Keresés

Részletes keresés

Vajk Creative Commons License 2019.03.23 0 0 948

Az MLM képzetlen, iskolázatlan embereknek való.

Előzmény: Dani200ful (947)
Dani200ful Creative Commons License 2019.03.23 0 0 947
Sziasztok!
Van egy nagyon jó befektetés amit elkezdtem és mar egy jó ideje csinalok. Online befektetesrol van szo evi minimum 44% plusz profitot (kamatot) hoz ez a befektetes nekem kiemelnem MINIMUM!!! Hozzateszem 0 munkaval.
Akinek felkeltettem a figyelmet keressen meg facebookon a nevem : Mikola Dániel Nagykanizsai vagyok !!!!!
honda11 Creative Commons License 2019.03.20 0 0 946

Köszi a linket :)

 

 

Természetes személyként nem kell hozzá semmilyen engedély.

 

Cégek esetében nyilván más a helyzet.

A követelésvásárlás önmagában nem minősül jogellenes tevékenységnek, azonban az üzletszerűen ilyen tevékenységet folytató cégnek rendelkeznie kell jegybanki engedéllyel (hát ez nem volt az IMOKREDIT-nek)

 

 Igazad van, magánszemélyként sem lehet üzletszerű a tevékenység, ezért 1 évben, 1 névre, 1 ügyletet lehet véghez vinni. 

Az MNB szigorúan ellenőrzi.

 

 

Szóval működik, ha betartjuk a szabályokat :)

 

Előzmény: Vajk (945)
Vajk Creative Commons License 2019.03.20 0 0 945

A követelésvásárlási tevékenység – amennyiben azt üzletszerűen végzik – a Hpt. 3. § (1) bekezdés l) pontja alapján a pénzügyi szolgáltatások körébe tartozik. E pénzügyi szolgáltatás fogalmát a Hpt. 6. § (1) bekezdés 60. pontja határozza meg.

(Nyilván a cimbi nem üzletszerű, a volt szoci és családja üzletszerű)

 

 

Az Imokredit most kapott 10 millás MNB büntit jogosulatlan követeléskezelésért.

https://www.portfolio.hu/users/elofizetes_info.php?t=cikk&i=311161

Előzmény: honda11 (944)
honda11 Creative Commons License 2019.03.20 0 0 944

Nem kell hozzá semmilyen engedély.

Magánszemélyként lehet megvásárolni a követeléseket.

 

Nem minden esetben lesz árverés az ügyletből, ez a jó benne, hogy lerövidül az idő és a teljes összeget kapod a végén.

Ha mégis árverés lesz akkor a teljes követelés összegéig licitálhatsz a lakásra, de a kifizetett összeg beleszámít...

 

Nem tudom, hogy így érthető-e.

Nekem sikeresen kifutottak az ügyleteim.

 

Nem társat keresek hozzá, én csinálom egyedül, csak ötletként gondoltam megírom, hátha valakinek tudok benne segíteni :)

 

Ha érdekel konkrétabban, írj egy számot, szívesen elmondom, hogyan működik pontosan :)

Vajk Creative Commons License 2019.03.20 0 0 943

Ehhez van engedélyed? (követelésvásárláshoz kell)

És hogy oldottad meg, hogy az árverésen te nyerj? (mert nem bedőlt ingatlanat veszel, hanem követelést. Azt még végre kell hajtatni, leginkább árverésen szokott legális lenni, de vannak kivételek) 

Előzmény: honda11 (941)
hidrowick Creative Commons License 2019.03.19 0 0 942

Nem mükszik a link

Előzmény: Startup21 (938)
honda11 Creative Commons License 2019.03.19 0 0 941

Nem egészen.

Én eddig ezzel foglalkoztam, jól is ment, de a magas  árak miatt, gondoltam váltok.

Banki követeléseket vettem.

Szuper jól működik, nincs vele munka :)

 

 

Előzmény: Vajk (940)
Vajk Creative Commons License 2019.03.19 0 0 940

Venni közösen egy lakást, te felújítod és drágábban eladni?

Előzmény: honda11 (939)
honda11 Creative Commons License 2019.03.18 0 0 939

Sziasztok,

 

Én tudok egy Ingatlan (jelzálog) alapú befektetést.

3-12 hónap a kifutási ideje.

Összegtől függően 20-30% hozammal.

Teljesen hivatalos, törvényes módon működik.

 

Ha valakit érdekel, írjon.

Startup21 Creative Commons License 2019.03.13 -1 1 938

Sziasztok! A mostanában divatos és népszerű befektetőkereső show-k mintájára létrehoztam egy oldalt, amin szeretném összehozni azokat az embereket vagy vállalkozásokat akiknek az ötletük megvalósításához befektetőre lenne szükségük, azokkal az emberekkel akik szívesen fektetnének be pénzt vagy munkát mások ötleteibe. Szeretném felmérni, hogy van-e erre igény ezért kérlek osszátok meg azokkal az ismerőseitekkel akik érintettek lehetnek ebben a dologban, egyik vagy másik oldalról. Továbbá várom az ötleteket és javaslatokat.

Előre is köszönöm.

https://www.facebook.com/pitch4seed/

 

U.i: Hamarosan valódi Pitchek is kikerülnek az oldalra, addig is juttassátok el minél több emberhez az oldalt.

Triondor Creative Commons License 2019.02.19 0 0 936

Kedves naplóm! 

 

Egy szerencsétlen kalbász ma megint rossz helyre írta a kéretlen hirdetését. Lassacskán már szemrákot okoznak a különböző facebook ingatlanos csoportokban hullott agancs vásárlását hirdető jóéletűek is... mondd mi szükség van még erre? 

 

- Off vége -

Előzmény: Zimányi Gábor Smart (935)
Zimányi Gábor Smart Creative Commons License 2019.02.19 0 0 935

Sziasztok!

Tulajdonos megbízásából a Smart Ingatlan szekszárdi irodája nevében írok most nektek.

Szálkán, Szekszárdtól 15 km-re eladó 340.000 négyzetméteres telek, amely egy már előre kigondolt projektnek adna otthont egy befektető számára. A tulajdonos nem kivitelezőt keres, hanem értékesíteni szeretné az ingatlanát.

További információkat a linken, illetve az alábbi telefonszámon biztosítunk:

https://ingatlan.com/28451660

06/30/720/6050

tophouse Creative Commons License 2019.02.14 0 0 934

Tisztelt fórum olvasók. 

Megrendelőt, esetleg befektetőt keresünk engedélyhez "nem" kötött ingatlan kivitelezés területre. 
Megrendelőnk részére (mivel látványos bemutató ingatlant szeretnénk kivitelezni, nem egy hagyományos lakást), amennyiben 70% beleszólást enged a kulcsrakész állapot megvalósításában (nm, helyiségek mérete / elrendezése a megrendelő igénye alapján, a belső design-ban, szeretnénk szabadabb kezet kapni), úgy az ebből származó megrendelések után a tiszta nyereség 25% biztosított mindaddig, míg az ingatlan ára meg nem térül részére. 

 

Befektető esetén, olyan személyt keresünk, aki rendelkezik saját területtel, ahol az ingatlant kiépítjük, a teljes befektetése "saját" tulajdonában marad. Példa: 90nm ingatlan teljes kulcsrakész állapotban A+ -os kategóriában 5Mft, esetleg kevesebb. 

 

Elsődlegesen megrendelők jelentkezését várjuk, de minden lehetőséget meghallgatunk.Tájékoztatáshoz kérünk egy email-es elérhetőséget. 

 

Köszönjünk. 
További jó böngészését kívánunk mindenkinek.

hidrowick Creative Commons License 2019.01.27 -1 0 933

Nem intéznétek ezt privátban?

Előzmény: Vajk (931)
Befektető/utazási iroda Creative Commons License 2019.01.26 -2 0 932

Én tényleg nem szeretnék neked magyarázkodni, de az, hogy te beállítasz mindenkit csalónak, hülyének az szerintem sok.

Az irodánk évi 50 e embert utaztat, lehetőségünk van bővülni több országra, ahol engedélyeket kell kiváltani. Az engedélyek kiváltása nem jelent gondot, mert kifizetjük. Viszont szükségünk van egy társra aki ezeket személyes intézi és kezeli külföldön. Tehát oda utazik, tárgyal. Az önerejét ebben gondoltam megvalósítani, hogy kifizeti ezen költségeit.( de, kitudnám fizetni a költségeit is, de nem alkalmazottat keresek ) Részesedést meg azért adok, mert akkor a sajátjának érzi az üzletet és úgy kezeli. Ez tényleg az évszázad átverése.. Egy lehetőséget kínáltam, azt hittem ez a fórum erre hivatott. Merészen arra gondoltam, ha érdekel valakit akkor rám ír és ezt részletesen elmondom neki. nem tudtam,hogy ide még a TB számomat is rögzíteni kell. Egy ötlet volt. Nem, nem járok az OTP-be hitelért, fogalmam sincs milyen hitelek vannak,nincs rá szükségem, de látjuk, te képben vagy. Örülök a sikereidnek, a hitelképességednek, a rokonaidnak. Azt, hogy ki miként kezeli az üzletét legyen az ő dolga. Engedjük el a témát.

Előzmény: száz1 (930)
Vajk Creative Commons License 2019.01.26 -2 0 931

" de ezen csak röhögök"

Nem, öcsifiú, te ezen nem röhögsz, hanem rágörcsöltél ezerrel:):)

Idegbajos, szóismétléses dührohamod tök jól megmutatja, hogy milyen érzékenyen érintette kis nyomoronc lelkedet, hogy még itt is beégsz folyamatosan, nem csak a szalag mellett, ahol minimálbérét gályázol.
Megkérdőjelezték a világmenő, online második személyiséged ?
Így jártál ! :) :) :)

Előzmény: száz1 (930)
száz1 Creative Commons License 2019.01.25 0 1 930

Az utazási irodás konkrétan leírta, hogy az engedélyek finanszírozására akar valamiért hitel vagy önerő helyett jóval drágábban idegen forrást bevonni. Nincs az a hülye, akinek van hitellehetősége, önereje, biztos az üzlet, de ostoba módon egy nevetséges fórumban keres extra plusz ktg-gel befektetőt. Ez az elejértől bűzlik mindenkinek, akinek van józan esze, forgatott már 5 forintot életében, de te online élő hülye vagy, képtelen vagy felfogni.

 

Suttyó online proli, aki mesélni akar magáról, az hozzád hasonlóan permanensen itt rohad, miközben én alig-alig fórumozok. Visszanézheted, ha ilyenekre izgulsz! Egyébként is, a forráshiányos, kamuzó utazási irodás és te minősítettél, de ezen csak röhögök, a korcsoknak az a dolga, hogy ugassanak, többre úgyse futja! xD 

 

A zárásod mókás, a saját beteges kivetítésed. Bár lehet, te már jobb kínait veszel. Ilyen beteg vagy, hogy te szaros fórumozókkal találkozgatsz? Évek alatt? Itt tengődsz évek óta online? Nincs rendes életed? Ez a beteges! Nekem elég ritkán felugrani, meg néha trollkodni kicsit. XD 

 

Előzmény: Vajk (927)
száz1 Creative Commons License 2019.01.25 0 1 929

Te, szerencsétlen, hagyd már a kivetítésed.xD 

Nem kevertem semmit, mindössze egy felsorolás volt a magánszemély hiteléhez kapcsolódóan. Te még ahhoz is hülye vagy, hogy ezt felfogd. Persze, lehet jövedelemalapú hitelt felvenni magánszemélynek ingatlanfedezet nélkül, csak jóval magasabb kamatra és kevesebbet, mint ingatfedezettel. A hiteltörlesztés mértékének maximumát pedig az igazolt jövedelem nagyságától függően határozzák meg százalékos arányban. Annyira hülye vagy, hogy funkcionális analfabétaként tengődve a legalapvetőbb elemi dolgokat úgy adod elő, mintha az valami nagy tudás lenne. XD

Abszolút nem érdekel, hogy félhülyeként mit kamuzol össze online az légtérben. Én kb. havonta egyszer-kétszer ugrok fel bármit is írni fórumba, igaz akkor néha kissé nyers tudok lenni, nem vagyok hozzád hasonló nyomorult, aki a valóság helyett itt, az online térben éli ki magát. Utánanézhetsz, ha a nyomozásra izgulsz fel.  XD

Előzmény: Vajk (926)
száz1 Creative Commons License 2019.01.25 0 1 928

XD

1. Szó se volt terjeszkedésről, hanem csak az engedélyek árának megnövekedett finanszírozásáról. Sima működéshez kapcsolódó forráshiány. 

2. Aktív vagy PASSZÍV befektetőt kerestél, most már csak aktív, szakmához értő befektetőt. Erről szó se volt.

3. Ha cég és te is hitelképes vagy, akkor az olcsó banki forgóeszköz és/vagy beruházási banki hitel, Széchenyi Hitel, MNB-s NHP, stb., magánszemélynek felvehető olcsó szabadfelhasználású hitelek helyett minek akarsz sokkal drágábban befektetőt keresni? A passzív befektető ingatlan fedezet mellett min. 20-30% éves hozam alatt meg se mozdul a kockázatok miatt. Miért jó ez neked?

4. Aktív befektetőről, terjeszkedésről szó se volt, de játszunk el ezzel a gondolattal. Szakmai befektetőt miért itt, egy lepukkant fórumon keresel, miért nem az utazási irodás szakmai körökben? Miért jobb idegent bevonni a saját cégbe társtulajdonosként, osztozni a nyereségen, beleszólást adni a cégvezetésbe, mintsem az "állítólagos" forrásbőségedből magadnak finanszírozni, a feladatra pedig alkalmazottat felvenni? Aktív befektetőt csak akkor érdemes bevonni a cégbe, ha a bevont forrással, tudással, szakmai ismerettel, kapcsolatrendszerrel jóval több hasznot hoz neked, mint amennyit visz, olyan mértékben járul hozzá a cég nyereségességéhez, fejlődéséhez, amit saját erőből nem tudnál elérni. Minden közösködés extra kockázattal jár, sokszor még családi cégekben is. Ki mennyivel járult hozzá a nyereséghez, ki mennyit vesz ki a cégből, hogy változik tulajdonosi részesedése, milyen jogosultságai vannak/lesznek, mibe milyen beleszólási joga van, milyen irányba menjen a cég, mennyi legyen a nyereségből viszaforgatva, mennyi legyen az osztalék, stb.. Idegent bevonni nagyon kockázatos, de még ismerőst, családtagot is. Ezernyi dolog van még, de nem akarom ragozni. 

Előzmény: Befektető/utazási iroda (925)
Vajk Creative Commons License 2019.01.25 -1 0 927

Fogalmam sincs mi van az utazási iroda ajánlata vagy éppen mögött, de ha nekiveselkedsz, elolvashatod, mert leírta.

 

Azt viszont észrevettem, hogy te ide magadat fényezni jársz...

 

Őszintén, kit érdekel, mennyi hitelt veszel fel vagy milyen tőkeerővel bír a rokonságod?

Ha még csak kérdeztek volna..... de te magadtól öntöd ide az önfényező faszságaidat, kiérződik, hogy mesélni akarsz magadról, hogy mekkora guru vagy, hogy végre elismerjen valaki.

 

Miközben arra nem voltál képes, hogy megértsd, kire mondtam, hogy naiv:) :)

 

Vicces vagy, ne hagyd abba.
(Az évek alatt tudod hány hozzád hasonló szerencsétlen fórumozóval találkoztam, akik kínai cipőben, BKV-val jöttek elmesélni milyen sok pénze van a rokonainak...  :)

Előzmény: száz1 (924)
Vajk Creative Commons License 2019.01.25 -1 0 926

Szar lehet így vegetálnod, hogy nem értesz meg egy magyarul írt szöveget :) 

 

Az a baj, ordít a hozzászólásaidon, hogy nem vagy végzett gazdasági ember, hiszen akkor nem mosnád egybe mondjuk az ingatlanfedezetlenséget a hitelképtelenséggel.

(Mert csak halkan szólok, hiszen láthatóan rajtad kívül mindenki tudja, hogy ingatlan fedezet nélkül is vannak hitelek.)

 

Az, hogy én mennyi pénzt forgattam/forgatok, vagy mennyire értek vagy nem ehhez a témához.... megvannak az eszközeid, hogy ennek utánajárj(fórum kereső) De nyilván ebben is eszköztelen vagy, mert különben nem írnál ilyet :) :)

 

Előzmény: száz1 (923)
Befektető/utazási iroda Creative Commons License 2019.01.25 -1 0 925

A gond, hogy te képzelsz valamit és ezt kivetíted. Senki nem kuncsorog pénzért, legalábbis én nem. Képzeld a cég hitelképes és van saját vagyonom is. Nem erről van szó. Terjeszkedni akarunk, oda a nagyon sok pénzen kívül szükség van egy aktív társra is. Ezért úgy gondoltuk, hogy beveszünk valakit aki a munkájával is tudja vinni az üzletet. Értem én, hogy neked nem kell pénz, meg befektetés sem, mert akkora ász vagy. De akkor mit is keresel itt? A hasonló oldalak lényege, hogy a kereslet megtalálja a kínálatot. Vagy nem, nincs benne több. Mondjuk ha te ettől jobban alszol, akkor hajrá. Remélem a jövőben is olyan sikeres leszel mint amit elmeséltél nekünk, számolod a pénzed és utazgatsz. Mi prolik meg nyűglődünk. 

Előzmény: száz1 (920)
száz1 Creative Commons License 2019.01.24 0 1 924

Családi, baráti  kör biztos nem akar 1-2%-os biztonságos állampapír reálhozam helyett 15-20%-ot kapni, gondolom a zsebük ellenségei, csak hogy gonoszkodhassanak. :) Azon gondolkodozok, hogy tényleg ennyire végtelenül naiv, vagy troll vagy, avagy te vagy az utazási irodás. Ên kishal vagyok, de bármikor fel tudok venni pár tízmilliós banki hitelt, tudok pár tízmilliót kölcsönkérni családi és ismerősi körből, ha tuti üzletre kell, miközben 50ezres éves forgalmú, bejáratott és biztos hozamígéretú utazási irodánál ez nem megy? Ráadásul soha nem jönnék ilyen gagyi topikba kérincsélni, nem hirdetném a startapróba és hasonló helyeken a sok álmodozó hülye közt, mert azzal csak a komolytalanságomról, tehetetlenségemről és kiszolgáltatottságomról tennék tanúbizonyságot. :)

Előzmény: Vajk (922)
száz1 Creative Commons License 2019.01.24 0 1 923

Miért lennék naiv, te, lúzer? Ne vetítsd ki rám a tyúkszaros nyomorod! xD 

A bankok öntik a kedvezményes hiteleket a vállalkozásoknak, magánszemélyként is vehet fel hiperkönnyen szabad felhasználású hitelt bárki, akinek van ingatlanfedezete, megfelelő jövedelme, KHR-listán nem rossz adós. Akinek hitelképtelen a cége, ahol hitelképtelenek a tulajdonosok magánszemélyként, akinek ismerettségi, rokoni körben nem hiteleznek, akiben nem bíznak az adott szakmai körben lévő más vállalkozók, a szakmai befektetők, ott valami nagyon hibádzik. Gondolom, te életedben tíz forintot nem forgattál, ha ilyen evidenciákat nem látsz át. Nincs az a hülye, aki ilyen alacsony kamatkörnyezetben, ilyen banki aktivitásnál nem hitelt vesz fel, hanem sokszoros hozamért pénzért kuncsorog. Tegyük fel, hogy bár hitelképtelen, de jó üzlet, 1-2%-os biztonságos reálhozamnál sorba kellene állniuk nála a rokonoknak, ismerősöknek, hogy extra hozamra kölcsönözzenek. 

Én alkalmi vételekbe fektetek elsősorban, főleg ingatlanba. Kp-vel fizetek azonnal, de piaci ár alatt fizetek. Ha megkerestem rajta a pénzem, akkor eladom, majd vadászok a következő ingatlanra. Magánszemélyként kölcsönt adni nagyon-nagyon necces dolog, bebukás esetén hosszú jogi procedúra van, megvádolnak uzsorázással, baszkódik a NAV, no way. De gondolom, te hasraköpködés helyett soha nem forgattál pénzt, ahogy az írásodból kitűnik. :)

Előzmény: Vajk (921)
Vajk Creative Commons License 2019.01.24 -1 0 922

"önerőből, családi vagy ismerősi körbôl, szakmai befektetői körből, kockázati befektetői körből képtelen forrást bevonni, és egy ilyen oldalon kuncsorog pénzért, az magát és cégét minősíti. "

Vagy a családi és ismerősi kört.

Nyilván te is tudod (?) hogy szakmai befektető nem 5-10 milliós összegben gondolkozik és a kockázati tőkések pedig úgy kezdik, hogy egyből 50+%-ot kérnek a cégből.
És ennek az el nem fogadása nem a projekt alkalmatlanságát igazolja, hanem a tulajok szemléletét.

 

 

Előzmény: száz1 (920)
Vajk Creative Commons License 2019.01.24 -1 0 921

Tehát önkéntes rendőrként állod a sarat? :)

 

Aki naív, annak általában nincs befektetni való pénze, ha pedig mégis nyert vagy örökölt, akkor a hozzá közel állók lekarmolják, mielőtt ideérne.

 

Mellesleg pár dolgot összemosol, hiszen attól hogy a bank valamit nem finanszíroz, attól még lehet jó a dolog, hiszen te magad céloztál arra, hogy a néha felszabaduló pénzeidet befekteted.
És nyilván nem 2,5% -ot vársza  pénzedtől, hanem többet. Ergo, aki hozzád megy, az mégsem a banki 2,5% os hitelkamatot választja, hanem az általad kért (ennél többet). Vajon miért?

 

 

Előzmény: száz1 (919)
száz1 Creative Commons License 2019.01.24 0 1 920

Röviden összefoglalva, akinek a cége hitelképten, önerőből, családi vagy ismerősi körbôl, szakmai befektetői körből, kockázati befektetői körből képtelen forrást bevonni, és egy ilyen oldalon kuncsorog pénzért, az magát és cégét minősíti. 

Előzmény: Befektető/utazási iroda (918)
száz1 Creative Commons License 2019.01.24 0 1 919

Fordítva ülsz a lovon, nekem nincs szükségem arra, hogy pénzt kunyeráljak ilyen mondhatni "nevetséges" módon. Nálam az a kérdés, hogy az időnként felszabaduló pénzeim hogy fektessem be a legjobban. Sokat utazók a világban saját szervezésben, tapasztalatból írtam az árazást.

Ha van megfelelő ingatlanfedezet, rendezett céges múlt, akkor a bank sokkal olcsóbban hitelez, mint egy magánbefektető. Valamiért hitelképtelen vagy, ergo ez a befektetés kockázatos és bizonytalan. Nemcsak cégként vagytok hitelképtelenek, hanem magánszemély(ek)ként is az(ok) vagy(tok), vagy pedig nem akarsz kockáztatni magánvagyonodból, ami nagyon rossz előjel a potenciális befektető részére. Ugyanis gondolom, annyira nem vagy hülye, hogy kényszerhelyzet nélkül a forrásbevonás legdrágább módját válasszad, ráadásul egy ilyen, nem éppen szakmai befektetői oldalon. Teljesen nyilvánvaló, hogy vagy egy kétségbeesett, forráshiányos bohóc vagy, aki a túléléséért küzd, vagy ez egy lehúzási kísérlet. Azért írok, hogy egy-egy naiv, de pénzzel rendelkező ember jól gondolja meg, mielőtt egy ilyenbe esetleg belelép, bár erre itt nincs sok esély. 

Előzmény: Befektető/utazási iroda (918)
Befektető/utazási iroda Creative Commons License 2019.01.22 -1 1 918

Ahogy látom te itt egy önjelölt megmondóember vagy, értem, hogy nem érted és sok mindent nem értesz.

Szerintem ez a fórum arra van, hogy 2 fél megtalálja egymást, nem a hülyeségeid kiélésere. pl. Írod másnak, hogy nincs fedezet, amikor írja, hogy az ingatlant adja annak. Keress jobb szórakozást mint az okoskodás. Gondolom a BKK-nál vagy jegyszedő és itt éled ki magad, mi lenne ha..

Előzmény: száz1 (917)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!