Keresés

Részletes keresés

Derek Creative Commons License 2003.06.21 0 0 123
:"Tudtommal Horn vetette fel eloszor a NATO csatlakozast es akkor meg a fidesz is csak hokolt, "

Pontosan,90 februarjaban tortent.

Előzmény: geszthi (122)
geszthi Creative Commons License 2003.06.21 0 0 122
Tudtommal Horn vetette fel eloszor a NATO csatlakozast es akkor meg a fidesz is csak hokolt, meg vadoltak Hornt komcsi mivolta miatt.

Nem ciki ezek utan tuntetoleg kisajatitani az egeszet?

Előzmény: Mekegi Petike (56)
Feles Elek Creative Commons License 2003.06.21 0 0 121
csak Csillag hitte aktuálisnak...
Előzmény: AliceCsodaországban (119)
geszthi Creative Commons License 2003.06.21 0 0 120
Nato csatlakozast egyedul alairni, amit a pufajkas Horn keszitett elo?

Igaz ujabban ezt szeretjuk elfelejteni...fuj amcsik gonosz amcsik, hajra Saddam.

Előzmény: aux_nick (0)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.06.21 0 0 119
Ez most humor akart lenni?
Mert ha nem, legalább idézd be a balladát, nem hinném, hogy minden sora aktuális lenne.
Előzmény: Feles Elek (118)
Feles Elek Creative Commons License 2003.06.21 0 0 118
én is halottam nemrégiben: Csillag: aktuális lesz Arany János hidavatás verse..

(valószinűleg távol volt az iskolától, amikor ezt a verset tanulták...jobb lett volna h nem csillagtatja irodalmi műveltségét...

Előzmény: Mekegi Petike (-)
kalmarpeter Creative Commons License 2003.06.21 0 0 117
Topikrombolók!:-)
Előzmény: AliceCsodaországban (116)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.06.21 0 0 116
Helyes... beszéljünk a zenekarokról, az nem olyan megeröltető. :-)
Előzmény: Derek (115)
Derek Creative Commons License 2003.06.21 0 0 115
Ez azert nem igaz mert pl a regi Kristaly zeneszei ma reszben Molnar dixiland neven futnak,akik azert elegge elismertek nemzetkozileg is.Legalabbis a Molnar Gyula es a Kreter Karcsi meg a Kristalyban voltak.Es most alakul regi zeneszekbol Szegeden egy cajun es zydeco zenet jatszo band,es ez itt a reklam helye:nevuk Mississippi Delta Gumbo Band lesz.es en vagyok a keresztapa.
Előzmény: Mekegi Petike (113)
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.21 0 0 114
Röviden összefoglalva. :)
Előzmény: Tub (112)
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.21 0 0 113
Ó, én is csapem ezeket a "legendás" zenekarokat... öröm nézni, ahogy mostnában újra verbuválódnak ezek a régi bandák... Apró szépséghibája a dolofgnak,hogy a szép legendáikat éppen ők maguk tépázzák meg kissé, amikor kiderül rendre, hogy a C-dúr lefogása is gondot okoz nekik... Perzse, a régi szép időkben biztosan másképp volt... :)
Előzmény: Derek (107)
Tub Creative Commons License 2003.06.21 0 0 112
Miközben Orbán még mindig átad egy, az ő kormánya által épített, vagy általuk támogatott új, vagy felújított létesítményt majdnem minden héten, Medgyessynek már nagyon kellene valamivel villantania, mert az elmúlt több, mint egy évben semmit sem épített a kormánya, csak rombolt. Ezt meg ugye ciki kommunikálni már a tévéfüggő választóiknak is. Nem illik bele a hozsannázó kórus által a főhadnagy elvtársról kialakított imidzsbe.

Persze a szocikra jellemzően azt a szánalmas módját találták ki az imázsépítésnek, hogy az általuk porbagyalázott előző kormány, általuk porbagyalázott beruházójának új hídjánál fogják nagy boldogan átvágni majd a szalagot. Így majd jól bekerülnek pozitív kontextusban a hírekbe.

Azért ez megalázó szegény Medgyessyre nézve! Hiszen már nagyon kilóg a lóláb, szegény kommancsoknak igen kínos, hogy ennyi idő elteltével csak a saját magukról kiadott szegénységi bizonyítványt tudják mutogatni. De azt ezerrel.

A hídavatásnál minden rendben lesz, hiszen szakemberek építették. Medgyessy majd jól eldadog néhány mondatot, megígéri, hogy majd egyszer jobb lesz, ezt lelkesen megtapsolja néhány párttitkár meg egy maroknyi Lenin-szobor építő pártaktivista, aztán hazamegy az egész bagázs Orbánozni.

Az országot meg csendben pusztítja tovább Medgyessy bürokráciája az immár legendás dilettantizmusával és a maffiamódszereket is megengedő korruptságával. Az arcukon úgyis elég vastag a bőr, az egyfajta magas erkölcsi mércéjük is csak egy rövid reklámszpot a többi között.

Az a lényeg, hogy legyen pénz a klientúrának, az emberek meg csöndben élvezzék a szegénységpártiság áldását a Párt visszaállított demokráciájában és kész.

Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.21 0 0 111
Érdekes.. Egyszer elküldött hozzászólás azonos sorszámon és időpontban háromszor jelenik meg... :) Ez a program csodákra képes.
Előzmény: Mekegi Petike (106)
yogibear Creative Commons License 2003.06.21 0 0 110
Pesti proli. :O)
Meg fiatalabb.
Meg zeneileg inkább jazz-rock.
1986.07.02. MTK-stadion 20:00. - Jethro Tull. Előzenekar: Török Ádám és a Mini.
Előzmény: Derek (107)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.06.21 0 0 109
Ja nem Pícs, hanem Tícs...:-)))
Előzmény: AliceCsodaországban (108)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.06.21 0 0 108
Érdekes, én inkább a Táskarádióra emlékszem... de nem sok idő volt köztük azt hiszem.

(Aztán onnan kezdve mintha elszabadult volna a pokol nem? A fiúknak állandóan a frizuráját ellenőrizték a gimnáziumban, hogy FEL VAN E NYÍRVA A HAJA, akinek hisszúnak találtatták azt hazaküldték fodrászhoz... mindenki a Szabadeurópa Cseke László műsorát hallgatta, emlékszem úgy vettük fel mindegyik számot, hogy benne maradt a zavaró zörej, meg egymás után jöttek az új együttesek, én még olyanra is emlékszem, hogy Dév, Dí Dózi Miki Nik end Pícs...)

Előzmény: Derek (103)
Derek Creative Commons License 2003.06.21 0 0 107
"Ha már nosztalgia. :O)
Bem-rockpart Török Ádival. :O))
Meg Lgt a Tabánban. :O) "

En videki surmo voltam,nekem a kanizsai Flamingo es Fontana,az egerszegi Ciklon(az akkori szologitarosuk ma a Hoboban tepi a hurokat),aztan a szegedi Kristaly jelentette a magyar bandakat.

Előzmény: yogibear (100)
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.21 0 0 106
Derek: A taskaradio egy szocreal flmben volt a Szerelmes biciklistakban.

Vannak, akiket már egy táskarádió is felforgat. :)H iába, ahány ember, annyi ingerküszöb...

Előzmény: Derek (103)
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.21 0 0 105
Derek: A taskaradio egy szocreal flmben volt a Szerelmes biciklistakban.

Vannak, akiket már egy táskarádió is felforgat. :)H iába, ahány ember, annyi ingerküszöb...

Előzmény: Derek (103)
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.21 0 0 104
Derek: A taskaradio egy szocreal flmben volt a Szerelmes biciklistakban.

Vannak, akiket már egy táskarádió is felforgat. :)H iába, ahány ember, annyi ingerküszöb...

Előzmény: Derek (103)
Derek Creative Commons License 2003.06.21 0 0 103
"Hű... melyik is volt az első felforgató magyar szám? A Táskarádió??? (Illésék...)"

Ne gondold, o ne ,hogy tied a vilag!
A taskaradio egy szocreal flmben volt a Szerelmes biciklistakban.

Előzmény: AliceCsodaországban (101)
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.21 0 0 102
Amocsok: csakis Kovács Lászlóhoz és Lendvai Ildikóhoz fordulok. De hagyjuk is ezeket a pártembereket! Csak felizgatjuk magunkat miattuk.

Hát, te tudod, hogy ki izgat fel téged... :) Nekem egyik sem az esetem. :)

Előzmény: Amocsok (94)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.06.21 0 0 101
Én is a 60-as években éltem meg a beat korszakot, és naccerű volt. Igenis mi voltunk a Nagy Generáció. Nélkülünk ma még mindig cucializmus lenne.

Hű... melyik is volt az első felforgató magyar szám? A Táskarádió??? (Illésék...)

Előzmény: Derek (97)
yogibear Creative Commons License 2003.06.21 0 0 100
OFF
Ha már nosztalgia. :O)
Bem-rockpart Török Ádival. :O))
Meg Lgt a Tabánban. :O)
ON
Előzmény: Derek (97)
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.21 0 0 99
Amocsok: Az állam (nem Orbán V, nem Kövér L, nem Rogán A) megbízta a Vegyépszert

Nem mondod? :) Ezek szerint Kovács László hazudott, aki szerint Orbán Viktor volt az?

Előzmény: Amocsok (88)
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.21 0 0 98
Derek: eppen gitaroran voltam

Remélem, nem volt drága... Fölöslegesen ne költs soha túl sokat! :)

Előzmény: Derek (89)
Derek Creative Commons License 2003.06.21 0 0 97
"Hát én olyan öreg azért nem vagyok"

Jo neked,de azert jo volt megelni a 60-as evek nagy beatkorszakat kozepiskolaskent. Olyan kor nem lesz meg egy,eppen ezt targyaltuk meg Szegeden par korso hideg sor mellett par oreg rockerrel , es zenesszel akik akkor meg szinten tizenevesek voltak.

Előzmény: yogibear (90)
Amocsok Creative Commons License 2003.06.21 0 0 96
Psssszt.
Talán most egy kicsit megnyugodott.
Hagyjuk pihenni!
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.21 0 0 95
Derek: Mig odahaza voltam lattam parszor a TV-ben,es ram nagyon jo benyomast tett

Én is így vagyok például Sandra Bullockal... :) Sajnos közelebbről nincs szerencsém ismerni... :)

Előzmény: Derek (91)
Amocsok Creative Commons License 2003.06.21 0 0 94
Minden rendben Peti.
Értek mindent, de megigérem, ha valamit mégsem, akkor csakis Kovács Lászlóhoz és Lendvai Ildikóhoz fordulok.
De hagyjuk is ezeket a pártembereket! Csak felizgatjuk magunkat miattuk.
Előzmény: Mekegi Petike (77)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!