiállítás miatt nem trimmeljük még meg.Abban is igaza volt a bírónak,hogy akkor nem kell januárira elhozni.Na de mindegy.Egyébként a párom is utálja a kiállításokat,ő már nem is jött.Ki tudja éppen milyen lábbal kel fel a bíró?!Én is csak azt a hangulatot szeretem.
Elmot,igaz 1-szer vittem Kalocsára kiállításra,de tudtam,hogy túl nagy eredményeket nem kaphatok vele,mert keresztbeharapása van.Régen nagyon bántott,de már nem érdekel.Azért vittem el,mert kíváncsi voltam,mégis mit mond rá egy bíró.
Nagyon jól esett:először úgy nézett rám,mint aki nem hisz a szemének(megmutattam a fogait),aztán nézegette,mentem egy kört,és mondta,hogy hiába ,hogy így képzeli az argentin dogot,nem adhat neki kitűnöt,mert a fogai miatt úgysem lehet tenyészteni.És ahhoz képest,hogy először azt hittem kiküld egyből,"nagyon jó"-t adott neki.Adhatoott volna még simán"jó"-t vagy legrosszabb esetben"megfelelő"-t.Úgyhogy valszeg Elmivel ennyi volt a kiállítási múltunk.De most készülök vele egy engedelmes vizsgára(Kísérőkutya vizsga),tavaszra lesz,nagyon izgulok már!
Előzmény: szabotazs (98)
szabotazs Creative Commons License 2004.02.04 0 0 98
Szia :-)
Tényleg benne vagytok az újságban, de jó!!!
Ha van lehetőségetek belinkelni én szivesen megnézném.
Parsonnal, hogy sikerült a kiállítás?
Én nem kisérem figyelemmel a kiállitásokat úgyhogy nem tom a neveket.
Gondolom Elmoka is volt olyan szép mint a többi Dogocska.

Mennem kell, este foly. köv.

Szia-szia.

Előzmény: elmo101 (95)
szabotazs Creative Commons License 2004.02.04 0 0 97
Jaj de drága vagy :-)))
Köszönöm szépen!!!

:-)))))

Előzmény: elmo101 (96)
elmo101 Creative Commons License 2004.02.04 0 0 96
SZIA!
BOLDOG SZÜLINAPOT!
elmo101 Creative Commons License 2004.02.03 0 0 95
Helló!Vittem a Parsonunkat.
Láttam fehéreket is meg barna fehéret és láttam azt a bullt is,amelyiken a novemberi Derbyn,a mancsain olyan bokszkesztyűszerű volt.(Egyébként a januári nemzetközi kutyamagazinban is benne van az a bull.Ja meg én is a Parsonnal.)Ha érdekelnek a neveik szívesen leírom,melyikek voltak ott.Te biztos jobban otthon vagy a témában!
Én azért szeretem a kiállítást,mert rengeteg kutyát látni,össze tudom hasonlítani a sajátommal stb...
Magnéztem a dogokat is,nekem mondjuk mindegyik nagyon szép.Az egyiket meg is akartam simizni,de a gazdája azt mondta,hogy inkább ne.Nem firtattam,hogy miért(lesimogatom a púdert vagy mert harap.Ha az utóbbi nem értem miért hozza kiállításra.)Szóval ez a rész:púderezés,fésülgetés stb.nem az én világom,de a többi érdekes lehet.
Előzmény: szabotazs (94)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!